
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
WWWAiS - wypasionej i klimatycznej zabawy ciąg dalszy... ;>
W tej części nikogo nie opluwamy,nie warczymy i nie gryziemy (ani nie podgryzamy), jesteśmy mili dla siebie i (nawet bardzo) innych,a wszyscy nie stosujący się do zasad zostaną surowo ukarani z zastosowaniem Zestawu Małego Kata :-P
Uprasza się o niemarudzenie i nie podnoszenie wątku na siłę, konskwencją będzie zgłoszenie delikwenta do wątku moderków z zamiarem zabanowania :))
Wszelkiej maści warzywa (ziemniaki, buraki et consortes) proszone są o zebranie swoich zabawek i znalezienie innego placyka zabaw, na którym poziom będzie dla nich odpowiedni (powinno chyba być odpowiednio niski).
Apel do kobiet: Wstęp z łomem, wzbroniony!!!
Apel do warzyw, mających jakiekolwiek wąty co do osób zamieszkujących piękne miasto stolyczne: WYNOCHA !!!
PS. Jako, że rozmowa zeszła ostatnio na sztukę, w tytułowy post pozwoliłem sobie wkleić prawdziwe dzieło tejże, zdjęcie miesiąca, a może nawet i roku :oP Niech się uczą te wszystkie współczesne lebiegi od najlepszych :oD
Szanownie uprasza się o spożywanie większej ilości piwa i większą ilość spotkań.
Cainoor [ Mów mi wuju ]
ekhmm...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Łot, coś nie pasi? :oP
ILEk :::> A ile masz tego wina? ;oP
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
ile kupie tyle bedzie...polwytrawne, czerwone...pasi????

Cainoor [ Mów mi wuju ]
To ekhm... to zamiast "pierwszy!" :P
Poza tym, nieeeee chcccceeee miiii sięęęę siedzieć w robocie.
Pozdrowienia ze słonecznego Centrum.
Widzę: Pałac Kultury, ten budynek ze znaczkiem Merola, jakieś dzwigi, ceglany komin hehe.
Ktos zgadnie na jakiej ulicy siedzę?? :D

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
swietokrzyska???

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Cainoor ::> Bo już szykowałem bejsbola ;>
ILEK :::> Deal. Choć wolałbym półsłodkie, ale niech będzie :o)
Cainoor [ Mów mi wuju ]
Żadna tam Świętokrzyska :D
Podpowiem, że mam przy budynku tory tramwajowe :D

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Paudyn--->to sobie kupisz kilo cukru:)))))))))
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Panska, Prosta?? zawsze mi sie te dwie myla:))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
ILEK :::> Używam słodzika...
PS. Prosta, albo Jana Pawła :o)

yagienka [ pułapka na Misia ]
najlepsze wino to wytrawne wino, w ostateczności pół !!!

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
błeeeee.... kwasota jak cholera...

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Prosta chłopaki... jest ktos niedaleko, to na lunch bym skoczył na bronka :D
Pijus [ Legend ]
Cainoor - milej pracy:)))))))) ja zaraz tez bede ciezko pracowal....w Forgotten Realms:PPPPPP hahahah
dzieci zaczely szkole...hahhaha......jak milo popatrzec:P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
jak milo popatrzec:P
... na te dziewczątka w białych koszulkach i zwiewnych spódniczkach :oP

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Paudyn ----> czy to nie podpada pod pedofilię ?

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Piotrasq :::> Oglądam się tylko za takimi starszymi z liceum ;oP

legrooch [ Legend ]
Paudyn ==> Jasne... A łyżka na to.... :>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
legrooch ::::> ty się lepiej zajmij swoją Yeenny, bo na zdjęciach (zwałszcza tych kompanijnych) wyszło, że zmienia obiekt zainteresowań ;>

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Jeny, nawet Yenny? :P
A tak a'propo licealistek - to nie ma nic lepszego niż taka młoda, kiedyś niewinna, osiemnastka! :))))
Pijus ---> Nadal męczysz Icewind Dale??

legrooch [ Legend ]
Cainoor ==> Co nawet Yeenny??!!

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Przepatrzyłam ostatnie posty, moje czujne oko wychwyciło słowa "wino" i "pijaństwo", już mi się podoba... ;P
Jeżeli dobrze widzę, to w sobotę wciągamy piwo, a w przyszłą środę jakieś trunki bardziej wyrafinowane? ;) Plan mi całkowicie odpowiada! :) Ja i Kermit będziemy na meczach na 100%.
Paudyn --> zdjęcie wybrałeś odpowiednie, za co masz plusa....
...ale za apel do kobiet [do kobiety właściwie ;P] masz łomot w sobotę :>
BTW: Mnie bardzo cieszy, że dzieci zaczęły szkołę... znowu się zaczną korepetycje i będę gówniarzy męczyć *demoniczny śmiech niosący sie po wątku* ;D
Jak tam inne pomysły na logo WWWAiS? Są jeszcze jacyś odważni, co chcą zapodać swoje pomysły? ;)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
A tak a'propo licealistek - to nie ma nic lepszego niż taka młoda, kiedyś niewinna, osiemnastka! :))))
Oj tak, ciężko teraz o te niewinne.. ;oP

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Gwiazd :::> Rozumiem, że miast ILKA, w sobotę staję w konkury z Tobą ;>

L@WYER [ Valaraukar ]
O której pijemy w sobotę ?
Bo co do miejsca, to rozumiem, że oglądamy przy okazji mecz... :D

el f [ RONIN-SARMATA ]
Paudyn - ale się z Ciebie romantyk* zrobił hi, hi, hi...
*wniosek wyciągniety na podstawie analizy cielęcej miny na załączonym zdjęciu... swoją drogą przy tej damie, pewnie miałbym nie lepszą... :-)D

legrooch [ Legend ]
O której w sobotę? Może się coś wykombinuje.
A tak wogóle to PEDOFILE!!!!! I na wszelki wypadek to napiszę - PEDOFILKI!!!!!

legrooch [ Legend ]
el f ==> Uważaj na łom!

Cainoor [ Mów mi wuju ]
legrooch ---> "Jeny, nawet Yenny zmienia obiekt zainteresowań ;>"?
Teraz wszystkie tak robią, więc trza uważać hehe
el f [ RONIN-SARMATA ]
legrooch - łom ?

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
el F :::> Bo wiesz.... ja tylko z zewnątrz jestem taki groźny i krwawy wiking... duszę mam romantyczną ;oP

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Paudyn --> to zależy w czym te konkury! :>
L@WYER & legrooch --> mecz jest o 15:00, czego tak wyjecie? Zła godzina? ;)
el f --> Paudyn pewnie zaraz powie, że ma cielęcą minę, bo się bał, że dostanie ode mnie łomem :> Ale to nieprawda, widać przecież wyraźnie, że mam rączki na stoliku :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Nie da się ukryć, że łom stanowi jakiś tam procent owej nutki romantyzmu na mojej twarzy ;>
Garbizaur [ CLS ]
Witam ponownie!!!
a propo pytania legroocha, czy mi jebło deklem że piszę o 5.47, to po prostu nie mogłem rano spać (w sumie to obudziłem się o 4.20) - stres przed szkołą. :(

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Paudyn --> no przestań, bo jeszcze ktoś pomyśli, że trzymałam łom w chwytnej stopie i Cię nim szturchałam pod stolikiem ;)) A przecież to akurat jedna z tych niewielu sytuacji, kiedy byłam taka spokojna i niewinna.... ;)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Gwiazd :::> A więc to nie Ty mnie szturchałaś pod stołm? Więc kto to mógł być... hmm...

L@WYER [ Valaraukar ]
Gwiazd --> Kto wyje ? Gdzie wyje ?
Oki - ja będę jakby co na kwadracie od 14.45 .

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Paudyn --> nie wiem, popytaj kolegów :>
L@WYER --> ok, to my się przyciągniemy na 15:00, mam nadzieję, ze trafimy ;)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
O której jest ten mecz? Żebym wiedział ile wcześniej wyjechać z chaty rowerem ;>

L@WYER [ Valaraukar ]
Gwiazd --> nadzieja matką ...

el f [ RONIN-SARMATA ]
Gwiazd - wydaje mi się, że ten "łom" to taka toporna, wikińska próba poetyckiej przenośni :-)
Twoja uroda widać działa na mężczyzn jak łom o czym dobitnie świadczy pałdynowa minka hi, hi, hi
Pałdyn- to widać na załączynym obrazku ;-)

el f [ RONIN-SARMATA ]
Na mnie też chyba podziałała łomowato... Paudyna spolszczyłem na Pałdyna... :-)

legrooch [ Legend ]
<== Cainoor ==> Nie drażnij i nie podpuszczaj wilka :)
Może się pojawię w sobotę, ale sam. I myknę na 19-20 do domciu.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
el F :::> To widać, ale nie przejmuj się, zawsze jak dyktuję swoje nazwisko, muszę dodawać, że przez "u" :o)

Cainoor [ Mów mi wuju ]
legrooch ---> Grrrr :DDDDD

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
el f --> ja myślę, że w oczach Paudyna [vel Pałdyna ;))] widać nie zachwyt urodą, ale nieufność i strach ;D
Łom jest jak najbardziej realny - mam nadzieję, że w sobotę ILEK przyniesie cyfrówkę, to bym strzeliła mu kilka fotem, żeby straszyć nim niewiernych :>
legrooch --> my też nie będziemy w sobotę siedzieć do rana, zmyjemy się po kilku godzinach. A czemu Yeenny nie będzie?

