
M'q [ Schattenjager ]
Vandenberg's Legacy® | #11000001
VL ROX
wstępniak by SySuś
Shakka [ Pogromca Chomików ]
Hahahahahaha najpierwsiejszy :D :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-03 10:56:31]

Brisk. [ Chomik ]
Zarząd Bunkra Zyczy Miłej Zabawy :D

Brisk. [ Chomik ]
Sie Chopok ucieszył :D

M'q [ Schattenjager ]
Zarząd bunkra życzy miłego statsingu :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Zarząd bunkra daje przykład porzadnego statsingu :D

M'q [ Schattenjager ]
No ba! :D

Brisk. [ Chomik ]
pfffffff :> Co Wy wiecie o Zarządzie :D
*poszedł do wc* :D

M'q [ Schattenjager ]
Pffff :> A ić :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Brisiu na ja cos tam wim :P buahahahaha :P
*poszedł jesc* :D
A Brisiu zaraz napisze, ze jajo wiem :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-03 11:04:35]

Brisk. [ Chomik ]
Wróciłem :D
*już wrócił z wc* :D
Shakkus Ty jajo wiesz :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-03 11:01:39]

M'q [ Schattenjager ]
Qrna chodzą tam i spowrotem :D

M'q [ Schattenjager ]
Brisiu znowu edytujesz :D

Brisk. [ Chomik ]
M!qś pozamykaj śluzy to bedziemy chodzić w kółko w pomieszczeniach międzyśluzowych :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [A CO?! :D]

M'q [ Schattenjager ]
*zamyka śluzy*

Brisk. [ Chomik ]
*przeczołguje sie przez wentylacje......spotkał Aliena......gdzie jest Brisiu?* :D

M'q [ Schattenjager ]
:7

Brisk. [ Chomik ]
*coś smyra poid podłogą.....wychodzi Bris z kanalizacji.....ma nowe buty....* To nie był Alien....tylko aligator :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-03 11:16:02]
SULIK [ olewam zasady ]
Bris - specjal fore U - tak wyglada w przyblizeniu Krakowski zakrzowek

Brisk. [ Chomik ]
oo SULIK thx :]
SULIK [ olewam zasady ]
zdieca slabejk jakosci bo z telefonu :) i ostrosci nei maja :)
duzo to lepiej wyglaa w realu :)
Wiolax [ Senator ]
Hey VLowcy!!!
Witam, witam i o samopoczucie pytam ;)
Chyba mnie jeszcze pamiętacie, co? ;P
Co tam u Was słychać, u mnie urlop dobiega końca, od poniedziałku wracam do reala...
Jak tam trzeci dzień z panią od matmy?

Brisk. [ Chomik ]
SULIK kto wie moze sie tam kiedyś wybiore :D
Wiolax łał Ty istniejesz jeszcze :>
OK ja znikam :] Powinienem sie pojawić późnym wieczorem tj tak na Bezsenność :D

Wiolax [ Senator ]
Brisk'u sama się zastanawiam jak to możliwe? *robi obluk własnej postaci*
Ufff..... dzięki ..... jestem namacalna ;P

Hellcat [ Legend ]
Dobrze jest, klasa pamięta kto nią rządzi, nauczyciele też :D
Klasa pamięta też, iż najlepsze na zyskanie w oczach Wodza jest "poczęstowanie" płynem AbsolutoSmirnoffoBolsopodobnym :P ["o, masz
Aboluta...o kurde, nie masz Absoluta...co za kraj" :D]
Nowa koleżanka też już oprowadzona i przystosowana do reżi...tfu, klasy :D

Wiolax [ Senator ]
Hell'u że niby o sobie trochę mówisz, czy jaki reżi....tfu klasa to jest?
BTW witaj!
jak będziesz miał problem z pania od matmy to...;)

Adamss [ -betting addiction- ]
Kurde.. dziś się już lekcje na poważnie zaczęły.. [to już 3 gim. heh] :). Na szczęście rozpocząłem moje zbiernaie ocen całkiem dobrze - 5 z anglika ;].

