GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak skonfigurować modem-router żeby działał jak switch-hub

01.09.2004
17:21
smile
[1]

rethar [ Pretorianin ]

Jak skonfigurować modem-router żeby działał jak switch-hub

Witam. Czy ktos wie i bylby uprzemy podzielic sie wiedza na temat jak skonfigurowac modem router ADSL (Asmax AR800), zeby dzialal jako hub/swith dla sieci lokalnej podlaczonej do netu przez inne urzadzenie? Wchodzi nam do mieszkania jeden kabelek z netem i chcemy to podzielic, a mamy tylko takie urzadzenie i nie chcemy kupowac nowego. Z gory dzieki za rady.

01.09.2004
17:52
smile
[2]

rethar [ Pretorianin ]

?????

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.