GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie do grafikow - photoshop

01.09.2004
20:11
smile
[1]

voyager90 [ Pretorianin ]

Pytanie do grafikow - photoshop

Potrzebuje programu ktory zresizeuje mi zdjecia jpg - ale nie pojedynczo tylko zapodam mu np katalog z 10 jpgami i ustawie w opcjach na jaki resolution ma mi to zrobic i zrobi to hurtowo zamiast bawic sie z tym pojedynczo - czy photoshop zrobi mi to hurtowo ????

01.09.2004
20:13
[2]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

prosciej bedzie uzyc IrfanView mniejszy i darmowy, a potrafi naprawde duzo :)

02.09.2004
00:56
smile
[3]

dzfonek [ Konsul ]

photoshopem sie jusz troszke bawie lae o takiej opcji nie slyszalem ...ale wydaje mi sie ze pozostaje ci obobka pojedynczo....ja sie tesz tym denerwuje ale jak nie mozna inaczej to tszeba i tak rzebic...powodzeenia psze resizowaniu:))))

02.09.2004
01:08
smile
[4]

soze [ sick off it all ]

dzfonek napisał:

photoshopem sie jusz troszke bawie lae o takiej opcji nie slyszalem ..."

ciach!


to widac sie troszke bawisz:P

voyager90..photoshop spokojnie to zrobi..ale łatwiej w infranview:)))..

02.09.2004
06:28
[5]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

soze --> a mógłbyś powiedzieć jak to zrobić w PS. Też mnie to ciekawi, a w File browser jest chyba tylko mozliwośc masowaej zmiany nazw plikow.

02.09.2004
06:35
[6]

iNfiNity! [ Senator ]

voyager90 - użyj Image Resizer :

02.09.2004
06:38
[7]

neXus [ Fallen Angel ]


Jest taka opcja do tego służąca - mazywa sie "bath"
Najpierw tworzysz akcje, w której definiujesz potrzebne funkcje (np. zmniejszanie zdięcia itp) po czy wchodzisz właśnie do "bath" wybierasz stworzaoną akcje wybierasz katalogi i idziesz na kawę :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.