GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Coś dla fanów Linkin Park, System of a Down, Limp Bizkit, Deftones

03.09.2004
09:51
smile
[1]

Zodiac [ ex-gladiator ]

Coś dla fanów Linkin Park, System of a Down, Limp Bizkit, Deftones

Bardzo fajnie grajacy lokalny zespół. Maja mp3 na swojej stronie, do ściagnięcia za free - polecam zapoznanie się z nimi. Jeśli jesteście fanami wymienionych w tytule zespołów, na pewno Wam się spodobają.

03.09.2004
10:01
[2]

Dzabba [ Konsul ]

co za oryginalna nazwa, zespol probujacy grac jak Deftones nazywa sie Twotones. Powinni jeszcze chodzic na solarium zeby zlapac Kalifornijska opalenizne

03.09.2004
10:07
smile
[3]

Iceman_87th [ Generaďż˝ ]

System of a Down na rowni z Limp Bizkit, Linkin Park i Deftones ?? - tu chyba wkradl sie jakis blad :)

03.09.2004
10:31
smile
[4]

Sir klesk [ Sazillon ]

Gdyby skreslic Deftones i dodac KoRn'a, dla mnie byloby idealnie :)))

03.09.2004
10:51
smile
[5]

Zodiac [ ex-gladiator ]

Zespoły podrzucil moj znajomy, członek zespołu.

Chłopaki IMO graja ŚWIETNIE jak na lokalna kapelę. Szkoda, że mojego ulubionego kawalka nie ma już na stroce.

03.09.2004
15:00
[6]

Chupacabra [ Senator ]

hmm, do deftonsow podobne, to moze byc ciekawe, ale na modemie to mi sie ta strona 5 minut laduje, wiec nie wiem czy sobie sciagne

04.09.2004
23:01
smile
[7]

sweet_dream [ Legionista ]

calkiem fajne kawalki. Mam pytanko: nie szukacie wokalistki?? ;o)

04.09.2004
23:18
[8]

Quicky [ Senator ]

Heh... uzywam Mozilli i zastanawialem sie, gdzie na tej stronie jest menu... okazalo sie, ze zwyczajnie w tej przegladarce ono nie dziala :) Na szczescie bylem na tyle cierpliwy, ze odpalilem IE :D

...zaraz przeslucham :)

04.09.2004
23:25
smile
[9]

gregol [ Junior ]

Linkin Park, System of a Down, Limp Bizkit, Deftones
hehehe porównujesz te zespoły?? SOAD na równi z chłamem MTV?? człowieku!!

jeszcze nie słuchałem narazie sie zastanawiam czy to strona zespołu czy popis flasha ??

04.09.2004
23:34
smile
[10]

leszo [ Mała Wojna ]

fajnie grają, ale wokal jak dla mnie nieciekawy....

05.09.2004
00:05
[11]

kociamber [ Canada ]


jee tam, kto tego bedze sluchal ? przeciez na peczki takich zespolow na zachodzie, nic oryginalnego nie wymyslili i wokal do dupy :)

05.09.2004
00:26
smile
[12]

sekret_mnicha [ Pretorianin ]

Kalka kalki kopii kalki kserokopii... za wielka woda pelno o wiele leszych kalek jest, wiec nie wroze twotonesom kariery... bo taka muzyka po polsku jakos absolutnie mi nie podchodzi ('czas ludzi cienia' sweet noise bylby swietna plyta, gdyby nikt tak nic nie mowil/spiewal).

05.09.2004
01:59
[13]

Deser [ neurodeser ]

dla miłosników SoAD, mam nadzieje, że wiecie czyja to kalka, ksero i w ogóle :) W wielu wywiadach sami się przyznawali (za co im chwała) bo ogólnie to kompletna zrzynka. Ale cóż, jakie czasy takie zespoły :/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.