GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Syberia II - cukierki i Malaka

01.09.2004
14:56
smile
[1]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]

Syberia II - cukierki i Malaka

Stoje na początku gry. Mam cukierki dla Malaki, w ekwipunku klikam na cukierki i potem na Malake. Ona potem ucieka. Nie przychodzi. Co robić?

01.09.2004
15:05
[2]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


up

01.09.2004
15:10
[3]

Gordek [ Generaďż˝ ]

Może rzucasz jej nie te cukierki. Ona chce Klondike, a nie Rybne.

01.09.2004
15:10
smile
[4]

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]

Moze dajesz jej zle cukierki?? Musza sie nazywac Klondiki i znajduja sie w tej maszynie po lewej stronie :).


U mnie nie bylo z tym problemow ...

01.09.2004
15:15
[5]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Dobre rzucam

01.09.2004
15:27
smile
[6]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


rzucam jej dobre, a ona ucieka, i ja wraz nie mam klucza, chyba sobie w Syberie już nie pogram

01.09.2004
16:13
[7]

Gordek [ Generaďż˝ ]

Jeśli rzucasz dobre, to Malaka powinna Ci przywiązać klucz do balonika i go puścić do Ciebie. Jeśli nie miała balonika, to spróbuj wyjść z tej lokacji i znowu wrócić. Możliwe, że będziesz też musiał porozmawiać na ten temat ze sprzedawcą w sklepie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.