
Teo [ Centurion ]
Diablo 2 :; mam problemy z savami; Help Need !!
Sprawa wygląda tak :D :
... miałem wczoraj formacik, pierwsze co chciałem zrobic po zainstalowaniu podstawowych rzeczy było zainstalowanie Diabełka ... i wszystko było by wręcz bajecznie gdyby nie fakt, że gra nie widzi moich save;ów ... Why is That .. ?? tzn ... mam Savy ; mam konto ; mam hasło ; i nawet loguje sie na battle necie na to hasło ale co z tego jak nie widze tam moich postaci !! mialem 3 postacie i wszystkie koło 70 lvl !! powiedzcie mi czy oże brajkuje mi jakiegos pliku or sth ?? ... za duzo nocy zarwałem żeby teraz to tak stracic !! HELP HELP HELP !!!
Didier z Rivii [ life 4 sound ]
zainstaluj taki patch na jakim grales tymi postaciami i wszytko powinno byc ok

Teo [ Centurion ]
... hmmm... ja nie wiem jaki wtedy miałem patch, instalowałem d2 jakiś roczek temu ... a to nie jest tak, że on ściąga sam automatycznie takiego patch przy instalacji .. ?? i czy ew. mogę jakoś to sprawdzić jaki to był patch >>??<<
Cainoor [ Mów mi wuju ]
Diablo 2 automatycznie pobiera patch przy połączeniu z serwerem BattleNet. Najnowsza łatka to 1.10 Możliwe, że miałeś wcześniejszą wersje (1.09d) i dlatego nie widzi Ci sejwów. Upewnij się, że przegrywasz do odpowiedniego katalogu it.
Smoleń [ Konsul ]
Jeżeli grałeś na zamkniętym BN to sejwy są przechowywane u nich na serwerze, ale jeżeli grałeś na otwartym to sejwy miałeś u siebie i po formacie poszły w siną dal

Teo [ Centurion ]
Problem w tym, że ja mam te sejve .. i na bank wgrywam je do odpowiedniego kat. :/ ale sQbaniec ich nie widzi nie w zĄb .. ;/ może to jest wina tego patcha tak jak mówicie .. sam nie wiem .. a jeśli tak to czy moge zainstalowac 1.09 na 1.10 .. nie bedzie to kolidowało w żaden sposób ?? ?? ?? wiem jedno, wywale kompa za okno jak nie będzie możliwości odzyskania tych postaci ... :] ... dlatego ... RATUJCIE MOJEGO KOMPA !!! :):):)
dziku86 [ The Cure ]
a te postacie to na singla czy na battlenet(ladder)

Teo [ Centurion ]
na battlenet oczywiście ...
dziku86 [ The Cure ]
aha bo jak chodzilo by o single to 70lvl mozesz ze zrobic w 1-2dni
a tak to niewiem o co chodzi bo niegralem na BN, ale mysle ze to jest wina odpowiedniego patcha,albo moze sie myle

Teo [ Centurion ]
też tak mi się wydaje ... teraz jestem w pracy i nie mam jak tego sprawdzic .. ale jak wroce do domu to przyatakuje d2 patchem 1.09d ... mam nadzieje, że to pomoże ...
.... tak czy siak THX U All 4 Help !!!!
Cainoor [ Mów mi wuju ]
Teo ---> Postać 70 lvl robisz na BN w dwa dni :)
Aha i żeby zainstalować 1.09d musisz od nowa zainstalować grę (na 99%).
Tylko jest taki ZONK, że jak się będziesz łączył z serwerem to od razu zechce Ci zainstalować tego nowego patcha :/
Dziwna sprawa. Takie pytanko: Jak grasz przez BN to o jakie sajwy chodzi?? :P
Same charaktery, tak? Na Closed BN są one na serwie. Może spróbuj usunąc z katalogu i połączyć się normalnie?
Soll [ Senator ]
Ale tu tez nie chodzi o robienie postaci 70 lvl w dwa dni;] Mi to by w sumie wisialo ale pewnie jemu chodzi tez o przedmioty .. A takich dobrych itemow w dwa dni sobie nie wytrzasniesz..
Teo [ Centurion ]
nie nie nie ... Cheatom mówie stanowcze NIE !!!! sam zapracowłem na swoje postacie i też dlatego tak mnie dręczy fakt, iż je pewnie strace .. !! :/
a co do tego, że zapisują sie na serwie battlenet ... tak też o tym wiem ... tylko qrcze chyba jestem tym jednym na milion, któremu się w tym momencie cos skopało ;] ....damn ...damn ...damn... a próbowałem już na różne sposoby te postacie odratować... teraz czekam na maila zwrotnego z battlenet w ej sprawie ... pytanie tylko czy się go doczekam E|:] ???
Sir klesk [ Sazillon ]
Cainoor i reszta --> A moze on woli klasyczny sposob, a nie taxi? :) Ja np. wole sobie wszystko przejsc od nowa niz robic taxi swoja czarka na 91 lvl :) Co to za radosc, jak w jeden dzien wszystkie postacie mozna doprowadzic do 70lvl? :)

Sir klesk [ Sazillon ]
LOL, Teo 70lvl w 1 dzien mozesz nabic bez cheatow. :))))))))))))
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-01 14:39:56]

