GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Polska gola!!!

04.09.2004
14:04
smile
[1]

matiz01 [ Legionista ]

Polska gola!!!

Polska wygra mecz z Irlandią!!!

04.09.2004
14:06
[2]

The LasT Child [ GoorkA ]


niestety snilo mi sie ze dizs bedzie po 0 :P

wygramy, 3:0 co najmniej

04.09.2004
14:10
smile
[3]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]


a ja bym chciał żeby przegrali, żeby zakończyli grupę z dorobkiem 0 punktów. żygać mi się chce jak patrzę na tych pajaców, którzy nic nie robiąc zbijają gruba kasę. a Janas jest jak Balcerowicz - musi odejść. eot

04.09.2004
14:16
smile
[4]

rethar [ Pretorianin ]

Korzeniowski niech zostanie nowym selekcjonerem - przynajmniej wie jak to jest wygrywac....

04.09.2004
14:18
smile
[5]

xanat0s [ Wind of Change ]


p_e_p_s_i --> ja zespolowi zle nie zycze, ale dzialaczom sportowym (nie tylko pilkarskim) jak najgorzej. To jak na nich patrze, to mam odruchy wymiotne. Banda idiotow nie znajacych sie na sporcie, ktorzy maja po prostu "plecy" u politykow, skorumpowanych i myslacych tylko o sobie i swoich stolkach, co by ich nie stracic... To ONI musza odejsc, wtedy z polskim sportem bedzie lepiej...

Wygramy 2:0.

04.09.2004
14:19
[6]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

Polska gola ? W co to wierzysz, w garbate aniolki :)

04.09.2004
14:21
smile
[7]

Gogston [ Junior ]

oj pepsi co z Ciebie za Polak?? nie wieże że Polacy wygrają choć iejmy nadzieję się mylę... 4 punkty we wrześniowych meczach byłyby wielkim sukcesem ale myślę że jak zdobędziemyco najmniej 2 to nie będzie źle. Ale w sumie JA-NAS nie widzę w MŚ. Wdowczyk powinien nastać według mnie

04.09.2004
14:24
smile
[8]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

POLSKA MUSI WYGRAĆ
BALCEROWICZ MUSI ZOSTAĆ !

04.09.2004
14:25
smile
[9]

Loiosh [ Generaďż˝ ]

Nie wiem czy wszyscy juz widzieli wyjsciowa jedenastke.

Jerzy Dudek - Michał Żewłakow, Arkadiusz Głowacki, Jacek Bąk, Tomasz Rząsa - Marek Zieńczuk, Sebastian Mila, Mariusz Lewandowski, Jacek Krzynówek - Piotr Włodarczyk, Maciej Żurawski.

Taki sklad,naprawde napawa mnie optymizmem,powiem wiecej,wydaje mi sie,ze jest to jeden z najlepszych obecnie wariantow. Wierze w zwyciestwo!:)

04.09.2004
14:26
[10]

volvo95 [ Legend ]

Fajnie by było jakbysmy wygrali . Pewnie nie bede miał czasu oglądać mecz ...

04.09.2004
14:28
[11]

The LasT Child [ GoorkA ]

p_e_p_s_i --> rotfl, czlowieku rozwaliles mnie! jak Janas jest jak Balcerowicz to ty jestes jak lepper!!! brawa dla tego pana, po prostu agroda jobla

ps rzygać piosze sie przez "rz"

04.09.2004
14:29
smile
[12]

J0lo [ Legendarny Culé ]

jedenastka jest super zaczepista...
dwoch lewoskrzydlowych z ktorych zaden nie potrafi biegle sie poslugiwac prawa noga. w dodatku zapewne Mila w charakterze rozgrywajcego. jedyne do czego nie mam zastrzerzen to atak bo lepszego nie wykrzesaja.

0-0 po monstrualnie nudnym meczu...

