GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak wyciąć scenę z filmu?

04.09.2004
23:27
[1]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Jak wyciąć scenę z filmu?

Mógłby mi ktoś polecić jakiś prosty program do wykonania tak prostej czynności, jak wycięcie kilkuminutowej sceny z filmu? Od razu mówię, że kombajny typu Aodbe Premiere odpadają, podobnie jak Windows Movie Maker. Jeśli ktoś zapoda nazwę jakiegoś programiku to byłbym jeszce wdzięczny jeśli podałby instrukcję lub sam opisał, w jaki sposób wykonać ww. operację :)

04.09.2004
23:28
[2]

xywex [ mlask mlask! ]

Virtual Dub

04.09.2004
23:29
smile
[3]

CHESTER80 [ no legend ]

Tylko "VirtualDub". Super programik i w miarę prosty. Sam dojdziesz co i jak a jak nie to poczytasz instrukcję.

04.09.2004
23:37
smile
[4]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

OK tylko w jaki sposób mam otworzyć w nim filmik skoro wyskakuje takie coś :/

05.09.2004
00:18
smile
[5]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

:/ wygląda na to ze brak ci jakichś kodeków. wywal wszystkie jakie masz i zainstaluj k-lite codec pack (mega) z linka poniżej i sprawdź. Pozdr.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.