legrooch [ Legend ]
Gwiazd ==> Praca do 20... Dlatego myknę najpóźniej na tą godzinę do domu.
Cainoor! Uważaj sobie! :> ;)

el f [ RONIN-SARMATA ]
Gwiazd - nie wierzę w ten łomik... po co Ci zresztą łom skoro wystarczy uśmiech... ;-)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
el f --> łomik jest prawdziwy :) Czerwoniutki i zakrzywiony :) Wziął się z mojego uwielbienia dla łomu z Half-Life'a - spodobał mi się do tego stopnia, że w końcu dostałam podobny w prezencie :)
Uśmiech nie ma takiej siły przebicia, nie można nim bić po głowach w chwili zdenerwowania ;)
A na niektórych w ogóle nie działa ani mój łom, ani uśmiech, tylko wytrzesz oczu - prawda, legrooch? ;>
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
*edit
wytrzeszcz

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Uśmiech nie ma takiej siły przebicia, nie można nim bić po głowach w chwili zdenerwowania ;)
I pewnie nie da się nim wymusić takiej rozanielonej miny, jak moja na zdjęciu ;>

el f [ RONIN-SARMATA ]
Heh, jakoś moja wyobraźnia jest zbyt uboga i nie mogę sobie wyobrazić Gwiazd(y) z łomem...
Ale jak wrócę do domu to pstryknę swój łomik (tak, tak, też posiadam) i wkleję :-)D
Paudyn - czyżby romantyzm podszyty łatką strachu ? ;-)

legrooch [ Legend ]
Napiszę to szczerze - nie zauważyłaś, że unikam z tobą kontaktu oczy prosto w oczy?
Nie potrafię znieść takiego wzroku. Podoba mi się, ale nie potrafię wytrzymać :)
I nie zjadaj cz następnym razem, bo to z tobą porozmawia Kermit z łomem :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
el F :::> No, a jak, w końcu w dzisiejszych czasach trzeba być macho ;o)

L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> teoria głosi, że jak wyruszysz koło 14tej od siebie, to na 15tą powinieneś się ze spokojem wyrobić.

s@kur@ [ Pretorianin ]
legrooch a czemu jak erotyczna to od razu do mnie :P
Paudyn dziadu, więcej części nie zakladasz :P

yagienka [ pułapka na Misia ]
15.00 w sobotę, hym..... nie powiem trochę dziwna pora na mecz, ale pomyślimy nad naszym stawiennictwem pozytywnie. A teraz bonusik:PPP
-Najpierw trzeba szeroko rozpostrzeć skrzydła,
potem pomachać ze trzy razy na próbę, żeby
sprawdzić, czy wszystko w porządku, a potem...
- Ale ja nie mam skrzydeł - przerwal mu łoś.
- Aha - odrzekł zmieszany swoją nieuwagą kruk.
- Ale mam bogatą wyobraźnię. Może wystarczy
jak sobie wyobrażę, ze mam skrzydła
- dodał łoś bez kompleksów.

Sasanka [ Generaďż˝ ]
czesc
napiszcie co i jak ze spotkaniem bo czytac mi sie nie chce od ilus tam czesci wyspy
najlepiej na gg szybko zwinnie i tak,zebym zrozumiala:-P
dzisiaj bylam na kursie obslugi systemu TUI i poprostu masakra :O
wiecej trzeba wkuc niz do examu w sesji ze wszytskich przedmiotow:-D
łaaa...
pozdrowionka :-D
P.S. Cainoor - obiecales mi kiedys wyskok na piwko do warki a niedlugo koniec sezonu i co??? :-PPP
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
el f obiecał zdjęcie łomu, czekam więc na to zdjęcie i czekam... baaaardzo niecierpliwie :)
Kto w końcu będzie w sobotę na meczu?
L@WYER, ja, Kermit, Paudyn, ILEK? A reszta?
A w ogóle to mnie łeb napieprza niewąsko :( Fatalnie się czuję... :(

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Achtung, achtung!!!
Meczo odbywa się o 15, ale CZASU LOKALNEGO, czyli w tamtejszej Irlandii Północnej, zaś w Polsce jest wtedy godzina 16!!!
L@WYER :::> Jak wyruszę o 14.30, to spacerowym tempem się do Ciebie wyrobię z okładem ;>
s@ku@ :::> A kto, Ty? Buheheehehehe :o)))))
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
No patrzcie Państwo, a to niespodziewajka... to mamy się temu potworowi władować na chatę o 16:00, tak? Czy zostajemy przy tej 15:00?

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Żeby nie było, że zmyślam... ;oP
Trójka holenderskich sędziów prowadzić będzie sobotni mecz piłkarski Irlandia Płn. - Polska w eliminacjach mistrzostw świata. Spotkanie w Belfaście rozpocznie się o godzinie 15.00 czasu lokalnego (16.00 czasu polskiego).
https://sport.wp.pl/wiadomosc.html?wid=5688037
Tutaj zaś link do stronki Polskiego Związku Piłki nożnej ;>
4 WRZEŚNIA, BELFAST, STADION WINDSOR PARK, ELIMINACJE MŚ-2006, IRLANDIA PŁN. - POLSKA, początek meczu godzina 16:00 (czasu polskiego).

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
...ależ ja Cię nie posądzam, że zmyślasz... chociaż lepiej mieć potwierdzenie godziny meczu z innych źródeł ;P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Alez wiem, to po prostu na wypadek, gdyby ktoś uznał, że chcę zamieszać i zrobić dowcip (taką mam już reputację u bliższych znajomych ;oP )

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Witam z roboty! :)
Sasi ---> Ciężko u mnie teraz z czasem, ale może dam rade urwać się raz na jeden wieczór w przyszłym tygodniu. Co powiesz na wtorek?
legrooch [ Legend ]
Czołem. Zmiana planów, ale o tym, to się może sami dowiecie w sobotę.
Albo będziemy z Yeenny, albo obydwoje nas nie będzie.... (chyba odpada wariant że może przyjadę sam)

yagienka [ pułapka na Misia ]
chyba odpada wariant że może przyjadę sam - solidarność, czy związkowy zamordyzm, oto jest pytanie :P))))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ja tam wiem, ale nie powiem...

yagienka [ pułapka na Misia ]
Egoista!!!:PPP

s@kur@ [ Pretorianin ]
Paudyn, tak ja!

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Egoista!!!:PPP
Zdrowy egoista, chciałaś powiedzieć ;oPPP
s@kur@ :::> CS :o))))

s@kur@ [ Pretorianin ]
AUPCW? :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
s@kur@ :::> CCBO :o))))
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Hej!
Jedzie stąd ktoś na Piknik Gola? Przygarnie mnie ktoś do swojej ekipy? :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Shadow :::> Cofnij się do poprzedniego wątku, tam jest lista :o)

s@kur@ [ Pretorianin ]
Paudyn, CTP? :))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
s@kur@ :::> ACCTKO....

s@kur@ [ Pretorianin ]
NTMSŚ :P

el f [ RONIN-SARMATA ]
Gwiazd - przepraszam, nie wyrobiłem się wczoraj... postaram się nadrobić dzisiaj.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Wkleiłbym taką MSŚ, ale wtedy trzeba by było przenieść wątek do kategorii +18....

s@kur@ [ Pretorianin ]
tutaj wszyscy mają powyżej, dawaj :P
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
To pozwolę się dopisac i przekelić listę :) Mam nadzieję ze znalazłem ostateczną.
1.legrooch & Yeenny
2.yagienka & Misio Jedi
3.Gwiazd & Kermit
4.Sasanka & mikmac
5.L@WYER
6.Paudyn
7.ILEK
8.Cainoor & 0,5l
9. Shadowmage
Będę śledził na bierząco informacje :P
Paudyn-->a czy czas letni nasz i wyspiarski nie rózni się o dwie godziny? A moze tylko angielski?

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
1.legrooch & Yeenny
2.yagienka & Misio Jedi
3.Gwiazd & Kermit
4.Sasanka & mikmac
5.L@WYER
6.Paudyn
7.ILEK
8.Cainoor & 0,5l
9. Shadowmage
10. Pijus

