GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co z moim zamówieniem ??

02.09.2004
09:07
smile
[1]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Co z moim zamówieniem ??

No właśnie co z moim zamówieniem sie stało czekam i czekam... Zamówiłem gre Codname Panzers + Miesieczny Abonament MayClub i tak sobie czekam aż zamówienie wyślecie dziś już czwartek macie zawsze 48 godzina na wysłanie zamówienie czyli do wtorku do pólnocy bo liczymy dni robocze, a tu ja sobie dziś sprawdzam stan a tu nic co jest ?? Nie wiem czy to dlatego że wszyscy w Lądynie czy dlatego że nie zaóważyliście lub zapomieliśćie zmienić status ??

02.09.2004
09:23
[2]

Soulcatcher [ Prefekt ]

gra z tego co wiem została wysłana wczoraj, status nie jest zmieniony bo wyjątkowo karta klubowa zostanie wysłana w poniedziałek

02.09.2004
09:25
smile
[3]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

co trzeba zrobić, żeby mieć ładną plastikową kartę klubowicza? bo ja mam tylko wirtualną... też chciałbym "zaszpanować" u siebie w spożywczym ;P

02.09.2004
09:27
smile
[4]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Acha super to już niedługo sobie pogram. Ale mała sprawa sprawdz czy karta jest na Karola Matuszewskiego. Bo na początku chciałem wysłac na tate żeby on mógł odebrać ale zmieniłem zdanie wiec teraz czasem tak nie jest że karta została zapisana na Adriana Matuszewskiego. Jak nie to super. Wole mieć na siebie bo ja kożystam.

Przypominam: To ja Jestem Karol :D

02.09.2004
09:30
smile
[5]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Mazio --> Wydrukuj sobie i naklej na plastik :D Wiesz chyba tak nie można pewnie masz abonament z Wielkiej Encyklopedji Gier 2004 jak kupisz tutaj, karte dostaniesz :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-02 09:34:45]

02.09.2004
09:40
[6]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

mam z encyklopedii ale przedłużałem już o pół roku

należy mi sie czy nie? :P

02.09.2004
09:42
smile
[7]

Lucky Luck [ Moderator ]

Nie.

Możesz jedynie ubiegać sie o kaczuszkę do kąpieli z logiem Gry-OnLine!

ps. Boże, jeszcze chwila i zabiorą nam też ręczniki z logiem!!!

:P

02.09.2004
09:45
smile
[8]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Lucku Luck --> Jak coś to o reczniczek poprosze.....

Soul ---> A jak w tedy z pałatnością zaplace najpierw 89 zł za gre + przesyłka i nastepne 20 zł za karte + koszt przesyłki ??? Czy jak odrazu za pierwszą przesyłke a potem wy mi pokrywacie koszty przesyłki karty ??

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-02 09:44:47]

02.09.2004
09:46
[9]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

może trochę grzeczniej, co?

czemu nie - płacę za abonament jak wszyscy?

02.09.2004
09:47
[10]

Lucky Luck [ Moderator ]

Mazio ---> To był żart. Jeśli Cię urazilem to przepraszam. Nie mam żadnego powiązania ze sklepem Gry-OnLine i nie mam także żadnych podstaw wypowiadać się w ich imieniu.

ps. Zauważ taką małą buźkę na końcu mojego posta :)

02.09.2004
09:49
smile
[11]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

udało Ci się mnie zmylić... ;)

ps. w takim razie ponawiam pytanie - świat się nie kończy na braku karty co prawda, ale miło by było taką mieć... :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.