GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

WWWAiS - wypasionej i klimatycznej zabawy ciąg dalszy... ;>

01.09.2004
10:08
smile
[1]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

WWWAiS - wypasionej i klimatycznej zabawy ciąg dalszy... ;>

W tej części nikogo nie opluwamy,nie warczymy i nie gryziemy (ani nie podgryzamy), jesteśmy mili dla siebie i (nawet bardzo) innych,a wszyscy nie stosujący się do zasad zostaną surowo ukarani z zastosowaniem Zestawu Małego Kata :-P

Uprasza się o niemarudzenie i nie podnoszenie wątku na siłę, konskwencją będzie zgłoszenie delikwenta do wątku moderków z zamiarem zabanowania :))

Wszelkiej maści warzywa (ziemniaki, buraki et consortes) proszone są o zebranie swoich zabawek i znalezienie innego placyka zabaw, na którym poziom będzie dla nich odpowiedni (powinno chyba być odpowiednio niski).

Apel do kobiet: Wstęp z łomem, wzbroniony!!!

Apel do warzyw, mających jakiekolwiek wąty co do osób zamieszkujących piękne miasto stolyczne: WYNOCHA !!!

PS. Jako, że rozmowa zeszła ostatnio na sztukę, w tytułowy post pozwoliłem sobie wkleić prawdziwe dzieło tejże, zdjęcie miesiąca, a może nawet i roku :oP Niech się uczą te wszystkie współczesne lebiegi od najlepszych :oD

Szanownie uprasza się o spożywanie większej ilości piwa i większą ilość spotkań.

01.09.2004
10:08
[2]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

ekhmm...

01.09.2004
10:09
smile
[3]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Łot, coś nie pasi? :oP

ILEk :::> A ile masz tego wina? ;oP

01.09.2004
10:12
[4]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

ile kupie tyle bedzie...polwytrawne, czerwone...pasi????

01.09.2004
10:13
smile
[5]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

To ekhm... to zamiast "pierwszy!" :P

Poza tym, nieeeee chcccceeee miiii sięęęę siedzieć w robocie.
Pozdrowienia ze słonecznego Centrum.

Widzę: Pałac Kultury, ten budynek ze znaczkiem Merola, jakieś dzwigi, ceglany komin hehe.
Ktos zgadnie na jakiej ulicy siedzę?? :D

01.09.2004
10:16
smile
[6]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

swietokrzyska???

01.09.2004
10:17
smile
[7]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Cainoor ::> Bo już szykowałem bejsbola ;>

ILEK :::> Deal. Choć wolałbym półsłodkie, ale niech będzie :o)

01.09.2004
10:19
[8]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Żadna tam Świętokrzyska :D

Podpowiem, że mam przy budynku tory tramwajowe :D

01.09.2004
10:19
smile
[9]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Paudyn--->to sobie kupisz kilo cukru:)))))))))

01.09.2004
10:20
[10]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Panska, Prosta?? zawsze mi sie te dwie myla:))

01.09.2004
10:24
smile
[11]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ILEK :::> Używam słodzika...

PS. Prosta, albo Jana Pawła :o)

01.09.2004
10:47
smile
[12]

yagienka [ pułapka na Misia ]

najlepsze wino to wytrawne wino, w ostateczności pół !!!

01.09.2004
10:52
smile
[13]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

błeeeee.... kwasota jak cholera...

01.09.2004
10:54
smile
[14]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Prosta chłopaki... jest ktos niedaleko, to na lunch bym skoczył na bronka :D

01.09.2004
12:22
[15]

Pijus [ Legend ]

Cainoor - milej pracy:)))))))) ja zaraz tez bede ciezko pracowal....w Forgotten Realms:PPPPPP hahahah

dzieci zaczely szkole...hahhaha......jak milo popatrzec:P

01.09.2004
12:24
smile
[16]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

jak milo popatrzec:P

... na te dziewczątka w białych koszulkach i zwiewnych spódniczkach :oP

01.09.2004
12:28
smile
[17]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Paudyn ----> czy to nie podpada pod pedofilię ?

01.09.2004
12:30
smile
[18]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Piotrasq :::> Oglądam się tylko za takimi starszymi z liceum ;oP

01.09.2004
12:42
smile
[19]

legrooch [ Legend ]

Paudyn ==> Jasne... A łyżka na to.... :>

01.09.2004
12:47
smile
[20]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

legrooch ::::> ty się lepiej zajmij swoją Yeenny, bo na zdjęciach (zwałszcza tych kompanijnych) wyszło, że zmienia obiekt zainteresowań ;>

01.09.2004
13:06
smile
[21]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Jeny, nawet Yenny? :P

A tak a'propo licealistek - to nie ma nic lepszego niż taka młoda, kiedyś niewinna, osiemnastka! :))))

Pijus ---> Nadal męczysz Icewind Dale??

01.09.2004
13:12
smile
[22]

legrooch [ Legend ]

Cainoor ==> Co nawet Yeenny??!!

01.09.2004
13:23
smile
[23]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Przepatrzyłam ostatnie posty, moje czujne oko wychwyciło słowa "wino" i "pijaństwo", już mi się podoba... ;P
Jeżeli dobrze widzę, to w sobotę wciągamy piwo, a w przyszłą środę jakieś trunki bardziej wyrafinowane? ;) Plan mi całkowicie odpowiada! :) Ja i Kermit będziemy na meczach na 100%.

Paudyn --> zdjęcie wybrałeś odpowiednie, za co masz plusa....
...ale za apel do kobiet [do kobiety właściwie ;P] masz łomot w sobotę :>

BTW: Mnie bardzo cieszy, że dzieci zaczęły szkołę... znowu się zaczną korepetycje i będę gówniarzy męczyć *demoniczny śmiech niosący sie po wątku* ;D

Jak tam inne pomysły na logo WWWAiS? Są jeszcze jacyś odważni, co chcą zapodać swoje pomysły? ;)

01.09.2004
13:25
smile
[24]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

A tak a'propo licealistek - to nie ma nic lepszego niż taka młoda, kiedyś niewinna, osiemnastka! :))))

Oj tak, ciężko teraz o te niewinne.. ;oP

01.09.2004
13:28
smile
[25]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Gwiazd :::> Rozumiem, że miast ILKA, w sobotę staję w konkury z Tobą ;>

01.09.2004
13:33
smile
[26]

L@WYER [ Valaraukar ]

O której pijemy w sobotę ?
Bo co do miejsca, to rozumiem, że oglądamy przy okazji mecz... :D

01.09.2004
13:34
smile
[27]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Paudyn - ale się z Ciebie romantyk* zrobił hi, hi, hi...


*wniosek wyciągniety na podstawie analizy cielęcej miny na załączonym zdjęciu... swoją drogą przy tej damie, pewnie miałbym nie lepszą... :-)D

01.09.2004
13:35
smile
[28]

legrooch [ Legend ]

O której w sobotę? Może się coś wykombinuje.

A tak wogóle to PEDOFILE!!!!! I na wszelki wypadek to napiszę - PEDOFILKI!!!!!

01.09.2004
13:36
smile
[29]

legrooch [ Legend ]


el f ==> Uważaj na łom!

01.09.2004
13:36
smile
[30]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

legrooch ---> "Jeny, nawet Yenny zmienia obiekt zainteresowań ;>"?

Teraz wszystkie tak robią, więc trza uważać hehe

01.09.2004
13:37
[31]

el f [ RONIN-SARMATA ]

legrooch - łom ?

01.09.2004
13:40
smile
[32]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

el F :::> Bo wiesz.... ja tylko z zewnątrz jestem taki groźny i krwawy wiking... duszę mam romantyczną ;oP

01.09.2004
13:40
smile
[33]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Paudyn --> to zależy w czym te konkury! :>

L@WYER & legrooch --> mecz jest o 15:00, czego tak wyjecie? Zła godzina? ;)

el f --> Paudyn pewnie zaraz powie, że ma cielęcą minę, bo się bał, że dostanie ode mnie łomem :> Ale to nieprawda, widać przecież wyraźnie, że mam rączki na stoliku :)

01.09.2004
13:49
smile
[34]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Nie da się ukryć, że łom stanowi jakiś tam procent owej nutki romantyzmu na mojej twarzy ;>

01.09.2004
13:52
[35]

Garbizaur [ CLS ]

Witam ponownie!!!

a propo pytania legroocha, czy mi jebło deklem że piszę o 5.47, to po prostu nie mogłem rano spać (w sumie to obudziłem się o 4.20) - stres przed szkołą. :(

01.09.2004
13:53
smile
[36]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Paudyn --> no przestań, bo jeszcze ktoś pomyśli, że trzymałam łom w chwytnej stopie i Cię nim szturchałam pod stolikiem ;)) A przecież to akurat jedna z tych niewielu sytuacji, kiedy byłam taka spokojna i niewinna.... ;)

01.09.2004
14:03
smile
[37]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Gwiazd :::> A więc to nie Ty mnie szturchałaś pod stołm? Więc kto to mógł być... hmm...

01.09.2004
14:03
smile
[38]

L@WYER [ Valaraukar ]

Gwiazd --> Kto wyje ? Gdzie wyje ?

Oki - ja będę jakby co na kwadracie od 14.45 .

01.09.2004
14:05
smile
[39]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Paudyn --> nie wiem, popytaj kolegów :>

L@WYER --> ok, to my się przyciągniemy na 15:00, mam nadzieję, ze trafimy ;)

01.09.2004
14:06
smile
[40]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

O której jest ten mecz? Żebym wiedział ile wcześniej wyjechać z chaty rowerem ;>

01.09.2004
14:07
smile
[41]

L@WYER [ Valaraukar ]

Gwiazd --> nadzieja matką ...

01.09.2004
14:13
smile
[42]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Gwiazd - wydaje mi się, że ten "łom" to taka toporna, wikińska próba poetyckiej przenośni :-)
Twoja uroda widać działa na mężczyzn jak łom o czym dobitnie świadczy pałdynowa minka hi, hi, hi


Pałdyn- to widać na załączynym obrazku ;-)

01.09.2004
14:15
smile
[43]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Na mnie też chyba podziałała łomowato... Paudyna spolszczyłem na Pałdyna... :-)

01.09.2004
14:18
smile
[44]

legrooch [ Legend ]

<== Cainoor ==> Nie drażnij i nie podpuszczaj wilka :)

Może się pojawię w sobotę, ale sam. I myknę na 19-20 do domciu.

01.09.2004
14:21
smile
[45]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

el F :::> To widać, ale nie przejmuj się, zawsze jak dyktuję swoje nazwisko, muszę dodawać, że przez "u" :o)

01.09.2004
14:22
smile
[46]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

legrooch ---> Grrrr :DDDDD

01.09.2004
14:23
smile
[47]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

el f --> ja myślę, że w oczach Paudyna [vel Pałdyna ;))] widać nie zachwyt urodą, ale nieufność i strach ;D
Łom jest jak najbardziej realny - mam nadzieję, że w sobotę ILEK przyniesie cyfrówkę, to bym strzeliła mu kilka fotem, żeby straszyć nim niewiernych :>

legrooch --> my też nie będziemy w sobotę siedzieć do rana, zmyjemy się po kilku godzinach. A czemu Yeenny nie będzie?