04.09.2004
14:33
smile
[13]

DKAY [ Generaďż˝ ]

Ja jestem jakoś przekonany że źle dziś nie będzie co innego czeka na w środe niestety:( Skład najlepszy na jaki nas obecnie stać!

04.09.2004
14:37
[14]

SirGoldi [ Gladiator ]

No i oczywiście. Żeby nie było za pięknie gra mój "ulubieniec" Mariusz Lewandowski - naturalnie nie miałbym nic przeciwko gdyby on potrał w piłkę nożna grać a on takiej umiejetności nie posiada...
Dziś będzie 0:0 lub 1:1.

04.09.2004
14:46
[15]

The LasT Child [ GoorkA ]

JOlo -> sklad jaki wystawil Janas jest rzeczywiscie beznadziejny, ale na Irlandie wystarczy

04.09.2004
14:48
smile
[16]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

może i opowiadam głupoty, możecie mnie wyzywać etc... ale ja nato patrzę trochę inaczej. może przy takiej sytuacji, jaką bym sobie życzył ktoś by w końcu zmądrzał i dobrał taki sztab ludzi, którym zależy nie na zbiciu grubej kasy, tylko na jak najlepszym wyniku. bo jak na razie to wszystko zmierza zupełnie w odwrotnym kierunku...

04.09.2004
15:14
[17]

Loiosh [ Generaďż˝ ]

J0lo i The Last Child --> Sklad beznadziejny? Co prawda Zienczuk tez mi sie nie podoba,Lewandowski zreszta rowniez,ale jakos nie mam pomyslu,jaki inny defensywny pomocnik moglby go zastapic. Reszta IMO nie wyglada zle,ale skoro tak oceniacie ten sklad to chetnie zobaczylbym Wasze propozycje.

04.09.2004
15:16
[18]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Co z tego, że wygramy z Irlandią, skoro i tak z grupy nie wyjdziemy? Oczywiście kibicuje naszym, ale na wyjście z grupy nie liczę:)

04.09.2004
15:25
[19]

Dagger [ Legend ]

Rzeczywiscie dziwne - dwóch lewoskrzydłowych, no i zespół ustawiony bardzo defensywnie (choć zależy co będą grali boczni obrońcy).

Z drugiej strony wielkiego pola manewru Janas nie ma.

04.09.2004
15:30
smile
[20]

zawodowieckuba [ Pretorianin ]

wygramy 1:2 po ciężkiej walce.... oby tak było

04.09.2004
15:43
[21]

Adamss [ -betting addiction- ]

0:0 - nudy na pudy.

04.09.2004
15:49
smile
[22]

volvo95 [ Legend ]

Będzie dobrze :) Nie lubie Janasa ale mam nadzieje że piłkarze coś dzisiaj pograją ...

04.09.2004
16:05
smile
[23]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Żurawski z dedykacją dla wszystkich niedowiarków!
1:0.

04.09.2004
16:06
smile
[24]

eJay [ Gladiator ]


Jeeee 1:0:) Zurwaski strzelił z rogu:)

04.09.2004
16:06
smile
[25]

volvo95 [ Legend ]

Hehe Żuraw to prze gościu :)

04.09.2004
16:07
smile
[26]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

0:1 dla polski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... ale skonczy sie 3:1 ;)

04.09.2004
16:07
smile
[27]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

Paszczak ---> za dwa dni strzelą Anglicy, z dedykacją dla wszystkich optymistów... :/

04.09.2004
16:07
smile
[28]

karollus [ parek v rohliku ]

ale fart ..

04.09.2004
16:10
[29]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

pepsi--->
Ależ ja się z Tobą zgadzam.
Ale mimo całego upadku polskiej piłki Polakom jest bliżej do Anglików, niż do Irlandii Pólnocnej.