Hellcat [ Legend ]
Qrna jego w dzwonek... :D
Jak dostałem dziś rano mukę to mnie do teraz boli cała górna prawa strona ciała :D
Ręką nie moge ruszać...i nici ze stosowania się do hasła "najlepsza dziewica to Twoja prawica" :D
So to będzie... :D
Fett [ Avatar ]
kurna znalesc teraz vandenberga to sodomia i gomoria :) o 21 wrocilem ze szkoly. Jazda :)

SULIK [ olewam zasady ]
Fett - to sobie Vandenberga podwies :D

M'q [ Schattenjager ]
Hi banda :D
Fett [ Avatar ]
bedzie czeba :)
Fett [ Avatar ]
hej maq ;)

SULIK [ olewam zasady ]
czesc M!sq :D

M'q [ Schattenjager ]
Dziękuję za ciepłe przyjęcie ;D

Brisk. [ Chomik ]
Ogłoszenie bezpłatne :]
Zabawą w graficzne duperele, obrabianie obrazków itp itd zajmują sie w VL: M'q i CnP, tak? Jeżeli tak, to byłbym bardzo wdzieczny by Ci Panowie przesłali mi swoje maile ponieważ mam dla nich pewien materiał do obróbki. Wszystkiego obaj Panowie dowiedza sie przez maila, obaj dostaną takiego samego tylko póżniej zwycięzca bedzie jeden :] Bardzo mi na tym zależy, na tym i na tym by tutaj na GoL'u nie wygadali sie o so chozi mi :]
ps.Rozczaruje wszystkich: nie, nie chodzi o żaden fotomontaż ani o jakiekolwiek zdjęcia zarówno ludzi jak i zwierząt :]

SULIK [ olewam zasady ]
Brisk - jeszce Coy
a czasem jak mam czas i ja tez potrafie zrobic co nieco :)
Brisk. [ Chomik ]
SULIK to najwyżej Tobie tez wysle :] Tylko czekam na potwierdzenia od powyżej wymienionych Panów :]
A teraz znikam :] Bede kied bede ale moge powiedziec smiało do kiedyś :]
Branoc Vlowcy :]

SULIK [ olewam zasady ]
Brisk - mozesz slac smialo :)
a ja tym czasem uciekam spac :)

Coy2K [ Veteran ]
ja tez bym prosil, moze pomoge :-)

Adamss [ -betting addiction- ]
*zieeew* .. pierwszy weekend w roku szkolnym :).
Bad Karma [ Lone Wolf ]
"Being John Malkovich" watched. Strange movie. Good. Just little bit weird. :-)
Worthless man saying - good night.

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
BK ----->> wdziałes co tam Shakkuś napisał na samej gorze? "Zarząd bunkra daje przykład porzadnego statsingu :D" ja sie pytam jaki zarząd? Zarząd tutaj ma dwa posty a reszta nalezy do jakis tam Trooperów, BARMANÓW, cywilów i czyścicieli kibli :D
PS. Ave :>

Hellcat [ Legend ]
Przepraszam, teraz już 3 posty :]

M'q [ Schattenjager ]
YoO :D
Brisiu [email protected]
Już się boję co to będzie ;D

M'q [ Schattenjager ]
Aha, SySuś.... pff ;>

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Pfff.. statsiarz :P

M'q [ Schattenjager ]
Wyedytowałbym, ale zapomniałem, że nie mam możliwości edycji ;D

Adamss [ -betting addiction- ]
Już niedługo będe miał wszystkie odcinki Kompanii Braci na dysku.. bosko :D.

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Good Morning Vietn...eeee VL :D
Burzuś >>> ehe a mi prawe oko lata :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-04 12:34:11]
SULIK [ olewam zasady ]
jezdem
a o 17 do knajpy i opijac to ze juz nie bede od juta nastolatkiem :)
Fett [ Avatar ]
hmm podchaczam podchaczam a to si nie chce podchaczy :) jestem skazany na wieczne szukanie vandenberga bo odstepach potegi GOLa :P

Adamss [ -betting addiction- ]
SULIK --> 20 stuka? :)
joŁ VL ;].

SULIK [ olewam zasady ]
Adamss - no na to wychodzi :)
ale to dopiero w niedziele :D
Wiolax [ Senator ]
Hej VLu!
mam nudy...
pada deszcz, smutno na zewnątrz....
Hellcat [ Legend ]
Niefajnie...
A u mnie smutno na zewnątrz [co i tak jest mi wysoce obojętne, choć im ciemniejsza pogoda tym lepiej] i smutno wewnątrz...ale przynajmniej weekend jest
Wiolax [ Senator ]
Popatrz, to tak jak byśmy w jednym mieście mieszkali?

