GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kto ma Motorole E365 i umie sie nia dobrze obslugiwac??!!

01.09.2004
12:24
smile
[1]

Mondragorn [ Lunar Dragon ]

Kto ma Motorole E365 i umie sie nia dobrze obslugiwac??!!

otoz tak chce se sciagnac dzwonek przez wap wyslalem smsa i mi cos przyslali i to cos jest wyswietlone w gornym lewym rogo nie w samym rogu i to jest jkbykoperta czy cos. To chyba jest link do dzwonka alepotzrebuje to otworzyc czy cos jak to zrobic??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.