
Chacal [ ? ]
Japońskie Sardynki
dedykowane tym, którzy narzekają na zatłoczone autobusy :)
hubs [ Stand UP Speak UP ]
ile ich ram było ;p nie wiem czy 28 japonskie to i nasze 28 ;]
S1KoR© [ alkoholik ]
hehe od razu mi sie przypomnialo jak w te wakacje chcialem stopa zlapac gdy nagle przejezdzalo cos w tym stylu(chyba z 30 ludzi w tranzicie jak jacys japoncy z importu ) i zaczeli sie smiac ze ja glupi jeszcze chce stopa lapac LOL

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
hehe, nie ma to jak masowy wjazd na chate do kumpla na imprezke! :)
oooo beko! :)))

wich3r [ Sprzedam nerkę ]
To się nazywa maksymalne wykorzystanie miejsca hehe

Marksman [ Promyk ]
A ja narzekałem na ciasnotę w autobusie...

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
LoL :) ale ich upchali :D