SULIK [ olewam zasady ]
a u mnie istnie letnia pogoda :D
Hellcat [ Legend ]
Dobrze by było, bo wtedy moglisbyśmy się chociaż posmucić we wspólnym towarzystwie...
Wiolax [ Senator ]
Sulik co Ci tak radośnie? ;P zgasić Ci ten uśmiech ;)
Nie widzisz, że nam smutno???
żartowałam....

Coy2K [ Veteran ]
no a jak, juz od paru dni słońce grzeje i ani jednej chmurki na niebie :D
SULIK [ olewam zasady ]
Coy - to mamy podobnie :)
Wiola - ciesz sie ze szczescia innych :D
Wiolax [ Senator ]
No, w sumie nic innego mi nie pozostało...
Chyba, że zatańczyć w deszczu ;)
SULIK [ olewam zasady ]
Wiola - deszczowa piosenka tez fajna :D
Wiolax [ Senator ]
Tylko stepować za bardzo nie umiem..... ale fajna, to fakt....;)

SULIK [ olewam zasady ]
Jak spiewac kazdy umnie to stepowac tez :D
Hellcat [ Legend ]
Omg...w poniedziałek mam muzykę...
Wiolax [ Senator ]
No to hyc!
skaczemy na dworek i ćwiczymy...
Ja stepowanie, Hellu śpiew, a Sulik będzie nam nabijał rythm? OKi?
Hellcat [ Legend ]
Deal...
Ale Sulik, puśc jakiś dobry beat pod freestyle
Wiolax [ Senator ]
Sulik czekamy....
.....i mokniemy....;)

Coy2K [ Veteran ]
Sulik się teraz opala :-)
albo goli ;-)))))
Fett [ Avatar ]
u was też pada śnieg ?

SULIK [ olewam zasady ]
Wiola - no nie wiem, ja wam moge najwyzej "Kalinke" wybijac :D
Hell - "Kalinka" bedzie odpowiednia :D
"Kalynka, Kalynka, Kalynka maya
Kalynka, Kalynka, Kalynka maya
Kalynka, Kalynka, Kalynka maya
Kalynka, Kalynka, Kalynka maya"
i coraz szybciej :D
Coy2K - tak jaja i tylek golilem :D - potem bo nasmarowalem oliwka i ide do knajpy :D
cu
bede pewnie rano :)

Wiolax [ Senator ]
No to z Hell'em zakręcimy młynka!?
Suliku nie złajdacz mi się tam.... we knajpie. I zeby Cie do domu kto odcholował!
zabrzmiało??? ;)
Fett u nas się wypogadza... śniegu nie widać... :)
Hellcat [ Legend ]
*kręci z Wiolą młynka w rytm Marsylianki*
Sulik, cyCU
Fett [ Avatar ]
to jednak nie był śnieg. jakieś co biało szare takie suche hmm... nie wiem co to jest. Wogole jakas taka szara mgiełka sie zrobiła na polu. Ide na spacer ogladne co sie dzieje
Hellcat [ Legend ]
Fett -> Ani chyba stodoła się pali...no, może niekoniecznie stodoła, ale to szare małe suche zdaje się być popiołem...a popiół sam z siebie w przyrodzie nie wystepuje i z nieba nie spada

Wiolax [ Senator ]
Zdyszana, zasapana.....młynek sie udał!!!
Fett podejrzane to to!
My tu się bawimy, a baza płonie ...;)

