GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Vandenberg's Legacy® | #11000001

03.09.2004
10:56
smile
[1]

M'q [ Schattenjager ]

Vandenberg's Legacy® | #11000001

VL ROX

wstępniak by SySuś

03.09.2004
10:56
[2]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Hahahahahaha najpierwsiejszy :D :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-03 10:56:31]

03.09.2004
10:57
smile
[3]

Brisk. [ Chomik ]

Zarząd Bunkra Zyczy Miłej Zabawy :D

03.09.2004
10:58
smile
[4]

Brisk. [ Chomik ]

Sie Chopok ucieszył :D

03.09.2004
10:58
smile
[5]

M'q [ Schattenjager ]

Zarząd bunkra życzy miłego statsingu :D

03.09.2004
10:59
smile
[6]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Zarząd bunkra daje przykład porzadnego statsingu :D

03.09.2004
10:59
smile
[7]

M'q [ Schattenjager ]

No ba! :D

03.09.2004
10:59
smile
[8]

Brisk. [ Chomik ]

pfffffff :> Co Wy wiecie o Zarządzie :D

*poszedł do wc* :D

03.09.2004
11:00
smile
[9]

M'q [ Schattenjager ]

Pffff :> A ić :D

03.09.2004
11:01
smile
[10]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu na ja cos tam wim :P buahahahaha :P

*poszedł jesc* :D


A Brisiu zaraz napisze, ze jajo wiem :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-03 11:04:35]

03.09.2004
11:01
smile
[11]

Brisk. [ Chomik ]

Wróciłem :D

*już wrócił z wc* :D



Shakkus Ty jajo wiesz :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-03 11:01:39]

03.09.2004
11:02
smile
[12]

M'q [ Schattenjager ]

Qrna chodzą tam i spowrotem :D

03.09.2004
11:03
smile
[13]

M'q [ Schattenjager ]

Brisiu znowu edytujesz :D

03.09.2004
11:04
smile
[14]

Brisk. [ Chomik ]

M!qś pozamykaj śluzy to bedziemy chodzić w kółko w pomieszczeniach międzyśluzowych :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [A CO?! :D]

03.09.2004
11:04
smile
[15]

M'q [ Schattenjager ]

*zamyka śluzy*

03.09.2004
11:08
smile
[16]

Brisk. [ Chomik ]

*przeczołguje sie przez wentylacje......spotkał Aliena......gdzie jest Brisiu?* :D

03.09.2004
11:10
smile
[17]

M'q [ Schattenjager ]

:7

03.09.2004
11:16
smile
[18]

Brisk. [ Chomik ]

*coś smyra poid podłogą.....wychodzi Bris z kanalizacji.....ma nowe buty....* To nie był Alien....tylko aligator :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-03 11:16:02]

03.09.2004
14:12
[19]

SULIK [ olewam zasady ]

Bris - specjal fore U - tak wyglada w przyblizeniu Krakowski zakrzowek

03.09.2004
14:18
smile
[20]

Brisk. [ Chomik ]

oo SULIK thx :]

03.09.2004
14:27
[21]

SULIK [ olewam zasady ]

zdieca slabejk jakosci bo z telefonu :) i ostrosci nei maja :)

duzo to lepiej wyglaa w realu :)

03.09.2004
14:59
[22]

Wiolax [ Senator ]

Hey VLowcy!!!
Witam, witam i o samopoczucie pytam ;)
Chyba mnie jeszcze pamiętacie, co? ;P
Co tam u Was słychać, u mnie urlop dobiega końca, od poniedziałku wracam do reala...
Jak tam trzeci dzień z panią od matmy?

03.09.2004
15:11
smile
[23]

Brisk. [ Chomik ]

SULIK kto wie moze sie tam kiedyś wybiore :D

Wiolax łał Ty istniejesz jeszcze :>

OK ja znikam :] Powinienem sie pojawić późnym wieczorem tj tak na Bezsenność :D

03.09.2004
15:15
smile
[24]

Wiolax [ Senator ]

Brisk'u sama się zastanawiam jak to możliwe? *robi obluk własnej postaci*
Ufff..... dzięki ..... jestem namacalna ;P

03.09.2004
15:23
smile
[25]

Hellcat [ Legend ]

Dobrze jest, klasa pamięta kto nią rządzi, nauczyciele też :D
Klasa pamięta też, iż najlepsze na zyskanie w oczach Wodza jest "poczęstowanie" płynem AbsolutoSmirnoffoBolsopodobnym :P ["o, masz
Aboluta...o kurde, nie masz Absoluta...co za kraj" :D]

Nowa koleżanka też już oprowadzona i przystosowana do reżi...tfu, klasy :D

03.09.2004
15:42
smile
[26]

Wiolax [ Senator ]

Hell'u że niby o sobie trochę mówisz, czy jaki reżi....tfu klasa to jest?
BTW witaj!
jak będziesz miał problem z pania od matmy to...;)

03.09.2004
16:06
smile
[27]

Adamss [ -betting addiction- ]

Kurde.. dziś się już lekcje na poważnie zaczęły.. [to już 3 gim. heh] :). Na szczęście rozpocząłem moje zbiernaie ocen całkiem dobrze - 5 z anglika ;].

