GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Plantronics DSP 500 - zepsute, bez gwarancji, co zrobic ?

02.09.2004
00:09
[1]

blood [ Killing Is My Business ]

Plantronics DSP 500 - zepsute, bez gwarancji, co zrobic ?

siema tak jak w temacie, zepsute :/ tzn. nie dziala mi lewa sluchawka bo nogo pociagnolem kabel :( nie mam gwarancji, kumpel z usa sprowadzal, kosztuja sporo :/ maja wbudowano karte dziewowo i sa pod usb :/ kto takie naprawi ? oddac do elektronika czy do sklepu komputerowego ? pls hlp :/

02.09.2004
00:16
[2]

blood [ Killing Is My Business ]

moj brat w wawie studiuje, to moze ew. znacie jakies sklepy / firmy w wawie ktora naprawiaja taki sprzet ? na pewno jakis musi byc :/

02.09.2004
07:02
[3]

winner [ Generaďż˝ ]

daj to jakiemuś dobremu elekronikowi tylko najlepiej sprawdzonego co kuma co nie co a nie tylko potrafi popsuć, bo innej możliwośći niewidzie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.