
*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Adobe Premiere Pro - mała pomoc :)
Witam. Kilka dni temu zdobyłem ten programik do obróbki video.
Słyszałem, że jest bardzo dobry i prosty w obsłudze.
Niestety trochę się w nim gubię i nie mogę dojść do dobrej obsługi Adobe Premierem.
Jeżeli ktoś ma linka, gdzie jest opisana obsługa programu to będe wdzięczny :]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
mały up^ :|
Kamel [ Konsul ]
Witam
Program jest jednym z najlepszych do obrobli video jak i jednym z najbradziej intuicyjnych. Trzeba jednak spedzic troche czasu by sie go nauczyc. Wiekszosc porad z jakimi mialem do czynienia byly w jezyku angielskim. Sa jednak w ksiegraniach poradniki lub raczej cwiczenia wydawnictwa helion za male pieniadze gdzie mozna zapoznac sie z podstawowymi funkacjami programu. Polecam rowniez wirtulana czytelnie helion.pl, tam mozna znalezc ciekawe artykuly.
W razie pytan apropo obslugi adobe premier wal do mnie. postaram sie pomoc.
Pozdrawiam
dalu [ Pretorianin ]
ja moge polecic help`a wbudowanego w premiere,jest B. obszerny