GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

UO (shard CL) - klopot z lagiem - pleas help

04.09.2004
18:46
smile
[1]

=']['oMeK= [ Junior ]

UO (shard CL) - klopot z lagiem - pleas help

Witam. Mam siec osiedlowa (niestety) i gram w UO lecz mam laga ;/ co moge z tym zrobic? Gdy sprawdzam pinga z shardem mam 50ms i jak odpale gre ide pare krokow i mnie zlaguje a wszystko na okolo dziala;/ ja stoje a reszta biega i gada. i za chwile znowu pare krowkow moge zrobic ;/ wrr HELP!!! mile widziany kontakt przez gg.

04.09.2004
20:02
[2]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

wyłącz p2p

04.09.2004
20:08
[3]

.Jacek 99. [ Senator ]

=']['oMeK= - jak wszystko dookola rusza sie bez laga, a ty mozesz robic pare ktokow co mkilkanascie sekund to..


Jestes przeciazony :) Wyrzuc zbedne rzeczy z plecaka i ciesz sie nie meczaca tak szybko postacia:)

04.09.2004
20:13
smile
[4]

=']['oMeK= [ Junior ]

Soldamn - a powiesz mi jak mam to zrobic jak ja jestem tylko uzytkownikiem a nie adminem?;p A z adminem sie pogadasz na ten temat. Powie mi ze http bardzo szybko dziala (co jest prawda) i to ich tylko interesuje.

.Jacek 99. - taki glupi to ja nie jestem ;p ide pare krokow i stoje i pisze FINDINGPATCH i ja mam laga a reszta biega;/ yeah

04.09.2004
20:24
[5]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

tomek - nie chodzi mi o porty p2p. poprostu gdy cos sciagasz za pomoca emule/BT/dc/slsk/kazaa i wielu innych ultima sie bardzo laguje

04.09.2004
20:31
[6]

=']['oMeK= [ Junior ]

eh;/ ale ja nic nie sciagam w tym problem;/ nie rozumiem tego. ping 50 a ja mam laga a reszta biega na okolo;/

04.09.2004
21:42
[7]

Voutrin [ Pretorianin ]

Najprawdopodobniej admin zablokowal port na ktorym dziala gra, wiec musisz z nim pogadac innego wyjscia chyba nie ma.
Kumpel ma podobnie i na dodatek zlosliwego admina, ktory twierdzi, ze ta gra ogromnie obciaza lacze... musial niestety zapomniec o grze :/

Pozdrawiam

04.09.2004
22:02
[8]

=']['oMeK= [ Junior ]

Voutrin - a dokladnie jaki mialby port odblokowac? ;p

04.09.2004
22:06
[9]

Voutrin [ Pretorianin ]

Obecnie CL dziala na portach 4222 i 4433, ale ma wrocic polaczenie przez port 5003.

Pozdrawiam

04.09.2004
22:14
[10]

=']['oMeK= [ Junior ]

aaa to o to chodzi;] to ja poczekam troszke;] no ale UO wymiata :D powiedz mi ktos co trzeba zrobic zeby stac sie nekromanta? :D i gdzie to miasto mam znalezc ich? ;]

04.09.2004
23:31
[11]

.Jacek 99. [ Senator ]

=']['oMeK= - nekromancja (zwlaszcza na CL) jest tajemnicza profesja, ktorej tajniki trzeba poznac samemu.

05.09.2004
00:25
[12]

Mastyl [ Legend ]


Ja tez mialem taki lagi. Inni poruszaja sie w swoim tempiem ja stoje. A domyslam sie ze chodzilo o spora roznice jaka mam miedzy transferem do mnie i ode mnie. Mam 768/256, widac upload mi sie zapchal... :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.