
Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
Ostatnie słowa mistrzów gry...
Ostatnie słowa Mistrzów Gry:
1. No dobra chłopaki sesji dziś nie będzie...
2. Niestety nie mogę uznać tego rzutu bo nie patrzyłem na kostkę - powtórz.
3. Skarby? Jakie skarby?!
4. To nie moja wina, macie nędzne współczynniki, a ten kogut był całkiem spory...
5. Wprowadzamy nastrój grozy, co pół godziny będę rzucał kto ginie.
6. Daliście się zaskoczyć szarżującej furmance? Ale z was jełopy...
7. A teraz, hehe, rzucimy ile kończyn wam obcięło...
8. Rozumiem, że udało ci się rozbroić tę pułapkę ale nawet wtedy ona wciąż działa...
9. Ja mówiłem, że to bezpieczne przejście? Musiałem się pomylić...
10. Prawie wam się udało ale koleś ma w tej rundzie kilka dodatkowych ataków.
Wg mnie najlepsze są punkty 4,5 i 7:)

Kentril [ fechmistrz ]
wszystkie są całkiem fajne- ale 5 i 7 wybijają się z tłumu

slot5 [ Generaďż˝ ]
heh, dobre :) pamietam, ze były cos takiego jak ostatnie slowa bohaterów.. tylko nie wiem gdzie to było:/ (Heh, "Helikopter! Jesteśmy uratowani" :D)
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
hehe Nice 4 jest najlepsza
HopkinZ [ Senator ]
Doskonałe :) ale mi na zawsze zostanie w pamięci ostatni tekst gracza:
"no dobra, to biegnę prosto na hama przez ten korytarz" :D.
Shuruga [ Legionista ]
Najlepsze jest to, że takie sceny się zdażają naprawdę (Czasami to sesji się przez śmiech nie da prowadzić).
Kiedyś widziałem taką stronę, gdzie tego było tyle ze... Hej...
Aha, jednym z tych tekstów ze strony było
MG: Idziecie drogą, coś kwiczy w krzakach. Zza krzaków wychyla się łeb małego smoczka
G1: AAAAA ZABIĆ GŁUPIEGO GADA!!!!
MG: Biegniesz z wysoko wzniesionym mieczem na małego smoczka. Nagle zauważasz drugiego, wielkiego smoka, który pikuje prosto na ciebie.
G1: Zatrzymuję się, "Smoki są takie mądre i wspaniałe"
Wszystko szło jakoś tak, do tego były teksty innych graczy.
Gonsiur [ Angel of Death ]
Nom a ja i tak wolę neuroshimę tam nie ma smoków.
Ale teksty mg są fajne

rethar [ Pretorianin ]
Kiedyś kontynuowaliśmy któryś tam epizod większej kampanii przygotowanej dla nas przez MG,. Drużynka, my, odpoczywaliśmy w karczmie i następnego dnia mieliśmy się spotkać na mieście z kolesiem co miał nas wozem zabrać gdzieś tam... No i następnego dnia ruszyliśmy na miejsce spotkania,koleś już czekał..Podchodzimy do niego , a on:
CNW(Człowiek na wozie) : Czy to wy jeste.....? - nie zdąrzył zapytać do konca
Ja i kumpel: Tak, taaaaaak - wyszedł z tego zupełny spontan, powiedzielismy to w jednej chwili.
Najlepsze, że swego czasu nagrywalismy sesje na magnetofonie i potem tego słuchaliśmy...BEKA straszna... Najlepszą minę miał MG, najpierw się zdziwił, a potem ryknął śmiechem :)

rethar [ Pretorianin ]
MG: Co?!!?!?!? Nie ma dla mnie paluszków? Dobra, jak chcecie... (i zaczyna się śmiać tajemniczo)

John Michael Kane [ Centurion ]
Najlepsze to są ostatnie słowa z Fallouta.
Na przykład:
I have 145% in Energy Weapons. I cannot possibly miss.
albo
I wonder what happens if I insult him?
(translation)
- Mam 145% w Broniach Energetycznych. Nie ma szans, żebym nie trafił.
- Ciekawe co się stanie gdy go obrażę?