lez [ Konsul ]
Program Perkusja
Yo
Czy znacie jakis dobry program do grania na perkusji( o ile taki wogle istnieje), jezeli byscie znali cos podobnego do robienia w nim muzy jak w eJay to thx. Mam nadzieje ze pomozecie.
lez [ Konsul ]
Nikt nie zna takiego programu?

Gooz' [ Generaďż˝ ]
Rebirth 2 - maszyna perkusyjna i basowa. Ja mam jakąś wersję sprzed 4 lat, więc bardzo możliwe, że już jest jakaś nowsza w necie.
wolkov [ |Drummer| ]
Polecam perkusję z programu Reason (jak i cały program), podobna do tej z Rebirth'a, ale ma większe możliwości i lepsze brzmienia.