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Shadow :::> O godzinę. Sam się na to łapałem, jak jeszcze pracowałem na Wyspach... Zresztą kto, jak kto, ale pan geograf powinien znać rozłozenie stref czasowych ;oPP
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Paudyn-->ciiii.... ja Ci moge powiedziec, ze do map podziału ziemi na stefy czasowe używa sie odzwzorowania pseudowalcowego mercatora (chyba, ze pokręciłem :P), ale teorii stref nie znam, bo na wykłądy z astronomii nie uczęsczałem zbyt pilnie :D Poza tym rzeczywisty podział ma niewiele wsolnego z założeniami :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ten rzeczywisty podział w ogóle jest jakiś dziwny. Wyspy są o godzinę do tyłu, zaś Francja leżąca na tej samej długości geograficznej co Wyspy, czy taka Hiszpania, do której nam dalej nić do WB, mają taką samą strefę czasową jak Polska...
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
To pewnie ma podłoże takze w działaniach politycznych. W końcu Anglia i Francja zawsze ze soba rywalizowały i wątpie, by żabojady chciały się podporzadkowac czasowi angoli :) Z resztą wiesz jakie były zapawy z połunikiem zerowym. Anglia miała Greenwich, Francja Paryż, a Hiszpania Kadyks. A wielu kapitanów obierało jako punkt bazowy port z którego wyplynęli...
Z reszta takich psikusów czasowych jest wiecej, Chiny to też praktycznie tylko jedna strefa, m.in. Indie mają czas przesunięty o pół godziny, a graniczace ze sobą Algieria i Lbia maja dwie godziny róznicy (oczywiscie leząc mięszy nimi Tunezja ma czas środkowy...)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Iran, Irak, Indie, spora część Arabii Saudyjskiej, czy też środkowa Australia, to w ogóle jest masakra, bo obowiązujący tam czas lokalny częstro potrafi być bardzo dziwny ;>
Zresztą co to za polityka, Anglia obrażając się na Francję, obraziła się na prawie całą Europę ;o))) A na ruch lewostronny to nawet angielscy kierowcy tirów klną wniebogłosy :o)) No i tak herbata z mlekiem... zawsze twierdziłem, że Brytole są lekko stuknięci ;oP

yagienka [ pułapka na Misia ]
Paudyn----> co do herbaty, to jeżeli parzona na sposób klasyczny, czyli super siekiera, to kapka ciepłego mleka moze być, oczywiscie od czasu do czasu, czyli nieczęściej niż 2 razy do roku, a i to przegięcie
------> co do zdrowego egoizmu, to chodzi ci zapewne o zachowanie zdrowia, bo jak powiesz to masz łomot od legroocha lub Yeenny :PP
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Paudyn--> W środkowej Australii i tak niky nie mieszka, podobnie jak w Arabii Saudyjskiej. Koczownikom i tak niepotrzebne są zegarki, a szejkowie żyją i tak od tankowca do tankowca :)
Ruch lewostronny to jest nie tylko w Anglii, Taka Tajlandia czy Japonia też nie ma normalnych kierowców. BTW w Anglii raz pojechałem na rondzie w odwrotną, znaczy naszą stronę. Całe szczęście, że to byl środek nocy :)
yagienka-->bawarki to ja od dzieciństwa nie piłem i jakos za tym nie tęsknię :) Mozna pić inną herbatę niż siekierę? :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Shadow ::> To że jeżdzą inni, nie jest żadnym wytłumaczeniem. Niech biorą przykład ze Szwedów i się ucywilizują ;o)))
W środkowej Australii i tak niky nie mieszka, podobnie jak w Arabii Saudyjskiej.
Dobra dobra, jak wybiorę się na jakąś trasę przetrwania, to przyda się aktualna godzina :o))))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
yagna :::> Zdrowie przede wszystkim... można więc i tak tłumaczyć ów zdrowy egoizm :o)))

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Cainoor - wtorek jest ok :-D tylko ja moge po 16 lub 17, zalezy ja mnie beda chcieli w pracy,ale to sie jeszcze dogadamy.moze bysmy zwerbowali niejakiego PIJUSA? czy on juz w zupelnosci wycofal sie z zycia "publicznego"? :-) :-P

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
el f --> ależ ja nie zmuszam :) Po prostu jako miłośniczka łomów czekam z zainteresowaniem :)
Hej, może ktoś [w domyśle: legrooch ;P] skontaktowałby się z MaLLym? Ja nie mam na niego namiarów, a może chciałby się wybrać na piknik z naszą radosną ekipą ;))
W ogóle widzę, że nasza grupa pięknie się rozrasta, będziemy godnie reprezentować stolycę ;P
Wciąż mam problem ze skombinowaniem samochodu, chociaż walczę.... :/
A poza tym chyba powariowaliście, żeby rano toczyć rozmowy o goegrafii... jak Was słucham, to jednak się cieszę, że się nie zdecydowałam na te studia ;))
I kto w końcu będzie na meczu w sobotę? Misiostwo, czy Wy się wybieracie? Bo chciałabym wiedzieć czy mamy dla Was przynosić różne rzeczy, które chcieliście ;)
Na razie zakładam, że obowiązuje lista: ja, Kermit, L@WYER, Paudyn, ILEK?

yagienka [ pułapka na Misia ]
Gwiazd-----> a przynieście, to nas zapewne zmobilizuje do przyjścia :)
Shadowmage----> np. herbata z cytryną, a co do mleka, to ta na sposób angielski nie ma nic - oprócz mleka - wspolnego z naszą ohydną bawarką

legrooch [ Legend ]
Więc tak. Żaden z tego związkowy zamordyzm, tylko zły moment na pewną sprawę. Między nami jest wszystko ok tak wogóle :) Dotyczy to innej sprawy. Finał tego taki, że piknik z naszej strony stoi pod znakiem zapytania. Wszystko pokaże czas.
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Gwiazd-->co ma znaczyć, że bys się ne zdecydowała? To wspaniałe studia :P (tfu, co ja mówię...) Dzięki nim nie bedę ogładał zblizajacych sie meczów(no może, ale w domowym zaciszu), bo bede zakuwał do poprawki :(
Paudyn-->to sobie wexmiesz gpsa i policzysz czas lokalny z położenia geograficznego :P

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Sasanka ---> Ja też jestem za spotkaniem po 16 (ta głupia praca!:P) i za tym, by zwerbować Pijusa. Jednak z nim to będzie ciężko, bo ... wiesz jakie są narzeczone :D

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Dla mnie herbata z mlekiem to jakieś paskudztwo przeokropne :|
yagienka --> a dobrze, dobrze, to skoro tak, to lecę szukać płytek :)
Shadowmage --> dostałam się na geografię na UW, ale z niej zrezygnowałam. Wypłoszyło mnie rysowanie mapek [jestem absolutnym beztalenciem plastycznym, nawet z linijką rysuję krzywo] i duża ilość matematyki, potrzebna do wszystkiego [a ja do dzisiaj mam rzygawkę na widok cyferek i od 6. klasy podstawówki miałam na świadectwie dwóje i tróje z matmy] :)
Czasem żałuję, bardzo lubiłam geografię w liceum, maturę z niej zdawałam... ech, to były czasy ;)
No trudno, przepadło, będę magistrem czegoś innego ;P
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Gwiazd-->hehe, ja byłem na zarządzaniu na UW, ale tam to jest dopiero masa cyferek... tak wiec poszedłem po rozum do głowy i zmieniłem kierunek (a teraz mam poprawke z ekonomii, bo byłem ambitny i nie chciałem 3 przepisywać, grrr...). mapki mnie też przerażały, bo zapewne talenty plastyczne mamy podobne, ale jakos to poszło. Matmy wcale nie jest tak dużo, a sam przedmiot był na poziomie podstawówki. Można wiedzięc co studiujesz?
yagienka-->no oczywiscie z cytryną :) Siekiera z cytryną :)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
[bShadowmage--> zarządzanie, ekonomia, jakieś kierunki biznesowo-bankowe itd to według mnie horror w czystej postaci :)
Matematyka na poziomie podstawówki to i tak dla mnie rzeczy zbyt wyrafinowana. Nie umiem do dzisiaj takich banałow używanie cyrkla, dzielenie pod kreską [zmora i koszmar mojego dzieciństwa] czy rozróżnianie koła i okręgu [dla mnie to to samo]....
...dlatego też rozwijam się w kierunku diametralnie różnym i kończę polonistykę :)
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
*edit
takich banałów jak ...
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Gwiazd-->polonistyka, auć :) Najszczęsliwszy dzień w moim życiu to było zdanie matury ustnej z polskiego :)
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Shadowmage --> :) Ja dziękuję wszelkim siłom wyższym, że za moich czasów nie było nowej matury z obowiązkową matematyką, bo bym ją na pewno oblała ;) No chyba, że obok poziomu podstawowego i zaawansowanego wprowadzonoby poziom "żenada" - w takiej kategorii mogłabym spróbować ;P

L@WYER [ Valaraukar ]
Gwiazd --> od pewnego czasu obowiązująca na każdym spotkaniu lista brzmi: Kto przylezie, ten będzie ...

yagienka [ pułapka na Misia ]
No chyba, że obok poziomu podstawowego i zaawansowanego wprowadzonoby poziom "żenada" - i wtedy dostałabyś celujący
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
L@WYER--->co z zasilaczem??

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Cainoor - ok. czyli 16 wchodzi w gre:-)
napieraj na Pijusa :-PP narzeczona przeciez moze wziac ;-)
niewykluczone,ze ja bede z mackiem,ale sie zobaczy jeszcze :-)

legrooch [ Legend ]
LOL
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
legrooch-->jakaś plaga, gdzie nie zajrzę to ten link :)
Gwiazd-->"żenada" to własciwe określenie tego, co zaprezentowalem na ustnym polaku... No ale dostałęm Mickiewicza, a programowo sie go nie uczyłem :P

legrooch [ Legend ]
I coś dla miłośników motoryzacji:

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Łomatko, za taką cenę, to ja jednak znajdę coś innego...

