wgefert [ Junior ]
Age of Mythology - The Titans Expansion + Lan +Save = PROBLEM!!!!!
witam mam problem a polega on na tym ze gralem ostatnio z kolega w AoM w LANie i zakonczylismy gre zapisujac ją a teraz nie mam pojecia jak mozemy dokonczyc te gre nie widze tam zadnej opcji do wczytywania zapisanej gry jak to bylo w AoE2... jesli ktos sie orietuje to bede wdzieczny za rozwiazanie mojego problemu z góry dziekuje i pozdrawiam...