
stary1970 [ Generaďż˝ ]
Jakie dyskoteki w Warszawie byście polecili ????
Tak jak w temacie. Wczoraj pierwszy raz byłem w "LAJFIE" i musze przyznać, że jest to świetna dyskoteka..
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
W Qulcie schody robią wrażenie

Mazio [ Mr.Offtopic ]
a co - spadłeś z nich VinEze? ;)

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Nie spadłem, ale zawsze człowiek ma ułatowiony zjazd do bazy bo z górki - schody są pod sufit
stanson_ [ sta-N-son ]
Ground Zero?
stary1970 [ Generaďż˝ ]
Aż tak bardzo nie zależy mi na schodach w dyskotece, no chyba że bardzo się bujam wychodząc z dyskoteki, to wtedy tak jakoś fajniej....
Zależy mi na subiektywnej jak i zarówno obiektywnej, ocenie klubu pod zględem cen, muzyki, towarzystwa i wyglądu sali.....