KAMERA6 [ Konsul ]
Problemy z karta graficzna
W jednym z PC mam karte Matrox G 420 karta ma juz swoje lata chodzi na 100 Hz i ostatnio zaczely mi sie pojawiac na monitorze prazki ktore wygladaj jak zle ustawiona antetna telewizyja. Czy ktos moze wie o co chodzi??? Co to moze byc??? A i jeszcze jedno prazki nie pojawiaja sie non stop tylko co jakis czas.
KAMERA6 [ Konsul ]
????????????

Shalashaska [ REVOLVER OCELOT ]
zmien karte.
Rendar [ Senator ]
Może kabel od monitora?

PanSmok [ Konsul ]
te "prazki" to bledy pamieci na grafice. To delikatna wskazowka sprzetu ze najwyzszy czas rozejrzec sie za nowa grafika...
_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]
poruszaj kablem od monitora i zobacz czy jest jakas zmiana

MarlonSS [ Centurion ]
moga to byc problemy z układem pamięci albo z gniazdem monitora. jeżeli jestes pewienze z monitorem w porzadku to zastanow sie nad zmiana karty:)
vult-q3 [ Konsul ]
mi komorka czasem robi poziome prazki jak lezy kolo monitora :p
Babiczka [ Konsul ]
wiem co to jest wszystko ok tylko kable z zasilacza ktore wtykasz do plyty glownej sie spalily (styki) zobacz czy nie sa osmolone na 90% mialem cos takeigo i trzeba bylo zasilacz i plyte wymienic :D