wiesław2 [ Konsul ]
Audigy2 ZS, dobra karta?
Mam obecnie Audigy2 cyz oplaca sie zmieniac na zs, bedzie lepsza jakosc dzwieku??
Z gorz THX
winner [ Generaďż˝ ]
nieopłaca sie chyba że masz głośniki 7.1 a jeśli nie to Audigy 2 a ZS to jest to samo tylko ZS posiada dekodowanie DTS ES i obsługe 7.1. jakość dzwięku ta sama w obydwu kartach.
DeXX. [ mp44 is my destiny ]
dokładnie , zgadzam się z winner'em
wiesław2 [ Konsul ]
Aha, dzieki za odpowiedzi, chyba jednak zostane przy A2...
wiesław2 [ Konsul ]
Ale mam problem:
W grach slysze trzaski, slyszalem o duzych problemach pomiedzy a2 a plyta na nforsie2. Mam Nf7-S czy nforce2 i wczesniej na MSI KT4AV nie bylo tego, jak temu zaradzic?