GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakie dyskoteki w Warszawie byście polecili ????

04.09.2004
11:33
smile
[1]

stary1970 [ Generaďż˝ ]

Jakie dyskoteki w Warszawie byście polecili ????

Tak jak w temacie. Wczoraj pierwszy raz byłem w "LAJFIE" i musze przyznać, że jest to świetna dyskoteka..

04.09.2004
11:42
[2]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

W Qulcie schody robią wrażenie

04.09.2004
11:43
smile
[3]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

a co - spadłeś z nich VinEze? ;)

04.09.2004
11:45
smile
[4]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Nie spadłem, ale zawsze człowiek ma ułatowiony zjazd do bazy bo z górki - schody są pod sufit

04.09.2004
11:45
[5]

stanson_ [ sta-N-son ]

Ground Zero?

04.09.2004
18:47
[6]

stary1970 [ Generaďż˝ ]

Aż tak bardzo nie zależy mi na schodach w dyskotece, no chyba że bardzo się bujam wychodząc z dyskoteki, to wtedy tak jakoś fajniej....
Zależy mi na subiektywnej jak i zarówno obiektywnej, ocenie klubu pod zględem cen, muzyki, towarzystwa i wyglądu sali.....

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.