GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co siędzioeje z moim połączeniem sieciowym Win 2000

02.09.2004
10:38
smile
[1]

Kaj-oj [ Pretorianin ]

Co siędzioeje z moim połączeniem sieciowym Win 2000

Komputer który udostępnia internet: Win 2000, połączenie internetowe to ISDN.
Problem polega na tym, że podczas pracy nagle przestał udostępniać połączenie internetowe. Sprawdziłe wirusy i znalazłem W32/Bagle. Usunąłem go Stingerem i nadal nie mam internetu na pozostałych kopmputerach.
Może mi ktoś podać prawidłową konfigurację na Windows 2000?

Czy spotkaliście się już z czymś takim?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.