Jake [ R.I.P. ]
Zaczeło się... SZKOŁA
Witam 1 września, czyli pierwszego dnia szkoły. JUż teraz patrze przez okno i widze młodych ludzi podążających, z albo do szkoły... Niestety takie jest życie... Życze powodzenia w nadchodzącym roku szkolnym... Miejmy nadzieje że nerwy jakoś wytrzymają...

Piterus_123 [ Konsul ]
bchleeee... ja nie kcem
Jake [ R.I.P. ]
Nie kcem ale muszem...
hubs [ Stand UP Speak UP ]
nie dziekuje,zaraz wlasnie jade do mojej nowej szkoły(1klasa LO)
DarkStelix [ Padawan ]
ja to mam do bani 1klasa Gim

red_baron [ pVd ]
ech, i znowu sie zaczyna... ale chyba jakos sobie damy rade nie? btw. ja mam rozpoczecie o 10.00

Coy2K [ Veteran ]
:-)

Buby [ Konsul ]
Ja dzisiejszy dzień ogłosiłem (sobie) dniem żałbowy narodowej, bo do budy trza :/
Jak co, powodzenia w budzie 4ALL!

SULIK [ olewam zasady ]
dzieeeekuuuujeeeemy :D
no nareszcie :D

Coy2K [ Veteran ]
Sulik...idź się ogolić ;-)))
Zadymiarz [ Pretorianin ]
ja dopiero jutro mam rozpoczecie. Dzisiaj u nas swieto jest.
Drixx [ Pretorianin ]
Dzięki ci boże że mam na 10:30 i że się pracowity rok szkolny zaczyna (trza się kurna postarać na tą 4,50 średnią) AMEN

SULIK [ olewam zasady ]
Coy - nie nie pojde :)

Coy2K [ Veteran ]
:P nie to nie :P
ja musze iść ...( nie się ogolić :P)...do szkoły :-))

-=chudy=- [ ]
Yeeeah!!! Szkoła!!! Tak!!!! :D
*zonk* A co mi tam i tak sie będę obijał przez rok cały a na koniec 4,4 :)

Child of Bodom [ Real Madryt ]
Ja mam na 10:30. Leniuchowalismy przez dwa miesiace, teraz do szkoly!

Fett [ Avatar ]
komu się zaczęło to się zaczęło :D
Gangsta_^ [ Latin Lover ]
A ja już wróciłem:). Po pierwsze dlatego, że do szkoły mam parę kroków, a po drugie - bo nasz wychowawca (którego pierwszy raz na oczy widziałem, bo jestem w nowej klasie) pojechał sobie... gdzieś, zamiast przeprowadzić godzinę wychowawczą.
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
NIIEEE.. ja nie chcę, będe płakał :[ III gim.
Drixx [ Pretorianin ]
Niepłacz kiedy odjade ;P
Fett---> a ty co pracujesz albo emeryt ;)
Fett [ Avatar ]
Drixx - stwierdziłem, jakoby mój intelekt był wystarczający do przyszłego życia w dostatku i kulturze =]
thunderbolt [ Konsul ]
ooo to niezla lipa ja ida do trzeciej gim. i mam na 11:00 kurcze gdyby nie bylo dwoch nauczycieli to moglbym isc do budy bez niczego, ale z nimi w szkole nie ma zycia!!
makrem [ Centurion ]
Idę do klasy 1 Liceum.Bardzo się denerwuje poniewaz to mój pierwszy dzień w nowej szkole

Okruch [ Liverpool FC ]
Ja tez 3 klasa gim i juz mam po rozpoczeciu. Jeszcze do konca tygodnia spokojnie, pozniej trzeba ciezko pracowac ;)
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Hmm no cóż ja się i cieszę i nie, ale bardziej to drugie ;] Nie wiem narazie jak bęzdzie ,bo będę musiał radykalnie zmienić sobie system dnia (koniec kładzenia się spać o 3 czy 4 rano i wstawania o 12 :]), ale jakoś będzie ;]

Fett [ Avatar ]
hmm no dobra kogo ja próbuyje oszukac ... Mam na 10:30 :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
No, nareszcie będzie trochę swiętego spokoju.

