GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z NWN

01.09.2004
09:14
smile
[1]

Drixx [ Pretorianin ]

Problem z NWN

Chciałem sobie zainstalować NWN bo dawno nigrałem i kiedy kończy się 1 cz. instalacji wyskakuje mi :
Składnik:All
Grupa Pliku: override_pol
Plik:
Błąd: Parametr jest niepoprawny
niwim o co biega chyba to po tym że pożyczyłem koledze nwn albo przez Service Packa 4 Do Windy 2000

01.09.2004
09:52
[2]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Chodzi o jakiś konkretny plik, czy nie pokazuje Ci na jakim pliku się wywala?

Przyznam się, ze nie instalowałem tego na 2000 i nie wiem o co może chodzić, ale upuje wątek :P

01.09.2004
12:10
[3]

Drixx [ Pretorianin ]

Wywala się na tym błędzie na sp2 kidyś działało teraz ni :/ dodam że gra to orginał może sprubować przegrać ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.