03.09.2004
19:18
smile
[28]

Hellcat [ Legend ]

Qrna jego w dzwonek... :D

Jak dostałem dziś rano mukę to mnie do teraz boli cała górna prawa strona ciała :D
Ręką nie moge ruszać...i nici ze stosowania się do hasła "najlepsza dziewica to Twoja prawica" :D

So to będzie... :D

03.09.2004
21:51
[29]

Fett [ Avatar ]

kurna znalesc teraz vandenberga to sodomia i gomoria :) o 21 wrocilem ze szkoly. Jazda :)

03.09.2004
21:53
smile
[30]

SULIK [ olewam zasady ]

Fett - to sobie Vandenberga podwies :D

03.09.2004
22:01
smile
[31]

M'q [ Schattenjager ]

Hi banda :D

03.09.2004
22:04
[32]

Fett [ Avatar ]

bedzie czeba :)

03.09.2004
22:04
[33]

Fett [ Avatar ]

hej maq ;)

03.09.2004
22:07
smile
[34]

SULIK [ olewam zasady ]

czesc M!sq :D

03.09.2004
22:09
smile
[35]

M'q [ Schattenjager ]

Dziękuję za ciepłe przyjęcie ;D

04.09.2004
01:01
smile
[36]

Brisk. [ Chomik ]

Ogłoszenie bezpłatne :]


Zabawą w graficzne duperele, obrabianie obrazków itp itd zajmują sie w VL: M'q i CnP, tak? Jeżeli tak, to byłbym bardzo wdzieczny by Ci Panowie przesłali mi swoje maile ponieważ mam dla nich pewien materiał do obróbki. Wszystkiego obaj Panowie dowiedza sie przez maila, obaj dostaną takiego samego tylko póżniej zwycięzca bedzie jeden :] Bardzo mi na tym zależy, na tym i na tym by tutaj na GoL'u nie wygadali sie o so chozi mi :]


ps.Rozczaruje wszystkich: nie, nie chodzi o żaden fotomontaż ani o jakiekolwiek zdjęcia zarówno ludzi jak i zwierząt :]

04.09.2004
01:09
smile
[37]

SULIK [ olewam zasady ]

Brisk - jeszce Coy
a czasem jak mam czas i ja tez potrafie zrobic co nieco :)

04.09.2004
01:25
[38]

Brisk. [ Chomik ]

SULIK to najwyżej Tobie tez wysle :] Tylko czekam na potwierdzenia od powyżej wymienionych Panów :]

A teraz znikam :] Bede kied bede ale moge powiedziec smiało do kiedyś :]

Branoc Vlowcy :]

04.09.2004
01:38
smile
[39]

SULIK [ olewam zasady ]

Brisk - mozesz slac smialo :)

a ja tym czasem uciekam spac :)

04.09.2004
01:47
smile
[40]

Coy2K [ Veteran ]

ja tez bym prosil, moze pomoge :-)

04.09.2004
02:28
smile
[41]

Adamss [ -betting addiction- ]

*zieeew* .. pierwszy weekend w roku szkolnym :).

04.09.2004
02:41
[42]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

"Being John Malkovich" watched. Strange movie. Good. Just little bit weird. :-)


Worthless man saying - good night.

04.09.2004
09:21
smile
[43]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

BK ----->> wdziałes co tam Shakkuś napisał na samej gorze? "Zarząd bunkra daje przykład porzadnego statsingu :D" ja sie pytam jaki zarząd? Zarząd tutaj ma dwa posty a reszta nalezy do jakis tam Trooperów, BARMANÓW, cywilów i czyścicieli kibli :D

PS. Ave :>

04.09.2004
09:31
smile
[44]

Hellcat [ Legend ]

Przepraszam, teraz już 3 posty :]

04.09.2004
09:41
smile
[45]

M'q [ Schattenjager ]

YoO :D

Brisiu [email protected]
Już się boję co to będzie ;D

04.09.2004
09:57
smile
[46]

M'q [ Schattenjager ]

Aha, SySuś.... pff ;>

04.09.2004
10:01
smile
[47]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Pfff.. statsiarz :P

04.09.2004
10:02
smile
[48]

M'q [ Schattenjager ]

Wyedytowałbym, ale zapomniałem, że nie mam możliwości edycji ;D

04.09.2004
12:30
smile
[49]

Adamss [ -betting addiction- ]

Już niedługo będe miał wszystkie odcinki Kompanii Braci na dysku.. bosko :D.

