GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: Żnów znikam :)

03.09.2004
18:44
[1]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

Forum CM: Żnów znikam :)

Tak tak poraz kolejny wasz kochany leonek znika ze sceny CM :P
nie nie to nie jest kolejny zart :P Szkola NOWA MATURA DZIEWCZYNA :P i niestety czasu ani checi na cm nie ma
Przeciwnikow prosze o cierpliwos a Elvisa o potwierdzenie naszej walk lub niech to szymon wkoncu zrobi

03.09.2004
18:57
smile
[2]

-=Złośliwy_buraK=- [ Pretorianin ]

I bardzo dobrze może wkońcu zajmiesz się czymś pożytecznym.

03.09.2004
19:01
smile
[3]

merkav [ Aguś ]

W 100% zgadzam sie z Burakiem :D

03.09.2004
19:09
smile
[4]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

zgadzam sie z przedmowcami :)

03.09.2004
19:20
smile
[5]

GenArieL [ Konsul ]

Huuuuuuuuuuuuuura Leon se idzie heheheheheheh

03.09.2004
19:59
smile
[6]

faloxxx [ Generaďż˝ ]

I tak wszyscy wiedzą że to ściema i że wrucisz :D

03.09.2004
20:01
[7]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

fafloxxx-wroce wroce specjalnie by ci dokopac ;D ale kiedy to nie wiem

03.09.2004
23:50
smile
[8]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Zgredek - to ta dziewczyna na obrazku zawróciła Ci w głowie ?????
Pikna jak... obrazek he, he, he ;-)

04.09.2004
14:52
smile
[9]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

elf--gryfininaki az takie piekne nie sa :->
ps:troche miodu sie ostalo

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.