01.09.2004
14:27
smile
[48]

legrooch [ Legend ]


Gwiazd ==> Praca do 20... Dlatego myknę najpóźniej na tą godzinę do domu.

Cainoor! Uważaj sobie! :> ;)

01.09.2004
14:37
smile
[49]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Gwiazd - nie wierzę w ten łomik... po co Ci zresztą łom skoro wystarczy uśmiech... ;-)

01.09.2004
14:42
smile
[50]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

el f --> łomik jest prawdziwy :) Czerwoniutki i zakrzywiony :) Wziął się z mojego uwielbienia dla łomu z Half-Life'a - spodobał mi się do tego stopnia, że w końcu dostałam podobny w prezencie :)
Uśmiech nie ma takiej siły przebicia, nie można nim bić po głowach w chwili zdenerwowania ;)

A na niektórych w ogóle nie działa ani mój łom, ani uśmiech, tylko wytrzesz oczu - prawda, legrooch? ;>

01.09.2004
14:43
[51]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

*edit
wytrzeszcz

01.09.2004
14:44
smile
[52]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Uśmiech nie ma takiej siły przebicia, nie można nim bić po głowach w chwili zdenerwowania ;)
I pewnie nie da się nim wymusić takiej rozanielonej miny, jak moja na zdjęciu ;>

01.09.2004
14:50
smile
[53]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Heh, jakoś moja wyobraźnia jest zbyt uboga i nie mogę sobie wyobrazić Gwiazd(y) z łomem...
Ale jak wrócę do domu to pstryknę swój łomik (tak, tak, też posiadam) i wkleję :-)D


Paudyn - czyżby romantyzm podszyty łatką strachu ? ;-)

01.09.2004
14:57
smile
[54]

legrooch [ Legend ]

Napiszę to szczerze - nie zauważyłaś, że unikam z tobą kontaktu oczy prosto w oczy?
Nie potrafię znieść takiego wzroku. Podoba mi się, ale nie potrafię wytrzymać :)

I nie zjadaj cz następnym razem, bo to z tobą porozmawia Kermit z łomem :)

01.09.2004
14:58
smile
[55]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

el F :::> No, a jak, w końcu w dzisiejszych czasach trzeba być macho ;o)

01.09.2004
16:51
smile
[56]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> teoria głosi, że jak wyruszysz koło 14tej od siebie, to na 15tą powinieneś się ze spokojem wyrobić.

01.09.2004
17:50
smile
[57]

s@kur@ [ Pretorianin ]

legrooch a czemu jak erotyczna to od razu do mnie :P

Paudyn dziadu, więcej części nie zakladasz :P

01.09.2004
18:40
smile
[58]

yagienka [ pułapka na Misia ]

15.00 w sobotę, hym..... nie powiem trochę dziwna pora na mecz, ale pomyślimy nad naszym stawiennictwem pozytywnie. A teraz bonusik:PPP

-Najpierw trzeba szeroko rozpostrzeć skrzydła,
potem pomachać ze trzy razy na próbę, żeby
sprawdzić, czy wszystko w porządku, a potem...
- Ale ja nie mam skrzydeł - przerwal mu łoś.
- Aha - odrzekł zmieszany swoją nieuwagą kruk.
- Ale mam bogatą wyobraźnię. Może wystarczy
jak sobie wyobrażę, ze mam skrzydła
- dodał łoś bez kompleksów.

01.09.2004
18:48
smile
[59]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

czesc

napiszcie co i jak ze spotkaniem bo czytac mi sie nie chce od ilus tam czesci wyspy

najlepiej na gg szybko zwinnie i tak,zebym zrozumiala:-P

dzisiaj bylam na kursie obslugi systemu TUI i poprostu masakra :O
wiecej trzeba wkuc niz do examu w sesji ze wszytskich przedmiotow:-D
łaaa...

pozdrowionka :-D

P.S. Cainoor - obiecales mi kiedys wyskok na piwko do warki a niedlugo koniec sezonu i co??? :-PPP

01.09.2004
19:56
[60]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

el f obiecał zdjęcie łomu, czekam więc na to zdjęcie i czekam... baaaardzo niecierpliwie :)

Kto w końcu będzie w sobotę na meczu?
L@WYER, ja, Kermit, Paudyn, ILEK? A reszta?

A w ogóle to mnie łeb napieprza niewąsko :( Fatalnie się czuję... :(

02.09.2004
00:56
smile
[61]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Achtung, achtung!!!

Meczo odbywa się o 15, ale CZASU LOKALNEGO, czyli w tamtejszej Irlandii Północnej, zaś w Polsce jest wtedy godzina 16!!!

L@WYER :::> Jak wyruszę o 14.30, to spacerowym tempem się do Ciebie wyrobię z okładem ;>

s@ku@ :::> A kto, Ty? Buheheehehehe :o)))))

02.09.2004
01:03
[62]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

No patrzcie Państwo, a to niespodziewajka... to mamy się temu potworowi władować na chatę o 16:00, tak? Czy zostajemy przy tej 15:00?

02.09.2004
01:09
smile
[63]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Żeby nie było, że zmyślam... ;oP

Trójka holenderskich sędziów prowadzić będzie sobotni mecz piłkarski Irlandia Płn. - Polska w eliminacjach mistrzostw świata. Spotkanie w Belfaście rozpocznie się o godzinie 15.00 czasu lokalnego (16.00 czasu polskiego).

https://sport.wp.pl/wiadomosc.html?wid=5688037

Tutaj zaś link do stronki Polskiego Związku Piłki nożnej ;>

4 WRZEŚNIA, BELFAST, STADION WINDSOR PARK, ELIMINACJE MŚ-2006, IRLANDIA PŁN. - POLSKA, początek meczu godzina 16:00 (czasu polskiego).

02.09.2004
01:12
smile
[64]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

...ależ ja Cię nie posądzam, że zmyślasz... chociaż lepiej mieć potwierdzenie godziny meczu z innych źródeł ;P

02.09.2004
01:20
smile
[65]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Alez wiem, to po prostu na wypadek, gdyby ktoś uznał, że chcę zamieszać i zrobić dowcip (taką mam już reputację u bliższych znajomych ;oP )

02.09.2004
08:57
smile
[66]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Witam z roboty! :)

Sasi ---> Ciężko u mnie teraz z czasem, ale może dam rade urwać się raz na jeden wieczór w przyszłym tygodniu. Co powiesz na wtorek?

02.09.2004
09:18
[67]

legrooch [ Legend ]


Czołem. Zmiana planów, ale o tym, to się może sami dowiecie w sobotę.
Albo będziemy z Yeenny, albo obydwoje nas nie będzie.... (chyba odpada wariant że może przyjadę sam)

02.09.2004
09:28
smile
[68]

yagienka [ pułapka na Misia ]

chyba odpada wariant że może przyjadę sam - solidarność, czy związkowy zamordyzm, oto jest pytanie :P))))

02.09.2004
09:38
smile
[69]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ja tam wiem, ale nie powiem...

02.09.2004
10:56
smile
[70]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Egoista!!!:PPP

02.09.2004
11:18
smile
[71]

s@kur@ [ Pretorianin ]

Paudyn, tak ja!

02.09.2004
11:24
smile
[72]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Egoista!!!:PPP

Zdrowy egoista, chciałaś powiedzieć ;oPPP

s@kur@ :::> CS :o))))

02.09.2004
11:31
smile
[73]

s@kur@ [ Pretorianin ]

AUPCW? :P

02.09.2004
11:31
smile
[74]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

s@kur@ :::> CCBO :o))))

02.09.2004
11:32
[75]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Hej!
Jedzie stąd ktoś na Piknik Gola? Przygarnie mnie ktoś do swojej ekipy? :P

02.09.2004
11:32
smile
[76]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Shadow :::> Cofnij się do poprzedniego wątku, tam jest lista :o)

02.09.2004
11:33
smile
[77]

s@kur@ [ Pretorianin ]

Paudyn, CTP? :))

02.09.2004
11:34
smile
[78]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

s@kur@ :::> ACCTKO....

02.09.2004
11:36
smile
[79]

s@kur@ [ Pretorianin ]

NTMSŚ :P

02.09.2004
11:38
smile
[80]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Gwiazd - przepraszam, nie wyrobiłem się wczoraj... postaram się nadrobić dzisiaj.

02.09.2004
11:38
smile
[81]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Wkleiłbym taką MSŚ, ale wtedy trzeba by było przenieść wątek do kategorii +18....

02.09.2004
11:40
smile
[82]

s@kur@ [ Pretorianin ]

tutaj wszyscy mają powyżej, dawaj :P

02.09.2004
11:42
[83]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

To pozwolę się dopisac i przekelić listę :) Mam nadzieję ze znalazłem ostateczną.

1.legrooch & Yeenny
2.yagienka & Misio Jedi
3.Gwiazd & Kermit
4.Sasanka & mikmac
5.L@WYER
6.Paudyn
7.ILEK
8.Cainoor & 0,5l
9. Shadowmage

Będę śledził na bierząco informacje :P

Paudyn-->a czy czas letni nasz i wyspiarski nie rózni się o dwie godziny? A moze tylko angielski?

02.09.2004
11:42
smile
[84]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]


02.09.2004
11:43
[85]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

1.legrooch & Yeenny
2.yagienka & Misio Jedi
3.Gwiazd & Kermit
4.Sasanka & mikmac
5.L@WYER
6.Paudyn
7.ILEK
8.Cainoor & 0,5l
9. Shadowmage
10. Pijus

02.09.2004
11:45
smile
[86]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Shadow :::> O godzinę. Sam się na to łapałem, jak jeszcze pracowałem na Wyspach... Zresztą kto, jak kto, ale pan geograf powinien znać rozłozenie stref czasowych ;oPP

02.09.2004
11:48
[87]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Paudyn-->ciiii.... ja Ci moge powiedziec, ze do map podziału ziemi na stefy czasowe używa sie odzwzorowania pseudowalcowego mercatora (chyba, ze pokręciłem :P), ale teorii stref nie znam, bo na wykłądy z astronomii nie uczęsczałem zbyt pilnie :D Poza tym rzeczywisty podział ma niewiele wsolnego z założeniami :P

02.09.2004
11:52
smile
[88]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ten rzeczywisty podział w ogóle jest jakiś dziwny. Wyspy są o godzinę do tyłu, zaś Francja leżąca na tej samej długości geograficznej co Wyspy, czy taka Hiszpania, do której nam dalej nić do WB, mają taką samą strefę czasową jak Polska...