Hellcat [ Legend ]
Ha...bo to był młynek...Z ĆWIERĆPRZYTUPEM!! :]
Fett [ Avatar ]
hmm jednak spada z nieba.... i najdziwniejsze jeto to że w miejscu miejskiej góry gdzie Sulik zrobił legendarne zdjecie jest teraz wielka szra chmura tego gówna
Hellcat [ Legend ]
Fett -> Masz pecha...to pewnie wulkan...
Fett [ Avatar ]
wulkan ? ze w sensie co ? To czerwone bagno na ulic to lawa ?
Hellcat [ Legend ]
Zrób test organoleptyczny...wyjdź na ulice i dotknij, jesli to czerwone ma na czuja ok. 1000st + i po kilku sekundach nie masz dłoni to jest to lawa...
Oczywiście test uda się tylko wtedy gdy będziesz w stanie do ustrojstwa podejść
Fett [ Avatar ]
wrzuciłem sąsiadke... zaskiwierczało i znikła.... a teraz mi podmywa piwnice. Zrobiłbym zdjęcie, ale niestety nie mam już aparatu cyfrowego :(
Wiolax [ Senator ]
klęska...
ściemnia się...;)
Hellcat [ Legend ]
Hm...gdyby tylko zaskwierczało to byłaby szansa na szaszłyki...ale nic to...
Hm...doradzam evakuację...ASAP...bo teraz podmywa piwnice, ale za chwile z Twojego domu/bloku zrobi się winda...i to bynajmniej nie do nieba...
Fett [ Avatar ]
hmm cos sie swieci w piwnicy... na niebiesko i zielono... chyba tata tam nie czymal jakiegos bimbru ?
Hellcat [ Legend ]
A to już fundamenty międzynarodowego spisku Cyklistów przemycających zubożony Uran i kwarcyt pod postacią bimbru 225%
Fett [ Avatar ]
w sumie dobra hipoteza ale jęki płacz i ten okrutny, obłędny śmiech obalają Twoje przypuszczenia. Mi sie zdaje ze to ta winda o ktorej mowiles
Hellcat [ Legend ]
Taa...zapewne tak...jak mówiłem, polecam wziąść to co najcenniejsze [kasa, zwierzęta, członkowie rodziny, współmałżonkowie i inne takie graty] i wyskakiwać oknem [nawet jeśli mieszkasz na 12 piętrze, na dole i tak jest lawa, wylądujesz miękko i "bezbolesnie"]
Wiolax [ Senator ]
Jakoś tak apokaliptycznie gadacie...
a dzis sobota....
znowu leje...
Fett [ Avatar ]
nie poddam sie bez walki
*umieszcza berettyw kaburach , na plecach przypina toporek strazacki*
jak nie wroce to mozecie przejac moje zapasy browaru w lodowce
*laduje shotguna i schodzi do piwnicy*
Hellcat [ Legend ]
No...szkoda Fetta...fajny byłz Niego herbatnik...
Uczcijmy Jego pamięć minutą ciszy...
*...*
I jazda do lodówkiii!! :D
Wiolax [ Senator ]
przepychanka w korytarzu... *lokcie poszły w ruch...*
kto będzie pierwszy!?
Fett [ Avatar ]
*krzyczy z dołu*
zapomnialem dodac ze to niegazowany grzaniec bezalkoholowy !
Hellcat [ Legend ]
*biegnie do lodówki*
O...Brisiu zostawił otwartą celę...o...hm...juhuu...co to?...O BOŻE!!
*biegnie dalej do lodówki*
*słyszy jakieś krzyki z dołu*
E...i tak miałem zamiar wziąść tylko ser...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-04 18:25:51]
Wiolax [ Senator ]
O rzesz Ty......orzeszku łupany!!!
zrobiłeś nas w bambuko ;P
*krzyczy z góry*
Hellcat [ Legend ]
*wraca z kuchni z serem i kecupem*
Ja na szczęście mam własne zapasy trunków, nie gorsze od Shakkusiastych...

Wiolax [ Senator ]
*zajada bułki z rodzynkami...*
mmmniammm.....
Hellcat [ Legend ]
Smacznego Wiolu :)
Chcesz coś do picia?
-----
100
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-04 18:36:02]
Wiolax [ Senator ]
mleko!?
pls. Hell'u
Hellcat [ Legend ]
Co tylko zechcesz.
Wiolax [ Senator ]
Dzięęęki!
*łapczywie wypija do połowy kubaska, a potem się reflektuje, że nie jest sama i zwalnia tempo co by wyjść na bardziej ułożoną z domu niż dotychczas ;)*
pycha!
:*
Hellcat [ Legend ]
To jeszcze coś na deserek...taki mały specjał. Ciasteczka!
Wiolax [ Senator ]
Słodkości nigdy nie odmawiam :)
*po spałaszowaniu deserku i popiciu kolejną porcją mleczka wytoczyła się do łazienki umyć ręce...A brzuszek wystawał jej dobre kika centymetrów poza portki ;)*
Hellcat [ Legend ]
Wiolka nam się zaokrągla [kwadraci :P]...co powie Szef?? :>
Wiolax [ Senator ]
Wywali na zbity pysk!
Jak się pokaże...;)

