
chira [ Centurion ]
co oznacza ten sygnal ?
dzwonie do sieci heyah i slysze "numer abonenta do ktorego dzwonisz jest niedostepny" czy to znaczy ze ten ktos zmienil numer a ten jest juz niewazny?? ja tez mam w heyah i gdy mam wylaczony kom slysze "abonent czasowo niedostepny" o co chodzi ??
Coy2K [ Veteran ]
wyłaczona komórka
chira [ Centurion ]
no tez tak na poczatku myslalam...ale czy oni maja rozne powiadamiania hmmmm....w innych iseciach tak nie ma...a pozatym przyszedlby mi raport
Coy2K [ Veteran ]
przy wysyłaniu smsow jesli ktos ma wylaczona komorke to nie dostaniesz raportu, bo sms nie zostal dostarczony
KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
albo temu komus komóre buchneli i zablokowana karta albo telefon ma wylaczony, albo zmienił numer.
chira [ Centurion ]
ja wlasnie dostaje ze albo niedostarczona albo dostarczona wiec sie zdziwilam jak teraz mi nic nie przyszlo i jeszcze taki sygnal...
Coy2K [ Veteran ]
przy wylączonej komorce jest przewaznie "oczekuje od xxx"
chira [ Centurion ]
jakby mial wylaczna komorke to by chyba gadali tak jak u mnie gdy wylacze (ta sama siec) numer czasowo niedostepny a nie numer abonenta niedostepny bez "czasowo" czyli znaczy ze zostal zmieniony numer/ juz nie istnieje?
Vegetan [ Leń ]
Tak samo jest, jak sie numer pomyli i zadzwoni do nieistniejącego.
chira [ Centurion ]
NIEEEEEEEEE!!! ja sie chyba potne... wlasnie chcialam sprawdzic czy dobry jest ten numer,a ze niedawno zmienialam siec to przepisywalam z jednej karty na druga....ale zapomnialam pinu na stara karte...teraz jak juz mi sie przypomnial nie mam mozliwosci go wpisac bo musze podac puk ktory jest na kopercie a ktora mama chciala wyrzucic i przedarla na pol... mam tylko polowe z napisem:"...w celu odblokowania nalezy podac osobisty kod odblokowujacy.,tzw PUK,podany obok... chyba nie jest mi dane sie dodzwonic :(((