
Gepard206 [ Konsul ]
Co sądzicie o grze Commandos 3-kierunek berlin?
Gra Commandos 3-kierunek berlin moim zdaniem nie jest najgorszą częścią ale dużo jej brak do perfekcji.Niema w nim takich ważnych rzeczy jak np.przedmioty oraz amunicje możemy znależć jedynie w szkrzyniach albo z poległych żołnierzy!To jest pierwsz minus następne są takie jak np.gdy jeden commandos zginie jest klapa koniec misji to absurd!!!!!!
Więc prosze was o wypowiedzenie się na ten temat.Inne minusy
Cainoor [ Mów mi wuju ]
Tak jak jedynke przeszedłem w całości, dwójkę podobnie to Commandosa 3 zainstalowałem, chwilę pograłem i usunąłem. Czemu?
[tutaj powinny znaleźć się wypisane minusy gra, ale...]
Bo nie miałem czasu grać haha.
ps. Rozbawiło to kogoś? lol :D

davhend [ Garrett ]
1. Cześć!
2. Przeczytaj FAQ!
3. Gierka już swoje dni świetności ma za sobą, żeby sie nas pytać co o niej sądzimy.
4. Ja ją oceniam 7/10.
5. Uważaj na oko Soula!
6. Nara
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
Taka sobie. Nie spodobał mi się przeskok z 2 na 3, zarówno graficzny jak i gameplay. Za dużo strzelania, za mało kombinowania.