
matiz01 [ Legionista ]
Polska gola!!!
Polska wygra mecz z Irlandią!!!
The LasT Child [ GoorkA ]
niestety snilo mi sie ze dizs bedzie po 0 :P
wygramy, 3:0 co najmniej

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
a ja bym chciał żeby przegrali, żeby zakończyli grupę z dorobkiem 0 punktów. żygać mi się chce jak patrzę na tych pajaców, którzy nic nie robiąc zbijają gruba kasę. a Janas jest jak Balcerowicz - musi odejść. eot

rethar [ Pretorianin ]
Korzeniowski niech zostanie nowym selekcjonerem - przynajmniej wie jak to jest wygrywac....

xanat0s [ Wind of Change ]
p_e_p_s_i --> ja zespolowi zle nie zycze, ale dzialaczom sportowym (nie tylko pilkarskim) jak najgorzej. To jak na nich patrze, to mam odruchy wymiotne. Banda idiotow nie znajacych sie na sporcie, ktorzy maja po prostu "plecy" u politykow, skorumpowanych i myslacych tylko o sobie i swoich stolkach, co by ich nie stracic... To ONI musza odejsc, wtedy z polskim sportem bedzie lepiej...
Wygramy 2:0.
Maevius [ Czarownik Budyniowy ]
Polska gola ? W co to wierzysz, w garbate aniolki :)

Gogston [ Junior ]
oj pepsi co z Ciebie za Polak?? nie wieże że Polacy wygrają choć iejmy nadzieję się mylę... 4 punkty we wrześniowych meczach byłyby wielkim sukcesem ale myślę że jak zdobędziemyco najmniej 2 to nie będzie źle. Ale w sumie JA-NAS nie widzę w MŚ. Wdowczyk powinien nastać według mnie

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
POLSKA MUSI WYGRAĆ
BALCEROWICZ MUSI ZOSTAĆ !

Loiosh [ Generaďż˝ ]
Nie wiem czy wszyscy juz widzieli wyjsciowa jedenastke.
Jerzy Dudek - Michał Żewłakow, Arkadiusz Głowacki, Jacek Bąk, Tomasz Rząsa - Marek Zieńczuk, Sebastian Mila, Mariusz Lewandowski, Jacek Krzynówek - Piotr Włodarczyk, Maciej Żurawski.
Taki sklad,naprawde napawa mnie optymizmem,powiem wiecej,wydaje mi sie,ze jest to jeden z najlepszych obecnie wariantow. Wierze w zwyciestwo!:)
volvo95 [ Legend ]
Fajnie by było jakbysmy wygrali . Pewnie nie bede miał czasu oglądać mecz ...
The LasT Child [ GoorkA ]
p_e_p_s_i --> rotfl, czlowieku rozwaliles mnie! jak Janas jest jak Balcerowicz to ty jestes jak lepper!!! brawa dla tego pana, po prostu agroda jobla
ps rzygać piosze sie przez "rz"

J0lo [ Legendarny Culé ]
jedenastka jest super zaczepista...
dwoch lewoskrzydlowych z ktorych zaden nie potrafi biegle sie poslugiwac prawa noga. w dodatku zapewne Mila w charakterze rozgrywajcego. jedyne do czego nie mam zastrzerzen to atak bo lepszego nie wykrzesaja.
0-0 po monstrualnie nudnym meczu...

DKAY [ Generaďż˝ ]
Ja jestem jakoś przekonany że źle dziś nie będzie co innego czeka na w środe niestety:( Skład najlepszy na jaki nas obecnie stać!
SirGoldi [ Gladiator ]
No i oczywiście. Żeby nie było za pięknie gra mój "ulubieniec" Mariusz Lewandowski - naturalnie nie miałbym nic przeciwko gdyby on potrał w piłkę nożna grać a on takiej umiejetności nie posiada...
Dziś będzie 0:0 lub 1:1.
The LasT Child [ GoorkA ]
JOlo -> sklad jaki wystawil Janas jest rzeczywiscie beznadziejny, ale na Irlandie wystarczy

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
może i opowiadam głupoty, możecie mnie wyzywać etc... ale ja nato patrzę trochę inaczej. może przy takiej sytuacji, jaką bym sobie życzył ktoś by w końcu zmądrzał i dobrał taki sztab ludzi, którym zależy nie na zbiciu grubej kasy, tylko na jak najlepszym wyniku. bo jak na razie to wszystko zmierza zupełnie w odwrotnym kierunku...
Loiosh [ Generaďż˝ ]
J0lo i The Last Child --> Sklad beznadziejny? Co prawda Zienczuk tez mi sie nie podoba,Lewandowski zreszta rowniez,ale jakos nie mam pomyslu,jaki inny defensywny pomocnik moglby go zastapic. Reszta IMO nie wyglada zle,ale skoro tak oceniacie ten sklad to chetnie zobaczylbym Wasze propozycje.
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Co z tego, że wygramy z Irlandią, skoro i tak z grupy nie wyjdziemy? Oczywiście kibicuje naszym, ale na wyjście z grupy nie liczę:)
Dagger [ Legend ]
Rzeczywiscie dziwne - dwóch lewoskrzydłowych, no i zespół ustawiony bardzo defensywnie (choć zależy co będą grali boczni obrońcy).
Z drugiej strony wielkiego pola manewru Janas nie ma.