Ja w chłopaków wierzę, a właściwie w ich dobre chęci i nienajgorsze umiejętnosci.
Co nie znaczy, że pójdę obstawić nasze zwycięstwo z Anglią, nic z tego ;P

04.09.2004
16:39
[30]

loosiek [ Arsenal Londyn ]

2:0 hehe Włodarczyk :D <jupi>

04.09.2004
16:39
smile
[31]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Włodarczyk ucisza wszystkich niedowiarków :P

0:2

04.09.2004
16:51
[32]

Loiosh [ Generaďż˝ ]

Dobra,jak dla mnie juz starczy,wiecej nie chce:)

04.09.2004
16:52
[33]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Włodarczyk ucieszy niedowiarków jak strzeli jedynego gola w meczu Anglia - Polska :]

04.09.2004
16:52
[34]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

edit
oczywiście nie ucieszy, ale uciszy :]

04.09.2004
16:56
[35]

The LasT Child [ GoorkA ]

narazie 2:0

obrona za duzo przepuszcza, choc w zasadzie wiekszosc tych akcji powinna pomoc zatrzymywac. lewandowski nei gra nic, moglby chociaz pare razy pojechac tego damiana johnsona po nozkach to by sie zasluzyl. Krzynowek powinien grac na lewej wtedy bedzie +2 bramki co najmniej :) MIla jeszcze musi cos ustrzelic

gramy z Irlandia a ja pije sobie Guinessa :)

04.09.2004
17:04
smile
[36]

zawodowieckuba [ Pretorianin ]

Nie no włodar mnie zaskoczył nie przepadam za nim ale ładna bramka przy pomocy obrony co prawda ale wazne że jest, 1 gol żurawskiego tez raczej nie wynikał z jego umiejętności a raczej pogody(słońca) i złegu zachowania obrońcy przy słupku...
No ale jest dobrze

04.09.2004
17:19
[37]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]


i GOOOOL !!!!
3 - 0

04.09.2004
19:19
smile
[38]

Jaelle [ Konsul ]

Powiem, że się nie spodziewałam ... :]
Irlandia strasznie prowokowała faule ... bleh :P:P
Dobrze, że przywalił Irlandczykowi w łeb ;]

04.09.2004
19:22
[39]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Jaelle--> No może i dobrze, ale szkoda, że wyleciał z boiska, bo nawet dobrze grał i przeciw Angli mógłby coś zdziałać.

04.09.2004
19:27
smile
[40]

Jaelle [ Konsul ]

No tak, ale byli strasznie wkurzający - nasi się nieźle denerwowali - kilka razy im z bara pojechali ;)

Szkoda, że dostał czerwoną kartkę-ale mecz z Anglią to hmmm...
Pożyjemy - zobaczymy.

Dzisiaj się również wielkiego sukcesu nie spodziewałam, a tu proszę - więc ... :D

04.09.2004
19:47
[41]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Jaelle---> Fakt, widać było, że tamci szukali zaczepki. Szkoda tylko, że wreszcie ją znaleźli i nasz zawodnik został za to ukarany :/

Nastepny mecz w środe?
Stawiam na 3-0 dla Anglii :]

04.09.2004
20:35
[42]

Ptosio [ Legionista ]

Lewandowski - Tragedia i to od dawna. Radomski tez. Powinien powolac Surme, zreszta mam nadzieje ze niedlugo wroci Szymkowiak. Zienczuk tez niebrdzo, lepiej zeby byl to Smolarek albo Karwan. Moze jeszcze(ale niekoniecznie) Klos albo Jarzembowski zamiast Rzasy. Bedzie dobrze, choc z Anglia przegramy.

04.09.2004
21:30
[43]

Arkulus [ Konsul ]

a tam fuksem wygrali .

04.09.2004
22:42
smile
[44]

matiz01 [ Legionista ]

3:0 brawo Dudek

05.09.2004
10:49
smile
[45]

Jaelle [ Konsul ]

Ja myśle, że przynajmniej honorowego strzelą :D:D:D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.