GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ocencie moja strone

03.09.2004
22:27
[1]

grompablo [ Konsul ]

Ocencie moja strone

Tematyka harcerska
interesuje mnie co by tu dodac lub zmienic

03.09.2004
22:30
[2]

bukers [ Konsul ]

no trochę prosta jak dla mnie :] ale jak to pierwsza to spoX!

03.09.2004
22:39
smile
[3]

lez [ Konsul ]

Prosta stronka.

03.09.2004
23:08
[4]

hotDog [ Outsider ]

Stronka wygląda jakby była robiona wyłącznie podczas trwania jednego wydania Teleexpressu :-))))


zmieniłbym:
- TOP
- menu obniżył do poziomu tabelki z tekstem
- usunął CAPSLOCKA z menu
- zmiejszył czcionkę w menu
- wyjustował tekst (zawartość główną) oraz zrobił większe odstępy tekstu od obramowania tabelki
- dodał jakąś stopkę na dole, bo brzydko się kończy strona
- więcej kolorów, bo stronka wygląda na martwą i nie przyciąga oka

04.09.2004
00:35
[5]

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]

tekst sie kijowo czyta jak chce sie wrocic na gore trzeba przewijac specjalnie poza tym masz po prawej stronie troche wolnego miejsca...

05.09.2004
20:26
[6]

grompablo [ Konsul ]

Hot dog ja do konca wlansie nie wiem jak to zrobic zeby tekst byl tak 1 cm odstep od tabelki
ale slucham dalej

05.09.2004
23:40
smile
[7]

hotDog [ Outsider ]

możesz przez cellspacing bądż cellpadding, do wyboru jak wygodniej :-)

06.09.2004
10:29
[8]

Saren666 [ Chor��y ]

Troszkę za zielona, wszędzie ta sama czcionka i menu za wysoko.Ale ogólnie jest spox.

06.09.2004
10:35
smile
[9]

steward [ Legia Warszawa ]

menu troche za wysoko i po drugiej stronie cos by sie przydało :) jakas sonda czy 2menu ale strona zaledwie "poprawna" :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.