GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

DESERT STORM - jak grać przez internet.

02.09.2004
00:04
smile
[1]

justas [ Junior ]

DESERT STORM - jak grać przez internet.

Proszę o poradę jak skonfigurować grę abym mógł grać z drugą osobą. Posiadamy Desert Storm 1 , jeden z nas ma neostradę a drugi sieć po kablu. Co należy wpisać kolejno w opcjach na początku gry (tryb multiplayer)? Jak może wpływać na połączenie fakt znajdowania się za firewallem (sieć po kablu) ? Jak to ewent. ominąć? Proszę o wyczerpującą poradę. Z góry dziękuję.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.