GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Screeny z gier akcji typu doom3 lub splinter cell

04.09.2004
19:33
smile
[1]

nie byle kto [ Junior ]

Screeny z gier akcji typu doom3 lub splinter cell

Witam!

Bardzo mi sa potrzebne wszystkie screeny jakichkolwiek interfejsow z gier. Byle wygladaly futurystycznie - starcraft, doom3 itp.
Wszystko co macie prosze kierowac na [email protected]

Z gory dzieki i pozdrawiam!

04.09.2004
19:40
[2]

Coy2K [ Veteran ]

yhym, chce sie layout do stronki zrobić taa ? :-)

05.09.2004
12:21
[3]

nie byle kto [ Junior ]

Wyobraz sobie,ze nie do stronki, ale jestes blisko :)
Do stronek sam robie layouty.. Tutaj potrzebuje tylko w ramach inspiracji,do czegos wiekszego, ale siedze we wloszech i nie moge nawet na gielde skoczyc,zeby sobie cos kupis ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.