
Raziel [ Action Boy ]
Znalezione w Sieci - "Nie bój się plamy na swetrze"
Jeśli znacie piosenkę WWO "Nie bój się zmiany na lepsze", powinniście przesłuchać ten kawałek:))))) (nie wiem czy bylo czy nie, dziwna ta nowa wyszukiwarka)

Garbizaur [ CLS ]
Hehe. Kapitalne!!!

Child of Bodom [ Real Madryt ]
Buhehe. Text mnie rozwalil.

Sparagas [ Chor��y ]
Super kawałek. Zrobiłby na polskim rynku furorę.

Qba Dębowy [ Konsul ]
no nie powiem spoczko

Zadymiarz [ Pretorianin ]
Stare to juz jest widzialem to chyba 3 tygodnie temu na torrencie ale teksty wciaz smieszne.

Wtrzeszcz [ Junior ]
słyszałem to :) Czaderskie....

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Hahahahaha - genialne, buhhaha :)))

yuppie [ Generaďż˝ ]
Normalnie ROFTL&LOL :)

xanat0s [ Wind of Change ]
Buehehehe :] Myslalem, ze sie skisne jak to sluchalem!

vien [ łowca pip ]
OMG ale to trzeba mieć pod kopułą namieszane żeby coś takiego wymyślić :D LOL

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
heheh jaki wypas:)
Fett [ Avatar ]
no sciagam, ale lepiej byloby najpierw usłyszeć oryginał ;)

cycu2003 [ Senator ]
bomba !!Buahahaha

dresus _pospolitus [ Legionista ]
fajne

Orlando [ Reservoir Dog ]
Co tu jest śmiesznego???
azarothen [ macio ]
Orlando >> Jesli slyszales oryginal to jest smieszne :) A tak btw to stara ta piosenka ;)

Zapruder [ Testament ]
Nie no świetnie - jak dałem jakiś miesiąc temu linka do tego to mnie wszyscy pojechali że beznadziejne - zdecydujcie się może :]

lez [ Konsul ]
Poprostu to tylko pare plam :D

Testosteron^ [ Pretorianin ]
dostaja ode mnie mega lola ;D

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]
He he he stare, ale fajne, Soundkail wygrywa :) LOL

po prostu bartek [ Pretorianin ]
Raziel, było, było ;)
Polecam wszystkim, bo kawałek jest rewelacyjny :)

-=chudy=- [ ]
Już to słyszałem :) Ekstra :) Ma ktoś cały tekst?

loosiek [ Arsenal Londyn ]
Rewelka :D
Ja znam cos podobnego ale z winem Smak Attack - Jest Jedna Rzecz...

soze [ sick off it all ]
raziel-->zajebioza na poziomie:D

Skype [ Konsul ]
Extra, nowy hit na polskim rynku muzycznym :)))

Coy2K [ Veteran ]
buahahhaa o kurwa :-)))) Soundkail wymiata hahahaha
mar-rol [ Konsul ]
nic w tym smiesznego nie slysze, a tekst tak niewyraxny jest ze rozumie co drugie słowo. syf jednym słowem...

Coy2K [ Veteran ]
mar-rol jesli nie slyszales wersji w oryginale to nic dziwnego, ze Cie to nie smieszy

Paliwo [ Centurion ]
To nie było śmieszne, lecz wręcz beznadziejne nudne i głupie

ehhh [ Angel of Death ]
ee imo raczej srednie - lepsze rzeczy sie zdarzaja;P

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Miałem już to misiąc temu :D świetne :P

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]
Buahahah. Suuper. Po prostu hardcore :D:D <rotfl> :D:D