04.09.2004
12:34
smile
[50]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Good Morning Vietn...eeee VL :D

Burzuś >>> ehe a mi prawe oko lata :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-04 12:34:11]

04.09.2004
14:44
[51]

SULIK [ olewam zasady ]

jezdem
a o 17 do knajpy i opijac to ze juz nie bede od juta nastolatkiem :)

04.09.2004
15:28
[52]

Fett [ Avatar ]

hmm podchaczam podchaczam a to si nie chce podchaczy :) jestem skazany na wieczne szukanie vandenberga bo odstepach potegi GOLa :P

04.09.2004
15:33
smile
[53]

Adamss [ -betting addiction- ]

SULIK --> 20 stuka? :)

joŁ VL ;].

04.09.2004
15:41
smile
[54]

SULIK [ olewam zasady ]

Adamss - no na to wychodzi :)
ale to dopiero w niedziele :D

04.09.2004
15:51
[55]

Wiolax [ Senator ]

Hej VLu!
mam nudy...
pada deszcz, smutno na zewnątrz....

04.09.2004
15:53
[56]

Hellcat [ Legend ]

Niefajnie...

A u mnie smutno na zewnątrz [co i tak jest mi wysoce obojętne, choć im ciemniejsza pogoda tym lepiej] i smutno wewnątrz...ale przynajmniej weekend jest

04.09.2004
15:58
[57]

Wiolax [ Senator ]

Popatrz, to tak jak byśmy w jednym mieście mieszkali?

04.09.2004
15:59
smile
[58]

SULIK [ olewam zasady ]

a u mnie istnie letnia pogoda :D

04.09.2004
16:00
[59]

Hellcat [ Legend ]

Dobrze by było, bo wtedy moglisbyśmy się chociaż posmucić we wspólnym towarzystwie...

04.09.2004
16:02
[60]

Wiolax [ Senator ]

Sulik co Ci tak radośnie? ;P zgasić Ci ten uśmiech ;)
Nie widzisz, że nam smutno???





żartowałam....

04.09.2004
16:03
smile
[61]

Coy2K [ Veteran ]

no a jak, juz od paru dni słońce grzeje i ani jednej chmurki na niebie :D

04.09.2004
16:06
[62]

SULIK [ olewam zasady ]

Coy - to mamy podobnie :)

Wiola - ciesz sie ze szczescia innych :D

04.09.2004
16:10
[63]

Wiolax [ Senator ]

No, w sumie nic innego mi nie pozostało...
Chyba, że zatańczyć w deszczu ;)

04.09.2004
16:15
[64]

SULIK [ olewam zasady ]

Wiola - deszczowa piosenka tez fajna :D

04.09.2004
16:16
[65]

Wiolax [ Senator ]

Tylko stepować za bardzo nie umiem..... ale fajna, to fakt....;)

04.09.2004
16:26
smile
[66]

SULIK [ olewam zasady ]

Jak spiewac kazdy umnie to stepowac tez :D

04.09.2004
16:27
[67]

Hellcat [ Legend ]

Omg...w poniedziałek mam muzykę...

04.09.2004
16:29
[68]

Wiolax [ Senator ]

No to hyc!
skaczemy na dworek i ćwiczymy...
Ja stepowanie, Hellu śpiew, a Sulik będzie nam nabijał rythm? OKi?

04.09.2004
16:31
[69]

Hellcat [ Legend ]

Deal...

Ale Sulik, puśc jakiś dobry beat pod freestyle

04.09.2004
16:39
[70]

Wiolax [ Senator ]

Sulik czekamy....
.....i mokniemy....;)

04.09.2004
16:41
smile
[71]

Coy2K [ Veteran ]

Sulik się teraz opala :-)

albo goli ;-)))))

04.09.2004
16:49
[72]

Fett [ Avatar ]

u was też pada śnieg ?

04.09.2004
16:54
smile
[73]

SULIK [ olewam zasady ]

Wiola - no nie wiem, ja wam moge najwyzej "Kalinke" wybijac :D

Hell - "Kalinka" bedzie odpowiednia :D

"Kalynka, Kalynka, Kalynka maya
Kalynka, Kalynka, Kalynka maya
Kalynka, Kalynka, Kalynka maya
Kalynka, Kalynka, Kalynka maya"
i coraz szybciej :D

Coy2K - tak jaja i tylek golilem :D - potem bo nasmarowalem oliwka i ide do knajpy :D


cu
bede pewnie rano :)

04.09.2004
17:03
smile
[74]

Wiolax [ Senator ]

No to z Hell'em zakręcimy młynka!?

