
massca [ ]
American Gamer - The Movie
tak na dobra sprawe to nie wiedzialem w jaka kategorie przyatakowac .. film / gry akcji / gry MMO / z Inetu ?
tak czy siak, w stanach powstaje pierwszych chyba powazny film dokumentalny o e-gamingu.
tytul nazywa sie American Gamer, tu macie ponizej trailer.
fajna sprawa moim zdaniem, moze w koncu ludzie spoza tematu inaczej spojrza na srodowisko graczy...

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
obejrzałem trailer 2 razy raz z muzą raz bez - zaajebista różnica...
Cubituss [ Komputer ŚWIAT GRY ]
massca --> bez urazy, ale jakoś strasznie żałośnie ten trailer się przedstawia... zero dynamiki, jacyś kolesie przed kompami, trochę konfetti i goście, którzy mówią, że nienawidzą przegrywać... aż sam nie wiem, czy będę chciał to obejrzeć.
massca [ ]
cub -no wiesz, to w sumie ma byc film dokumentalny, ciezko o fajerwerki jak paru kolesi siedzi przed komputerami. nie podchodze do tego na zasadzie "czy mi sie spodoba" tylko raczej "czy będzie ciekawe".

matchaus [ Legend ]
A może mi ktoś pokrótce streścić założenia fabuły?
(nie mam teraz czasu zaciągać trailera)
Bo jeśli będzie to jakiś dokument, to już można go umiejscowić w kategorii "od graczy dla graczy" :D