GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Eeeee ? Ale dlaczego ???!!

05.09.2004
00:08
smile
[1]

Jaśnie Pan [ Junior ]

Eeeee ? Ale dlaczego ???!!

Czy wynik 2200 3dmarków na czystym windowsie xp pro , bez spywaru itp na konfiguracji : Athlon 2.6 Ghz ,Msi Nforce 2 K7N2 , Geforce 4 Mx440 64 Mb 8x ,256 ddr ram 400 jest prawidłowy , normalny ? Bo mi się wydaje że nie ... Co może powodować taki zły wynik ?

testowane : 3D Mark 2001 Se build 330 , detki 43.45 .

05.09.2004
00:10
[2]

Zapruder [ Testament ]

Przy tej karcie graficznej i pamięciach to jest całkiem możliwe ;)

05.09.2004
00:11
[3]

vien [ łowca pip ]

ile bit ma Twoja karta? jeśli 64 to prawidłowo ja myśle

05.09.2004
00:13
[4]

MarcinRegin [ Konsul ]

w #dMarku 2001 z taką kartą to ja mam na procku 900 ponad 3500 tysiąca

05.09.2004
00:13
smile
[5]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

emmm, nie wiem jak to jest z g4mx ale wydaje mi sie ze to nie jest normalne. Troche przymało tych punktów. Zainstaluj oryginalne stery od swojej grafiki a dopiero później detki. Zainstaluj przedewszystkim stery od płyty glownej. Powinno byc wiecej. Ja na athlonie 1.7xp 256 ddr, k7s5a i g4ti4200 wyciągam 11-12 tysięcy 3dmarków.

05.09.2004
00:13
[6]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

to ciekawe bo ja na c1.7,512 kingstonów i gf3 ti 500 miałem minimum 6500 punktów co i tak uważam za cholernie mało.

z resztą wale szczerze 3d marki - i tak mnie nie stać na sprzęt na którym będe miał przyzwoite wyniki a katować się nie chce.

05.09.2004
00:15
[7]

MarcinRegin [ Konsul ]

oczywiście chodziło mi o 3.5 tysiąca, a nie jakieś kosmosy, sorki za pomyłkę

05.09.2004
00:18
[8]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]


kkiepska karta graf ?

05.09.2004
00:23
[9]

Jaśnie Pan [ Junior ]

BIGos -------->Przeczytaj post Marcina

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.