
Kaj-oj [ Pretorianin ]
Co siędzioeje z moim połączeniem sieciowym Win 2000
Komputer który udostępnia internet: Win 2000, połączenie internetowe to ISDN.
Problem polega na tym, że podczas pracy nagle przestał udostępniać połączenie internetowe. Sprawdziłe wirusy i znalazłem W32/Bagle. Usunąłem go Stingerem i nadal nie mam internetu na pozostałych kopmputerach.
Może mi ktoś podać prawidłową konfigurację na Windows 2000?
Czy spotkaliście się już z czymś takim?