GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Znalezione w Sieci - "Nie bój się plamy na swetrze"

04.09.2004
09:05
smile
[1]

Raziel [ Action Boy ]

Znalezione w Sieci - "Nie bój się plamy na swetrze"

Jeśli znacie piosenkę WWO "Nie bój się zmiany na lepsze", powinniście przesłuchać ten kawałek:))))) (nie wiem czy bylo czy nie, dziwna ta nowa wyszukiwarka)

04.09.2004
09:08
smile
[2]

Garbizaur [ CLS ]

Hehe. Kapitalne!!!

04.09.2004
09:27
smile
[3]

Child of Bodom [ Real Madryt ]

Buhehe. Text mnie rozwalil.

04.09.2004
09:29
smile
[4]

Sparagas [ Chor��y ]

Super kawałek. Zrobiłby na polskim rynku furorę.

04.09.2004
09:36
smile
[5]

Qba Dębowy [ Konsul ]

no nie powiem spoczko

04.09.2004
09:38
smile
[6]

Zadymiarz [ Pretorianin ]

Stare to juz jest widzialem to chyba 3 tygodnie temu na torrencie ale teksty wciaz smieszne.

04.09.2004
09:59
smile
[7]

Wtrzeszcz [ Junior ]

słyszałem to :) Czaderskie....

04.09.2004
10:01
smile
[8]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Hahahahaha - genialne, buhhaha :)))

04.09.2004
10:18
smile
[9]

yuppie [ Generaďż˝ ]

Normalnie ROFTL&LOL :)

04.09.2004
10:24
smile
[10]

xanat0s [ Wind of Change ]

Buehehehe :] Myslalem, ze sie skisne jak to sluchalem!

04.09.2004
10:26
smile
[11]

vien [ łowca pip ]

OMG ale to trzeba mieć pod kopułą namieszane żeby coś takiego wymyślić :D LOL

04.09.2004
10:27
smile
[12]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

heheh jaki wypas:)

04.09.2004
10:40
[13]

Fett [ Avatar ]

no sciagam, ale lepiej byloby najpierw usłyszeć oryginał ;)

04.09.2004
11:24
smile
[14]

cycu2003 [ Senator ]

bomba !!Buahahaha

04.09.2004
11:27
smile
[15]

dresus _pospolitus [ Legionista ]

fajne

04.09.2004
11:31
smile
[16]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Co tu jest śmiesznego???

04.09.2004
12:08
[17]

azarothen [ macio ]

Orlando >> Jesli slyszales oryginal to jest smieszne :) A tak btw to stara ta piosenka ;)

04.09.2004
12:17
smile
[18]

Zapruder [ Testament ]

Nie no świetnie - jak dałem jakiś miesiąc temu linka do tego to mnie wszyscy pojechali że beznadziejne - zdecydujcie się może :]

04.09.2004
12:19
smile
[19]

lez [ Konsul ]

Poprostu to tylko pare plam :D

04.09.2004
12:35
smile
[20]

Testosteron^ [ Pretorianin ]

dostaja ode mnie mega lola ;D

04.09.2004
12:47
smile
[21]

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]

He he he stare, ale fajne, Soundkail wygrywa :) LOL

04.09.2004
12:53
smile
[22]

po prostu bartek [ Pretorianin ]

Raziel, było, było ;)

Polecam wszystkim, bo kawałek jest rewelacyjny :)

04.09.2004
12:56
smile
[23]

-=chudy=- [ ]

Już to słyszałem :) Ekstra :) Ma ktoś cały tekst?

04.09.2004
13:02
smile
[24]

loosiek [ Arsenal Londyn ]

Rewelka :D

Ja znam cos podobnego ale z winem Smak Attack - Jest Jedna Rzecz...

04.09.2004
13:06
smile
[25]

soze [ sick off it all ]

raziel-->zajebioza na poziomie:D

04.09.2004
13:10
smile
[26]

Skype [ Konsul ]

Extra, nowy hit na polskim rynku muzycznym :)))

04.09.2004
13:12
smile
[27]

Coy2K [ Veteran ]

buahahhaa o kurwa :-)))) Soundkail wymiata hahahaha

04.09.2004
13:18
[28]

mar-rol [ Konsul ]

nic w tym smiesznego nie slysze, a tekst tak niewyraxny jest ze rozumie co drugie słowo. syf jednym słowem...

04.09.2004
13:21
smile
[29]

Coy2K [ Veteran ]

mar-rol jesli nie slyszales wersji w oryginale to nic dziwnego, ze Cie to nie smieszy

04.09.2004
14:16
smile
[30]

Paliwo [ Centurion ]

To nie było śmieszne, lecz wręcz beznadziejne nudne i głupie

04.09.2004
14:33
smile
[31]

ehhh [ Angel of Death ]

ee imo raczej srednie - lepsze rzeczy sie zdarzaja;P

04.09.2004
17:36
smile
[32]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Miałem już to misiąc temu :D świetne :P

04.09.2004
17:46
smile
[33]

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]

Buahahah. Suuper. Po prostu hardcore :D:D <rotfl> :D:D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.