02.09.2004
12:05
[89]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

To pewnie ma podłoże takze w działaniach politycznych. W końcu Anglia i Francja zawsze ze soba rywalizowały i wątpie, by żabojady chciały się podporzadkowac czasowi angoli :) Z resztą wiesz jakie były zapawy z połunikiem zerowym. Anglia miała Greenwich, Francja Paryż, a Hiszpania Kadyks. A wielu kapitanów obierało jako punkt bazowy port z którego wyplynęli...
Z reszta takich psikusów czasowych jest wiecej, Chiny to też praktycznie tylko jedna strefa, m.in. Indie mają czas przesunięty o pół godziny, a graniczace ze sobą Algieria i Lbia maja dwie godziny róznicy (oczywiscie leząc mięszy nimi Tunezja ma czas środkowy...)

02.09.2004
12:10
smile
[90]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Iran, Irak, Indie, spora część Arabii Saudyjskiej, czy też środkowa Australia, to w ogóle jest masakra, bo obowiązujący tam czas lokalny częstro potrafi być bardzo dziwny ;>

Zresztą co to za polityka, Anglia obrażając się na Francję, obraziła się na prawie całą Europę ;o))) A na ruch lewostronny to nawet angielscy kierowcy tirów klną wniebogłosy :o)) No i tak herbata z mlekiem... zawsze twierdziłem, że Brytole są lekko stuknięci ;oP

02.09.2004
12:47
smile
[91]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Paudyn----> co do herbaty, to jeżeli parzona na sposób klasyczny, czyli super siekiera, to kapka ciepłego mleka moze być, oczywiscie od czasu do czasu, czyli nieczęściej niż 2 razy do roku, a i to przegięcie

------> co do zdrowego egoizmu, to chodzi ci zapewne o zachowanie zdrowia, bo jak powiesz to masz łomot od legroocha lub Yeenny :PP

02.09.2004
13:00
[92]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Paudyn--> W środkowej Australii i tak niky nie mieszka, podobnie jak w Arabii Saudyjskiej. Koczownikom i tak niepotrzebne są zegarki, a szejkowie żyją i tak od tankowca do tankowca :)

Ruch lewostronny to jest nie tylko w Anglii, Taka Tajlandia czy Japonia też nie ma normalnych kierowców. BTW w Anglii raz pojechałem na rondzie w odwrotną, znaczy naszą stronę. Całe szczęście, że to byl środek nocy :)

yagienka-->bawarki to ja od dzieciństwa nie piłem i jakos za tym nie tęsknię :) Mozna pić inną herbatę niż siekierę? :P

02.09.2004
13:02
smile
[93]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Shadow ::> To że jeżdzą inni, nie jest żadnym wytłumaczeniem. Niech biorą przykład ze Szwedów i się ucywilizują ;o)))

W środkowej Australii i tak niky nie mieszka, podobnie jak w Arabii Saudyjskiej.

Dobra dobra, jak wybiorę się na jakąś trasę przetrwania, to przyda się aktualna godzina :o))))

02.09.2004
13:03
smile
[94]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

yagna :::> Zdrowie przede wszystkim... można więc i tak tłumaczyć ów zdrowy egoizm :o)))

02.09.2004
13:16
smile
[95]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Cainoor - wtorek jest ok :-D tylko ja moge po 16 lub 17, zalezy ja mnie beda chcieli w pracy,ale to sie jeszcze dogadamy.moze bysmy zwerbowali niejakiego PIJUSA? czy on juz w zupelnosci wycofal sie z zycia "publicznego"? :-) :-P

02.09.2004
13:20
smile
[96]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

el f --> ależ ja nie zmuszam :) Po prostu jako miłośniczka łomów czekam z zainteresowaniem :)

Hej, może ktoś [w domyśle: legrooch ;P] skontaktowałby się z MaLLym? Ja nie mam na niego namiarów, a może chciałby się wybrać na piknik z naszą radosną ekipą ;))
W ogóle widzę, że nasza grupa pięknie się rozrasta, będziemy godnie reprezentować stolycę ;P
Wciąż mam problem ze skombinowaniem samochodu, chociaż walczę.... :/

A poza tym chyba powariowaliście, żeby rano toczyć rozmowy o goegrafii... jak Was słucham, to jednak się cieszę, że się nie zdecydowałam na te studia ;))

I kto w końcu będzie na meczu w sobotę? Misiostwo, czy Wy się wybieracie? Bo chciałabym wiedzieć czy mamy dla Was przynosić różne rzeczy, które chcieliście ;)
Na razie zakładam, że obowiązuje lista: ja, Kermit, L@WYER, Paudyn, ILEK?

02.09.2004
13:26
smile
[97]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Gwiazd-----> a przynieście, to nas zapewne zmobilizuje do przyjścia :)

Shadowmage----> np. herbata z cytryną, a co do mleka, to ta na sposób angielski nie ma nic - oprócz mleka - wspolnego z naszą ohydną bawarką

02.09.2004
13:26
smile
[98]

legrooch [ Legend ]

Więc tak. Żaden z tego związkowy zamordyzm, tylko zły moment na pewną sprawę. Między nami jest wszystko ok tak wogóle :) Dotyczy to innej sprawy. Finał tego taki, że piknik z naszej strony stoi pod znakiem zapytania. Wszystko pokaże czas.

02.09.2004
13:27
[99]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Gwiazd-->co ma znaczyć, że bys się ne zdecydowała? To wspaniałe studia :P (tfu, co ja mówię...) Dzięki nim nie bedę ogładał zblizajacych sie meczów(no może, ale w domowym zaciszu), bo bede zakuwał do poprawki :(

Paudyn-->to sobie wexmiesz gpsa i policzysz czas lokalny z położenia geograficznego :P

02.09.2004
13:31
smile
[100]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Sasanka ---> Ja też jestem za spotkaniem po 16 (ta głupia praca!:P) i za tym, by zwerbować Pijusa. Jednak z nim to będzie ciężko, bo ... wiesz jakie są narzeczone :D

02.09.2004
13:37
smile
[101]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Dla mnie herbata z mlekiem to jakieś paskudztwo przeokropne :|

yagienka --> a dobrze, dobrze, to skoro tak, to lecę szukać płytek :)

Shadowmage --> dostałam się na geografię na UW, ale z niej zrezygnowałam. Wypłoszyło mnie rysowanie mapek [jestem absolutnym beztalenciem plastycznym, nawet z linijką rysuję krzywo] i duża ilość matematyki, potrzebna do wszystkiego [a ja do dzisiaj mam rzygawkę na widok cyferek i od 6. klasy podstawówki miałam na świadectwie dwóje i tróje z matmy] :)
Czasem żałuję, bardzo lubiłam geografię w liceum, maturę z niej zdawałam... ech, to były czasy ;)
No trudno, przepadło, będę magistrem czegoś innego ;P

02.09.2004
13:42
[102]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Gwiazd-->hehe, ja byłem na zarządzaniu na UW, ale tam to jest dopiero masa cyferek... tak wiec poszedłem po rozum do głowy i zmieniłem kierunek (a teraz mam poprawke z ekonomii, bo byłem ambitny i nie chciałem 3 przepisywać, grrr...). mapki mnie też przerażały, bo zapewne talenty plastyczne mamy podobne, ale jakos to poszło. Matmy wcale nie jest tak dużo, a sam przedmiot był na poziomie podstawówki. Można wiedzięc co studiujesz?

yagienka-->no oczywiscie z cytryną :) Siekiera z cytryną :)

02.09.2004
13:49
smile
[103]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

[bShadowmage--> zarządzanie, ekonomia, jakieś kierunki biznesowo-bankowe itd to według mnie horror w czystej postaci :)
Matematyka na poziomie podstawówki to i tak dla mnie rzeczy zbyt wyrafinowana. Nie umiem do dzisiaj takich banałow używanie cyrkla, dzielenie pod kreską [zmora i koszmar mojego dzieciństwa] czy rozróżnianie koła i okręgu [dla mnie to to samo]....
...dlatego też rozwijam się w kierunku diametralnie różnym i kończę polonistykę :)

02.09.2004
13:50
[104]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

*edit
takich banałów jak ...

02.09.2004
13:54
[105]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Gwiazd-->polonistyka, auć :) Najszczęsliwszy dzień w moim życiu to było zdanie matury ustnej z polskiego :)

02.09.2004
14:00
[106]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Shadowmage --> :) Ja dziękuję wszelkim siłom wyższym, że za moich czasów nie było nowej matury z obowiązkową matematyką, bo bym ją na pewno oblała ;) No chyba, że obok poziomu podstawowego i zaawansowanego wprowadzonoby poziom "żenada" - w takiej kategorii mogłabym spróbować ;P

02.09.2004
14:24
smile
[107]

L@WYER [ Valaraukar ]

Gwiazd --> od pewnego czasu obowiązująca na każdym spotkaniu lista brzmi: Kto przylezie, ten będzie ...

02.09.2004
14:27
smile
[108]

yagienka [ pułapka na Misia ]

No chyba, że obok poziomu podstawowego i zaawansowanego wprowadzonoby poziom "żenada" - i wtedy dostałabyś celujący

02.09.2004
14:27
[109]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

L@WYER--->co z zasilaczem??

02.09.2004
14:35
smile
[110]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Cainoor - ok. czyli 16 wchodzi w gre:-)
napieraj na Pijusa :-PP narzeczona przeciez moze wziac ;-)
niewykluczone,ze ja bede z mackiem,ale sie zobaczy jeszcze :-)

02.09.2004
15:13
smile
[111]

legrooch [ Legend ]

LOL

02.09.2004
15:46
[112]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

legrooch-->jakaś plaga, gdzie nie zajrzę to ten link :)

Gwiazd-->"żenada" to własciwe określenie tego, co zaprezentowalem na ustnym polaku... No ale dostałęm Mickiewicza, a programowo sie go nie uczyłem :P

02.09.2004
16:03
smile
[113]

legrooch [ Legend ]

I coś dla miłośników motoryzacji:

02.09.2004
17:00
smile
[114]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Łomatko, za taką cenę, to ja jednak znajdę coś innego...

02.09.2004
17:08
smile
[115]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Eee tam, takim to ja rano po kefir jeżdżę ;-))

02.09.2004
17:23
[116]

Garbizaur [ CLS ]

legrooch ---> ciutkę drogi ten Jaguś. :)

02.09.2004
17:41
smile
[117]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Eee tam, takim to ja rano po kefir jeżdżę ;-))

Nie kantuj Mieciu, toć ja widziałem, jak podjeżdzasz pod sklepik tym pyrkotem z lewej ;oP

02.09.2004
17:59
[118]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

I tak nic nie przebije Cartoon trabant mojego starosty z roku :)

02.09.2004
18:08
smile
[119]

Garbizaur [ CLS ]

<--- Shadowmage

02.09.2004
18:13
[120]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

No to jeszcze fotka "od tylca" :)

02.09.2004
19:38
smile
[121]

Pijus [ Legend ]

Sasanka/Cainoor - widze Was!:) We wtorek popoludniu.......hmm.......zobaczymy...:P Mila ma do 16 prace, wiec moze raczej kolo 17.........A w ogole to weekend sie zbliza...:)

02.09.2004
19:39
[122]

Pijus [ Legend ]

a tak w ogole to bedzie jej 1 dzien w pracy, wiec nie wiadomo jak to zniesie:))))) mam nadzieje, ze dobrze...

