GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Japońskie Sardynki

04.09.2004
23:58
smile
[1]

Chacal [ ? ]

Japońskie Sardynki

dedykowane tym, którzy narzekają na zatłoczone autobusy :)

05.09.2004
00:00
[2]

hubs [ Stand UP Speak UP ]

ile ich ram było ;p nie wiem czy 28 japonskie to i nasze 28 ;]

05.09.2004
00:06
[3]

S1KoR© [ alkoholik ]

hehe od razu mi sie przypomnialo jak w te wakacje chcialem stopa zlapac gdy nagle przejezdzalo cos w tym stylu(chyba z 30 ludzi w tranzicie jak jacys japoncy z importu ) i zaczeli sie smiac ze ja glupi jeszcze chce stopa lapac LOL

05.09.2004
00:10
smile
[4]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

hehe, nie ma to jak masowy wjazd na chate do kumpla na imprezke! :)
oooo beko! :)))

05.09.2004
00:12
smile
[5]

wich3r [ Sprzedam nerkę ]

To się nazywa maksymalne wykorzystanie miejsca hehe

05.09.2004
00:13
smile
[6]

Marksman [ Promyk ]

A ja narzekałem na ciasnotę w autobusie...

05.09.2004
09:59
smile
[7]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

LoL :) ale ich upchali :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.