Hellcat [ Legend ]
Nie nie, jesteś dla Niego i dla bazy zbyt cennym nabytkiem :>:>:>
-----
OoO...miałem +16, a mam +18 rankingu :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-04 18:56:36]

Wiolax [ Senator ]
Super trooper, straż pierwszej klasy, kwadrat okrągły???
myślisz, że przejdzie? ;)
Hellcat [ Legend ]
Jak nie przejdzie to przepchniemy :D

Wiolax [ Senator ]
A ja mam +3, w dalszym ciągu :(
Hellcat [ Legend ]
I tak masz dobrze...3 miechy i Generalicja się o Ciebie już upomniała :)
-----
Ale ja mam ładniejszą wizytówkę :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-04 19:02:55]

Wiolax [ Senator ]
produktywna jestem i ambitna ;)
Hellcat [ Legend ]
Efektowna lecz nieefektywna :D

Wiolax [ Senator ]
Jeszcze trzy miechy i moja wizytówka będzie równie ładna ;)
Bywam też afektowna i impulsywna...

Hellcat [ Legend ]
E tam...najlepsza to +1 :)
Ale przez większość czasu kochana :)
Wiolax [ Senator ]
:o
mniejszość przez Cie przemawia?
Hellcat [ Legend ]
Eee...mówie co myśle? :)
-----
Ale już nie będe...przepraszam ;(
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-04 19:17:32]
Wiolax [ Senator ]
Co w sercu to i na języku....
..... się skrapla uczucie, jak to w fizyce bywa? ;)
Hellcat [ Legend ]
To zależy czym jest uczucie, gazem [;)], ciałem stałym czy cieczą [która raczej się nie skropli]...
Wiolax [ Senator ]
uczucie jest pomiędzy...
a jak sie nie skropli, to zawsze da się coś wycisnąć ;)
z uczuciem też tak różnie bywa...
Hellcat [ Legend ]
Zaraz trochę pocisnę i zobaczymy :D
*ciśnie*
Wiolax [ Senator ]
*ku przezorności odsuwa się nieco na bok ;) *
Hellcat [ Legend ]
*nadal namiętnie ciśnie* :D
*na czole pojawia się żyłka*
Wiolax [ Senator ]
A zapomniałam dodać, że jak się nie da wycisnąć, to trzeba po dobroci...
może pogłaskać, może przytulić....
trzeba być elastycznym. to nie granat! :)
Hellcat [ Legend ]
EKHM!! :D

Wiolax [ Senator ]
:D
mogę się już przysunąć?
Hellcat [ Legend ]
Tak tak, naturalnie że odwrotnie :)
*przysuwa się* :)

Wiolax [ Senator ]
nie czaruj mi tutaj ;)
i to ja się przysuwam! :)
Hellcat [ Legend ]
*odsuwa się szybko i daleko*
*gruch*
*za daleko...koniec ławki*
Aau...świeczką się oparzyłem, qrde...świeczka dobra na wunderwaffe, ale za ciepła na moją skórę :)
Wiolax [ Senator ]
za szybko!!! ałajjj.... *ławka poszybowała w górę....*
może podmuchać, alibo opatrzyć, bo medyka nie widać *rozgląda się po bazie*

Wiolax [ Senator ]
Hell'u żyjesz???
mam nadzieję, że tak :)
do nexta!
papa wszystkim *rozgląda się ale nikogo nie widzi, mimo to macha lassem*
Hellcat [ Legend ]
*leży poparzony i dodatkowo znokautowany ławką*
Mhh...
Fett [ Avatar ]
*wychodzi oblepiony osmolony z piwnicy*
nie beda mi sie pomioty szatanskie plataly po piwnicy
*spluwa z niesmakiem na ziemie*
podchodzi do lodowki i otwiera ja
*wyciaga butelke zimniutkiego schlodzoengo piwka*
frajerzy hje hje hje hje.... gdzi ser ?
*rozglada sie po sali i zatrzymuje wzrok na zaplatanych w lawke zwlokach z poparzoną reką*
siódme nie kradnij...
*robi znak krzyza w powietrzu i odchodzi*

