
MarlonSS [ Centurion ]
Pixelview GeforceFX5200 128ddr Ultimate
co sadzicie o tej karcie? warta 300pln? czy posiadacze są zadowoleni? prosze o info

slowik [ Legend ]
lepiej poszukaj jakiegos gf4 ti (nie mx) bo ta karta to nie przedstawia sie ciekawie .. lub jakiegos odpowiednika ati
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Marlon- Strzesz się tej karty jak ognia i omijaj ją szerokim łukiem. Nie jest warta żadnej ceny :)

thunderbolt [ Konsul ]
a ja ta karte mam i nie sprawuje sie tak zle nawet dobrze ja sie w sumie to z niej ciesze ale kupilem ja pol roku temu i nie orientowalem sie tak dobrze pewnie i kupil bym lepsza za ta cene!!
Baltazar [ Howl from Beyond ]
To nie jest zła karta, biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny.
Za 300 zł. nie kupisz jakiegoś extra sprzętu.