GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problemy z karta graficzna

01.09.2004
09:17
[1]

KAMERA6 [ Konsul ]

Problemy z karta graficzna

W jednym z PC mam karte Matrox G 420 karta ma juz swoje lata chodzi na 100 Hz i ostatnio zaczely mi sie pojawiac na monitorze prazki ktore wygladaj jak zle ustawiona antetna telewizyja. Czy ktos moze wie o co chodzi??? Co to moze byc??? A i jeszcze jedno prazki nie pojawiaja sie non stop tylko co jakis czas.

01.09.2004
09:26
[2]

KAMERA6 [ Konsul ]

????????????

01.09.2004
09:40
smile
[3]

Shalashaska [ REVOLVER OCELOT ]

zmien karte.

01.09.2004
09:47
[4]

Rendar [ Senator ]

Może kabel od monitora?

01.09.2004
09:49
smile
[5]

PanSmok [ Konsul ]

te "prazki" to bledy pamieci na grafice. To delikatna wskazowka sprzetu ze najwyzszy czas rozejrzec sie za nowa grafika...

01.09.2004
09:52
[6]

_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]

poruszaj kablem od monitora i zobacz czy jest jakas zmiana

01.09.2004
09:58
smile
[7]

MarlonSS [ Centurion ]

moga to byc problemy z układem pamięci albo z gniazdem monitora. jeżeli jestes pewienze z monitorem w porzadku to zastanow sie nad zmiana karty:)

01.09.2004
10:31
[8]

vult-q3 [ Konsul ]

mi komorka czasem robi poziome prazki jak lezy kolo monitora :p

01.09.2004
11:48
[9]

Babiczka [ Konsul ]

wiem co to jest wszystko ok tylko kable z zasilacza ktore wtykasz do plyty glownej sie spalily (styki) zobacz czy nie sa osmolone na 90% mialem cos takeigo i trzeba bylo zasilacz i plyte wymienic :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.