Yans [ Więzień Wieczności ]
Eee tam, takim to ja rano po kefir jeżdżę ;-))
Garbizaur [ CLS ]
legrooch ---> ciutkę drogi ten Jaguś. :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Eee tam, takim to ja rano po kefir jeżdżę ;-))
Nie kantuj Mieciu, toć ja widziałem, jak podjeżdzasz pod sklepik tym pyrkotem z lewej ;oP
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
I tak nic nie przebije Cartoon trabant mojego starosty z roku :)

Garbizaur [ CLS ]
<--- Shadowmage
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
No to jeszcze fotka "od tylca" :)

Pijus [ Legend ]
Sasanka/Cainoor - widze Was!:) We wtorek popoludniu.......hmm.......zobaczymy...:P Mila ma do 16 prace, wiec moze raczej kolo 17.........A w ogole to weekend sie zbliza...:)
Pijus [ Legend ]
a tak w ogole to bedzie jej 1 dzien w pracy, wiec nie wiadomo jak to zniesie:))))) mam nadzieje, ze dobrze...

yagienka [ pułapka na Misia ]
Riebiata!!! Zapomnieliśmy na smierć o ślubie PiccoloUve (sobota 15.30) proponuję zatem małą korektę sobotniego planu, czyli najpierw ślub a potem siup, czyli meczyk i toasty na cześć:))

el f [ RONIN-SARMATA ]
Gwiazd - a słowo ciałem sie stało ;-)
Peacemaker w całej okazałości ;-)

el f [ RONIN-SARMATA ]
I "stomatologiczne" zbliżenie na ząbki ;-)
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
elf-->a podobno łomiarz był Wawy...

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Pijus - my Ciebie tez widzimy :-P
we wtorek to bedzie moj przed, przed ostatni wtorek pracy :-D kiedys trzeba pojechac na wakacje :-)))
a to Ona taka nerwowa jest ?;->
chociaz ja swoj pierwszy dzien w pracy znioslam tragicznie pod wzgledem zdartych paluszkow u nog, bo trzeba bylo załozyc pantofelki ,a nozka do sportowych bucikow przyzwyczajona i sie pokaleczyla:-D
Pijus [ Legend ]
Sasak - nerwowa nie jest prawie wcale, ale moze byc lekko zmeczona:)
sie obaczy:)))

Sasanka [ Generaďż˝ ]
a Cainoor mowil ze jest bardzo nerwowa:-PP
:-))))
czy kazdy facet mowi - "sie obaczy"???

Pijus [ Legend ]
a co tam Cainoor wie...moze jak czasami slucha co ten gada, to sie lekko zdziwi........
"Sie obaczy" jest zarezerwowane dla elyty:)))

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
el f --> jestem pod wrażeniem - prawdziwe z niego cudo :) Gdyby go na czerwono przemalować - byłby IDENTYCZNY jak w HL, co jest największym komplementem jakim mogę obdarzyć jakikolwiek łom :) Chociaż w wersji niebieskiej też niczego sobie :)
Mój jest co prawda czerwoniutki jak jasna cholera, ale to chyba damska wersja, bo nie dość, że jest krótszy, to jeszcze dodatkowo zaopatrzono go w gumową rączkę na końcu ;) Znaczy się taka burżujska wersja - ale że był to prezent, to nie będę wybrzydzać :)
Gdzieś czeka na mnie jeszcze jeden łom [chyba troszkę bardziej podobny do Twojego], ale na razie jedynie mi go obiecano, na oczy go nie widziałam.
Żeby było zabawniej - jeden i drugi to prezenty od ludzi z GOL-a, którzy świetnie wiedzą o moim umiłowaniu dla łomu z Half-Life'a ;D

el f [ RONIN-SARMATA ]
Gwiazd - heh, cieszę się że Ci sie podoba :-)
Generalnie lubię rózne metalowe zabawki i troche tego mam ---->

el f [ RONIN-SARMATA ]
Gwiazd - prócz "Zestawu małego Sarmaty" z poprzedniego postu, mam też zalążek "Małego samuraja" ----------->

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
el f --> jejku.... rewelacja :) Lubię różnego rodzaju żelastwo, chociaż - troszkę wstyd się przyznać :/ - jestem w tych sprawach kompletnym laikiem i moje zainteresowanie ogranicza się do macania zgromadzonej przez znajomych broni i wydawania okrzyków zachwytu :)
Gdybyś mógł w kilku słowach powiedzieć mi co zawiera "Zestwa małego Sarmaty" - byłabym naprawdę usatysfakcjonowana. Mimo znajomych zarażonych podobną pasją każdy kawał żelastwa nazywam uparcie "mieczem" lub "szablą", bo to jedyna broń, jaką zwykle potrafię zidentyfikować ;P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
hi hi, czegoś mi w tym zestawie Małego Sarmaty brakuje... ;oP

Mysza [ ]
Półtoraka, Panie Bracie, półtoraka... i nie o mieczu mówię... :p :D

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
To jest to, czego zapomniał el F ;o))

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Pijanice cholerne... idź z tym na nasz wątek o piwie, a nie tutaj z tym kuflem latasz ;P Pełen chociaż? ;))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Żartujesz... toć pełnego bym go tak tutaj nie wystawiał na widok publiczny... jeszcze by kto upił :oP

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Pierwsza bym mu do środka zajrzała - gdyby tylko była nadzieja, że coś w tym środku jest ;D Ale już Cię poznałam, zostawiania trunków bym się po Tobie nie spodziewała ;P

el f [ RONIN-SARMATA ]
Gwiazd - chętnie :-)
U dołu dwie karabele. Ta z lewej to typowo ozdobna zabawka do powieszenia nad kominkiem. Ciężka i źle wyważona. Druga to robiona na zamówienie - typ IIa w/g Zabłockiego, kopia oryginalnej karabeli z połowy XVII wieku (wymiary, przekroje, waga etc) opisanej i rozrysowanej w "Cieciach prawdziwą szablą" . Dosyć lekka, dobrze wyważona, można kręcić młyńce bez zwichnięcia nadgarstka ;-)
W środku zdjęcia miecz dwuręczny. Cięzki jak cholera i niezbyt historyczny... raczej wariacja na temat miecza późnośredniowiecznego, podobnie topór - oba mialy za to niezaprzeczalną zaletę... niska cenę ;-)
Kupiłem je kilka lat temu na Grunwaldzie targując zawzięcie :-)
Po obu stronach miecza rapiery. Ten z lewej, z tarczkami to taka "damka" - leciutki, zuopełnie nie męczy dłoni, wzorowany na rapierze toledańskim z I połowy XVII wieku (ten dostałem w prezencie).
Drugi - z jelcem krzyżowo-kabłąkowym to replika rapiera włoskiego z końca XVI wieku opisanego i zilustrowanego w książce Żygulskiego "Stara broń w polskich zbiorach".
To takie małe poniżej topora, to włoski puginał pojedynkowy czyli tzw "lewak" (trzyma sie go w lewj dłoni) z drugiej połowy XVI wieku. Też kopia z Żygulskiego :-)
A żeby nie zamieszczać suchego opisu, to mam jeszcze takie cudo -------------->
Łuk krymsko-tatarski, świetna zabawa... szczególnie gdy strzały latają wszędzie, tylko nie w tarczę :-)D

el f [ RONIN-SARMATA ]
Mysza, Paudyn - czytać Panowie proszę - przeciez napisałem że to "Zestaw małego Sarmaty" ;-)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
To ten łuk zamierzałeś zabrać na ewentualny zlot samurajów? Gees... wymiary to to chyba ma... ;o)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
el f --> dziękuję, od razu czuję się jakoś bardziej fachowo oglądając teraz na zdjęcie ;) Podniósł mnie na duchu fakt, że to, co nazywałam sobie po cichu "toporem" faktycznie się toporem okazało, co oznacza, że podstawy mam ;D
Łuk również robi wrażenie - chociaż miałam już okazję widzieć podobne cudo :) Generalnie łuki w ogóle wywołują u mnie ciepłe uczucia ;)

el f [ RONIN-SARMATA ]
Paudyn - ten, innego nie mam :-)
Gwiazd, Paudyn - jest faktycznie dośc długi ale po nałożeniu cięciwy "skraca" się - jak każdy refleksyjny :-)
Zresztą na zdjeciu to widać ---------------->
Gwiazd - czasem zaglądam na Frehę, jak tam sie potrafią żreć o nomenklaturę... ;-)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
el f --> na szczęście ja nie znam się do tego stopnia, że możesz próbować wmówić mi co tylko chcesz ;) Z chęcią bym się trochę podszkoliła w kwestii takiej broni, gdybym tylko wiedziała jak się do tego zabrać, a do tego czasu jestem zdania na wyjasnienia takich pasjonatów jak Ty :)
Łuk również niezły, po tym zdjęciu jestem już pewna, że trzymałam kiedyś w łapkach coś podobnego :) Nie żebym zaraz umiała strzelać, co to, to nie - ale co umęczyłam kumpla, żeby mi o opowiadał... ;)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
*edit
żeby mi o nim opowiadał
Strasznie niechlujnie dzisiaj piszę, to kolejny post, w którym opuściłam jakiś wyraz :/