Satoru [ Child of the Damned ]
Mnie tam sie jeszcze nic nie zaczelo, oczywiscie jesli mowa o szkole;)))
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
Zaczelo sie... kolejne nudne przedpoludnie kolejnego szarego dnia (z taka roznica ze wyjatkowo swieci slonce - dlatego taki happy jestem)

adamis [ Konsul ]
Eeeeee tam szkoła, szkoła :D
Pomyslcie z innej strony, jeden rok nauki za wami i coraz mniej przed wami :)

|kszaq| [ Konsul ]
a ja już dawno po rozpoczeciu
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
coraz mniej ale coraz gorzej
_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]
ja niestety mam to juz za soba (3 lata po studiah) - cieszcie sie bo to najlepsze wasze chwile (pozniej to sie dopiero zacznie)
_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]
mialo byc studiach -sory za ortografa
Sir klesk [ Sazillon ]
O Satoru! Ostatnio sie zastanawialem gdzie zniknelas :) Wyjechalas na wakacje czy co? :)
No ja mialem na 9.30. Juz wrocilem... nie wiem dlaczego, ale jedyne czego zaluje to to, ze nie moge klasc sie juz spac pozno i spac do 11-12 :/ Musze sie przestawic ze swoim trybem zycia... a to bedzie ciezkie.
Co do szkoly to ten rok (3 gim.) traktuje na serio powaznie. Troche sie smuce, bo bede musial na serio duzo pracowac, ale jakos bedzie. Jezeli na poczatku nalapie dobrych stopni to bede mial spokoj do konca polrocza. :))
Dorotkadk [ Konsul ]
ja juz jestem po rozpoczeciu,
ten rok bedzie ciezki az mi sie nie chec myslec o maturze:-/

ZeTkA [ ]
cale wakacje marudziliscie na nude teraz juz sie wam chyba nei bedzie nudzic ;))
hehe ale spoko ja tez maszeruje dzielnie do szkoly tylko szkoda ze bede stala przed wami a nie z wami ;)

W32.Blaster [ Pretorianin ]
Właśnie wróciłem z rozpoczęcia roku szkolnego. Dzisiejszy dzień jest dniem żałoby, przynajmniej dla mnie.....

Karl_o [ APOCALYPSE ]
No cóż, trzeba żyć dalej :)

Sir klesk [ Sazillon ]
ZeTkA jak to? jestes nauczycielka? :) A czego uczysz?

PikiMar [ Pretorianin ]
Tez właśnie wróciłem z rozpoczęcia w 'moim' liceum. Szkoda, że już jako absolwent :/ (byłem obadać jakie nowe twarze doszły) Za miesiąc się dopiero zacznie zabawa na studiach :)
ps. Powodzenia i mówie wam, nie myślcie że liceum(lub gimnazjum) to tylko nauka. Nie dajcie się stłamsić, bo to jest NAJLEPSZY czas w Waszym życiu!! Pis
_MyszooR_ [ Ass Kicker ]
RELAX !! 37 osob 6 chloapkow hehe zajbiecho :D fajne dupki mam w klasie niektore czyli bedzie ok :D
MarlonSS [ Centurion ]
problemw tym ze nie wszyscy zdaja sobie sprawe z tego ze szkola i matura to rzeczy niebywale proste w porównaniu z egzaminem na studia i utrzymaniem sie na nich. pocieszcie sie ze to początek drogi donikąd:).. ja jeszcze miesiac sie bycze. pzdr dla wszystkich edukujących sie:P

W32.Blaster [ Pretorianin ]
Cieszę się tylko z dwóch rzeczy. Mianowicie religi będzie mnie uczył mój kolega, babka od anglika poszła rodzić i przyjdzie do nas prawdopodobnie inna nauczycielka. Ta babka kiedyś przepytywała mnie na ustnym (chodze do Lektora-dodatkowo) i postawiła mi 4+, a nie było to AŻ TAK TRUDNE...

Chupacabra [ Senator ]
a ja od 7mej rano na grzybach bylo, fajnie bylo, nikogo w lesie nie bylo :)
@lb@tros [ Horned Reaper ]
Ech.. ja juz po rozpoczeciu... 1 klasa LP - w sumie ciekawa klasa ;)
_Szakal_ --> chodziles do 32?? (P-ń)

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Już po rozpoczęciu :) I LO zaczęta :P
fifikoq [ Pretorianin ]
łeeeeeeeeeeeeeee ja chcieć wakacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TheAnswer [ Quetzal ]
Ja już wróciłem ze szkoły. Oczywiście pierwszy dzień jak zawsze był dołujący.
Jake [ R.I.P. ]
Właśnie wróciłem... 3 gimnazjium... Bleee... No ale 1 LO ma przekichane... Jak szedłem na swoje rozpoczęcie (a szedłem wcześniej bo moja klasa miala apel) to tam już stali, wracam i dalej stoją... Koszmar... Zaczyna się trud życia...