Suliku nie złajdacz mi się tam.... we knajpie. I zeby Cie do domu kto odcholował!
zabrzmiało??? ;)
Fett u nas się wypogadza... śniegu nie widać... :)

04.09.2004
17:06
[75]

Hellcat [ Legend ]

*kręci z Wiolą młynka w rytm Marsylianki*

Sulik, cyCU

04.09.2004
17:08
[76]

Fett [ Avatar ]

to jednak nie był śnieg. jakieś co biało szare takie suche hmm... nie wiem co to jest. Wogole jakas taka szara mgiełka sie zrobiła na polu. Ide na spacer ogladne co sie dzieje

04.09.2004
17:11
[77]

Hellcat [ Legend ]

Fett -> Ani chyba stodoła się pali...no, może niekoniecznie stodoła, ale to szare małe suche zdaje się być popiołem...a popiół sam z siebie w przyrodzie nie wystepuje i z nieba nie spada

04.09.2004
17:14
smile
[78]

Wiolax [ Senator ]

Zdyszana, zasapana.....młynek sie udał!!!

Fett podejrzane to to!
My tu się bawimy, a baza płonie ...;)

04.09.2004
17:15
smile
[79]

Hellcat [ Legend ]

Ha...bo to był młynek...Z ĆWIERĆPRZYTUPEM!! :]

04.09.2004
17:16
[80]

Fett [ Avatar ]

hmm jednak spada z nieba.... i najdziwniejsze jeto to że w miejscu miejskiej góry gdzie Sulik zrobił legendarne zdjecie jest teraz wielka szra chmura tego gówna

04.09.2004
17:16
[81]

Hellcat [ Legend ]

Fett -> Masz pecha...to pewnie wulkan...

04.09.2004
17:28
[82]

Fett [ Avatar ]

wulkan ? ze w sensie co ? To czerwone bagno na ulic to lawa ?

04.09.2004
17:32
[83]

Hellcat [ Legend ]

Zrób test organoleptyczny...wyjdź na ulice i dotknij, jesli to czerwone ma na czuja ok. 1000st + i po kilku sekundach nie masz dłoni to jest to lawa...

Oczywiście test uda się tylko wtedy gdy będziesz w stanie do ustrojstwa podejść

04.09.2004
17:50
[84]

Fett [ Avatar ]

wrzuciłem sąsiadke... zaskiwierczało i znikła.... a teraz mi podmywa piwnice. Zrobiłbym zdjęcie, ale niestety nie mam już aparatu cyfrowego :(

04.09.2004
17:51
[85]

Wiolax [ Senator ]

klęska...


ściemnia się...;)

04.09.2004
17:52
[86]

Hellcat [ Legend ]

Hm...gdyby tylko zaskwierczało to byłaby szansa na szaszłyki...ale nic to...

Hm...doradzam evakuację...ASAP...bo teraz podmywa piwnice, ale za chwile z Twojego domu/bloku zrobi się winda...i to bynajmniej nie do nieba...

04.09.2004
17:55
[87]

Fett [ Avatar ]

hmm cos sie swieci w piwnicy... na niebiesko i zielono... chyba tata tam nie czymal jakiegos bimbru ?

04.09.2004
17:58
[88]

Hellcat [ Legend ]

A to już fundamenty międzynarodowego spisku Cyklistów przemycających zubożony Uran i kwarcyt pod postacią bimbru 225%

04.09.2004
18:03
[89]

Fett [ Avatar ]

w sumie dobra hipoteza ale jęki płacz i ten okrutny, obłędny śmiech obalają Twoje przypuszczenia. Mi sie zdaje ze to ta winda o ktorej mowiles

04.09.2004
18:08
[90]

Hellcat [ Legend ]

Taa...zapewne tak...jak mówiłem, polecam wziąść to co najcenniejsze [kasa, zwierzęta, członkowie rodziny, współmałżonkowie i inne takie graty] i wyskakiwać oknem [nawet jeśli mieszkasz na 12 piętrze, na dole i tak jest lawa, wylądujesz miękko i "bezbolesnie"]

04.09.2004
18:13
[91]

Wiolax [ Senator ]

Jakoś tak apokaliptycznie gadacie...
a dzis sobota....

znowu leje...

04.09.2004
18:18
[92]

Fett [ Avatar ]

nie poddam sie bez walki
*umieszcza berettyw kaburach , na plecach przypina toporek strazacki*
jak nie wroce to mozecie przejac moje zapasy browaru w lodowce
*laduje shotguna i schodzi do piwnicy*

04.09.2004
18:19
[93]

Hellcat [ Legend ]

No...szkoda Fetta...fajny byłz Niego herbatnik...

Uczcijmy Jego pamięć minutą ciszy...