el f [ RONIN-SARMATA ]
Gwiazd -" Z chęcią bym się trochę podszkoliła w kwestii takiej broni, gdybym tylko wiedziała jak się do tego zabrać," - Bellona wydała niedawno fajną książkę, "Leksykon broni białej i miotającej". jak na tego typu wydawnictwo, to nawet cena jest przystępna :-)
" Nie żebym zaraz umiała strzelać, co to, to nie" - heh, to tylko na filmach tak prosto wygląda... z kumplem strzelaliśmy do tarczy wielkości kartki A-4 z jakiś 150 metrów chyba ponad godzinę. Tylko raz udało sie trafić cel... ;-)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
el f --> dziękuję za linkę, właśnie przeglądam info o książce, wydaje się być dosyć dobrym i uporządkowanym kompendium - mam nadzieję, że również dla laika :)
A może są jakieś adresy netowe warte polecenia? [jak widać wykorzystuję Twoją obecność na wątku, żeby uzyskać kilka informacji ;) ]
Co do strzelania - ja miałam problemy nawet z poprawnym oddaniem strzału, nie mówiąc nawet o trafieniu w okolice tarczy ;) Niestety, to był pierwszy i jedyny raz kiedy trzymałam łuk w ręku, więc nie ma w tym nic dziwnego i (jak dla mnie) całkowicie tłumaczy brak sukcesów w strzelaniu do celu ;))
el f [ RONIN-SARMATA ]
Gwiazd - książka jest dobra, ma sporo ilustracji tak że mozna zobaczyc jak dana broń wygląda lub po wyglądzie jak sie nazywa.
Jeśli chodzi o łucznictwo to w linku jest świetny serwis poświęcony własnie odmianie tradycyjnej. Sporo wiadomości, zdjęć, rysunków i... linków dalej ;-)
O broni białej też w necie jest dosyć dużo, chociaz zdarzają się i strony z rażącymi błędami...
Nie mam żadnego pewnego linka do strony encyklopedycznej o broni białej bo... mam masę książek i albumów więc nigdy nie szukałem :-)
Ale... zajrzyj tutaj -> https://www.lorica.risp.pl/0/news.htm
Szczególnie polecam filmiki, fajnie sie chłopaki tłuką :-)

el f [ RONIN-SARMATA ]
Kurczę, jak ja wstanę do roboty...
Gwiazd - jak byś miała ochotę podyskutować lub zapytac o coś z szeroko pojętego rycerstwa, to jest na forum wątek cykliczny, również mój e-mail i gg są do dyspozycji (w profilu).
A póki co, życzę dobrej nocy i (s)padam :-)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
el f --> pięknie dziękuję :) Na pewno je dokładnie obadam, ale nie w tej chwili - padam na nos ze zmęczenia. Do tego już od jutra jakieś nadambitne dzieci chcą mieć korepetycje z polskiego, co oznacza poranne wstawanie ;/
Branoc :)

Nietypowy Dres [ Chor��y ]
Warszawfka sUX, Warszawa roX!!!

Mazio [ Mr.Offtopic ]
Nietypowy Dres Up, Nietypowy Dres Down!!! :)
sześć dres - ile masz pasków bo ja zawsze o jeden więcej ;)
Nietypowy Dres [ Chor��y ]
Mazio ---> Too ty masz jakiś stary dres!!! W nowej kolekcji teraz mam tak dużo pasków, że zlewają się w jeden ogromny i tak naprawdę nie ma żadnego!!!!!

Mazio [ Mr.Offtopic ]
dobra - w kwestii dresów jesteś moim guru... ale buty mam bardziejsze bo mają w sobie tyle airu, że mogę oddychać w nich pod wodą ;)

Nietypowy Dres [ Chor��y ]
To masz buty full wypas, ale niestety i tu odpadasz!! Tera sie nosi czlowieku sandalki na skarpetki, bo wtedy i ciepło i chłodno w nogi zarazem!

Mazio [ Mr.Offtopic ]
no dobra nie jestem dresem...
ale nie każdy jest doskonały... ;P
za to mieszkam w Warszawie!
chociaż...
w sumie
kuffa!!!
Tarchomin - jaka to Warszafka?!? ;(
dzięki - przez Ciebie uchlam się na smutno i będę śpiewał na trzy głosy falsetem... :))

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Pozdrowienia ze słonecznego Centrum Warszawy przesyłają Cainoor i Nietypowy :P

legrooch [ Legend ]
Pozdrowienia ze słonecznego Centrum Raszyna przesyła legrooch i ból łba... :/

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Pozdrowienia ze slonecznego Mokotowa przesyle ilek i bolace plecy...:/

yagienka [ pułapka na Misia ]
a mnie też boli i też głowa, a nic nie piłam, może dlatego
no i co z tym slubem Piccolo??? idziemy zwartą grupą, czy nie???
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
WItam, mnie nic nie boi jeszcze, ale współczuję...
elf-->kapitalne ten łuk, gdzie mozna takie cudo dostać?? Ja do tej pory miałem jedynie przywieziony przez wujka indiański znad Orinoko, ale uległ zniszzczeniu podczas sprawdzania siły naciągu...
legrooch [ Legend ]
Ja jutro na 99% pokażę się o 15:30 na Krakowskim.
Co z Yeenny nie wiem jeszcze (praca).

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Mnie jeszcze chwilowo nic nie boli, ale pewnie po zajęciach z dzieckiem zacznie ;)
Tak czy inaczej pozdrawiam z Ochoty, która coś nie może się zdecydować czy być słoneczna, czy jednak się zachmurzyć.

el f [ RONIN-SARMATA ]
Shadowmage - myślę że w Warszawie nie miałbyś problemu z kupnem łuku. Swój kupiłem przez internet, w sklepie z bronią i łukami w Gdańsku. U mnie, na miejscu był mały wybór i wyższe ceny...
Mój jest produkcji Bisoka, a jak chcesz popatrzeć w sieci to link do rzemieslników poniżej.
Garbizaur [ CLS ]
Ufff. Koniec tygodnia.
Po pierwszych dniach szkoły jestem przerażony. Jak się dowiedziałem co mnie czeka, to szkoda gadać. Nie ma to jak klasa maturalna :(
Pozdrowienia ze słonecznego Ursusa. :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
To jak w końcu z tym dniem jutrzejszym?
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Paudyn--->a jak sie umawiales z L@WYEREM?? jak bedziesz jutro jechal to wez plyte ze zdjeciami...dla tego ciecia....
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ale mi chodzi i ślub Piccolo...
yagienka [ pułapka na Misia ]
Paudyn ----> no właśnie, proponuję się wybrać, choć na składanie życzeń, co by chłopakowi przykro nie było

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Cholewa... nie mam się aktualnie w co ubrać :oD Nie mam galowej koszuli z krótkim rękawem, błeeee
yagienka [ pułapka na Misia ]
myślę, że nie musimy być jakoś wybitnie odpicowani
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Wybaczcie, ale ja i Kermit programowo nie chodzimy na żadne śluby. Jedynym wyjątkiem w ciągu ostatnich 15 lat było wesele naszej bardzo bliskiej znajomej. Co nie przeszkadza nam szczerze życzyć Piccolo wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
No dobra, chyba wiem, co na siebie włożę. W takim razie gdzie się ewentualnie jutro umawiamy?
Gwiazd :::> My w takim razie dołązcymy do Was po uroczystości.
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
elf-->może nie jestem zbyt obyty w temacie, ale znam dwa sklepy m.in. własnie z łukami i nie maja powalajacego wyboru.

legrooch [ Legend ]
Ja jeżeli nie nawali, to będę jutro o 15:30 na Krakowskim.
Misio-Jedi [ Legend ]
Paudyn----> najlepiej pod kościołem, chwilę przed 15.30

Wiolax [ Senator ]
Hej WWWAiSowcy!
no, no, no....wstępniak Wam sie zmienił....
pozdr.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Okej, czyl złapiemy się gdzieś koło kościoła przed 15.30. Jakby co telefony mamy, więc no problem ;o)

legrooch [ Legend ]
Paudyn, Misio, yagi ==> siur :)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
[z cyklu: znalezione w sieci]
legrooch --> gdybym kiedykolwiek musiała mieć na forum avatar, to specjalnie dla Ciebie wybrałabym ten ;) ;D Tylko kolor włosów zmienić na blond... i już ;)

L@WYER [ Valaraukar ]
POOOOBUUUUDKAAAA !!!
Ja niestety nie objawię się na ślubie, z przyczyn obiektywno-technicznych. Fakt, że sam nie bywam na ślubach uważam za średnio ważny - po prostu nie mam żadnego stroju, w którym mógłbym się objawić na jakimkolwiek ślubie. To, że w kościołach się baaardzo rzadko zjawiam, wynika z zasady i mojego światopoglądu religijnego. Co nie przeszkadza mi życzyć dużo szczęścia i radości dla młodej pary, na nowej drodze życia .
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Serca nie masz wrzeszcząc o tak wczesnej porze w weekend :P

L@WYER [ Valaraukar ]
Shadowmage --> cóż, smutna prawda jest taka, że ja w ogóle nie mam serca . Poza tym jestem socjopatą i dodatkowo nienawidzę wszystkiego, co żyje. :D

artaban [ swamp thing ]
L@WYER --> Czy to oznacza, że ty i twój telewizor jesteście w stanie spotkać się z innymi antyspołecznymi i antyślubnymi socjopatami na meczu? Tak tylko pytam, bo ciekawość mnie zżera :)
A młodej parze zaocznie życzę wesołego pożycia :)

wielki GONZO [ Chor��y ]
kermit --> zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, od około 14.45 bedę już w moim apartamencie na Mokotowie. Mam nawet przygotowaną wałówkę - półtora pętka kaszanki do obsmażenia...
Brakuje mi jeszcze tylko transparentu z napisem "IRLANDIA do boju !!!" .

artaban [ swamp thing ]
wielki GONZO --> Gooooood :) Spodziewaj się dwuosobowego najazdu ok. 15 :) Pomni wydarzeń historycznych nabędziemy po drodze frytki :)

legrooch [ Legend ]
Ten tydzień należał do jednego z najmniej udanych w życiu.
Nie wiem czy dotrę w końcu na ślub. Może się uda. Nie wiem czy dotrę na mecz. To samo.
Tak mi jakoś całe życie zaczęło wisieć, że sam nie wiem co chce.
yagienka [ pułapka na Misia ]
ja się pojawię, co do Misia to - ? bo kwęka nad pracą
i szlag by trafił tą pogodę zimno, pochmurno i dyszczowo brrrr, gdzie jest moje ulubione 22 stopnie? wrzesień-sresień
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
L@wyer-->bracie :D
Też kibicujecie Irlandii? Słusznie, bo naszym nie ma co. Dudek na pewno cos wpuści :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
yagienka :::> Na ślubie będziecie oboje?

