GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mały prezencik na weekend film z EQ2 w 1024x768 dla miłych abonamentowcó...

03.09.2004
19:47
smile
[1]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Mały prezencik na weekend film z EQ2 w 1024x768 dla miłych abonamentowcó...

Nie bedziemy tego wrzucali na naszego oficjalnego FTP bo to raczej jest filmik dla koneserów :)
Nie ściągniecie tego z netu (chyba że ściągniecie :), film jest zapowiedzią Everquest 2 i mam go z CD który dostałem jako bonus bo zamówiłem tą grę w preorderze. Film jest w bardzo dobrej jakości 1024x768 (280MB) i pokazuje grę jak będzie wglądała a przynajmniej jak chcieli by twórcy aby wyglądała :).

Miały być exclusive to macie exclusive :)

ps. nie sprawdziłem czy dobrze się wgrał bo i nie sprawdzę bo muszę lecieć :)

ps2. zróbcie mi przyjeność i nie dawajcie tego linka innym bo na tym serwerze nie ma ograniczeń, jest co prawda 100Mbitów ale są tem też inne rzeczy które muszą dobrze chodzić


wygląda na to że pobraliście więc skasowałem plik jak będę miał coś ciekawego to wgram

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-06 16:58:24]

03.09.2004
19:51
smile
[2]

mortan_battlehammer [ Legend ]

nie ma sprawy, w nocy sciagnie i sobie obejze :)

03.09.2004
19:54
smile
[3]

TeadyBeeR [ Legend ]

Dzieki, za godzinke bedzie na hdd.

03.09.2004
19:54
smile
[4]

Trzepiskor [ SETH ]

ok zasysam

03.09.2004
19:56
smile
[5]

eJay [ Gladiator ]


Rozumiem, ze gdyby Soulcatcher zakochał sie w innej grze to bylby inny filmik:) No coz, sciagne i lookne:)

03.09.2004
20:52
smile
[6]

Peterrek [ 420 ]

Cosik mi nie działa. Czy Wam udało sie odtworzyć?

03.09.2004
20:54
smile
[7]

Verminus [ Prefekt ]

A nie macie jakiegoś fajnego filmiku z londyńskich targów?

03.09.2004
20:57
smile
[8]

mortan_battlehammer [ Legend ]

najlepiej z hostessami :)

03.09.2004
21:00
smile
[9]

Verminus [ Prefekt ]

mortan_battlehammer ----->
Przecież napisałem "fajnego" ;)

03.09.2004
21:02
smile
[10]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

ta zasysam:) moze gdyby abonament miesic sie w 20 zl miesiecznie to bym sie skusil;-))))

03.09.2004
21:04
smile
[11]

Raf [ Pretorianin ]

Soulcatcher -> Wielkie dzięki za link:) Za jakieś 1,5h, zrobię sobie tylko jeszcze większego smaka na EQ2:)

03.09.2004
21:07
smile
[12]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

WOW!!!

nie wiedziałem co to everquest... ale może wreszcie coś wciągnie mnie jak BG, Diablo czy Gothic - wymiatające

dziękuję :)

03.09.2004
21:40
smile
[13]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

Może ktoś streścić ten film . 280 mb na kablówce będę ściągał 10 godzin .

03.09.2004
22:10
smile
[14]

Raf [ Pretorianin ]

Grafika powala, niestety o samej rozgrywce dużo powiedzieć się nie da na podstawie tego filmu, niestety,

Mazio -> Nie wiem, czy się orientujesz, ale ta gra to mmorpg, czyli rpg rozgrywany tylko online (w związku z tym, za każdy miesiąc grania należy zapłacić coś koło 50~60 zł)

03.09.2004
22:11
[15]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

nie orientuję się - pewnie nie zapłacę...
szkoda
ale miło było pomarzyć

ps. nie chodzi o kasę - po prostu, aż tak to mnie nie kręci - jedynie Close Combat 6 mógłby mnie tak wciągnąć... :>

03.09.2004
22:13
smile
[16]

piokos [ ]

Ściągnę w przyszłości bo idę grać w BF 1942 DC.

03.09.2004
23:58
smile
[17]

Misza [ Prefekt ]

...robi wrażenie... no i, co już widać... może stać się straszliwym pożeraczem czasu :))

04.09.2004
00:45
[18]

gereg [ zajebisty stopień ]

za kilkadziesiat minut zobaczymy ;-)

04.09.2004
01:54
smile
[19]

piokos [ ]

widziałem ze 2 tyg. temu, w low-resie.
250mb w plecy, limitu nie mam ale ponarzekać trochę trzeba ;)

04.09.2004
02:19
[20]

gereg [ zajebisty stopień ]

wow....

wypasik...

juz nie czekam na WoW ;-)

04.09.2004
08:35
smile
[21]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

A nie macie czegos z golymi babami?

[Gra ma sens dlatego, ze grajacy ma wplyw na przebieg wypadkow. I dlatego grajacego to jara. Ogladanie filmu z gry to... nie wiem... bez sensu:-) ]

04.09.2004
08:47
[22]

Soulcatcher [ Prefekt ]

piokos ---> przykro mi, nigdy nie patrzyłem na oglądanie filmików przez pryzmat limitu na łączu, mam nadzieję że te 280MB nie pozbawi cię internetu pod koniec miesiąca

04.09.2004
09:02
[23]

Soulcatcher [ Prefekt ]

rothon ---> zanim wywalę 200 albo 300 pln + 12 euro miesięcznie i stracę kolejne miesiące ze swojego życia muszę się dobrze zastanowić czy chcę to robić, po to ogląda się takie filmy. Można je oglądać też po to żeby zobaczyć jak rozwija sie technologia, trzeba oglądać po to aby recenzenci gier nie wciskali ci bajek na temat tego jak to Przygody Pomidora Maćka jest "najlepszą grą na świecie". Można po prostu oglądać to z ciekawości.

