donzoolo [ Senator ]
Z sieci - prawda o Pentagonie 9/11 ???
nie wiem co mam o tym myslec teraz,
ps. mistrzowy flash!

Snorty [ Raszyński Wariat ]
Było i to nawet dzisiaj, ale masz prawo o tym nie wiedzieć
Pozdr.

Coy2K [ Veteran ]
hehe nicyzm dokument Michaela Moore'a

pisz [ nihilista ]
jak to ma prawo o tym nie wiedzieć?
przecież ma do dyspozycji super-zajebistą wyszukiwarkę :>
donzoolo [ Senator ]
co smieszniejsze - skorzystałem z niej przed zalozeniem watku :/

John Michael Kane [ Centurion ]
Bardzo fajny flash. Co do prawdy w nim zawartej - jak głosi napis przed pokazem - trzeba sugerować się własną wiedzą i przezornością.
Mnie się wydaje, że dla tych na wysokich stołkach to bułka z masłem wydać wyrok na kogokolwiek, nawet na swoich "fellow americans". Tylko po to aby wojna trwała i od tego żeby im puchły konta w Szwajcarii.
Wojna to najlepszy interes.
pisz - hehe :>

mortan_battlehammer [ Legend ]
donzoolo ---> teraz to juz zadna wymowka :))
Conroy [ Dwie Szopy ]
donzoolo--> I nie znalazłeś? Ojej...
donzoolo [ Senator ]
John Michael Kane--->Nie wiem co teraz myslec mam, obejrzalem tego flasha jeszcze raz i wydaje mi sie to bardzo podejrzane... dziura malutka, taka ze silnik boenga by sie moze tylko tam zmiescil, zadnych sladow... podejrzana sprawa
KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
no cóż.... wygląda na to ze to jednak nie był boeing.... ale czy to teraz ważne?
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
wazne wazne
usa robi swiat w balona
w taki nieudolny sposob jeszcze do tego
wkrecac ludziom ze w pentagon przywalil samolot to przesada
ale wojne w iaku i tak popieram
Mały Miś [ Konsul ]
W tej całej wojnie chodzi tylko o kase, reszta to tylko propaganda i jak trafi na innego Goebelsa to się może okazać, że Talibowie odpowiadają w całości za efekt cieplarniany...
Windi_ [ Generaďż˝ ]
Kush --> popieram usuniecie tego idioty sadama ale nie popieram wojny i smierci setek osob... cywilow, dziennikarzy, wojskowych.... mogli go wyj.... usunac w 91 w czasie pustynnej... wtedy mieli powod do ataq na irak ale teraz takowego nie bylo... znalezli tam choc troche broni masowego razenia?? poza kalasznikovami?? bo tyle ich tam ejst ze mozna by je za takowa uznac...
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
ja już sam nie wiem co mam myśleć ale w TV pokazywali chyba inne zdjęcia. Oglądałem tez program nadiscovery o tym jak to pierdzielnęło w to ale uskzodzenia były większe !! nie wiem teraz może ja sie myle albo discovery albo to ściemnają :/ Jednak mi sie zdaje że te wszystkie ataki to jeden więlki psisek, tlyko po to żeby mieć jakiś powód. Przeciez druga wojna światowa tez miała powód. Niemcy zaczeli strzelac do dwóch pijanych polakó (to jest oficjalna wersja) [lecz moim zdaniem już nawet nie pamiętam ale chyba to niemcy sie wkradli do polskiego obozu przebrali sie i tak to wysżło :) tragedi chyba świat wraca to wojny dżentelmeńskiej z czasów odrodzenia i renesansu :)