02.09.2004
19:46
smile
[123]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Riebiata!!! Zapomnieliśmy na smierć o ślubie PiccoloUve (sobota 15.30) proponuję zatem małą korektę sobotniego planu, czyli najpierw ślub a potem siup, czyli meczyk i toasty na cześć:))

02.09.2004
20:50
smile
[124]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Gwiazd - a słowo ciałem sie stało ;-)

Peacemaker w całej okazałości ;-)

02.09.2004
20:52
smile
[125]

el f [ RONIN-SARMATA ]

I "stomatologiczne" zbliżenie na ząbki ;-)

02.09.2004
20:56
[126]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

elf-->a podobno łomiarz był Wawy...

02.09.2004
21:49
smile
[127]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Pijus - my Ciebie tez widzimy :-P
we wtorek to bedzie moj przed, przed ostatni wtorek pracy :-D kiedys trzeba pojechac na wakacje :-)))

a to Ona taka nerwowa jest ?;->
chociaz ja swoj pierwszy dzien w pracy znioslam tragicznie pod wzgledem zdartych paluszkow u nog, bo trzeba bylo załozyc pantofelki ,a nozka do sportowych bucikow przyzwyczajona i sie pokaleczyla:-D

02.09.2004
21:52
[128]

Pijus [ Legend ]

Sasak - nerwowa nie jest prawie wcale, ale moze byc lekko zmeczona:)
sie obaczy:)))

02.09.2004
21:56
smile
[129]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

a Cainoor mowil ze jest bardzo nerwowa:-PP
:-))))


czy kazdy facet mowi - "sie obaczy"???

02.09.2004
22:03
smile
[130]

Pijus [ Legend ]

a co tam Cainoor wie...moze jak czasami slucha co ten gada, to sie lekko zdziwi........

"Sie obaczy" jest zarezerwowane dla elyty:)))

02.09.2004
22:23
smile
[131]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

el f --> jestem pod wrażeniem - prawdziwe z niego cudo :) Gdyby go na czerwono przemalować - byłby IDENTYCZNY jak w HL, co jest największym komplementem jakim mogę obdarzyć jakikolwiek łom :) Chociaż w wersji niebieskiej też niczego sobie :)
Mój jest co prawda czerwoniutki jak jasna cholera, ale to chyba damska wersja, bo nie dość, że jest krótszy, to jeszcze dodatkowo zaopatrzono go w gumową rączkę na końcu ;) Znaczy się taka burżujska wersja - ale że był to prezent, to nie będę wybrzydzać :)
Gdzieś czeka na mnie jeszcze jeden łom [chyba troszkę bardziej podobny do Twojego], ale na razie jedynie mi go obiecano, na oczy go nie widziałam.
Żeby było zabawniej - jeden i drugi to prezenty od ludzi z GOL-a, którzy świetnie wiedzą o moim umiłowaniu dla łomu z Half-Life'a ;D

02.09.2004
22:43
smile
[132]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Gwiazd - heh, cieszę się że Ci sie podoba :-)
Generalnie lubię rózne metalowe zabawki i troche tego mam ---->

02.09.2004
22:45
smile
[133]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Gwiazd - prócz "Zestawu małego Sarmaty" z poprzedniego postu, mam też zalążek "Małego samuraja" ----------->

02.09.2004
22:57
smile
[134]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

el f --> jejku.... rewelacja :) Lubię różnego rodzaju żelastwo, chociaż - troszkę wstyd się przyznać :/ - jestem w tych sprawach kompletnym laikiem i moje zainteresowanie ogranicza się do macania zgromadzonej przez znajomych broni i wydawania okrzyków zachwytu :)
Gdybyś mógł w kilku słowach powiedzieć mi co zawiera "Zestwa małego Sarmaty" - byłabym naprawdę usatysfakcjonowana. Mimo znajomych zarażonych podobną pasją każdy kawał żelastwa nazywam uparcie "mieczem" lub "szablą", bo to jedyna broń, jaką zwykle potrafię zidentyfikować ;P

02.09.2004
22:59
smile
[135]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

hi hi, czegoś mi w tym zestawie Małego Sarmaty brakuje... ;oP

02.09.2004
23:03
smile
[136]

Mysza [ ]

Półtoraka, Panie Bracie, półtoraka... i nie o mieczu mówię... :p :D

02.09.2004
23:14
smile
[137]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

To jest to, czego zapomniał el F ;o))

02.09.2004
23:15
smile
[138]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Pijanice cholerne... idź z tym na nasz wątek o piwie, a nie tutaj z tym kuflem latasz ;P Pełen chociaż? ;))

02.09.2004
23:17
smile
[139]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Żartujesz... toć pełnego bym go tak tutaj nie wystawiał na widok publiczny... jeszcze by kto upił :oP

02.09.2004
23:20
smile
[140]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Pierwsza bym mu do środka zajrzała - gdyby tylko była nadzieja, że coś w tym środku jest ;D Ale już Cię poznałam, zostawiania trunków bym się po Tobie nie spodziewała ;P

02.09.2004
23:21
smile
[141]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Gwiazd - chętnie :-)

U dołu dwie karabele. Ta z lewej to typowo ozdobna zabawka do powieszenia nad kominkiem. Ciężka i źle wyważona. Druga to robiona na zamówienie - typ IIa w/g Zabłockiego, kopia oryginalnej karabeli z połowy XVII wieku (wymiary, przekroje, waga etc) opisanej i rozrysowanej w "Cieciach prawdziwą szablą" . Dosyć lekka, dobrze wyważona, można kręcić młyńce bez zwichnięcia nadgarstka ;-)
W środku zdjęcia miecz dwuręczny. Cięzki jak cholera i niezbyt historyczny... raczej wariacja na temat miecza późnośredniowiecznego, podobnie topór - oba mialy za to niezaprzeczalną zaletę... niska cenę ;-)
Kupiłem je kilka lat temu na Grunwaldzie targując zawzięcie :-)
Po obu stronach miecza rapiery. Ten z lewej, z tarczkami to taka "damka" - leciutki, zuopełnie nie męczy dłoni, wzorowany na rapierze toledańskim z I połowy XVII wieku (ten dostałem w prezencie).
Drugi - z jelcem krzyżowo-kabłąkowym to replika rapiera włoskiego z końca XVI wieku opisanego i zilustrowanego w książce Żygulskiego "Stara broń w polskich zbiorach".
To takie małe poniżej topora, to włoski puginał pojedynkowy czyli tzw "lewak" (trzyma sie go w lewj dłoni) z drugiej połowy XVI wieku. Też kopia z Żygulskiego :-)

A żeby nie zamieszczać suchego opisu, to mam jeszcze takie cudo -------------->
Łuk krymsko-tatarski, świetna zabawa... szczególnie gdy strzały latają wszędzie, tylko nie w tarczę :-)D

02.09.2004
23:23
smile
[142]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Mysza, Paudyn - czytać Panowie proszę - przeciez napisałem że to "Zestaw małego Sarmaty" ;-)

02.09.2004
23:24
smile
[143]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

To ten łuk zamierzałeś zabrać na ewentualny zlot samurajów? Gees... wymiary to to chyba ma... ;o)

02.09.2004
23:41
smile
[144]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

el f --> dziękuję, od razu czuję się jakoś bardziej fachowo oglądając teraz na zdjęcie ;) Podniósł mnie na duchu fakt, że to, co nazywałam sobie po cichu "toporem" faktycznie się toporem okazało, co oznacza, że podstawy mam ;D
Łuk również robi wrażenie - chociaż miałam już okazję widzieć podobne cudo :) Generalnie łuki w ogóle wywołują u mnie ciepłe uczucia ;)

03.09.2004
00:07
smile
[145]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Paudyn - ten, innego nie mam :-)

Gwiazd, Paudyn - jest faktycznie dośc długi ale po nałożeniu cięciwy "skraca" się - jak każdy refleksyjny :-)
Zresztą na zdjeciu to widać ---------------->

Gwiazd - czasem zaglądam na Frehę, jak tam sie potrafią żreć o nomenklaturę... ;-)

03.09.2004
00:24
smile
[146]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

el f --> na szczęście ja nie znam się do tego stopnia, że możesz próbować wmówić mi co tylko chcesz ;) Z chęcią bym się trochę podszkoliła w kwestii takiej broni, gdybym tylko wiedziała jak się do tego zabrać, a do tego czasu jestem zdania na wyjasnienia takich pasjonatów jak Ty :)

Łuk również niezły, po tym zdjęciu jestem już pewna, że trzymałam kiedyś w łapkach coś podobnego :) Nie żebym zaraz umiała strzelać, co to, to nie - ale co umęczyłam kumpla, żeby mi o opowiadał... ;)

03.09.2004
00:26
smile
[147]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

*edit
żeby mi o nim opowiadał
Strasznie niechlujnie dzisiaj piszę, to kolejny post, w którym opuściłam jakiś wyraz :/

03.09.2004
01:04
smile
[148]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Gwiazd -" Z chęcią bym się trochę podszkoliła w kwestii takiej broni, gdybym tylko wiedziała jak się do tego zabrać," - Bellona wydała niedawno fajną książkę, "Leksykon broni białej i miotającej". jak na tego typu wydawnictwo, to nawet cena jest przystępna :-)


" Nie żebym zaraz umiała strzelać, co to, to nie" - heh, to tylko na filmach tak prosto wygląda... z kumplem strzelaliśmy do tarczy wielkości kartki A-4 z jakiś 150 metrów chyba ponad godzinę. Tylko raz udało sie trafić cel... ;-)

03.09.2004
01:23
smile
[149]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

el f --> dziękuję za linkę, właśnie przeglądam info o książce, wydaje się być dosyć dobrym i uporządkowanym kompendium - mam nadzieję, że również dla laika :)
A może są jakieś adresy netowe warte polecenia? [jak widać wykorzystuję Twoją obecność na wątku, żeby uzyskać kilka informacji ;) ]

Co do strzelania - ja miałam problemy nawet z poprawnym oddaniem strzału, nie mówiąc nawet o trafieniu w okolice tarczy ;) Niestety, to był pierwszy i jedyny raz kiedy trzymałam łuk w ręku, więc nie ma w tym nic dziwnego i (jak dla mnie) całkowicie tłumaczy brak sukcesów w strzelaniu do celu ;))

03.09.2004
01:46
[150]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Gwiazd - książka jest dobra, ma sporo ilustracji tak że mozna zobaczyc jak dana broń wygląda lub po wyglądzie jak sie nazywa.
Jeśli chodzi o łucznictwo to w linku jest świetny serwis poświęcony własnie odmianie tradycyjnej. Sporo wiadomości, zdjęć, rysunków i... linków dalej ;-)

O broni białej też w necie jest dosyć dużo, chociaz zdarzają się i strony z rażącymi błędami...
Nie mam żadnego pewnego linka do strony encyklopedycznej o broni białej bo... mam masę książek i albumów więc nigdy nie szukałem :-)

Ale... zajrzyj tutaj -> https://www.lorica.risp.pl/0/news.htm
Szczególnie polecam filmiki, fajnie sie chłopaki tłuką :-)

03.09.2004
01:57
smile
[151]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Kurczę, jak ja wstanę do roboty...

