anatri [ Chor��y ]
Emulator do PS2
Mam pytanie, mój kolega powiedział mi, że nie wyszedł jeszcze emulator do ps2, tym czasem ja mam trochę gier na niego, czy emulator można gdzieś ściągnąć czy naprawdę jeszcze nie wyszedł?
WolverineX [ Senator ]
TAK. jest emulator do ps2. ale jedyna rzecza ktora on potrafi to uruchomic bios konsoli i nic wiecej. no moze kilka gier do menu z oszalamiajaca predkoscia 0-6 FPS.
moze za rok moze za dwa co bedzie ale nie teraz. teraz to lepiej kup ps2, teraz nawet stanialy do 699 zloty prawdziwa okazja.
gresek [ Pretorianin ]
ALE promocja! W Media-Markt kosztował 690 :P
Btw po jakim czasie od ukazania sie Dreamcasta ukazał się sprawny emu?? Wiem że mineło kilka lat...
makrem [ Centurion ]
Jest emulator PS2 ale nie ma sensu go ściągać bo zajmuje 1.5 GB i ściąga się dniami

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Mam emulator PS2 lecz nie odpalisz niestety z niego żadnej gierki.
Immothep [ Errare humanum est. ]
Coś mi sie wydaje ze prędzej ujrzymy PS3 niz emulator PS2 :|
Neo_zion [ Generaďż˝ ]
gresek - chyba po 8 latach.
WolverineX [ Senator ]
makrem--->1.5GB to pewnie jakis FAKE :) bo w sprawie emulacji ps2 jak i dreamcasta jestem na bierzoca :)

BIGos [ bigos?! ale głupie ]
1,5 GB, lol ktos cię robi w bambuko.
chyba 1,5 mb a nazywa sie PCSX2 i uruchamia nawet Final Fantasy 10!! (do menu hehe :P)
gresek [ Pretorianin ]
No to nieźle! Chyba na serio doczekamy sie następnych Next-Genów niż emu tych teraźniejszych! Gdyby wydawcy gier wydali lepsze tytuły też na PC to nie trzeba by było prubowac emulować i zmniejszyły by sie straty....no to by sćiagali z netu na kompy...
zarith [ ]
przy amatorskiej robocie na zrobienie działającego emulatora klasy epsxe potrzeba 3-4 lat minimum. patrząc na obecny rozwój pcsx2 i zakładając że prace będą się toczyły w przyzwoitym tempie, daje im około roku do uruchomienia pierwszej gierki i jeszcze około roku na dopracowanie tak aby się uruchamiała wiekszość.