GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Program Perkusja

03.09.2004
21:41
[1]

lez [ Konsul ]

Program Perkusja

Yo
Czy znacie jakis dobry program do grania na perkusji( o ile taki wogle istnieje), jezeli byscie znali cos podobnego do robienia w nim muzy jak w eJay to thx. Mam nadzieje ze pomozecie.

04.09.2004
12:11
[2]

lez [ Konsul ]

Nikt nie zna takiego programu?

04.09.2004
12:13
smile
[3]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

Rebirth 2 - maszyna perkusyjna i basowa. Ja mam jakąś wersję sprzed 4 lat, więc bardzo możliwe, że już jest jakaś nowsza w necie.

04.09.2004
12:57
[4]

wolkov [ |Drummer| ]

Polecam perkusję z programu Reason (jak i cały program), podobna do tej z Rebirth'a, ale ma większe możliwości i lepsze brzmienia.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.