
KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Problem z ikonką "bezpieczne usuwanie sprzętu"
Mam windowsa XP i pewien problem. Otóż zostałem zmuszony do podłączenia swojego modemu ADSL pod port USB (bo sieciówka mi wysiadła) i teraz cały czas na pasku narzędzi mam ikonke taką jak na screenie. JAk sie jej pozbyć, bo już mnie to zaczyna irytować !?!?!?
Z góry dziex za help.

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]
Prawym myszy na pasku zadan Wlasciwosci. Naciskasz przycisk "Dostosuj" obok Ukryj ikony nieaktywne" i zmien kolo Bezpiecznego usuwania sprzetu na "Zawsze ukryty". Innego sposobu nie ma...

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]
Dzieki,mi tez sie przydalo przy okazji ;)
choc na razie nie zniklo, ale pewnie po ponownym uruchomieniu kompa cos to da ;)
thx.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-01 18:35:04]