*...*

I jazda do lodówkiii!! :D

04.09.2004
18:22
[94]

Wiolax [ Senator ]

przepychanka w korytarzu... *lokcie poszły w ruch...*
kto będzie pierwszy!?

04.09.2004
18:25
[95]

Fett [ Avatar ]

*krzyczy z dołu*
zapomnialem dodac ze to niegazowany grzaniec bezalkoholowy !

04.09.2004
18:25
[96]

Hellcat [ Legend ]

*biegnie do lodówki*

O...Brisiu zostawił otwartą celę...o...hm...juhuu...co to?...O BOŻE!!

*biegnie dalej do lodówki*

*słyszy jakieś krzyki z dołu*

E...i tak miałem zamiar wziąść tylko ser...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-04 18:25:51]

04.09.2004
18:26
[97]

Wiolax [ Senator ]

O rzesz Ty......orzeszku łupany!!!
zrobiłeś nas w bambuko ;P
*krzyczy z góry*

04.09.2004
18:33
[98]

Hellcat [ Legend ]

*wraca z kuchni z serem i kecupem*

Ja na szczęście mam własne zapasy trunków, nie gorsze od Shakkusiastych...

04.09.2004
18:34
smile
[99]

Wiolax [ Senator ]

*zajada bułki z rodzynkami...*
mmmniammm.....

04.09.2004
18:36
[100]

Hellcat [ Legend ]

Smacznego Wiolu :)

Chcesz coś do picia?

-----
100

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-04 18:36:02]

04.09.2004
18:38
[101]

Wiolax [ Senator ]

mleko!?
pls. Hell'u

04.09.2004
18:40
[102]

Hellcat [ Legend ]

Co tylko zechcesz.

04.09.2004
18:42
[103]

Wiolax [ Senator ]

Dzięęęki!
*łapczywie wypija do połowy kubaska, a potem się reflektuje, że nie jest sama i zwalnia tempo co by wyjść na bardziej ułożoną z domu niż dotychczas ;)*
pycha!
:*

04.09.2004
18:45
[104]

Hellcat [ Legend ]

To jeszcze coś na deserek...taki mały specjał. Ciasteczka!

04.09.2004
18:50
[105]

Wiolax [ Senator ]

Słodkości nigdy nie odmawiam :)
*po spałaszowaniu deserku i popiciu kolejną porcją mleczka wytoczyła się do łazienki umyć ręce...A brzuszek wystawał jej dobre kika centymetrów poza portki ;)*

04.09.2004
18:52
[106]

Hellcat [ Legend ]

Wiolka nam się zaokrągla [kwadraci :P]...co powie Szef?? :>

04.09.2004
18:54
[107]

Wiolax [ Senator ]

Wywali na zbity pysk!
Jak się pokaże...;)

04.09.2004
18:56
smile
[108]

Hellcat [ Legend ]

Nie nie, jesteś dla Niego i dla bazy zbyt cennym nabytkiem :>:>:>

-----
OoO...miałem +16, a mam +18 rankingu :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-04 18:56:36]

04.09.2004
18:58
smile
[109]

Wiolax [ Senator ]

Super trooper, straż pierwszej klasy, kwadrat okrągły???
myślisz, że przejdzie? ;)

04.09.2004
18:59
[110]

Hellcat [ Legend ]

Jak nie przejdzie to przepchniemy :D

04.09.2004
18:59
smile
[111]

Wiolax [ Senator ]

A ja mam +3, w dalszym ciągu :(

04.09.2004
19:02
[112]

Hellcat [ Legend ]

I tak masz dobrze...3 miechy i Generalicja się o Ciebie już upomniała :)

-----
Ale ja mam ładniejszą wizytówkę :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-04 19:02:55]

04.09.2004
19:04
smile
[113]

Wiolax [ Senator ]

produktywna jestem i ambitna ;)

04.09.2004
19:04
[114]

Hellcat [ Legend ]

Efektowna lecz nieefektywna :D

04.09.2004
19:08
smile
[115]

Wiolax [ Senator ]

Jeszcze trzy miechy i moja wizytówka będzie równie ładna ;)

Bywam też afektowna i impulsywna...

04.09.2004
19:10
smile
[116]

Hellcat [ Legend ]

E tam...najlepsza to +1 :)

Ale przez większość czasu kochana :)

04.09.2004
19:15
[117]

Wiolax [ Senator ]

:o
mniejszość przez Cie przemawia?

04.09.2004
19:16
[118]

Hellcat [ Legend ]

Eee...mówie co myśle? :)

-----
Ale już nie będe...przepraszam ;(

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-04 19:17:32]

04.09.2004
19:19
[119]

Wiolax [ Senator ]

Co w sercu to i na języku....
..... się skrapla uczucie, jak to w fizyce bywa? ;)

04.09.2004
19:21
[120]

Hellcat [ Legend ]

To zależy czym jest uczucie, gazem [;)], ciałem stałym czy cieczą [która raczej się nie skropli]...