Hellcat [ Legend ]
Mmh...grmh...graaau...ooo...auć*
*Niech ja tylko wstanę to Cię dorwe... :D
Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
SW: KOTOR skończone :). Wybrałem drogę Light Jedi Master Raven, ocaliłem Bastilię, romans z nia sie udał jest wysmienicie :). Alternatywnego zakończenia czyli zostanie ponowanie Sith Dark Lord Raven to mi sie ne chce przerabiac. Za duzy jest młyn w Gwiezdnej Kuźni :). Ale savy zachowałem :)
No to ja juz czekam na druga czesc tej wspaniałej gry :)....
a tymczasem.. Niech Moc bedzie z Wami, ide cos ogladnąc c'ya :)
PS. Ktoś zna jakies dobre strony o swiecie Gwiezdnych Wojen? Jakos znowu mnie naszło.. moje szaleństwo :)
Hellcat [ Legend ]
Witam nad ranem :)
SS -> E tam nie chce się... :]
Na to jest metoda, zapisać jeden save w miejscu gdzie rozwidla się fabuła [jak w Jedi Academy n.p.] :)
Hm...z tym że w KOTORze to chyba jest niemożliwe ;)
Ooj tam, masz czas, przejdź raz jeszcze :P
-----
Aha...zapomniałem :]
*nadal leży nieprzytomny pod stertą ławek*
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-05 08:55:14]

Wiolax [ Senator ]
Zimne mleko załatwiło mi gardło, oplotło drutem kolczastym i szura buciorami...
Mądry Polak po szkodzie, a nie było to napić się ciepłego? puk, puk...
Witaj VLu z ranka!
Kto rano wstaje...
Hellcat [ Legend ]
Ooo...Wioola :)
Wiolax [ Senator ]
Ooo ... Hell'u :)
żyjesz!
Fett, jak widzę, też sie przedarł...
Tylko reszta jakoś mi niewyraźnie wygląda, że o Sulika to aż się boję zapytać ;)
Hellcat [ Legend ]
OoO :]
Żyję, ale mam się niedobrze :P
Fett się troszkę przysmolił [poparzone 110% pow. ciała...coo tam], ale powinien przeżyć jak Mu zrobisz masaż :]
[tylko kto mnie zrobi masaż...a, wiem kto :)]
Wiolax [ Senator ]
Chyba, że na otwartym sercu...
Co Ty na to?
Poza tym Medyk się tu gdzieś plątał... widziałam!

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]
Ja Ci Helciu chętnie zrobie masaż :D :>
witam Vl z tego pięknego lekko kacowatego rańca :)
Hellcat [ Legend ]
Moim sercem to już się pewna osoba zajęła :]
A co do Fetta...mooże byyć :]
A medyk jest na Western Froncie teraz, więc zajęty :P
-----
Ray, cycu, idź tam, zrób sobie pasaż mały, ok?? :P
Pijaku Ty :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-05 09:10:57]

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]
dobra, zrobie, ale co to pasaż ? :D
Hellcat [ Legend ]
Urzyj muzgó Ray :P
[przestaw se literki bambusie :P]
Wiolax [ Senator ]
Eeee... co mi tam, zawsze jakis skalpel się pod ręką znajdzie...
Hell'u pewnie chodzi Ci o repasaż...;P

Hellcat [ Legend ]
Noo...Wiola&Skalpel + Ray&JegoMały
Hmm...interesting :]
Wiolax [ Senator ]
nie imputuj!!!
to niebezpieczne *błysnęło z oddali...*
Hellcat [ Legend ]
Tnij waść!! :D
WiOlu...nie bój się go :P

Hellcat [ Legend ]
*wydaje mu się*
Dobrze mi się wydaje, słysze krzyk zarzynanego prosiaka :D:D:D

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]
aaa masaż pały! :D no wiesz co Hell.. tak nie mów o tym a forum publicznym :)
Wiola, wreszcie ktoś trzyma tutaj ze mną :D
Wiolax [ Senator ]
No, nie... *padła na kolana ;) *
Hell'u read again pls.
Ja się nie boję *podsuwa się blizej ławki, na której siedzi jakaś postać....nie widać za bardzo kto...*
Oszczędzamy, czy jaka moc się wyczerpuje?
Hellcat [ Legend ]
Gorzej mówiłem :P
[a za co Ona Cię trzyma?? :>]
Hm...imputacja a amputacja...pff... :P
-----
Nie ma to jak dobry start dnia :>
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-05 09:29:09]

Wiolax [ Senator ]
no chyba, że nie za kij od golfa......zboczku ;P
czas na brejkfast!!!

