GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak podłączyć modem-router żeby działal jak hub?

01.09.2004
14:46
smile
[1]

rethar [ Pretorianin ]

Jak podłączyć modem-router żeby działal jak hub?

Mam z kumplem kompy podłączone do modem-routera, ktory wychodzi na neo - tak wszystko dziala. Problem pojawia się kiedy u siebie przedlużam sieć o kolejny modem-router, w celu podłączenia jeszcze jednego kompa. Tylko że wtedy zanika sygnał internetu i nie ma nic...Dopiero powrót do pierwotnego układu (1-modemrouter-1) umozliwia korzystanie z neta.

Do mnie dochodzi tylko jeden kabel od 1wszego modemroutera(tego wyjsciowego) i musze go jakos rozdzielic. Jak to zrobić? Dzięki.

01.09.2004
14:53
[2]

Lechiander [ Wardancer ]

rethar ----> 1. Czy ów pierwszy router ma tylko jedno wyjście ethernetowe?
2. Skonfiguruj odpowiednio drugi router.

01.09.2004
16:08
[3]

rethar [ Pretorianin ]

Lechiander --->ad.1 nie, ma wiecej wyjsc (dokladnie 4)
ad.2 i tu pies pogrzebany, bo nie wiem od czego w nim zaczac

02.09.2004
14:09
[4]

Lechiander [ Wardancer ]

Wieć spróbuj się podłączyć innym wyjściem ethrnetowym z pierwszego routera tylko.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.