
Drixx [ Pretorianin ]
Problem z NWN
Chciałem sobie zainstalować NWN bo dawno nigrałem i kiedy kończy się 1 cz. instalacji wyskakuje mi :
Składnik:All
Grupa Pliku: override_pol
Plik:
Błąd: Parametr jest niepoprawny
niwim o co biega chyba to po tym że pożyczyłem koledze nwn albo przez Service Packa 4 Do Windy 2000
Cainoor [ Mów mi wuju ]
Chodzi o jakiś konkretny plik, czy nie pokazuje Ci na jakim pliku się wywala?
Przyznam się, ze nie instalowałem tego na 2000 i nie wiem o co może chodzić, ale upuje wątek :P
Drixx [ Pretorianin ]
Wywala się na tym błędzie na sp2 kidyś działało teraz ni :/ dodam że gra to orginał może sprubować przegrać ?