L@WYER [ Valaraukar ]
Shadowmage --> Irlandii kibicuję, bo lubię Irlandczyków, naszym przestałem kibicować, bo powinni się wziąć za kopanie dołów, nie piłki . Jak wywalą tego patałacha Janasa, a dadzą posadę trenera/selekcjonera komuś sensownemu (najlepiej jakiemuś "inostrańcowi"), a ta banda napuszonych jemiołów, którą jest nasza reprezentacja (Boże zlituj się) będzie umiała grać FOOTBALL a nie bezładną kopaninę, to MOŻE wtedy zacznę im kibicować.
artaban --> ta kaszanka pięknie wygląda - jak dobrze pójdzie, każdy dostanie jakiś kawałek - chyba, że (mama nadzieję) nie przepadacie za kaszanką :> ...
legrooch --> dotrzyj choć na mecz - postaramy się podnieść Cię na duchu .

artaban [ swamp thing ]
L@WYER --> Blondynka nie jada mięsa, ale nie ma tego złego :) Osobiście się poświęcę i zjem kawałek, który zamierzałeś jej ofiarować :)
Shadowmage --> Aby na pewno zakuwanie do poprawek stawiasz wyżej niż obowiązek integrowania się z kolegami i koleżankami z forum?
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
L@wyer-->no tak, tylko że to Irlandia Północna(wyzwolić Ulster! :P), nie jest powiedziane, że oni potrafią grać od naszych lepiej w piłkę... choć do opinii o naszych kopaczach sie przychylam.
artaban-->tak naprawe mnie tu nie ma :) Własnie czytam sobie skrypt przysłany przez koleżanke, drukarka mi nie działa, więc nie jestem w stanie robić tewgo z dla od kompa. A forum jakoś się przypadkiem właczyło :) Poza tym poprawka jest jedna :P

L@WYER [ Valaraukar ]
artaban --> co do Blondi to rozumiem, że nie wie co dobre (jak kaszanka), ale żebyś Ty, człowiek na poziomie jadł takie świństwa (jak kaszanka) ?!?

artaban [ swamp thing ]
L@WYER --> Ja, jako człowiek kulturalny i dżentelmen - jem wszystko co mi dadzą, albo postawią w zasięgu rąk. Uważam, że mój imidż tego wymaga :)
Shadowmage --> Całkowicie rozumiem. Ja też w tym momencie nie czytam forum tylko piszę magisterkę, którą wypadałoby jak najszybciej skończyć i obronić. Nie kończę także w międzyczasie Deus Exa, nie jadę na mecz do L@WYERA i wcale, ale to wcale nie będę podbierał mu kaszanki :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ja niestety muszę jechać na miasto, niestety nie zjawię się w związku z tym na ślubie, a do L@WYERA to w sumie nie wiem, kiedy dotrę ;>
Piccolo ::::> Jako, że dotrzeć nie zdołam, życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.
L@WYER [ Valaraukar ]
Shadowmage --> co do jakości futbolu prezentowanego przez reprezentację Irlandii pozwolę sobie na milczenie - nie jestem znawcą :D .
Artaban --> "jem wszystko co (...) postawią w zasięgu rąk." - hmmmmm, to mi nasunęło pewien pomysł :> ...

artaban [ swamp thing ]
Podkreślam, że gramy z Irlandią Północną. Ma się tak do reprezentacji Irlandii jak reprezentacja Podhala do Polski. Przy całej sympatii do mieszkańców Ulsteru - chyba nawet nasze ciamajdy dadzą sobie radę. Bo jak nie dadzą to lepiej, żeby do kraju nie wracali :)
L@WYER --> Morderca!

L@WYER [ Valaraukar ]
artaban --> kto ? ja ? Po czy wnosisz ?
A'propos meczu - ja chcę, żeby "nasze ciamajdy" nie dały sobie rady - wręcz marzę o tym !

artaban [ swamp thing ]
L@WYER --> Jak dadzą ciała to mogę instynktownie rzucać frytkami w tv :) Wyłącznie instynktownie - bo jak się nad tym zastanowię, to zapewne nie będzie mi się chciało frytek marnować.
Po czym wnoszę? Wytłumaczę ci to na przykładzie: masz akwarium? :) (odpowiedź: "mam, ale w piwnicy" nie będzie punktowana)

L@WYER [ Valaraukar ]
artaban --> przeniosłem je ostatnio do pokoju na kilka dni jako duży pojemnik na kilka gratów ...

Mazio [ Mr.Offtopic ]
Na plaży w Kalifornii spotykają się dwie pchły a jedna z nich trzęsie się i jest
strasznie przemarznięta.
-A, czemu tak się trzęsiesz
-A, bo przyjechałam tu w wąsach motocyklisty i strasznie mnie przewiało.
-To na drugi raz zrób tak jak ja Skacze sobie na lotnisko, upatruje jakąś
stewardessę, wskakuje jej pod spódniczkę, wchodzę pod majteczki i całą podróż śpię w
przytulnym i ciepłym lasku.
-Ok tak zrobię następnym razem.
Spotykają się na drugi rok i sytuacja się powtarza, tamtą pchłę znowu całą telepie z
zimna.
-I co nie skorzystałaś z moich rad
-Zrobiłam dokładnie tak jak mówiłaś Poskakałam na lotnisko, upatrzyłam stewardessę,
wskoczyłam jej pod spódniczkę, pod majteczkami znalazłam ciepły i przytulny lasek i
zasnęłam.....
a jak się obudziłam byłam w wąsach motocyklisty...

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ja bym tylko chciała wiedzieć po jaką cholerę umawiamy się na 15:00, skoro mecz jest o 16:00? ;D

L@WYER [ Valaraukar ]
Gwiazd -> Dlaczego od razu tak wulgarnie :P ? Odpowiedź jest prosta jak budowa cepa bojowego - ponieważ zapomniałem o istnieniu czegoś takiego jak różnice czasu/strefy czasowe czy jak to się tam wabi ...
Przed chwilą dostałem informację od Hayabusy, że będzie nawet przed 15tą - zawsze można wypić piwko w dobrym towarzystwie ...

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Wulgarnie? No wiesz? Nie sądziłam, że masz tak wrażliwe uszka ;P
Postaramy się przybyć między 15 a 16, ale raczej ze wskazaniem na okolice tej drugiej :)

L@WYER [ Valaraukar ]
Gwiazd --> nie musicie się śpieszyć - co najwyżej KTOŚ :> dostanie mniej kaszanki ...
A moje uszka są wrażliwe jak kaktusy na przymrozki :P . Tyle tylko, że przeklinająca kobieta to mało przyjemny widok :> .
TO ALL - na razie się żegnam, ponieważ za chwilę wyruszam do mojego apartamentu na małe kibicowanie połączone z konsumpcją browarku i innych kulinariów, a więc życzę wszystkim miłego łikendu.
No i jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla PEWNEJ młodej pary :D .

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
L@WYER --> a to KTOŚ :> niech dostanie mniej, ja tam kaszanki nie jadam ;P

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
artaban-->no właśnie! Ale ja trenuje silną wolę, przez 1,5 godziny nie robiłem nic tylko gapiłem sięw podręcznik. Nie pamiętam, kiedy ostatnio ta pilnie się uczyłem. Chyba nigdy :)
L@wyer-->artaban to pięknie wytłumaczył.
Gwiazd--->Nie jadasz kaszanki? To tacy ludzie w ogóle istnieją? :D

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Hej? No co jest? Padliście wszyscy po tym meczu? ;) Przecież aż takiej imprezy nie było, żeby wszyscy teraz dogorywali po kątach ;)
No chyba, że nie dotarliście do domów ;)
Shadowmage --> ja w ogóle nie jadam mięsa :)
[tu wrogie spojrzenie w kierunku takiego jednego ktosia, który na dzisiejszym meczu zrobił sobie w piekarniku swoją ohydną kaszankę z moimi bezmięsnymi frytkami na jednej blaszce - prawda, L@WYER???:>]
BTW: Myślcie już co jemy w środę, ponoć frytki się nam przejadły, więc może teraz niech każdy zakupi sobie pizzę do ogrzania? ;P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Te, blondyna, Ty to chyba makaron miałaś robić ;oD

Mysza [ ]
Shadowmage --> Ludzie może nie... ale Gwiazdy i Myszy owszem... kaszanka jest przecież taka kaszaniasta... :P :)

yagienka [ pułapka na Misia ]
a oto i logo, koncept yagienka, wykonanie Misio, tadam----->

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Mysza... własnym oczom nie wierzę....

