GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Audigy2 ZS, dobra karta?

03.09.2004
22:53
[1]

wiesław2 [ Konsul ]

Audigy2 ZS, dobra karta?

Mam obecnie Audigy2 cyz oplaca sie zmieniac na zs, bedzie lepsza jakosc dzwieku??

Z gorz THX

03.09.2004
23:07
[2]

winner [ Generaďż˝ ]

nieopłaca sie chyba że masz głośniki 7.1 a jeśli nie to Audigy 2 a ZS to jest to samo tylko ZS posiada dekodowanie DTS ES i obsługe 7.1. jakość dzwięku ta sama w obydwu kartach.

03.09.2004
23:29
[3]

DeXX. [ mp44 is my destiny ]

dokładnie , zgadzam się z winner'em

04.09.2004
10:25
[4]

wiesław2 [ Konsul ]

Aha, dzieki za odpowiedzi, chyba jednak zostane przy A2...

05.09.2004
14:23
[5]

wiesław2 [ Konsul ]

Ale mam problem:

W grach slysze trzaski, slyszalem o duzych problemach pomiedzy a2 a plyta na nforsie2. Mam Nf7-S czy nforce2 i wczesniej na MSI KT4AV nie bylo tego, jak temu zaradzic?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.