GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z ikonką "bezpieczne usuwanie sprzętu"

01.09.2004
17:49
smile
[1]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Problem z ikonką "bezpieczne usuwanie sprzętu"

Mam windowsa XP i pewien problem. Otóż zostałem zmuszony do podłączenia swojego modemu ADSL pod port USB (bo sieciówka mi wysiadła) i teraz cały czas na pasku narzędzi mam ikonke taką jak na screenie. JAk sie jej pozbyć, bo już mnie to zaczyna irytować !?!?!?

Z góry dziex za help.

01.09.2004
17:53
smile
[2]

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]

Prawym myszy na pasku zadan Wlasciwosci. Naciskasz przycisk "Dostosuj" obok Ukryj ikony nieaktywne" i zmien kolo Bezpiecznego usuwania sprzetu na "Zawsze ukryty". Innego sposobu nie ma...

01.09.2004
18:34
smile
[3]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

Dzieki,mi tez sie przydalo przy okazji ;)
choc na razie nie zniklo, ale pewnie po ponownym uruchomieniu kompa cos to da ;)
thx.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-01 18:35:04]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.