04.09.2004
19:23
[121]

Wiolax [ Senator ]

uczucie jest pomiędzy...
a jak sie nie skropli, to zawsze da się coś wycisnąć ;)
z uczuciem też tak różnie bywa...

04.09.2004
19:25
[122]

Hellcat [ Legend ]

Zaraz trochę pocisnę i zobaczymy :D

*ciśnie*

04.09.2004
19:26
[123]

Wiolax [ Senator ]

*ku przezorności odsuwa się nieco na bok ;) *

04.09.2004
19:27
[124]

Hellcat [ Legend ]

*nadal namiętnie ciśnie* :D

*na czole pojawia się żyłka*

04.09.2004
19:36
[125]

Wiolax [ Senator ]

A zapomniałam dodać, że jak się nie da wycisnąć, to trzeba po dobroci...
może pogłaskać, może przytulić....
trzeba być elastycznym. to nie granat! :)

04.09.2004
19:38
[126]

Hellcat [ Legend ]

EKHM!! :D

04.09.2004
19:40
smile
[127]

Wiolax [ Senator ]

:D
mogę się już przysunąć?

04.09.2004
19:43
[128]

Hellcat [ Legend ]

Tak tak, naturalnie że odwrotnie :)

*przysuwa się* :)

04.09.2004
19:45
smile
[129]

Wiolax [ Senator ]

nie czaruj mi tutaj ;)
i to ja się przysuwam! :)

04.09.2004
19:49
[130]

Hellcat [ Legend ]

*odsuwa się szybko i daleko*
*gruch*
*za daleko...koniec ławki*

Aau...świeczką się oparzyłem, qrde...świeczka dobra na wunderwaffe, ale za ciepła na moją skórę :)

04.09.2004
19:53
[131]

Wiolax [ Senator ]

za szybko!!! ałajjj.... *ławka poszybowała w górę....*

może podmuchać, alibo opatrzyć, bo medyka nie widać *rozgląda się po bazie*

04.09.2004
20:04
smile
[132]

Wiolax [ Senator ]

Hell'u żyjesz???

mam nadzieję, że tak :)
do nexta!
papa wszystkim *rozgląda się ale nikogo nie widzi, mimo to macha lassem*

04.09.2004
20:14
[133]

Hellcat [ Legend ]

*leży poparzony i dodatkowo znokautowany ławką*

Mhh...

04.09.2004
21:18
[134]

Fett [ Avatar ]

*wychodzi oblepiony osmolony z piwnicy*
nie beda mi sie pomioty szatanskie plataly po piwnicy
*spluwa z niesmakiem na ziemie*
podchodzi do lodowki i otwiera ja
*wyciaga butelke zimniutkiego schlodzoengo piwka*
frajerzy hje hje hje hje.... gdzi ser ?
*rozglada sie po sali i zatrzymuje wzrok na zaplatanych w lawke zwlokach z poparzoną reką*
siódme nie kradnij...
*robi znak krzyza w powietrzu i odchodzi*

04.09.2004
21:57
smile
[135]

Hellcat [ Legend ]

Mmh...grmh...graaau...ooo...auć*

*Niech ja tylko wstanę to Cię dorwe... :D

04.09.2004
22:02
[136]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

SW: KOTOR skończone :). Wybrałem drogę Light Jedi Master Raven, ocaliłem Bastilię, romans z nia sie udał jest wysmienicie :). Alternatywnego zakończenia czyli zostanie ponowanie Sith Dark Lord Raven to mi sie ne chce przerabiac. Za duzy jest młyn w Gwiezdnej Kuźni :). Ale savy zachowałem :)
No to ja juz czekam na druga czesc tej wspaniałej gry :)....

a tymczasem.. Niech Moc bedzie z Wami, ide cos ogladnąc c'ya :)

PS. Ktoś zna jakies dobre strony o swiecie Gwiezdnych Wojen? Jakos znowu mnie naszło.. moje szaleństwo :)

05.09.2004
08:39
[137]

Hellcat [ Legend ]

Witam nad ranem :)

SS -> E tam nie chce się... :]
Na to jest metoda, zapisać jeden save w miejscu gdzie rozwidla się fabuła [jak w Jedi Academy n.p.] :)
Hm...z tym że w KOTORze to chyba jest niemożliwe ;)

Ooj tam, masz czas, przejdź raz jeszcze :P

-----
Aha...zapomniałem :]

*nadal leży nieprzytomny pod stertą ławek*

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-05 08:55:14]

05.09.2004
08:56
smile
[138]

Wiolax [ Senator ]

Zimne mleko załatwiło mi gardło, oplotło drutem kolczastym i szura buciorami...
Mądry Polak po szkodzie, a nie było to napić się ciepłego? puk, puk...
Witaj VLu z ranka!

