
=']['oMeK= [ Junior ]
UO (shard CL) - klopot z lagiem - pleas help
Witam. Mam siec osiedlowa (niestety) i gram w UO lecz mam laga ;/ co moge z tym zrobic? Gdy sprawdzam pinga z shardem mam 50ms i jak odpale gre ide pare krokow i mnie zlaguje a wszystko na okolo dziala;/ ja stoje a reszta biega i gada. i za chwile znowu pare krowkow moge zrobic ;/ wrr HELP!!! mile widziany kontakt przez gg.
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
wyłącz p2p
.Jacek 99. [ Senator ]
=']['oMeK= - jak wszystko dookola rusza sie bez laga, a ty mozesz robic pare ktokow co mkilkanascie sekund to..
Jestes przeciazony :) Wyrzuc zbedne rzeczy z plecaka i ciesz sie nie meczaca tak szybko postacia:)

=']['oMeK= [ Junior ]
Soldamn - a powiesz mi jak mam to zrobic jak ja jestem tylko uzytkownikiem a nie adminem?;p A z adminem sie pogadasz na ten temat. Powie mi ze http bardzo szybko dziala (co jest prawda) i to ich tylko interesuje.
.Jacek 99. - taki glupi to ja nie jestem ;p ide pare krokow i stoje i pisze FINDINGPATCH i ja mam laga a reszta biega;/ yeah
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
tomek - nie chodzi mi o porty p2p. poprostu gdy cos sciagasz za pomoca emule/BT/dc/slsk/kazaa i wielu innych ultima sie bardzo laguje
=']['oMeK= [ Junior ]
eh;/ ale ja nic nie sciagam w tym problem;/ nie rozumiem tego. ping 50 a ja mam laga a reszta biega na okolo;/
Voutrin [ Pretorianin ]
Najprawdopodobniej admin zablokowal port na ktorym dziala gra, wiec musisz z nim pogadac innego wyjscia chyba nie ma.
Kumpel ma podobnie i na dodatek zlosliwego admina, ktory twierdzi, ze ta gra ogromnie obciaza lacze... musial niestety zapomniec o grze :/
Pozdrawiam
=']['oMeK= [ Junior ]
Voutrin - a dokladnie jaki mialby port odblokowac? ;p
Voutrin [ Pretorianin ]
Obecnie CL dziala na portach 4222 i 4433, ale ma wrocic polaczenie przez port 5003.
Pozdrawiam
=']['oMeK= [ Junior ]
aaa to o to chodzi;] to ja poczekam troszke;] no ale UO wymiata :D powiedz mi ktos co trzeba zrobic zeby stac sie nekromanta? :D i gdzie to miasto mam znalezc ich? ;]
.Jacek 99. [ Senator ]
=']['oMeK= - nekromancja (zwlaszcza na CL) jest tajemnicza profesja, ktorej tajniki trzeba poznac samemu.
Mastyl [ Legend ]
Ja tez mialem taki lagi. Inni poruszaja sie w swoim tempiem ja stoje. A domyslam sie ze chodzilo o spora roznice jaka mam miedzy transferem do mnie i ode mnie. Mam 768/256, widac upload mi sie zapchal... :)