Gwiazd - jak byś miała ochotę podyskutować lub zapytac o coś z szeroko pojętego rycerstwa, to jest na forum wątek cykliczny, również mój e-mail i gg są do dyspozycji (w profilu).

A póki co, życzę dobrej nocy i (s)padam :-)

03.09.2004
02:01
smile
[152]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

el f --> pięknie dziękuję :) Na pewno je dokładnie obadam, ale nie w tej chwili - padam na nos ze zmęczenia. Do tego już od jutra jakieś nadambitne dzieci chcą mieć korepetycje z polskiego, co oznacza poranne wstawanie ;/
Branoc :)

03.09.2004
06:57
smile
[153]

Nietypowy Dres [ Chor��y ]

Warszawfka sUX, Warszawa roX!!!

03.09.2004
06:58
smile
[154]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Nietypowy Dres Up, Nietypowy Dres Down!!! :)

sześć dres - ile masz pasków bo ja zawsze o jeden więcej ;)

03.09.2004
07:05
[155]

Nietypowy Dres [ Chor��y ]

Mazio ---> Too ty masz jakiś stary dres!!! W nowej kolekcji teraz mam tak dużo pasków, że zlewają się w jeden ogromny i tak naprawdę nie ma żadnego!!!!!

03.09.2004
07:06
smile
[156]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

dobra - w kwestii dresów jesteś moim guru... ale buty mam bardziejsze bo mają w sobie tyle airu, że mogę oddychać w nich pod wodą ;)

03.09.2004
07:07
smile
[157]

Nietypowy Dres [ Chor��y ]

To masz buty full wypas, ale niestety i tu odpadasz!! Tera sie nosi czlowieku sandalki na skarpetki, bo wtedy i ciepło i chłodno w nogi zarazem!

03.09.2004
07:19
smile
[158]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

no dobra nie jestem dresem...
ale nie każdy jest doskonały... ;P
za to mieszkam w Warszawie!
chociaż...
w sumie
kuffa!!!
Tarchomin - jaka to Warszafka?!? ;(
dzięki - przez Ciebie uchlam się na smutno i będę śpiewał na trzy głosy falsetem... :))

03.09.2004
07:53
smile
[159]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Pozdrowienia ze słonecznego Centrum Warszawy przesyłają Cainoor i Nietypowy :P

03.09.2004
09:14
smile
[160]

legrooch [ Legend ]


Pozdrowienia ze słonecznego Centrum Raszyna przesyła legrooch i ból łba... :/

03.09.2004
09:20
smile
[161]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Pozdrowienia ze slonecznego Mokotowa przesyle ilek i bolace plecy...:/

03.09.2004
10:51
smile
[162]

yagienka [ pułapka na Misia ]

a mnie też boli i też głowa, a nic nie piłam, może dlatego
no i co z tym slubem Piccolo??? idziemy zwartą grupą, czy nie???

03.09.2004
10:55
[163]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

WItam, mnie nic nie boi jeszcze, ale współczuję...

elf-->kapitalne ten łuk, gdzie mozna takie cudo dostać?? Ja do tej pory miałem jedynie przywieziony przez wujka indiański znad Orinoko, ale uległ zniszzczeniu podczas sprawdzania siły naciągu...

03.09.2004
11:04
[164]

legrooch [ Legend ]

Ja jutro na 99% pokażę się o 15:30 na Krakowskim.
Co z Yeenny nie wiem jeszcze (praca).

03.09.2004
12:24
smile
[165]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Mnie jeszcze chwilowo nic nie boli, ale pewnie po zajęciach z dzieckiem zacznie ;)
Tak czy inaczej pozdrawiam z Ochoty, która coś nie może się zdecydować czy być słoneczna, czy jednak się zachmurzyć.

03.09.2004
12:32
smile
[166]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Shadowmage - myślę że w Warszawie nie miałbyś problemu z kupnem łuku. Swój kupiłem przez internet, w sklepie z bronią i łukami w Gdańsku. U mnie, na miejscu był mały wybór i wyższe ceny...
Mój jest produkcji Bisoka, a jak chcesz popatrzeć w sieci to link do rzemieslników poniżej.

03.09.2004
14:46
[167]

Garbizaur [ CLS ]

Ufff. Koniec tygodnia.

Po pierwszych dniach szkoły jestem przerażony. Jak się dowiedziałem co mnie czeka, to szkoda gadać. Nie ma to jak klasa maturalna :(

Pozdrowienia ze słonecznego Ursusa. :)

03.09.2004
14:50
smile
[168]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

To jak w końcu z tym dniem jutrzejszym?

03.09.2004
14:53
[169]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Paudyn--->a jak sie umawiales z L@WYEREM?? jak bedziesz jutro jechal to wez plyte ze zdjeciami...dla tego ciecia....

03.09.2004
14:55
[170]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ale mi chodzi i ślub Piccolo...

03.09.2004
14:59
[171]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Paudyn ----> no właśnie, proponuję się wybrać, choć na składanie życzeń, co by chłopakowi przykro nie było

03.09.2004
15:04
smile
[172]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Cholewa... nie mam się aktualnie w co ubrać :oD Nie mam galowej koszuli z krótkim rękawem, błeeee

03.09.2004
15:11
[173]

yagienka [ pułapka na Misia ]

myślę, że nie musimy być jakoś wybitnie odpicowani

03.09.2004
15:12
[174]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Wybaczcie, ale ja i Kermit programowo nie chodzimy na żadne śluby. Jedynym wyjątkiem w ciągu ostatnich 15 lat było wesele naszej bardzo bliskiej znajomej. Co nie przeszkadza nam szczerze życzyć Piccolo wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :)

03.09.2004
15:14
smile
[175]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No dobra, chyba wiem, co na siebie włożę. W takim razie gdzie się ewentualnie jutro umawiamy?

Gwiazd :::> My w takim razie dołązcymy do Was po uroczystości.

03.09.2004
15:29
[176]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

elf-->może nie jestem zbyt obyty w temacie, ale znam dwa sklepy m.in. własnie z łukami i nie maja powalajacego wyboru.

03.09.2004
15:31
smile
[177]

legrooch [ Legend ]

Ja jeżeli nie nawali, to będę jutro o 15:30 na Krakowskim.

03.09.2004
17:21
[178]

Misio-Jedi [ Legend ]

Paudyn----> najlepiej pod kościołem, chwilę przed 15.30

03.09.2004
17:41
smile
[179]

Wiolax [ Senator ]

Hej WWWAiSowcy!
no, no, no....wstępniak Wam sie zmienił....
pozdr.

03.09.2004
17:49
smile
[180]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Okej, czyl złapiemy się gdzieś koło kościoła przed 15.30. Jakby co telefony mamy, więc no problem ;o)

03.09.2004
21:39
smile
[181]

legrooch [ Legend ]

Paudyn, Misio, yagi ==> siur :)

03.09.2004
22:28
smile
[182]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

[z cyklu: znalezione w sieci]
legrooch --> gdybym kiedykolwiek musiała mieć na forum avatar, to specjalnie dla Ciebie wybrałabym ten ;) ;D Tylko kolor włosów zmienić na blond... i już ;)

04.09.2004
10:21
smile
[183]

L@WYER [ Valaraukar ]

POOOOBUUUUDKAAAA !!!

Ja niestety nie objawię się na ślubie, z przyczyn obiektywno-technicznych. Fakt, że sam nie bywam na ślubach uważam za średnio ważny - po prostu nie mam żadnego stroju, w którym mógłbym się objawić na jakimkolwiek ślubie. To, że w kościołach się baaardzo rzadko zjawiam, wynika z zasady i mojego światopoglądu religijnego. Co nie przeszkadza mi życzyć dużo szczęścia i radości dla młodej pary, na nowej drodze życia .

04.09.2004
10:26
[184]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Serca nie masz wrzeszcząc o tak wczesnej porze w weekend :P

04.09.2004
10:28
smile
[185]

L@WYER [ Valaraukar ]

Shadowmage --> cóż, smutna prawda jest taka, że ja w ogóle nie mam serca . Poza tym jestem socjopatą i dodatkowo nienawidzę wszystkiego, co żyje. :D

04.09.2004
10:33
smile
[186]

artaban [ swamp thing ]

L@WYER --> Czy to oznacza, że ty i twój telewizor jesteście w stanie spotkać się z innymi antyspołecznymi i antyślubnymi socjopatami na meczu? Tak tylko pytam, bo ciekawość mnie zżera :)

A młodej parze zaocznie życzę wesołego pożycia :)

04.09.2004
10:41
smile
[187]

wielki GONZO [ Chor��y ]

kermit --> zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, od około 14.45 bedę już w moim apartamencie na Mokotowie. Mam nawet przygotowaną wałówkę - półtora pętka kaszanki do obsmażenia...
Brakuje mi jeszcze tylko transparentu z napisem "IRLANDIA do boju !!!" .

04.09.2004
10:45
smile
[188]

artaban [ swamp thing ]

wielki GONZO --> Gooooood :) Spodziewaj się dwuosobowego najazdu ok. 15 :) Pomni wydarzeń historycznych nabędziemy po drodze frytki :)

04.09.2004
10:49
smile
[189]

legrooch [ Legend ]

Ten tydzień należał do jednego z najmniej udanych w życiu.
Nie wiem czy dotrę w końcu na ślub. Może się uda. Nie wiem czy dotrę na mecz. To samo.

Tak mi jakoś całe życie zaczęło wisieć, że sam nie wiem co chce.

04.09.2004
10:51
[190]

yagienka [ pułapka na Misia ]

ja się pojawię, co do Misia to - ? bo kwęka nad pracą
i szlag by trafił tą pogodę zimno, pochmurno i dyszczowo brrrr, gdzie jest moje ulubione 22 stopnie? wrzesień-sresień

04.09.2004
10:51
[191]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

L@wyer-->bracie :D

Też kibicujecie Irlandii? Słusznie, bo naszym nie ma co. Dudek na pewno cos wpuści :)

04.09.2004
10:57
smile
[192]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

yagienka :::> Na ślubie będziecie oboje?


