GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

tylda w dosie

01.09.2004
10:26
[1]

<<ziut>> [ Pretorianin ]

tylda w dosie

Jak ją sie robi?

01.09.2004
10:27
[2]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

trzymasz alt i na klawiaturze numerycznej wybijasz 126 i puszczasz alt

01.09.2004
10:27
[3]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

cholera mialem dopisac jeszcze
proste?
ale sie zagapilem

01.09.2004
10:31
[4]

<<ziut>> [ Pretorianin ]

a jeśli chce cos w dosie usunąć to jak?

01.09.2004
10:33
[5]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

co usunac?
jak literke to naciskasz backspace
jak plik to komeda
del itutajmiejscepolozeniapliku

01.09.2004
10:40
[6]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Tyldę robi się z Shiftem, a jak nie wychodzi to po naciśnięciu Shift+~ naciśnij jeszcze Spację.

01.09.2004
10:54
smile
[7]

settogo [ Vote 4 TUSK ]

google posluzylo pomoca !


https://the.killer.webpark.pl/00000008.htm

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.