Teo [ Centurion ]
Soll !!!! I TU MASZ ŚWIĘTĄ RACJE !!!!
fak ... postac można szybko na baalrunach myknąc ... qfa .. ale oprócz 3 postaci na tym cholernym 70 lvl miałem jeszcze 6 postaci na 1lvl ze sprzętem, talizmanami, amuletami i etc...
fak fak fak !!
... za wulgaryzmy przepraszam :D
Teo [ Centurion ]
Sir kleks ------>> U DAMN RIGHT 2

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Takie wulgaryzmy Ci wybaczymy :P
Właśnie miałem Ci proponować napisanie maila :)
Yo5H [ spammajster ]
cainoor -> krocej ;]
teo -> trzeba to wszystko uporzadkowac.
1. Gdzie grales przed formatem ? [ single / bn ]
2. Sciagnij patcha 1.10 - wtedy zobaczysz wszystkie swoje save'y w jakiego-ty-patcha-wczesniej-nie-grales
3. Strzelam ze wczesniej grales na singlu a teraz szukasz postaci na CBNie ;P
Teo [ Centurion ]
Zły strzał bratQ :):):)
nie grałem w singlu ... tzn kiedys jak wyszedł diablo tak .. ale jak zainstalowalem go rok temu to tylko po to zeby pograc w multipla ...
a patch 1.10 sciąga się automatycznie przy instalacji i pierwszej probie zalogowania sie na battle net także go mam ... ale niestety save'ów Niet :(((
Teo [ Centurion ]
Z INNEJ BECZKI :):)
Cainoor; Yo5H; piękne przypisy na temat życia tam macie .... popieram w 100 %

Yo5H [ spammajster ]
sluchaj mozliwe ze grales na zupelnie innym realmie niz szukasz tych postow teraz
tak btw. skad masz save'y ? skoro grasz na cbnie to savy sa u nich na servie wiec pytam ;]
ps. dzieki ale to nie ja wymyslilem ;)
Teo [ Centurion ]
.. spox :D
savy ..hmm.. skopiowałem je przed formatm ...
kat : c:/programfiles/diablo 2/save/europe/"i tu są wszystkie postacie"
chyba, że źle to sobie wykąbinowałem i to nie są savy z gry :D:D ale chyba nie .. :)
Yo5H [ spammajster ]
muahaha... to sa jakiestam informacje o postaciach, ktore sa sciagane za kazdym razem, kiedy nimi grasz, lecz nie sa to save'y POSTACI ;p jedynie jakiestam szczatkowe info
ok, czyli juz wiemy ze grales na euro... a wchodzisz tam teraz czy moze przez przypadek na dole masz wybrane ASIA / USWEST / USEAST ?
Teo [ Centurion ]
heheheheehe... \Ups :)
nie na banka mam Europe ..
Yo5H [ spammajster ]
no to moze logujesz sie na inne konto niz te na ktorym grales ? ;p
Madril [ I Want To Believe ]
Kiedy ostatnio nimi grałeś?
Teo [ Centurion ]
gralem nimi przedwczoraj :)
Madril [ I Want To Believe ]
Skoro tak to na mój gust są 2 możliwości, a może 3... :)
1. Coś Ty zrobiłeś źle, tylko nie wiem kiedy i co... :D
2. Coś się na BN popsuło... też się zdarza...
3. Ktoś się włamał na konto, wziął przedmioty, skasował postacie, aby zatrzeć ślady... :D
Madril [ I Want To Believe ]
Heh, zapomniałem dodać: instalacja 1.09d nic nie da, bo przy wchodzeniu na BN i tak Ci ściągnie i zainstaluje 1.10...
Teo [ Centurion ]
Yo5H .. powiem tak... nie jestem sam pewien bo jezeli battlenet uwzględnia małe i duże klitery to mogłem cos po#$#@%%# ... ale jeżeli nie to na bank loguje sie na dobre konto .. a zreszta jakbym zalogowywal sie na inne konto to tez dziwne .. co ktos by mial takie hasło jak ja .. i jeszcze nie miał zadnego zawodnika ... eee aint think so .. z
Soll [ Senator ]
Musisz miec jednakowa wersje gry jaka miales wtedy .. Tylko tak poprawnie odczyta postacie.

Madril [ I Want To Believe ]
Soll --> Ale to musi być 1.10, bo na BN inaczej nie wjedziesz... :D
Teo [ Centurion ]
też tak mi się wydaje .. ale ..założywszy że zainstaluje 1.09d .. tak jak iałem wcześniej to .. to i tak chyba nic nie zmieni ... tzn d2 sam automatycznie zainstaluje mi patcha 1.10 .. :( ..
Madril [ I Want To Believe ]
Jeśli grałeś przedwczoraj na cBN, to NIE mogłeś mieć 1.09d...
Teo [ Centurion ]
pewnie masz racje ,,, poprostu tak sobie kombinuje :):) czego to mogłaby być wina ... wczoraj spędziłem pół nocy żeby to działało .. i nic :( ... idzie się zapłakać :)
Yo5H [ spammajster ]
Nie musisz miec tej samej wersji - wystarczy ze jest ona rowna lub wyzsza niz poprzednia ale skoro grales przedwczoraj to zadnego nowego pacza nie bylo .. ;]
CBN nie rozroznia malych/duzych liter, jedynie do tworzenia opisu w tym sensie ze jesli sie zalogujesz inna wielkoscia to nie mozesz go modyfikowac ;]
jeszcze pomysle i jak bede wieczorem to napisze .. ;p
Teo [ Centurion ]
oki thx za pomoc .. );)