Raf ---> mam również działający malutki kawałek gry, czyli kreator postaci, ale nie mogę wymyślić jak go wam wystawić, zajmuje cały CD jest zabezpieczony przed kopiowaniem i prosi o CD przy uruchamianiu.
Co do grafiki to zapewne wiesz w czym jest problem, komputer, to wymaga bardzo dobrej maszyny żeby tak wyglądało ;)

04.09.2004
09:07
smile
[24]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Soul--> Gra jest wysoko oceniana glownie z uwagi na jej "grywalnosc". Ladna gra, to zawsze bedzie ladna gra, w ktora sie nie da grac! Brzydka Ultima Online ma milion razy wiecej graczy niz ladne Knight Online. I jak wyjdzie kolejny odcinek Ultimy, to nikt nie bedzie sluchal o technologiach, bo po co.
A z ciekawosci... fakt, z ciekawosci mozna. Ale i tak jej podloza (ciekawosci) nie rozumiem :-)) Pozdrawiam serdecznie!

04.09.2004
09:15
smile
[25]

tsunami [ PS3 ]

A bedzie moze jakis filmik z targow ?? :]

04.09.2004
09:19
[26]

Soulcatcher [ Prefekt ]

tsunami ---> zapewne tak, mamy jeszcze filmiki z targów w Lipsku, wiesz strasznie dużo rzeczy dzieje się jednocześnie, np. kończymy serwis konsolowy który ruszy sa kilka dni, może gdybyśmy się wszyscy sklonowali to udało by się z tym wszystkim zdążyć.

rothon ---> Everquest jest najpopularniejszym MMO w Euro-Ameryce, nikt nie odbiera mu tego tytułu już od lat, również Ultima. Co do grafiki to uważam mimo wszystko że ludzie lubią w grach ładną grafikę

04.09.2004
09:31
[27]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Jeśli chodzi o mmorpegi to jedyny z jakim mialem stycznosc to arkadia i tibia bo za darmo...;-) Myślę że taka zabawa moze być fajna ale dopiero w grupie znajomych osób, bo samemu w/w gry mi sie znudziły;-) no ale moze te płatne sa lepsze:) jak na razie jedyny mmorpeg na jaki byłbym w stanie sie skusic to world of warcraft bo uwielbiam warcrafta:)

04.09.2004
09:49
smile
[28]

TeadyBeeR [ Legend ]

Film totalnie powala. Szkoda, ze aby pograc trzeba placic miesieczny abonament :(. Ciekawe ile kosztuje komp, ktory to pociagnie w takiej grafice :).

04.09.2004
11:45
smile
[29]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

A Marysia o pierogach! :-)
Czy ja mowie, ze Ultima chce (i w ogole moze) wypchnac EQ z rynku, panie Soul?! Tym bardziej robienie filmu o najpopularniejszym w Euro-Ameryce, jak mowisz, tytule, jest bez sensu. Film to mozna robic o... Prodigy Distance. Zna ktos tego MMO? Nie. I dlatego czsza filmik zrealizowac! By sie ludzika wywiedzieli! O EQ nie trza filmow! A lubienie ladniej grafiki... no tak, ludzie lubiejom :-)

04.09.2004
18:45
[30]

Raf [ Pretorianin ]

Soulcatcher -> Szkoda, że szanse na udostępnienie tego kreatora są takie małe:( Co do wymagań, to zawsze można coś dokupić do kompa:) A tymczasem czekam na Europejskie beta testy WOW'a:)

04.09.2004
18:56
smile
[31]

piokos [ ]

Soul ==> jak napisałem wcześniej limitu nie mam, ale żeby nie był za różowo to trochę ponarzekałem :P.
mam również działający malutki kawałek gry, czyli kreator postaci, ale nie mogę wymyślić jak go wam wystawić, zajmuje cały CD jest zabezpieczony przed kopiowaniem i prosi o CD przy uruchamianiu.
>>> zrób c.r.a.c.k.a. :D

04.09.2004
20:09
[32]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Filevandrel ---> kichaj na znajomych :) w takim MMO to masz kilka tysięcy ludzi do poznania, zobaczysz że okazuje się że na całym świecie żyją fajni ludzie i czesto są o wiele milsi od polaków :)

04.09.2004
20:10
smile
[33]

mortan_battlehammer [ Legend ]

widziałem :) wyglada niesamowicie, nawet filmik mi klatkował:)

05.09.2004
13:07
smile
[34]

Alerik [ Diabolo Pomidoro ]

Ściągam...

Dzięki, Soul:)

05.09.2004
14:47
smile
[35]

Dogon [ Generaďż˝ ]

Po poznaniu gry w klimatach fantasy online czyli Knight Online muszę się przyjrzeć bliżej temu gatunkowi rozrywki ... Spróbuje ściągnąć i popatrzeć -może się kiedyś skusze (jak się zarażę i wciągne ;) ) ...Ale aby płacić abonament trzeba rzeczywiście dobrze przemyśleć decyzje .
I takie pytanie ? Czy jednak grać w takie gry to trzeba znać perfekt ang ? czy jakieś podstawy wystarczą aby zaistnieć i spokojnie grać ?

05.09.2004
16:09
smile
[36]

Dogon [ Generaďż˝ ]

Obejrzałem i...jestem wstrząśnięty światem jaki ukazano uff !!! Muszę poszukać więcej informacji na necie o tym produkcie...
Dzięki za wspaniałe demo !
Pozdrawiam !

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.