<<ziut>> [ Pretorianin ]
tylda w dosie
Jak ją sie robi?
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
trzymasz alt i na klawiaturze numerycznej wybijasz 126 i puszczasz alt
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
cholera mialem dopisac jeszcze
proste?
ale sie zagapilem
<<ziut>> [ Pretorianin ]
a jeśli chce cos w dosie usunąć to jak?
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
co usunac?
jak literke to naciskasz backspace
jak plik to komeda
del itutajmiejscepolozeniapliku
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Tyldę robi się z Shiftem, a jak nie wychodzi to po naciśnięciu Shift+~ naciśnij jeszcze Spację.

settogo [ Vote 4 TUSK ]
google posluzylo pomoca !
https://the.killer.webpark.pl/00000008.htm