
rethar [ Pretorianin ]
Jak podłączyć modem-router żeby działal jak hub?
Mam z kumplem kompy podłączone do modem-routera, ktory wychodzi na neo - tak wszystko dziala. Problem pojawia się kiedy u siebie przedlużam sieć o kolejny modem-router, w celu podłączenia jeszcze jednego kompa. Tylko że wtedy zanika sygnał internetu i nie ma nic...Dopiero powrót do pierwotnego układu (1-modemrouter-1) umozliwia korzystanie z neta.
Do mnie dochodzi tylko jeden kabel od 1wszego modemroutera(tego wyjsciowego) i musze go jakos rozdzielic. Jak to zrobić? Dzięki.
Lechiander [ Wardancer ]
rethar ----> 1. Czy ów pierwszy router ma tylko jedno wyjście ethernetowe?
2. Skonfiguruj odpowiednio drugi router.
rethar [ Pretorianin ]
Lechiander --->ad.1 nie, ma wiecej wyjsc (dokladnie 4)
ad.2 i tu pies pogrzebany, bo nie wiem od czego w nim zaczac
Lechiander [ Wardancer ]
Wieć spróbuj się podłączyć innym wyjściem ethrnetowym z pierwszego routera tylko.