wolfen3741 [ Herr Oberst ]
Jak wyciąć scenę z filmu?
Mógłby mi ktoś polecić jakiś prosty program do wykonania tak prostej czynności, jak wycięcie kilkuminutowej sceny z filmu? Od razu mówię, że kombajny typu Aodbe Premiere odpadają, podobnie jak Windows Movie Maker. Jeśli ktoś zapoda nazwę jakiegoś programiku to byłbym jeszce wdzięczny jeśli podałby instrukcję lub sam opisał, w jaki sposób wykonać ww. operację :)
xywex [ mlask mlask! ]
Virtual Dub

CHESTER80 [ no legend ]
Tylko "VirtualDub". Super programik i w miarę prosty. Sam dojdziesz co i jak a jak nie to poczytasz instrukcję.

wolfen3741 [ Herr Oberst ]
OK tylko w jaki sposób mam otworzyć w nim filmik skoro wyskakuje takie coś :/

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
:/ wygląda na to ze brak ci jakichś kodeków. wywal wszystkie jakie masz i zainstaluj k-lite codec pack (mega) z linka poniżej i sprawdź. Pozdr.