GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Counter-Strike

04.09.2004
01:31
[1]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

Counter-Strike

hmm na poczatku sciagnelem Steam z cs razem 300 pare mb. Steal sie zrobil zarejestrowalem sie i tak dalej a grac nie wiem jak:P. potem sciagnelem CS 1.5 ale serverow w all seing eye nie mam. AAAA co sie dzieje?? :P

04.09.2004
01:34
[2]

dzfonek [ Konsul ]

proponuje zebys napisal wiecej szczegolow bo tak moze byc problem z tym zeby ci ktos pomogl bo z tego co napisales zbytnio nic nie wynika........

04.09.2004
01:43
[3]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

wiec mam steam i nie wiem jak odpalic z niego cs'a 1.6. Sciagnelem go razem z cs'em bo wazyl 300mb a zreszta na stronie pisalo, wiec jak odpalic cs'a ze steam'a??

04.09.2004
01:46
[4]

dzfonek [ Konsul ]

ja gram w cs'a ale z tego co sie orientuje to jezeli chcesz grac w cs 1.6 po necie to albo musisz miec orginalnego halfa albo sciagnac wersje bez steam'a. tak mi sie wydaje ale nei obiecuje...poczekaj na wiecej postow...zycze powodzenia

04.09.2004
02:52
smile
[5]

Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]

Prawidłowa instalka CSa 1.6 ze steamem zajmuje dokladnie 379 MB i jest to jeden plik. Włączasz go, a steam i CS sam się Tobie instaluje. Jak już się wszystko zrobi tam koło zegara powinna się pojawić ikonka steama - taka czarna. Klikasz na nią i rejestrujesz się i dalej to już idzie bez problemu, zresztą nie ma nigdzie problemu.

04.09.2004
08:20
smile
[6]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

Esqualante--> jest problem :P
jestem juz dawno zarejestrowany ale nie potrafie odpalic cs'a

04.09.2004
10:31
[7]

Neo_zion [ Generaďż˝ ]

hopkins --> Musisz po prostu podać login i hasło konta, na które jesteś zarejestrowany. Potem klikasz na PLAY GAMES i wybierasz Counter Strike. Aha. CS 1.5 nie jest Ci już potrzebny, bo i tak w niego nie zagrasz o ile nie masz Half-Life'a, albo wersji retail.
dzfonek --> Mylisz się. HL już dawno nie jest potrzebny do wersji 1.6.

04.09.2004
14:19
[8]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

ale ja wlasnie tam nie mam counter strike tylko condition zero hl 2 i cos jeszcze a cs nie ma

04.09.2004
14:25
[9]

Neo_zion [ Generaďż˝ ]

hopkins --> Musisz zarejestrować klucz od CS'a, dopiero potem się powinien pojawić CS w zakładce. Przynajmniej tak zakładam, że powinno być, bo ja przeszedłem na 1.6 jeszcze z 1.5, więc gra automatycznie zarejestrowała klucz.

04.09.2004
14:25
smile
[10]

rethar [ Pretorianin ]

no właśnie... albo jestem tępy ;) albo też nigdzie tam nie widziałem wzmianki o cs 1.6.

04.09.2004
14:32
[11]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

neo_zion--> jaki klucz?? cs jest platny?? :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.