GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

American Gamer - The Movie

01.09.2004
09:59
smile
[1]

massca [ ]

American Gamer - The Movie

tak na dobra sprawe to nie wiedzialem w jaka kategorie przyatakowac .. film / gry akcji / gry MMO / z Inetu ?

tak czy siak, w stanach powstaje pierwszych chyba powazny film dokumentalny o e-gamingu.
tytul nazywa sie American Gamer, tu macie ponizej trailer.

fajna sprawa moim zdaniem, moze w koncu ludzie spoza tematu inaczej spojrza na srodowisko graczy...

01.09.2004
10:21
smile
[2]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

obejrzałem trailer 2 razy raz z muzą raz bez - zaajebista różnica...

01.09.2004
10:41
[3]

Cubituss [ Komputer ŚWIAT GRY ]

massca --> bez urazy, ale jakoś strasznie żałośnie ten trailer się przedstawia... zero dynamiki, jacyś kolesie przed kompami, trochę konfetti i goście, którzy mówią, że nienawidzą przegrywać... aż sam nie wiem, czy będę chciał to obejrzeć.

01.09.2004
11:03
[4]

massca [ ]

cub -no wiesz, to w sumie ma byc film dokumentalny, ciezko o fajerwerki jak paru kolesi siedzi przed komputerami. nie podchodze do tego na zasadzie "czy mi sie spodoba" tylko raczej "czy będzie ciekawe".

01.09.2004
11:04
smile
[5]

matchaus [ Legend ]

A może mi ktoś pokrótce streścić założenia fabuły?
(nie mam teraz czasu zaciągać trailera)

Bo jeśli będzie to jakiś dokument, to już można go umiejscowić w kategorii "od graczy dla graczy" :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.