Kto rano wstaje...

05.09.2004
08:58
[139]

Hellcat [ Legend ]

Ooo...Wioola :)

05.09.2004
09:01
[140]

Wiolax [ Senator ]

Ooo ... Hell'u :)
żyjesz!
Fett, jak widzę, też sie przedarł...
Tylko reszta jakoś mi niewyraźnie wygląda, że o Sulika to aż się boję zapytać ;)

05.09.2004
09:04
[141]

Hellcat [ Legend ]

OoO :]
Żyję, ale mam się niedobrze :P

Fett się troszkę przysmolił [poparzone 110% pow. ciała...coo tam], ale powinien przeżyć jak Mu zrobisz masaż :]
[tylko kto mnie zrobi masaż...a, wiem kto :)]

05.09.2004
09:08
[142]

Wiolax [ Senator ]

Chyba, że na otwartym sercu...
Co Ty na to?
Poza tym Medyk się tu gdzieś plątał... widziałam!

05.09.2004
09:10
smile
[143]

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]

Ja Ci Helciu chętnie zrobie masaż :D :>

witam Vl z tego pięknego lekko kacowatego rańca :)

05.09.2004
09:10
[144]

Hellcat [ Legend ]

Moim sercem to już się pewna osoba zajęła :]

A co do Fetta...mooże byyć :]
A medyk jest na Western Froncie teraz, więc zajęty :P

-----
Ray, cycu, idź tam, zrób sobie pasaż mały, ok?? :P
Pijaku Ty :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-05 09:10:57]

05.09.2004
09:14
smile
[145]

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]

dobra, zrobie, ale co to pasaż ? :D

05.09.2004
09:17
[146]

Hellcat [ Legend ]

Urzyj muzgó Ray :P

[przestaw se literki bambusie :P]

05.09.2004
09:17
[147]

Wiolax [ Senator ]

Eeee... co mi tam, zawsze jakis skalpel się pod ręką znajdzie...
Hell'u pewnie chodzi Ci o repasaż...;P

05.09.2004
09:18
smile
[148]

Hellcat [ Legend ]

Noo...Wiola&Skalpel + Ray&JegoMały

Hmm...interesting :]

05.09.2004
09:19
[149]

Wiolax [ Senator ]

nie imputuj!!!
to niebezpieczne *błysnęło z oddali...*

05.09.2004
09:21
[150]

Hellcat [ Legend ]

Tnij waść!! :D
WiOlu...nie bój się go :P

05.09.2004
09:25
smile
[151]

Hellcat [ Legend ]

*wydaje mu się*

Dobrze mi się wydaje, słysze krzyk zarzynanego prosiaka :D:D:D

05.09.2004
09:26
smile
[152]

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]

aaa masaż pały! :D no wiesz co Hell.. tak nie mów o tym a forum publicznym :)

Wiola, wreszcie ktoś trzyma tutaj ze mną :D

05.09.2004
09:27
[153]

Wiolax [ Senator ]

No, nie... *padła na kolana ;) *
Hell'u read again pls.

Ja się nie boję *podsuwa się blizej ławki, na której siedzi jakaś postać....nie widać za bardzo kto...*
Oszczędzamy, czy jaka moc się wyczerpuje?

05.09.2004
09:28
[154]

Hellcat [ Legend ]

Gorzej mówiłem :P
[a za co Ona Cię trzyma?? :>]

Hm...imputacja a amputacja...pff... :P

-----
Nie ma to jak dobry start dnia :>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-05 09:29:09]

05.09.2004
09:32
smile
[155]

Wiolax [ Senator ]

no chyba, że nie za kij od golfa......zboczku ;P

czas na brejkfast!!!

05.09.2004
09:35
smile
[156]

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]

smacznego, ja właśnie pochłonełem :D

Hell, przeginasz miły panie <lol>

05.09.2004
09:42
smile
[157]

Hellcat [ Legend ]

Wiolu -> :(
Smacznego... :(

Ray -> *przegina*
Nie wiem gdzieś wybył, ale miłego :D

05.09.2004
09:45
smile
[158]

Wiolax [ Senator ]

łam, łam.......*przeżuwając* dzię...łki
Ciepła.....auu... gorąca kawa+jagodzianka+bułka ze srem + ...
wiem, wiem... obżarstwo!

