
justas [ Junior ]
DESERT STORM - jak grać przez internet.
Proszę o poradę jak skonfigurować grę abym mógł grać z drugą osobą. Posiadamy Desert Storm 1 , jeden z nas ma neostradę a drugi sieć po kablu. Co należy wpisać kolejno w opcjach na początku gry (tryb multiplayer)? Jak może wpływać na połączenie fakt znajdowania się za firewallem (sieć po kablu) ? Jak to ewent. ominąć? Proszę o wyczerpującą poradę. Z góry dziękuję.