ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
Forum CM: Żnów znikam :)
Tak tak poraz kolejny wasz kochany leonek znika ze sceny CM :P
nie nie to nie jest kolejny zart :P Szkola NOWA MATURA DZIEWCZYNA :P i niestety czasu ani checi na cm nie ma
Przeciwnikow prosze o cierpliwos a Elvisa o potwierdzenie naszej walk lub niech to szymon wkoncu zrobi

-=Złośliwy_buraK=- [ Pretorianin ]
I bardzo dobrze może wkońcu zajmiesz się czymś pożytecznym.

merkav [ Aguś ]
W 100% zgadzam sie z Burakiem :D

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
zgadzam sie z przedmowcami :)

GenArieL [ Konsul ]
Huuuuuuuuuuuuuura Leon se idzie heheheheheheh

faloxxx [ Generaďż˝ ]
I tak wszyscy wiedzą że to ściema i że wrucisz :D
ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
fafloxxx-wroce wroce specjalnie by ci dokopac ;D ale kiedy to nie wiem

el f [ RONIN-SARMATA ]
Zgredek - to ta dziewczyna na obrazku zawróciła Ci w głowie ?????
Pikna jak... obrazek he, he, he ;-)

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
elf--gryfininaki az takie piekne nie sa :->
ps:troche miodu sie ostalo