05.09.2004
09:48
[159]

Hellcat [ Legend ]

*FOCH*

-----
LOOOL :D
http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2733195&N=1

05.09.2004
09:50
[160]

Wiolax [ Senator ]

:)

że co? *foch*

05.09.2004
09:59
[161]

Hellcat [ Legend ]

To... *strzela z palca*

*FOCH* [z przytupem]

05.09.2004
09:59
smile
[162]

M'q [ Schattenjager ]

YoO ;D

Brisu co z tym mailem? :D

Sulik, dobrze przeczytałem....? masz dzisiaj urodzinki? :D =-====>

05.09.2004
10:00
smile
[163]

Hellcat [ Legend ]

M!qś -> Ehe...dzisiaj to On ma jumprezę, a jutro KCa :D

05.09.2004
10:04
smile
[164]

M'q [ Schattenjager ]

Aha :) No to ma na zapas ode mnie ;D

05.09.2004
10:04
[165]

Wiolax [ Senator ]

Hey ah M'q!

*foch* [bez przytupa]

Sulik wszystkiego najjj...

05.09.2004
10:22
[166]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Witam :)

Ponawiam pytanie... ktos zna jakieś fajne strony o SW? Poza oczywiscie oficjalna :)

Ide se.

05.09.2004
10:31
smile
[167]

Wiolax [ Senator ]

Do Kościoła?
Jak wszyscy...

05.09.2004
11:05
smile
[168]

M'q [ Schattenjager ]

SySuś

05.09.2004
12:11
[169]

Hellcat [ Legend ]

/ping

-----
Sprawdzam czy GOL żyje

05.09.2004
12:13
smile
[170]

Wiolax [ Senator ]

/pong

żyje, chyba?

05.09.2004
12:15
[171]

Hellcat [ Legend ]

Ping? Pong!

Takie akcje to tylko na IRCu odchodzą...
[buehehe: "Kto mi zaspamował cały ekraan? Zabije tego pinga!!"]

A GOL ma w tej chwili jakieś 80-90ms...w sumie doobrze

05.09.2004
12:19
[172]

Wiolax [ Senator ]

Hell'u skąd żeś powrócił?
Jakoś agresywny jesteś!? ;|

05.09.2004
12:22
[173]

Hellcat [ Legend ]

Agresywny? Skąd przypuszczenie??

A skąd wróciłem? Z Francuskiej wróciłem wycieczki

05.09.2004
12:24
[174]

Wiolax [ Senator ]

odgrażać się zacząłeś... pingowi, no...
z kawiarenki, czy kościoła?

05.09.2004
12:28
[175]

Hellcat [ Legend ]

Omg...another misunderZtand...

To był cytat z IRCa...
A na pinga nie mozna narzekać bo to pożyteczny bydlak

05.09.2004
12:29
[176]

Wiolax [ Senator ]

to jest nas dwoje......underZ

05.09.2004
12:31
smile
[177]

Hellcat [ Legend ]

Kcemy Stoła i Gupota!!
I dwa taberoty!!

:D
Gdzie jest Prezes i Pomagier??

05.09.2004
12:33
smile
[178]

SULIK [ olewam zasady ]

nie pingujcie i pongujcie tak glosno :)
[ wypija wiadro wody o malo sie nie topiac ]

- woooo to byla nocka :)
o 6:05 dotarlem wreszcie do domu :]

05.09.2004
12:34
[179]

Wiolax [ Senator ]

Się oprotestujmy może?
wywiesmy proporczyki i inne takie gadżety...

05.09.2004
12:36
[180]

Wiolax [ Senator ]

Hej Suliku!
żyjesz!
jak to w końcu z Tobą jest?
masz te urodziny dziś, czy nie?
bom zmięszana nieco i nie wiem, czy po kwiaty biec, czy nie *szepcze*

05.09.2004
12:43
[181]

SULIK [ olewam zasady ]

Wiola - hej
zyje - tylko chyba kazdy miesien poprzecznie-prazkowany mnie boli :D

tak dzis --->

05.09.2004
12:48
[182]

SULIK [ olewam zasady ]

btw. danken za zlozone zyczenia i te ktore mi jeszcze zlozycie :P

05.09.2004
12:48
[183]

Wiolax [ Senator ]

No to wszystkiego najjjj......
jeszcze raz!!!

Swoją drogą, ciekawe kogo ja dostanę..... na motorku?

05.09.2004
12:51
[184]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

Nie ruszać się, NP in progress...

05.09.2004
12:53
[185]

Bad Karma [ Lone Wolf ]


===============================================
CYFROWE ARCHIWA VANDENBERG'A ZOSTAJĄ ZAMKNIĘTE

KONTUNUACJA ZAPISU NA TEJ PARTYCJI
===============================================

..........................PLEASE WAIT WHILE LOADING...............................


05.09.2004
12:54
[186]

Fett [ Avatar ]

wapniak :P :D Gratulacje ;)

ciiekawe czy do tego zdjecia zrzeczywiscie ktos pozowal czy to jakas kkradiozna grafika :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.