grompablo [ Konsul ]
Ocencie moja strone
Tematyka harcerska
interesuje mnie co by tu dodac lub zmienic
bukers [ Konsul ]
no trochę prosta jak dla mnie :] ale jak to pierwsza to spoX!

lez [ Konsul ]
Prosta stronka.
hotDog [ Outsider ]
Stronka wygląda jakby była robiona wyłącznie podczas trwania jednego wydania Teleexpressu :-))))
zmieniłbym:
- TOP
- menu obniżył do poziomu tabelki z tekstem
- usunął CAPSLOCKA z menu
- zmiejszył czcionkę w menu
- wyjustował tekst (zawartość główną) oraz zrobił większe odstępy tekstu od obramowania tabelki
- dodał jakąś stopkę na dole, bo brzydko się kończy strona
- więcej kolorów, bo stronka wygląda na martwą i nie przyciąga oka
Hellraiser [ Born To Raise Hell ]
tekst sie kijowo czyta jak chce sie wrocic na gore trzeba przewijac specjalnie poza tym masz po prawej stronie troche wolnego miejsca...
grompablo [ Konsul ]
Hot dog ja do konca wlansie nie wiem jak to zrobic zeby tekst byl tak 1 cm odstep od tabelki
ale slucham dalej

hotDog [ Outsider ]
możesz przez cellspacing bądż cellpadding, do wyboru jak wygodniej :-)
Saren666 [ Chor��y ]
Troszkę za zielona, wszędzie ta sama czcionka i menu za wysoko.Ale ogólnie jest spox.

steward [ Legia Warszawa ]
menu troche za wysoko i po drugiej stronie cos by sie przydało :) jakas sonda czy 2menu ale strona zaledwie "poprawna" :)