04.09.2004
12:08
smile
[193]

L@WYER [ Valaraukar ]

Shadowmage --> Irlandii kibicuję, bo lubię Irlandczyków, naszym przestałem kibicować, bo powinni się wziąć za kopanie dołów, nie piłki . Jak wywalą tego patałacha Janasa, a dadzą posadę trenera/selekcjonera komuś sensownemu (najlepiej jakiemuś "inostrańcowi"), a ta banda napuszonych jemiołów, którą jest nasza reprezentacja (Boże zlituj się) będzie umiała grać FOOTBALL a nie bezładną kopaninę, to MOŻE wtedy zacznę im kibicować.

artaban --> ta kaszanka pięknie wygląda - jak dobrze pójdzie, każdy dostanie jakiś kawałek - chyba, że (mama nadzieję) nie przepadacie za kaszanką :> ...

legrooch --> dotrzyj choć na mecz - postaramy się podnieść Cię na duchu .

04.09.2004
12:26
smile
[194]

artaban [ swamp thing ]

L@WYER --> Blondynka nie jada mięsa, ale nie ma tego złego :) Osobiście się poświęcę i zjem kawałek, który zamierzałeś jej ofiarować :)

Shadowmage --> Aby na pewno zakuwanie do poprawek stawiasz wyżej niż obowiązek integrowania się z kolegami i koleżankami z forum?

04.09.2004
12:33
[195]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

L@wyer-->no tak, tylko że to Irlandia Północna(wyzwolić Ulster! :P), nie jest powiedziane, że oni potrafią grać od naszych lepiej w piłkę... choć do opinii o naszych kopaczach sie przychylam.

artaban-->tak naprawe mnie tu nie ma :) Własnie czytam sobie skrypt przysłany przez koleżanke, drukarka mi nie działa, więc nie jestem w stanie robić tewgo z dla od kompa. A forum jakoś się przypadkiem właczyło :) Poza tym poprawka jest jedna :P

04.09.2004
12:34
smile
[196]

L@WYER [ Valaraukar ]

artaban --> co do Blondi to rozumiem, że nie wie co dobre (jak kaszanka), ale żebyś Ty, człowiek na poziomie jadł takie świństwa (jak kaszanka) ?!?

04.09.2004
12:38
smile
[197]

artaban [ swamp thing ]

L@WYER --> Ja, jako człowiek kulturalny i dżentelmen - jem wszystko co mi dadzą, albo postawią w zasięgu rąk. Uważam, że mój imidż tego wymaga :)

Shadowmage --> Całkowicie rozumiem. Ja też w tym momencie nie czytam forum tylko piszę magisterkę, którą wypadałoby jak najszybciej skończyć i obronić. Nie kończę także w międzyczasie Deus Exa, nie jadę na mecz do L@WYERA i wcale, ale to wcale nie będę podbierał mu kaszanki :P

04.09.2004
12:38
smile
[198]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ja niestety muszę jechać na miasto, niestety nie zjawię się w związku z tym na ślubie, a do L@WYERA to w sumie nie wiem, kiedy dotrę ;>

Piccolo ::::> Jako, że dotrzeć nie zdołam, życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

04.09.2004
12:49
[199]

L@WYER [ Valaraukar ]

Shadowmage --> co do jakości futbolu prezentowanego przez reprezentację Irlandii pozwolę sobie na milczenie - nie jestem znawcą :D .

Artaban --> "jem wszystko co (...) postawią w zasięgu rąk." - hmmmmm, to mi nasunęło pewien pomysł :> ...

04.09.2004
12:52
smile
[200]

artaban [ swamp thing ]

Podkreślam, że gramy z Irlandią Północną. Ma się tak do reprezentacji Irlandii jak reprezentacja Podhala do Polski. Przy całej sympatii do mieszkańców Ulsteru - chyba nawet nasze ciamajdy dadzą sobie radę. Bo jak nie dadzą to lepiej, żeby do kraju nie wracali :)

L@WYER --> Morderca!

04.09.2004
12:56
smile
[201]

L@WYER [ Valaraukar ]

artaban --> kto ? ja ? Po czy wnosisz ?
A'propos meczu - ja chcę, żeby "nasze ciamajdy" nie dały sobie rady - wręcz marzę o tym !

04.09.2004
13:01
smile
[202]

artaban [ swamp thing ]

L@WYER --> Jak dadzą ciała to mogę instynktownie rzucać frytkami w tv :) Wyłącznie instynktownie - bo jak się nad tym zastanowię, to zapewne nie będzie mi się chciało frytek marnować.

Po czym wnoszę? Wytłumaczę ci to na przykładzie: masz akwarium? :) (odpowiedź: "mam, ale w piwnicy" nie będzie punktowana)

04.09.2004
13:05
smile
[203]

L@WYER [ Valaraukar ]

artaban --> przeniosłem je ostatnio do pokoju na kilka dni jako duży pojemnik na kilka gratów ...

04.09.2004
13:25
smile
[204]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Na plaży w Kalifornii spotykają się dwie pchły a jedna z nich trzęsie się i jest
strasznie przemarznięta.
-A, czemu tak się trzęsiesz
-A, bo przyjechałam tu w wąsach motocyklisty i strasznie mnie przewiało.
-To na drugi raz zrób tak jak ja Skacze sobie na lotnisko, upatruje jakąś
stewardessę, wskakuje jej pod spódniczkę, wchodzę pod majteczki i całą podróż śpię w
przytulnym i ciepłym lasku.
-Ok tak zrobię następnym razem.
Spotykają się na drugi rok i sytuacja się powtarza, tamtą pchłę znowu całą telepie z
zimna.
-I co nie skorzystałaś z moich rad
-Zrobiłam dokładnie tak jak mówiłaś Poskakałam na lotnisko, upatrzyłam stewardessę,
wskoczyłam jej pod spódniczkę, pod majteczkami znalazłam ciepły i przytulny lasek i
zasnęłam.....
a jak się obudziłam byłam w wąsach motocyklisty...

04.09.2004
13:42
smile
[205]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ja bym tylko chciała wiedzieć po jaką cholerę umawiamy się na 15:00, skoro mecz jest o 16:00? ;D

04.09.2004
13:46
smile
[206]

L@WYER [ Valaraukar ]

Gwiazd -> Dlaczego od razu tak wulgarnie :P ? Odpowiedź jest prosta jak budowa cepa bojowego - ponieważ zapomniałem o istnieniu czegoś takiego jak różnice czasu/strefy czasowe czy jak to się tam wabi ...
Przed chwilą dostałem informację od Hayabusy, że będzie nawet przed 15tą - zawsze można wypić piwko w dobrym towarzystwie ...

04.09.2004
13:56
smile
[207]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Wulgarnie? No wiesz? Nie sądziłam, że masz tak wrażliwe uszka ;P
Postaramy się przybyć między 15 a 16, ale raczej ze wskazaniem na okolice tej drugiej :)

04.09.2004
14:03
smile
[208]

L@WYER [ Valaraukar ]

Gwiazd --> nie musicie się śpieszyć - co najwyżej KTOŚ :> dostanie mniej kaszanki ...
A moje uszka są wrażliwe jak kaktusy na przymrozki :P . Tyle tylko, że przeklinająca kobieta to mało przyjemny widok :> .

TO ALL - na razie się żegnam, ponieważ za chwilę wyruszam do mojego apartamentu na małe kibicowanie połączone z konsumpcją browarku i innych kulinariów, a więc życzę wszystkim miłego łikendu.

No i jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla PEWNEJ młodej pary :D .

04.09.2004
14:19
smile
[209]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

L@WYER --> a to KTOŚ :> niech dostanie mniej, ja tam kaszanki nie jadam ;P

04.09.2004
14:49
smile
[210]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

artaban-->no właśnie! Ale ja trenuje silną wolę, przez 1,5 godziny nie robiłem nic tylko gapiłem sięw podręcznik. Nie pamiętam, kiedy ostatnio ta pilnie się uczyłem. Chyba nigdy :)

L@wyer-->artaban to pięknie wytłumaczył.

Gwiazd--->Nie jadasz kaszanki? To tacy ludzie w ogóle istnieją? :D

04.09.2004
21:08
smile
[211]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Hej? No co jest? Padliście wszyscy po tym meczu? ;) Przecież aż takiej imprezy nie było, żeby wszyscy teraz dogorywali po kątach ;)
No chyba, że nie dotarliście do domów ;)

Shadowmage --> ja w ogóle nie jadam mięsa :)

[tu wrogie spojrzenie w kierunku takiego jednego ktosia, który na dzisiejszym meczu zrobił sobie w piekarniku swoją ohydną kaszankę z moimi bezmięsnymi frytkami na jednej blaszce - prawda, L@WYER???:>]
BTW: Myślcie już co jemy w środę, ponoć frytki się nam przejadły, więc może teraz niech każdy zakupi sobie pizzę do ogrzania? ;P

04.09.2004
21:58
smile
[212]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Te, blondyna, Ty to chyba makaron miałaś robić ;oD

04.09.2004
22:06
smile
[213]

Mysza [ ]

Shadowmage --> Ludzie może nie... ale Gwiazdy i Myszy owszem... kaszanka jest przecież taka kaszaniasta... :P :)

04.09.2004
22:12
smile
[214]

yagienka [ pułapka na Misia ]

a oto i logo, koncept yagienka, wykonanie Misio, tadam----->

04.09.2004
22:14
smile
[215]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Mysza... własnym oczom nie wierzę....

04.09.2004
22:14
smile
[216]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Oooo... logo, jak to się mówi, jest całkiem w pytę ;oP

04.09.2004
22:15
[217]

legrooch [ Legend ]

Piccolo ==> Przepraszam, naprawdę nie dałem rady... :(

Misio ==> I co z logiem? :)

04.09.2004
22:16
smile
[218]

Mysza [ ]

Paudyn --> A to niby czemu? :)

04.09.2004
22:17
smile
[219]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Mysza ::> Prawdziwy mężczyzna nie pogardzi kaszanką ;>

04.09.2004
22:20
smile
[220]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Paudyn --> oszczerstwo! Ja nic takiego nie mówiłam ;)
Zresztą wracając do domu doszliśmy przecież do wniosku, że tam i tak nie ma garnków ;P

Logo super, chociaż [uwaga! będę wybrzydzać!] o ile palemki straszelnie mi się podobają, to do syrenki nie mam specjalnego sentymentu ;)

04.09.2004
22:21
smile
[221]

Mysza [ ]

Paudyn --> Przykro mi, ale jestem naturalnie uodporniony na tania demagogię... :P :D

04.09.2004
22:21
smile
[222]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

[odśnieżać]
Paudyn --> czyś Ty zgłupiał? On jest prawdziwą MYSZĄ, nie żadnym tam facetem ;P ;)

04.09.2004
22:23
smile
[223]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Gwiazd :::> To się jeszcze obaczy... trzeba mu dać wcześniej znać.. ;o)

Mysza :::> Jeszcze nie słyszałem, aby na kaszankę mówiło się tania demagogia... no, ale czego się spodziewać po Myszy, która nie wie, co dobre ;oP

04.09.2004
22:24
smile
[224]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Gwiazd ::> Sugerujesz, że MYSZY nie mają osobników płci męskiej? ;>

04.09.2004
22:25
smile
[225]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Paudyn -----> ale kaszanka raczej droga nie jest:)))

04.09.2004
22:26
smile
[226]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

yagna :::> ćśśśśśś... psujesz mi plan...

