
Mondragorn [ Lunar Dragon ]
Kto ma Motorole E365 i umie sie nia dobrze obslugiwac??!!
otoz tak chce se sciagnac dzwonek przez wap wyslalem smsa i mi cos przyslali i to cos jest wyswietlone w gornym lewym rogo nie w samym rogu i to jest jkbykoperta czy cos. To chyba jest link do dzwonka alepotzrebuje to otworzyc czy cos jak to zrobic??