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Oooo... logo, jak to się mówi, jest całkiem w pytę ;oP
legrooch [ Legend ]
Piccolo ==> Przepraszam, naprawdę nie dałem rady... :(
Misio ==> I co z logiem? :)

Mysza [ ]
Paudyn --> A to niby czemu? :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Mysza ::> Prawdziwy mężczyzna nie pogardzi kaszanką ;>

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Paudyn --> oszczerstwo! Ja nic takiego nie mówiłam ;)
Zresztą wracając do domu doszliśmy przecież do wniosku, że tam i tak nie ma garnków ;P
Logo super, chociaż [uwaga! będę wybrzydzać!] o ile palemki straszelnie mi się podobają, to do syrenki nie mam specjalnego sentymentu ;)

Mysza [ ]
Paudyn --> Przykro mi, ale jestem naturalnie uodporniony na tania demagogię... :P :D

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
[odśnieżać]
Paudyn --> czyś Ty zgłupiał? On jest prawdziwą MYSZĄ, nie żadnym tam facetem ;P ;)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Gwiazd :::> To się jeszcze obaczy... trzeba mu dać wcześniej znać.. ;o)
Mysza :::> Jeszcze nie słyszałem, aby na kaszankę mówiło się tania demagogia... no, ale czego się spodziewać po Myszy, która nie wie, co dobre ;oP

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Gwiazd ::> Sugerujesz, że MYSZY nie mają osobników płci męskiej? ;>

yagienka [ pułapka na Misia ]
Paudyn -----> ale kaszanka raczej droga nie jest:)))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
yagna :::> ćśśśśśś... psujesz mi plan...
yagienka [ pułapka na Misia ]
Gwiazd----> podobno miała być jakaś goła panienka, to jest, a lepsza syrenka niż pałacyk:PP

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Paudyn --> nie, nie, nie ma sensu robić mu problemów, nie podejmujmy tematu garnków... ;) ;P
Oczywiście, że MYSZY mają osobniki męskie - Mysza jest bardzo męski w swej MYSZOŚCI ;))
yagienka --> miała być goła panienka??? Ja coś przegapiłam??? :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Prędzej syrenka, niż palemki... pfff :o))))

yagienka [ pułapka na Misia ]
Gwiazd----> a co chciałaś pozować?
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Palemki mają zostać, własną piersią będę bronić! I łomem też :>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Gwiazd :::> Po dzisiejszej akcji z frytkami chyba jednak zechciałabyś mu zrobić nieco problemów ;oPP
No i jak, ten, który rzekomo zjadł Popiela, może nie lubić kaszanki... widzę tu jakąś sprzeczność :o)))

Mysza [ ]
Gwiazdku --> Dziękuję... :* :D I broń palemek, broń... :D
Paudyn --> No widzisz... Yagienka też popiera moją teorię... :P :D A Popiel to mięso szlachetne, choć nie powiem, nieco łykowate było... my myszy byle czego nie żremy... kaszanki, par example... :D

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
yagienka --> nie, ale znam na forum taką jedną, co by pewnie z chęcią zapozowała... chociaż nie Misiowi niestety ;PP ;D
Paudyn --> nie, nie, on na pewno w żadnym ze swoich domów nie ma garnków ;P
W tym, co pisze Mysza, nie widzę żadnej sprzeczności - miał podnicka "który zjadł Popiela", nie "który zjadł kaszankę" ;P Widać kaszankę robi się z czegoś bardziej plebejskiego niż królowie ;)

yagienka [ pułapka na Misia ]
pewnie ten Popiel mu zaszkodzil i się biedactwo zniechecił do mięsiwka, też się kiedyś zniechęciłam i 3 lata nie jadłam, ale mi przeszło

Mysza [ ]
Gwiazdku --> O właśnie to! :D
Yagna --> Ja jem mięsiwo... uwielbiam... ale kaszankę? To przeca nie jest mięso... :P :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Mysza ::> Nie tłumacz się, tylko winny się tłumaczy ;>>
Gwiazd :::> No, a z czego się robi kaszankę? ;>>
Garnki się znajdą, jestem tego pewien ;oP

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Nie tłumacz się, tylko winny się tłumaczy ;>> --> Mysza to raczej piwny jest... ;P ;))
Garnków nie ma i na pewno nie będzie :>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Gwiazd :::> Na tą chwilę jest winny jak jasna cholibka ;>>
Jak nie będzie garnków, to sam przyniosę ;>>

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Oj nie, zapewniam Cię, że on zawsze jest piwny, a już w sobotnie wieczory to jest piwny jak jasna cholera ;) Zajrzyj zresztą na wątek o piwie, to zobaczysz co robi ;P
Jak przyniesiesz garnki, to ja Ci je podziurawię :>

Mysza [ ]
Paudyn --> To rzuć, kurna, pierwszy kamieniem.. :> :D

el f [ RONIN-SARMATA ]
Z kaszankową dedykacją :-)
" Wołu, wieprza albo barana kiedy zabiją, to najmniejszej krople krwie nie zepsują, ale ją wytoczą w naczynie; namięszawszy w to krup jęczmiennych albo tatarczanych, to tym kiszki owego bydlęcia nadzieją i razem w kotle uwarzą i osnują to wieńcem na wielkiej misie koło głowy owegoż bydlęcia te kiszki, i tak to na stole stawiają przy kożdym obiedzie, i jedzą za wielki specyjał. Etiam [nawet] i w domach szlacheckich tak czynią; i mnie częstowano tym do uprzykrzenia, ażem powiedział, że się Polakom tego jeść nie godzi, boby nam psi nieprzyjaciółmi byli, gdyż to ich potrawa."

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Mysza :::> Nie ma sprawy... w co mam rzucić? ;>>
el F :::> Pan to już chyba coś dzisiaj zasarmacił ;>

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Nie ma sprawy... w co mam rzucić? ;>> - w garnek, może się rozwali i nie przyniesiesz go na następny mecz... ;) ;P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Mam ich sporo, więc nie panikuj, zawsze się coś na środę znajdzie :oD

Mysza [ ]
Paudyn --> Się, czy czymś? :D

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Mysza :::> No ten tego... tym kamieniem ;>

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
A dałoby się raz, ale tak mocno, żeby wszystkie garnki popsuć? :>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Nie dałoby się... ;>

Mysza [ ]
Paudyn --> A duży ten kamień? Bo to wbrew pozorom dośc istotna sprawa... :D

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Mysza :::> W drodze wyjątku pozwolę Ci wybrać rozmiar... ;>>

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Na apewno by się dało, tylko nie masz tyle siły :>
[próba zniszczeni garnków poprzez wjazd na ambicję ;) ;P]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Wybacz, ale wizja mojej rozwścieczonej mamy jest nieco silniejsza, niż Twój wjazd na ambicję ;oD

Mysza [ ]
Gwiazdku --> Dlatego też: Paudyn --> Wiesz co? Złap może jakąś pecynę, co? :D

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Złąpię to ja zaraz któreś z Was i wykręcę nim młynka nad głową ;>

Mysza [ ]
Paudyn --> Nie kręć... :> :D

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Mną nie można kręcić, ja mam chorobę morską od takich rzeczy.... ;))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Choroba to dopiero Was czeka... żołądkowa, jak Wami kilka razy obrócę w tą i tamtą... ;>

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Żołądkowa to ewentualnie w środę, na meczu... ;PPP

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
No, jesli spartolisz ten makaron, to faktycznie ;>>

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Jaki makaron, ja nic nie wiem o zadnym makaronie... *niewinne mruganie błękitnych oczu* ;P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ten, co powiedziałaś, że go w środę na spaghetti ugotujesz...

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
No i teraz zaczniemy całą rozmowę od nowa, bo ja się będę wypierać ;PPP
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Pobudkkaaaa! :P
Nie będę sam cierpiał. Byłem dziś zmuszony wstać o szóstej, jak pomyślę, że za miesiac niecały czeka mnie to codziennie, to mi się słabo robi...
Gwiazd-->nie jeść mięsa, wynaturzenie :P A mozna wiedziec cyz z powodów ideologicznych czy też smakowych? Poza tym jak zauważył Mysza kaszanka to nie mięso :)
Mysza-->nie mięso, to krew! Nie masz skłonności wampirycznych? To sie zdarza nawet wśród gryzoni :P

yagienka [ pułapka na Misia ]
a ja sobie wtedy o tej 6.00 jaki i o 8.24) smacznie spałam:PPP

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Niektórym to dobrze... mnie o 5 kot obudził miauczeniem, chyba chciał żreć (matka go rozbestwia), ale jak pogoniłem, to nie przeszkadzał mi już więcej i poczekał grzecznie, aż wstałem...