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]
smacznego, ja właśnie pochłonełem :D
Hell, przeginasz miły panie <lol>

Hellcat [ Legend ]
Wiolu -> :(
Smacznego... :(
Ray -> *przegina*
Nie wiem gdzieś wybył, ale miłego :D

Wiolax [ Senator ]
łam, łam.......*przeżuwając* dzię...łki
Ciepła.....auu... gorąca kawa+jagodzianka+bułka ze srem + ...
wiem, wiem... obżarstwo!
Hellcat [ Legend ]
*FOCH*
-----
LOOOL :D
http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2733195&N=1
Wiolax [ Senator ]
:)
że co? *foch*
Hellcat [ Legend ]
To... *strzela z palca*
*FOCH* [z przytupem]

M'q [ Schattenjager ]
YoO ;D
Brisu co z tym mailem? :D
Sulik, dobrze przeczytałem....? masz dzisiaj urodzinki? :D =-====>

Hellcat [ Legend ]
M!qś -> Ehe...dzisiaj to On ma jumprezę, a jutro KCa :D

M'q [ Schattenjager ]
Aha :) No to ma na zapas ode mnie ;D
Wiolax [ Senator ]
Hey ah M'q!
*foch* [bez przytupa]
Sulik wszystkiego najjj...
Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Witam :)
Ponawiam pytanie... ktos zna jakieś fajne strony o SW? Poza oczywiscie oficjalna :)
Ide se.

Wiolax [ Senator ]
Do Kościoła?
Jak wszyscy...

M'q [ Schattenjager ]
SySuś
Hellcat [ Legend ]
/ping
-----
Sprawdzam czy GOL żyje

Wiolax [ Senator ]
/pong
żyje, chyba?
Hellcat [ Legend ]
Ping? Pong!
Takie akcje to tylko na IRCu odchodzą...
[buehehe: "Kto mi zaspamował cały ekraan? Zabije tego pinga!!"]
A GOL ma w tej chwili jakieś 80-90ms...w sumie doobrze
Wiolax [ Senator ]
Hell'u skąd żeś powrócił?
Jakoś agresywny jesteś!? ;|
Hellcat [ Legend ]
Agresywny? Skąd przypuszczenie??
A skąd wróciłem? Z Francuskiej wróciłem wycieczki
Wiolax [ Senator ]
odgrażać się zacząłeś... pingowi, no...
z kawiarenki, czy kościoła?
Hellcat [ Legend ]
Omg...another misunderZtand...
To był cytat z IRCa...
A na pinga nie mozna narzekać bo to pożyteczny bydlak
Wiolax [ Senator ]
to jest nas dwoje......underZ

Hellcat [ Legend ]
Kcemy Stoła i Gupota!!
I dwa taberoty!!
:D
Gdzie jest Prezes i Pomagier??

SULIK [ olewam zasady ]
nie pingujcie i pongujcie tak glosno :)
[ wypija wiadro wody o malo sie nie topiac ]
- woooo to byla nocka :)
o 6:05 dotarlem wreszcie do domu :]
Wiolax [ Senator ]
Się oprotestujmy może?
wywiesmy proporczyki i inne takie gadżety...
Wiolax [ Senator ]
Hej Suliku!
żyjesz!
jak to w końcu z Tobą jest?
masz te urodziny dziś, czy nie?
bom zmięszana nieco i nie wiem, czy po kwiaty biec, czy nie *szepcze*
SULIK [ olewam zasady ]
Wiola - hej
zyje - tylko chyba kazdy miesien poprzecznie-prazkowany mnie boli :D
tak dzis --->
SULIK [ olewam zasady ]
btw. danken za zlozone zyczenia i te ktore mi jeszcze zlozycie :P
Wiolax [ Senator ]
No to wszystkiego najjjj......
jeszcze raz!!!
Swoją drogą, ciekawe kogo ja dostanę..... na motorku?
Bad Karma [ Lone Wolf ]
Nie ruszać się, NP in progress...
Bad Karma [ Lone Wolf ]
===============================================
CYFROWE ARCHIWA VANDENBERG'A ZOSTAJĄ ZAMKNIĘTE
KONTUNUACJA ZAPISU NA TEJ PARTYCJI
===============================================
..........................PLEASE WAIT WHILE LOADING...............................
Fett [ Avatar ]
wapniak :P :D Gratulacje ;)
ciiekawe czy do tego zdjecia zrzeczywiscie ktos pozowal czy to jakas kkradiozna grafika :D