
nie byle kto [ Junior ]
Screeny z gier akcji typu doom3 lub splinter cell
Witam!
Bardzo mi sa potrzebne wszystkie screeny jakichkolwiek interfejsow z gier. Byle wygladaly futurystycznie - starcraft, doom3 itp.
Wszystko co macie prosze kierowac na [email protected]
Z gory dzieki i pozdrawiam!
Coy2K [ Veteran ]
yhym, chce sie layout do stronki zrobić taa ? :-)
nie byle kto [ Junior ]
Wyobraz sobie,ze nie do stronki, ale jestes blisko :)
Do stronek sam robie layouty.. Tutaj potrzebuje tylko w ramach inspiracji,do czegos wiekszego, ale siedze we wloszech i nie moge nawet na gielde skoczyc,zeby sobie cos kupis ;)