Mysza [ ]
Paudyn --> To nic... mnie obudził dziś sms z informacją, ze w Wawie odbywa się III Międzynarodowa Wystawa Myszy Rasowych!! :D:D:D To jest dopiero coś! :D

yagienka [ pułapka na Misia ]
ach te zwierzątka---->

Mysza [ ]
Yagienko --> Cholibka... mój dżam tak nie potrafi... dzisiaj w takim razie idziemy się uczyć nowych sztuczek... :D
Shadowmage --> A i owszem... ale to latający bracia i siostry o błoniastych skrzydłach... tak... oni na pewno wpieprzają kaszankę, aż im się wielgachne uszy trzęsą... trzeba koniecznie jeszcze raz Batmana obejrzeć... :)
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Mysza-->ciekawe jak wygląda kaszanka na echosonarze :) Jak sie nie rusza, to muszą się pipistrelle natrudzić by udnaleźć ukochaną kaszankę.
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Shadowmage --> żadna ideologia, nie jem mięsa bo nie lubię, nie smakuje mi po prostu :)
A kaszanka to istotnie nie mięso, to jakieś świństwo ;P
Myszasty --> pffffffffff, nic Ci następnym razem nie napiszę i nawet nie będziesz wiedział, że coś takiego się odbywa... ;P ;))
I na koniec bardzo zła wiadomość:
Nie będzie samochodu, moja rodzina uradziła wspólnie, żeby wykorzystać jeszcze tydzień wakacji na siedzenie nad morzem i zabierają się tam oczywiście autem - w terminie piknikowym. Sorry, ale nie mam na to wpływu, bo matka zażyczyła sobie tego wyjazdu jako dodatku do ważnych i okrągłych urodzin :(

yagienka [ pułapka na Misia ]
obawiam się, ze koniec końców skończymy w objęciach PKP :(

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Nie jest to najlepsza z wizji, nie ma się co oszukiwać.... :/

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Mysza :::> I co, wyrobiłeś się? Nagrodę jakąś załapałeś? ;oP
Jeśli o mnie chodzi, to na dzień dzisiejszy samochód jest załatwiony. O ile ojcu nie padnie Grenada, dostanę drugi wóz na dnie 18 i 19 września. Zatem mogę zabrać 4 osoby. Rozumiem, że chciały by się zabrać te osoby, które najwięcej wybulą za pociąg, bo nie mają zniżek? W takim razie dogadajcie się jakoś.

legrooch [ Legend ]
Nie potrafię korzystać z google i nie znam stron naszego PKP. Czy ktoś może zarzucić linkami do rozkładów jazdy PKP, PKS, Polskiego Ekspresu i dodatkowo jeszcze miejsce z cenami każdego z tych przewodników?

artaban [ swamp thing ]
PKP:
rozkład - https://www.pkp.pl/rozklad1.php
ceny - nie istnieją w sieci :)
PKS:
połaczenia i część cen, Wawa Zachodnia - Kraków: https://tinyurl.com/57bsh
Polski Express:
rozkład - https://polskiexpress.pl/rozklad/
ceny - nie istnieją w sieci :) a przynajmniej ja nie zauwazyłem;
yagienka [ pułapka na Misia ]
myślę, że przegladu parszywej sytuacji transportowej dokonamy w środę i postaramy się tymi cennymi miejsami w samochodzie (a kto wie może w samochodach) podzielić - np. w jedną stronę jeden zestaw w powrotną inny

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ceny PKP w jedną stronę do Kraka wynoszą nieco mniej niż 30 zeta przy zniżce studenckiej, jesli zdecydujecie się na pociąg osobowy.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ja proponuję, żebyśmy na środowe spotkanie popatrzyli na wszelkiego rodzaju pociągi jadące do Kraka, to nam się pozwoli zorientować co tam jeżdzi i czym byśmy chcieli się zabrać.
Czy ktoś planuje pchać się na ekspres? ;) ;P
Myślałam też o Polskim Ekpresie, tyle, że nie ma cen w sieci.
A pomysł yagienki też jest dosyć uczciwy - wymianka miejscówek podczas drogi powrotnej... oczywiście też wszystko jest do ustalenia, na razie do środy gromadzimy informacje ;)

Garbizaur [ CLS ]
Pobudka!!!
Wstawać, koniec weekendu!!!

The Wanderer [ green eye of the secrets ]
Gwiazd
Polski Express ostatnio podniosl ceny, jazdy nim jest drozsza niz IC...i dluzsza przy okazji.
The Wanderer [ green eye of the secrets ]
PE Warszawa - Łódź - Katowice - Kraków codziennie 09:00 17:05
PE Warszawa - Łódź - Katowice - Kraków codziennie 15:00 23:05
Z pociagow macie tylko jeden pospieszny, reszta to IC <cena ~50zll dla studentow>:)
Warszawa Centralna Kraków Główny 0 18.09.04 6:15 8:55 2:40
Warszawa Centralna Kraków Główny 0 18.09.04 7:15 9:55 2:40
Warszawa Centralna Kraków Główny 0 18.09.04 8:10 12:48 4:38
Warszawa Centralna Kraków Główny 0 18.09.04 8:15 10:55 2:40
Warszawa Centralna Kraków Główny 0 18.09.04 9:15 11:55 2:40
Warszawa Centralna Kraków Główny 0 18.09.04 10:15 12:55 2:40
Warszawa Centralna Kraków Główny 0 18.09.04 12:15 14:55 2:40
legrooch [ Legend ]
The Wanderer ==> Dokładnie :)
Z kimś gadałem na temat dojazdu Polskim Expresem do Krakowa i tłumaczyłem mu, że podróż jest długa. Pamięta to ta osoba? Miałem rację :)
A teraz zastanawiam się nad pociągiem i to bardzo poważnie. PKS nie jest jeszcze taki zły.

Cainoor [ Mów mi wuju ]
The Wanderer ---> Jakie są ceny tych biletów??

legrooch [ Legend ]
Liczyłem w sumie IC trochę więcej, więc kto wie... :/
Ciekawe ile kosztuje normalny pociąg (tyle że to się turla 5 godzin :[ )
The Wanderer [ green eye of the secrets ]
Cainoor
Expresy/IC z miejscowkami dla studentow kosztuja dokladnie 50 zl.
Pociag pospieszny okolo 30 zl <prawdopodobnie juz nieco powyzej, przed ostatnimi podwyzkami placilem 29 zl>
Czasy przejazdu masz powuzej.
Autobus Polski Express jedzie bardzo dlugo <przez Lodz i Katowice>, w soboty nie ma chyba znizek dla studentow <sa od poniedzialku do czwartku>. Przejazd z Krakowa do Lodzi kosztuje bodajze kolo 50 zl, ale ostatnio byly znaczace podwyzki, wiec cena zapewne troche wzrosla,
yagienka [ pułapka na Misia ]
ja trochę życia w pociągach spędziłam i nie polecam 5 godzinnych wycieczek z PKP, jakby co na środę mogę przytaszczyć wydruki z połączeniami do Kraka

Mysza [ ]
Gwiazdku --> To ja się tu cieszę, popiskując jak dziki z radości, a Ty pffffffyfasz?? Pfffffff....... :P :)
Shadowmage --> Wygląda dokładnie tak samo jak na radarze, w podczerwieni i ultrafiolecie... kaszaniasto... :D
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Gwiazd-->kompletnie nie rozumiem, mięsko jest pyszniutkie :P
Jeśli chodzi o samochód, to moze ja sie u rodzinki wywiem, ale to nic pewnego w zwiazku z tym na razie niczego nie gwarantuję.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Jeżeli chodzi o mnie i o Kermita, to my się możemy na dobrą sprawę pojwić w Kraku już w piątek, bo nie wiąże nas robota - o ile tylko znajdziemy jakiegoś frajera, który byłby w stanie nas upchnąć u siebie na chacie na noc ;) ;P Tyle tylko, że to jest rozwiązanie, które nie podpasuje większości z Was z uwagi na pracę.
Wtedy mogłabym się nawet te 5 h przetelepać w pociągu, bo i tak piatkowe popołudnie poszłoby na odpoczywanie w knajpie ;P
Idę zjeść śniadanie, bo właśnie wstałam, a po powrocie będę kombinować.
A, i żeby jasne było: ja się nigdy nie upierałam przy PE, to nie ja przekonywałam legroocha, że jest szybki i tani - po prostu skojarzył mi się jako jedna z możliwości dojazdu :)

legrooch [ Legend ]
Ja po ostanich problemach samochód Yeenny spisałem na straty. :(
Ale to ja to zrobiłem. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Wypłatę młoda dostanie, to pojedziemy :>
Pytanie do wszystkich ==> Kupujemy czarne, czarne i tylko czarne koszulki? Myślę i Misiowym na plecy, a L@WYERowym na pierś :D

legrooch [ Legend ]
Gwiazd ==>Ja zapomniałem, a TO BYŁAŚ TY!!!!!

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
No to blondyna ma przerąbane...

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Zwariowałeś? ;) Jak mogłam Cię przekonywać, że będzie szybko i tanio, skoro nie wiedziałam ile się jedzie ani jaka jest cena?? :) Może znasz za dużo blondynek i Ci się mylą? ;)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
No proszę, na kolejnym spotkaniu nie ja z ILKIEM, ale Gwiazd z legroochem zrobią sobie zapasy ;>

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Hehe, przypomniałeś mi tę scenę jak po Waszej walce pokonany przez Ciebie ILEK leży na dywanie i wrzeszczy: "To, *****, zapasy były?! Myślałem, że miało być katrate!!! Mogłeś powiedzieć..." ;D

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Gwiazd ::> Tam było za malo miejsca na karate ;> Więc elastycznie zmieniłem styl walki ;oD

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Tylko chyba zapomniałeś powiedzieć o tym ILKOWi ;P ;)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Oj tam... dowiedział się w zwarciu ;>

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Wiesz, wtedy to mogło być dla niego trochę... zaskakujące ;) ;P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
No, ale tych zwarć było kilka? ;oP
PS. Ktoś zakłada wątek, czy mam to znów zrobić ja?

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ty :P

legrooch [ Legend ]
Mój będzie następny. Nie mam fotek pod ręką :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
No dobra, ale mam nieco zajęte łącze, więc to chwilkę może potrwać ;>
No i wrzucać fotkę, czy już może któreś logo? ;oP

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
witam
wreszcie wróciłem z "wakacji" na stałe :)
pytanko :
ma ktoś fotki z naszego spotkania (tego z 21...)
no niw wiem gdzie szujać odkąd "wcieło" wyszukiwarkę wątków...
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Kilka osób je ma. Warunki otrzymania koncesji do ustalenia ;>
Hir ju ar...