LyNx [ Konsul ]
LO rozpoczęte .. Miauuuuuu koty :P
Pierwszoklasiści wszystkich krajów, łączcie się! :PP

>Luzer< [ Music Addict ]
1LO nareszcie zaczęte.Teraz jusz tylko zakuwanie
MIauuuuu:P

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Pierwszy dzień w nowej szkole (LO) był naprawde odjechany!! Ludzie są super szczególnie nowi kumple , maniur mało może z 8/9 z czego 3 łądne :/ Ale nie ma sie co łamać jeszcze jest cała szkoła lasek :D
pozdro

LyNx [ Konsul ]
garść dzisiejszych zdjęć z nowej szkoły (1LO)
---> Radosna twórczość starszej młodzieży licealnej - drzwi 'kibelka'

Presio [ Vanitas Vanitatum ]
E tam pomijajac to ze zobaczyłem moja wychowawczynia, nowe koty i odrestaurowane łazeinki, to było nawet fajnie. Po dwóch miesiacach zapaliłem fajka w "szczycie" czyt. palarni:)Przypomniały mi sie dawne(jakie dawne???:PP) czasy....Ach

LyNx [ Konsul ]
Orzeł.
robocza nazwa: kaskader. -->

LyNx [ Konsul ]
Klasa 'sztuki' ->

cycu2003 [ Senator ]
ja juz wrocilem z nowej szkoly,fajna facetke(mowi ze jest wredna),oprocz mnie 29 chopa
szkola bycza,obtarlem sobie buty,mamy teraz 10 (!!!) dni aklimatyzacji i nie musimy nic nosic,
ale ja i tak chce WAKACJE !!!!

thunderbolt [ Konsul ]
wwrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!! aaaaaa wlasnie wrocilem ze szkoly i dla mnie sie zaczol koszmar 3 gim.
nie dosc ze mam strasznie zalosny plan lekcji to w mojej szkole przy wyjsciu zrobili kraty!! koszmar!!moja szkola zaczyna wygladac powoli jak szkola z silent hill 1!!! straszne chetnie bym ja w powietrze wysadzil to wiezienie!!
Anarki [ Demon zła ]
echh...teraz 10 miesiecy :(( no nic...jak trzeba to trzeba ;)
Immothep [ Errare humanum est. ]
Eee tam, szkoła w SH1 była własnie odjazdowa :>
Na pocieszenie powiem wam ze niektórzy z nas mają jeszcze miesiąc wakacji ;]

cycu2003 [ Senator ]
Mam do was pytanie.Chodzę do Technikum Energetycznego,
co to są
przdemioty zawodowe ???
vult-q3 [ Konsul ]
thunderbolt - koszmar 3 gim ?? koszmar dopiero przed toba :P
K@mil__ [ Konsul ]
No to jestem po rozpoczeciu... [tj bylem godzine temu]. Wrazenia - ciezko ocenic. Znam z klasy okolo 8 osob, ale zawsze 19 jest nieznanych. Zobaczymy jak to bedzie...
Cycu, zapewnie cos zwiazanego z Twoim przyszlym zawodem, a jak polazles do Technikum Energetycznego to zapewnie cos o pradzie ;-)

Drixx [ Pretorianin ]
Ja już się nieciesze :// dowiedziałem się że 2 debile z klasy zdały poprawkowe :////

Andrei [ killah beez ]
A mnie nie było na rozpoczęciu. Poszedłem sobie na siłownie ;-)
Teraz II LP - Raz wystarczy jak byłem, rok temu :)

viesiek [ hoo-doo ]
ja tam ma do bani... 3 kl. gim... egzmainy X_X i to juz w kwietniu nam chca zrobic! dwa tygodnie wczesniej niz w zeszlym roku... JA NIE CHCE!!!! ;p
Fett [ Avatar ]
uhm wychodze o 19 :/ ale jest spoko =]

cycu2003 [ Senator ]
Którego dnia kończy się rok szkolny

Necromancer [ Generaďż˝ ]
a ja mam w tym roku maturke =]
I semestr konczy sie 30 listopada, nie wiem ile ja bede miec ocen, ale coz...
II semestr konczy sie 15 kwietnia... a potem to horror, potem jeszcze większy, a pozniej waaaakaaacjeeee...
a potem do woja albo na studia =D
xKx [ CLINIC ]
U mnie spox było :] Klasa ogólnie spox, maniurki fajne, jeden tylko spox gość w klasie no ale mam qmpli w całej budzie także luz :] Troche lipnie bo kończe o 19.00 lekcje no ale trudno :)
Fett [ Avatar ]
xKx - no u mnie jest to samo, nei wiem jak z maniurkami bo kilka z wygladu jest spoko tylko nie wiem jak z zachowaniem

mrsin [ Pretorianin ]
Kacza brew. Ostatni rok liceum, no a właściwie to 8 mies. i maturka. Będzie się działo, oj będzie.

