GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pytanie odnosnie wysylanie smsow za granice

04.09.2004
22:33
[1]

scigall [ Konsul ]

pytanie odnosnie wysylanie smsow za granice

mam pytanie - jak mam telefon w ideii i wysylam smsa do kumpla bedacego w holandii i majacego numer zaczynajacy sie na 606 (to chyba w Plusie), to ile place za smsa i czy on tez cos placi? z gory dzieki za pomoc. pzdr

04.09.2004
23:06
smile
[2]

scigall [ Konsul ]

no dzieki Wam za pomoc

04.09.2004
23:09
smile
[3]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

O takie rzeczy spytaj sie swojego operatora .... Wybulisz na pewno coś za roaming ale nie jestem na czasie z cennikami :P

05.09.2004
00:22
[4]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

za smsa chyba normalnie płacisz. a dopiero jak dzwonisz to płacisz zdaje sie wiecej. Ale spytaj sie idei, oni ci powiedzą.

05.09.2004
01:47
[5]

gereg [ zajebisty stopień ]

jak dzwonisz i wysylasz smsa, to placisz caly czas tak samo, niezaleznie, gdzie numer sie znajduje.... to caly czas jest polski numer (gwoli scislosci - ery)

05.09.2004
01:54
[6]

Coy2K [ Veteran ]

wysyłaj z netu...wtedy Ty nic nie płacisz, tylko kolega :-) a perfect solution :-)

05.09.2004
08:01
[7]

Krzysio [ Pretorianin ]

Gereg-->polski numer ,ale korzystający z z usług innego operatora .Pamiętaj że aby był zasięg muszą być przekażniki.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.