
rethar [ Pretorianin ]
Jak skonfigurować modem-router żeby działał jak switch-hub
Witam. Czy ktos wie i bylby uprzemy podzielic sie wiedza na temat jak skonfigurowac modem router ADSL (Asmax AR800), zeby dzialal jako hub/swith dla sieci lokalnej podlaczonej do netu przez inne urzadzenie? Wchodzi nam do mieszkania jeden kabelek z netem i chcemy to podzielic, a mamy tylko takie urzadzenie i nie chcemy kupowac nowego. Z gory dzieki za rady.

rethar [ Pretorianin ]
?????