zawodowieckuba [ Pretorianin ]
wygramy 1:2 po ciężkiej walce.... oby tak było
Adamss [ -betting addiction- ]
0:0 - nudy na pudy.

volvo95 [ Legend ]
Będzie dobrze :) Nie lubie Janasa ale mam nadzieje że piłkarze coś dzisiaj pograją ...

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Żurawski z dedykacją dla wszystkich niedowiarków!
1:0.

eJay [ Gladiator ]
Jeeee 1:0:) Zurwaski strzelił z rogu:)

volvo95 [ Legend ]
Hehe Żuraw to prze gościu :)

@lb@tros [ Horned Reaper ]
0:1 dla polski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... ale skonczy sie 3:1 ;)

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Paszczak ---> za dwa dni strzelą Anglicy, z dedykacją dla wszystkich optymistów... :/

karollus [ parek v rohliku ]
ale fart ..
Paszczak [ Oaza Spokoju ]
pepsi--->
Ależ ja się z Tobą zgadzam.
Ale mimo całego upadku polskiej piłki Polakom jest bliżej do Anglików, niż do Irlandii Pólnocnej.
Ja w chłopaków wierzę, a właściwie w ich dobre chęci i nienajgorsze umiejętnosci.
Co nie znaczy, że pójdę obstawić nasze zwycięstwo z Anglią, nic z tego ;P
loosiek [ Arsenal Londyn ]
2:0 hehe Włodarczyk :D <jupi>

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Włodarczyk ucisza wszystkich niedowiarków :P
0:2
Loiosh [ Generaďż˝ ]
Dobra,jak dla mnie juz starczy,wiecej nie chce:)
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Włodarczyk ucieszy niedowiarków jak strzeli jedynego gola w meczu Anglia - Polska :]
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
edit
oczywiście nie ucieszy, ale uciszy :]
The LasT Child [ GoorkA ]
narazie 2:0
obrona za duzo przepuszcza, choc w zasadzie wiekszosc tych akcji powinna pomoc zatrzymywac. lewandowski nei gra nic, moglby chociaz pare razy pojechac tego damiana johnsona po nozkach to by sie zasluzyl. Krzynowek powinien grac na lewej wtedy bedzie +2 bramki co najmniej :) MIla jeszcze musi cos ustrzelic
gramy z Irlandia a ja pije sobie Guinessa :)

zawodowieckuba [ Pretorianin ]
Nie no włodar mnie zaskoczył nie przepadam za nim ale ładna bramka przy pomocy obrony co prawda ale wazne że jest, 1 gol żurawskiego tez raczej nie wynikał z jego umiejętności a raczej pogody(słońca) i złegu zachowania obrońcy przy słupku...
No ale jest dobrze
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
i GOOOOL !!!!
3 - 0

Jaelle [ Konsul ]
Powiem, że się nie spodziewałam ... :]
Irlandia strasznie prowokowała faule ... bleh :P:P
Dobrze, że przywalił Irlandczykowi w łeb ;]
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Jaelle--> No może i dobrze, ale szkoda, że wyleciał z boiska, bo nawet dobrze grał i przeciw Angli mógłby coś zdziałać.

Jaelle [ Konsul ]
No tak, ale byli strasznie wkurzający - nasi się nieźle denerwowali - kilka razy im z bara pojechali ;)
Szkoda, że dostał czerwoną kartkę-ale mecz z Anglią to hmmm...
Pożyjemy - zobaczymy.
Dzisiaj się również wielkiego sukcesu nie spodziewałam, a tu proszę - więc ... :D
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Jaelle---> Fakt, widać było, że tamci szukali zaczepki. Szkoda tylko, że wreszcie ją znaleźli i nasz zawodnik został za to ukarany :/
Nastepny mecz w środe?
Stawiam na 3-0 dla Anglii :]
Ptosio [ Legionista ]
Lewandowski - Tragedia i to od dawna. Radomski tez. Powinien powolac Surme, zreszta mam nadzieje ze niedlugo wroci Szymkowiak. Zienczuk tez niebrdzo, lepiej zeby byl to Smolarek albo Karwan. Moze jeszcze(ale niekoniecznie) Klos albo Jarzembowski zamiast Rzasy. Bedzie dobrze, choc z Anglia przegramy.
Arkulus [ Konsul ]
a tam fuksem wygrali .

matiz01 [ Legionista ]
3:0 brawo Dudek

Jaelle [ Konsul ]
Ja myśle, że przynajmniej honorowego strzelą :D:D:D