04.09.2004
22:27
[227]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Gwiazd----> podobno miała być jakaś goła panienka, to jest, a lepsza syrenka niż pałacyk:PP

04.09.2004
22:28
smile
[228]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Paudyn --> nie, nie, nie ma sensu robić mu problemów, nie podejmujmy tematu garnków... ;) ;P
Oczywiście, że MYSZY mają osobniki męskie - Mysza jest bardzo męski w swej MYSZOŚCI ;))

yagienka --> miała być goła panienka??? Ja coś przegapiłam??? :)

04.09.2004
22:28
smile
[229]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Prędzej syrenka, niż palemki... pfff :o))))

04.09.2004
22:30
smile
[230]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Gwiazd----> a co chciałaś pozować?

04.09.2004
22:31
[231]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Palemki mają zostać, własną piersią będę bronić! I łomem też :>

04.09.2004
22:31
smile
[232]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Gwiazd :::> Po dzisiejszej akcji z frytkami chyba jednak zechciałabyś mu zrobić nieco problemów ;oPP
No i jak, ten, który rzekomo zjadł Popiela, może nie lubić kaszanki... widzę tu jakąś sprzeczność :o)))

04.09.2004
22:37
smile
[233]

Mysza [ ]

Gwiazdku --> Dziękuję... :* :D I broń palemek, broń... :D

Paudyn --> No widzisz... Yagienka też popiera moją teorię... :P :D A Popiel to mięso szlachetne, choć nie powiem, nieco łykowate było... my myszy byle czego nie żremy... kaszanki, par example... :D

04.09.2004
22:38
smile
[234]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

yagienka --> nie, ale znam na forum taką jedną, co by pewnie z chęcią zapozowała... chociaż nie Misiowi niestety ;PP ;D

Paudyn --> nie, nie, on na pewno w żadnym ze swoich domów nie ma garnków ;P

W tym, co pisze Mysza, nie widzę żadnej sprzeczności - miał podnicka "który zjadł Popiela", nie "który zjadł kaszankę" ;P Widać kaszankę robi się z czegoś bardziej plebejskiego niż królowie ;)

04.09.2004
22:44
smile
[235]

yagienka [ pułapka na Misia ]

pewnie ten Popiel mu zaszkodzil i się biedactwo zniechecił do mięsiwka, też się kiedyś zniechęciłam i 3 lata nie jadłam, ale mi przeszło

04.09.2004
22:50
smile
[236]

Mysza [ ]

Gwiazdku --> O właśnie to! :D

Yagna --> Ja jem mięsiwo... uwielbiam... ale kaszankę? To przeca nie jest mięso... :P :)

04.09.2004
23:02
smile
[237]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Mysza ::> Nie tłumacz się, tylko winny się tłumaczy ;>>

Gwiazd :::> No, a z czego się robi kaszankę? ;>>
Garnki się znajdą, jestem tego pewien ;oP

04.09.2004
23:04
smile
[238]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Nie tłumacz się, tylko winny się tłumaczy ;>> --> Mysza to raczej piwny jest... ;P ;))

Garnków nie ma i na pewno nie będzie :>

04.09.2004
23:06
smile
[239]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Gwiazd :::> Na tą chwilę jest winny jak jasna cholibka ;>>

Jak nie będzie garnków, to sam przyniosę ;>>

04.09.2004
23:10
smile
[240]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Oj nie, zapewniam Cię, że on zawsze jest piwny, a już w sobotnie wieczory to jest piwny jak jasna cholera ;) Zajrzyj zresztą na wątek o piwie, to zobaczysz co robi ;P

Jak przyniesiesz garnki, to ja Ci je podziurawię :>

04.09.2004
23:13
smile
[241]

Mysza [ ]

Paudyn --> To rzuć, kurna, pierwszy kamieniem.. :> :D

04.09.2004
23:40
smile
[242]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Z kaszankową dedykacją :-)

" Wołu, wieprza albo barana kiedy zabiją, to najmniejszej krople krwie nie zepsują, ale ją wytoczą w naczynie; namięszawszy w to krup jęczmiennych albo tatarczanych, to tym kiszki owego bydlęcia nadzieją i razem w kotle uwarzą i osnują to wieńcem na wielkiej misie koło głowy owegoż bydlęcia te kiszki, i tak to na stole stawiają przy kożdym obiedzie, i jedzą za wielki specyjał. Etiam [nawet] i w domach szlacheckich tak czynią; i mnie częstowano tym do uprzykrzenia, ażem powiedział, że się Polakom tego jeść nie godzi, boby nam psi nieprzyjaciółmi byli, gdyż to ich potrawa."

04.09.2004
23:46
smile
[243]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Mysza :::> Nie ma sprawy... w co mam rzucić? ;>>

el F :::> Pan to już chyba coś dzisiaj zasarmacił ;>

04.09.2004
23:49
smile
[244]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Nie ma sprawy... w co mam rzucić? ;>> - w garnek, może się rozwali i nie przyniesiesz go na następny mecz... ;) ;P

04.09.2004
23:51
smile
[245]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Mam ich sporo, więc nie panikuj, zawsze się coś na środę znajdzie :oD

04.09.2004
23:53
smile
[246]

Mysza [ ]

Paudyn --> Się, czy czymś? :D

04.09.2004
23:54
smile
[247]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Mysza :::> No ten tego... tym kamieniem ;>

04.09.2004
23:55
smile
[248]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

A dałoby się raz, ale tak mocno, żeby wszystkie garnki popsuć? :>

04.09.2004
23:59
smile
[249]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Nie dałoby się... ;>

04.09.2004
23:59
smile
[250]

Mysza [ ]

Paudyn --> A duży ten kamień? Bo to wbrew pozorom dośc istotna sprawa... :D

05.09.2004
00:02
smile
[251]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Mysza :::> W drodze wyjątku pozwolę Ci wybrać rozmiar... ;>>

05.09.2004
00:02
smile
[252]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Na apewno by się dało, tylko nie masz tyle siły :>
[próba zniszczeni garnków poprzez wjazd na ambicję ;) ;P]

05.09.2004
00:13
smile
[253]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Wybacz, ale wizja mojej rozwścieczonej mamy jest nieco silniejsza, niż Twój wjazd na ambicję ;oD

05.09.2004
00:16
smile
[254]

Mysza [ ]

Gwiazdku --> Dlatego też: Paudyn --> Wiesz co? Złap może jakąś pecynę, co? :D

05.09.2004
00:17
smile
[255]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Złąpię to ja zaraz któreś z Was i wykręcę nim młynka nad głową ;>

05.09.2004
00:20
smile
[256]

Mysza [ ]

Paudyn --> Nie kręć... :> :D

05.09.2004
00:25
smile
[257]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Mną nie można kręcić, ja mam chorobę morską od takich rzeczy.... ;))

05.09.2004
00:26
smile
[258]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Choroba to dopiero Was czeka... żołądkowa, jak Wami kilka razy obrócę w tą i tamtą... ;>

05.09.2004
00:28
smile
[259]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Żołądkowa to ewentualnie w środę, na meczu... ;PPP

05.09.2004
00:29
smile
[260]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No, jesli spartolisz ten makaron, to faktycznie ;>>

05.09.2004
00:30
smile
[261]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Jaki makaron, ja nic nie wiem o zadnym makaronie... *niewinne mruganie błękitnych oczu* ;P

05.09.2004
00:36
smile
[262]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ten, co powiedziałaś, że go w środę na spaghetti ugotujesz...

05.09.2004
02:38
smile
[263]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

No i teraz zaczniemy całą rozmowę od nowa, bo ja się będę wypierać ;PPP

05.09.2004
08:24
[264]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Pobudkkaaaa! :P

Nie będę sam cierpiał. Byłem dziś zmuszony wstać o szóstej, jak pomyślę, że za miesiac niecały czeka mnie to codziennie, to mi się słabo robi...

Gwiazd-->nie jeść mięsa, wynaturzenie :P A mozna wiedziec cyz z powodów ideologicznych czy też smakowych? Poza tym jak zauważył Mysza kaszanka to nie mięso :)

Mysza-->nie mięso, to krew! Nie masz skłonności wampirycznych? To sie zdarza nawet wśród gryzoni :P

05.09.2004
11:28
smile
[265]

yagienka [ pułapka na Misia ]

a ja sobie wtedy o tej 6.00 jaki i o 8.24) smacznie spałam:PPP

05.09.2004
11:31
smile
[266]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Niektórym to dobrze... mnie o 5 kot obudził miauczeniem, chyba chciał żreć (matka go rozbestwia), ale jak pogoniłem, to nie przeszkadzał mi już więcej i poczekał grzecznie, aż wstałem...

05.09.2004
12:11
smile
[267]

Mysza [ ]

Paudyn --> To nic... mnie obudził dziś sms z informacją, ze w Wawie odbywa się III Międzynarodowa Wystawa Myszy Rasowych!! :D:D:D To jest dopiero coś! :D

05.09.2004
12:19
smile
[268]

yagienka [ pułapka na Misia ]

ach te zwierzątka---->

05.09.2004
12:41
smile
[269]

Mysza [ ]

Yagienko --> Cholibka... mój dżam tak nie potrafi... dzisiaj w takim razie idziemy się uczyć nowych sztuczek... :D

Shadowmage --> A i owszem... ale to latający bracia i siostry o błoniastych skrzydłach... tak... oni na pewno wpieprzają kaszankę, aż im się wielgachne uszy trzęsą... trzeba koniecznie jeszcze raz Batmana obejrzeć... :)

05.09.2004
18:43
[270]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Mysza-->ciekawe jak wygląda kaszanka na echosonarze :) Jak sie nie rusza, to muszą się pipistrelle natrudzić by udnaleźć ukochaną kaszankę.

05.09.2004
19:56
[271]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Shadowmage --> żadna ideologia, nie jem mięsa bo nie lubię, nie smakuje mi po prostu :)
A kaszanka to istotnie nie mięso, to jakieś świństwo ;P

Myszasty --> pffffffffff, nic Ci następnym razem nie napiszę i nawet nie będziesz wiedział, że coś takiego się odbywa... ;P ;))

I na koniec bardzo zła wiadomość:
Nie będzie samochodu, moja rodzina uradziła wspólnie, żeby wykorzystać jeszcze tydzień wakacji na siedzenie nad morzem i zabierają się tam oczywiście autem - w terminie piknikowym. Sorry, ale nie mam na to wpływu, bo matka zażyczyła sobie tego wyjazdu jako dodatku do ważnych i okrągłych urodzin :(

05.09.2004
20:16
smile
[272]

yagienka [ pułapka na Misia ]

obawiam się, ze koniec końców skończymy w objęciach PKP :(

05.09.2004
20:28
smile
[273]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Nie jest to najlepsza z wizji, nie ma się co oszukiwać.... :/

05.09.2004
21:20
smile
[274]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Mysza :::> I co, wyrobiłeś się? Nagrodę jakąś załapałeś? ;oP

Jeśli o mnie chodzi, to na dzień dzisiejszy samochód jest załatwiony. O ile ojcu nie padnie Grenada, dostanę drugi wóz na dnie 18 i 19 września. Zatem mogę zabrać 4 osoby. Rozumiem, że chciały by się zabrać te osoby, które najwięcej wybulą za pociąg, bo nie mają zniżek? W takim razie dogadajcie się jakoś.

05.09.2004
21:34
smile
[275]

legrooch [ Legend ]


Nie potrafię korzystać z google i nie znam stron naszego PKP. Czy ktoś może zarzucić linkami do rozkładów jazdy PKP, PKS, Polskiego Ekspresu i dodatkowo jeszcze miejsce z cenami każdego z tych przewodników?

05.09.2004
21:52
smile
[276]

artaban [ swamp thing ]

PKP:
rozkład - https://www.pkp.pl/rozklad1.php
ceny - nie istnieją w sieci :)

PKS:
połaczenia i część cen, Wawa Zachodnia - Kraków: https://tinyurl.com/57bsh

Polski Express:
rozkład - https://polskiexpress.pl/rozklad/
ceny - nie istnieją w sieci :) a przynajmniej ja nie zauwazyłem;

05.09.2004
22:00
[277]

yagienka [ pułapka na Misia ]

myślę, że przegladu parszywej sytuacji transportowej dokonamy w środę i postaramy się tymi cennymi miejsami w samochodzie (a kto wie może w samochodach) podzielić - np. w jedną stronę jeden zestaw w powrotną inny

05.09.2004
22:01
smile
[278]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ceny PKP w jedną stronę do Kraka wynoszą nieco mniej niż 30 zeta przy zniżce studenckiej, jesli zdecydujecie się na pociąg osobowy.

05.09.2004
22:07
smile
[279]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ja proponuję, żebyśmy na środowe spotkanie popatrzyli na wszelkiego rodzaju pociągi jadące do Kraka, to nam się pozwoli zorientować co tam jeżdzi i czym byśmy chcieli się zabrać.
Czy ktoś planuje pchać się na ekspres? ;) ;P

Myślałam też o Polskim Ekpresie, tyle, że nie ma cen w sieci.
A pomysł yagienki też jest dosyć uczciwy - wymianka miejscówek podczas drogi powrotnej... oczywiście też wszystko jest do ustalenia, na razie do środy gromadzimy informacje ;)

06.09.2004
07:55
smile
[280]

Garbizaur [ CLS ]

Pobudka!!!

Wstawać, koniec weekendu!!!

06.09.2004
08:18
smile
[281]

The Wanderer [ green eye of the secrets ]

Gwiazd
Polski Express ostatnio podniosl ceny, jazdy nim jest drozsza niz IC...i dluzsza przy okazji.

06.09.2004
08:27
[282]

The Wanderer [ green eye of the secrets ]

PE Warszawa - Łódź - Katowice - Kraków codziennie 09:00 17:05
PE Warszawa - Łódź - Katowice - Kraków codziennie 15:00 23:05

Z pociagow macie tylko jeden pospieszny, reszta to IC <cena ~50zll dla studentow>:)

Warszawa Centralna Kraków Główny 0 18.09.04 6:15 8:55 2:40
Warszawa Centralna Kraków Główny 0 18.09.04 7:15 9:55 2:40
Warszawa Centralna Kraków Główny 0 18.09.04 8:10 12:48 4:38
Warszawa Centralna Kraków Główny 0 18.09.04 8:15 10:55 2:40
Warszawa Centralna Kraków Główny 0 18.09.04 9:15 11:55 2:40
Warszawa Centralna Kraków Główny 0 18.09.04 10:15 12:55 2:40
Warszawa Centralna Kraków Główny 0 18.09.04 12:15 14:55 2:40

06.09.2004
09:18
[283]

legrooch [ Legend ]


The Wanderer ==> Dokładnie :)

Z kimś gadałem na temat dojazdu Polskim Expresem do Krakowa i tłumaczyłem mu, że podróż jest długa. Pamięta to ta osoba? Miałem rację :)
A teraz zastanawiam się nad pociągiem i to bardzo poważnie. PKS nie jest jeszcze taki zły.

06.09.2004
09:19
smile
[284]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

The Wanderer ---> Jakie są ceny tych biletów??

06.09.2004
09:30
smile
[285]

legrooch [ Legend ]

Liczyłem w sumie IC trochę więcej, więc kto wie... :/
Ciekawe ile kosztuje normalny pociąg (tyle że to się turla 5 godzin :[ )

06.09.2004
09:40
[286]

The Wanderer [ green eye of the secrets ]

Cainoor
Expresy/IC z miejscowkami dla studentow kosztuja dokladnie 50 zl.
Pociag pospieszny okolo 30 zl <prawdopodobnie juz nieco powyzej, przed ostatnimi podwyzkami placilem 29 zl>
Czasy przejazdu masz powuzej.
Autobus Polski Express jedzie bardzo dlugo <przez Lodz i Katowice>, w soboty nie ma chyba znizek dla studentow <sa od poniedzialku do czwartku>. Przejazd z Krakowa do Lodzi kosztuje bodajze kolo 50 zl, ale ostatnio byly znaczace podwyzki, wiec cena zapewne troche wzrosla,

06.09.2004
10:11
[287]

yagienka [ pułapka na Misia ]

ja trochę życia w pociągach spędziłam i nie polecam 5 godzinnych wycieczek z PKP, jakby co na środę mogę przytaszczyć wydruki z połączeniami do Kraka

06.09.2004
10:14
smile
[288]

Mysza [ ]

Gwiazdku --> To ja się tu cieszę, popiskując jak dziki z radości, a Ty pffffffyfasz?? Pfffffff....... :P :)

Shadowmage --> Wygląda dokładnie tak samo jak na radarze, w podczerwieni i ultrafiolecie... kaszaniasto... :D

06.09.2004
10:27
[289]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Gwiazd-->kompletnie nie rozumiem, mięsko jest pyszniutkie :P

Jeśli chodzi o samochód, to moze ja sie u rodzinki wywiem, ale to nic pewnego w zwiazku z tym na razie niczego nie gwarantuję.

06.09.2004
11:01
smile
[290]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Jeżeli chodzi o mnie i o Kermita, to my się możemy na dobrą sprawę pojwić w Kraku już w piątek, bo nie wiąże nas robota - o ile tylko znajdziemy jakiegoś frajera, który byłby w stanie nas upchnąć u siebie na chacie na noc ;) ;P Tyle tylko, że to jest rozwiązanie, które nie podpasuje większości z Was z uwagi na pracę.
Wtedy mogłabym się nawet te 5 h przetelepać w pociągu, bo i tak piatkowe popołudnie poszłoby na odpoczywanie w knajpie ;P

Idę zjeść śniadanie, bo właśnie wstałam, a po powrocie będę kombinować.

A, i żeby jasne było: ja się nigdy nie upierałam przy PE, to nie ja przekonywałam legroocha, że jest szybki i tani - po prostu skojarzył mi się jako jedna z możliwości dojazdu :)

06.09.2004
11:03
smile
[291]

legrooch [ Legend ]

Ja po ostanich problemach samochód Yeenny spisałem na straty. :(
Ale to ja to zrobiłem. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Wypłatę młoda dostanie, to pojedziemy :>

Pytanie do wszystkich ==> Kupujemy czarne, czarne i tylko czarne koszulki? Myślę i Misiowym na plecy, a L@WYERowym na pierś :D

06.09.2004
11:09
smile
[292]

legrooch [ Legend ]


Gwiazd ==>Ja zapomniałem, a TO BYŁAŚ TY!!!!!

06.09.2004
11:12
smile
[293]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No to blondyna ma przerąbane...

06.09.2004
11:15
smile
[294]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Zwariowałeś? ;) Jak mogłam Cię przekonywać, że będzie szybko i tanio, skoro nie wiedziałam ile się jedzie ani jaka jest cena?? :) Może znasz za dużo blondynek i Ci się mylą? ;)

06.09.2004
11:41
smile
[295]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No proszę, na kolejnym spotkaniu nie ja z ILKIEM, ale Gwiazd z legroochem zrobią sobie zapasy ;>

06.09.2004
11:51
smile
[296]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Hehe, przypomniałeś mi tę scenę jak po Waszej walce pokonany przez Ciebie ILEK leży na dywanie i wrzeszczy: "To, *****, zapasy były?! Myślałem, że miało być katrate!!! Mogłeś powiedzieć..." ;D

06.09.2004
11:53
smile
[297]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Gwiazd ::> Tam było za malo miejsca na karate ;> Więc elastycznie zmieniłem styl walki ;oD

06.09.2004
11:59
smile
[298]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Tylko chyba zapomniałeś powiedzieć o tym ILKOWi ;P ;)

06.09.2004
12:01
smile
[299]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Oj tam... dowiedział się w zwarciu ;>

06.09.2004
12:04
smile
[300]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Wiesz, wtedy to mogło być dla niego trochę... zaskakujące ;) ;P

06.09.2004
12:13
smile
[301]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No, ale tych zwarć było kilka? ;oP

PS. Ktoś zakłada wątek, czy mam to znów zrobić ja?

06.09.2004
12:16
smile
[302]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ty :P

06.09.2004
12:17
smile
[303]

legrooch [ Legend ]

Mój będzie następny. Nie mam fotek pod ręką :P

06.09.2004
12:19
smile
[304]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No dobra, ale mam nieco zajęte łącze, więc to chwilkę może potrwać ;>

No i wrzucać fotkę, czy już może któreś logo? ;oP

06.09.2004
12:38
smile
[305]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

witam
wreszcie wróciłem z "wakacji" na stałe :)

pytanko :
ma ktoś fotki z naszego spotkania (tego z 21...)
no niw wiem gdzie szujać odkąd "wcieło" wyszukiwarkę wątków...

06.09.2004
12:46
[306]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Kilka osób je ma. Warunki otrzymania koncesji do ustalenia ;>

Hir ju ar...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.