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]
No,pierwszy dzien zapowoda sie interesujaco ;))
szybkie napisanie planu lekcji w klasie, pare slow o nowym roku, semestry itp. kilka slow o wycieczce i wolnosc ;)
a pozniej z lepsza czescia klasy na piwko, do parku,pogadac o wakacjach i o przyszlym roku
poczatek jest nienajgorszy ;)

rethar [ Pretorianin ]
ach jeszcze miesiac wakacji....
fajne te studia

karollus [ parek v rohliku ]
no nareszczcie szkoła !!! juhuuuuuu !!!

Presio [ Vanitas Vanitatum ]
viesiek--->to jest nic, nam tj.3 klasom chca zrobic w Październiku tesy z Maty zebysmy sie zaczeli uczyc bo w tamtym roku szkolnym test z maty wypadł fatalnie:PP Fuck!!

SnT [ MokumManiac ]
Ehhh ostatni rok liceum...matura...klasa powalona na łeb (3...słownie TRZY osoby na 32 z ktorymi da sie pogadać). I FRANCUSKI. Chlast-prast :/.
brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]
SnT --> naprawe tak jast,ze ostatni rok w LO jest przerabany? klasa wariuje,kazdy mysli tylko o sobie... tak?
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Ale ja sie ciesze, ze juz nie musze chodzic do szkoly :)
Wiem, co czujcecie - wspołczuje ;)
A klasa maturalna nie ejst taka zla, tylko nie mozna jej olac.

Bananowiec [ Centurion ]
Heh, a u mnie luzik... Poszedłem na rozpoczęcie, jak zwykle przed szkołą zlewaliśmy się ze wszystkiego z kumplami. Potem przemowa dyrektorki (też nieźle z niej laliśmy :D) i do klasy z wychowawczynią... :) Nie zmieniła się od tamtego roku, jest taka sama jak w pierweszej klasie liceum. :) Podała plan i koniec... Mamy dwie nowe dziewczyny w klasie bo dwie odeszły do innych szkół, a takto to samo stado... :) Plan nawet niezły, ale jednego dnia kończę o 16:00 lekcje, a innego mam bezsensowne okienko przed etyką, no ale co, najwyżej nie będziemy z kumplem chodzić... :) A po rozpoczęciu roku poszliśmy prawie cała klasą na "piwko", już się zaczęło (:P) - jak to ktoś powiedział: "Jaki pierwszy dzień taka i reszta" - oby to było prawdą, to będzie naprawdę ostro... :D
Drixx [ Pretorianin ]
Ludzie co na studia pójdą jest taki kierunek Anglistyka???
Jutro 3 lekcje i 2 godz z wychowawcą i last mata fuck :/ w piątek 4 lekcje i na 8:45 życie jest piękne, żyć nie umierać itp. itd
CrazyMan [ Ur-Shak ]
nom zaczelo sie....jutro 6 lekcji...naszczescie pierwsze dni to luz....

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]
>>> Drixx
No dokladnie to sie to nazywa Filologia Angielska i nalezy jej przewaznie szukac na Uniwersytetach ;P, ale chyba oto Ci chodzi :):)

Marksman [ Promyk ]
Pierwszy dzień w klasie maturalnej.... - nie jest źle... będę się uczył 3 przedmiotów - resztę oleję... i zaczyna się normalny tryb życia - buda - piwo -dom - spanko... nie jest źle... znowu rozpoznało się stare gęby których się 2 miechy nie widziało... było dobrze... i będzie...

Chasm [ Generaďż˝ ]
no niestety. koniec siedzenia przy kompie. pisania na forum i grania w gry do upadłego. koniec chodzenia na SP-l. zaczęło się piekło. ale nowa klasa spoczko.

Mazio [ Mr.Offtopic ]
dobże, morze hociarz siem naóczyće teras pisadź bez błenduf!!!
Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]
ij taak... racja niestety.. a u mnie jeszcze klasa jakby taka dziwan

ZeTkA [ ]
heh Sir Kleks niom jeszcze nie ale wlasnie sie szkole w tej branzy i caly wrzesien mam praktyki i bede moze w przyszlosci pania nauczycielka przyrody ;) i mam nadzieje ze nie bede przynudzajacym belfrem ;)

Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]
ale za to jutro ma na 12 10, wiec bedzie czas na odpoczynek i psychiczne pzrygotowanie - do do tych, którzy narzekaja - niech mi troszkę pozazdroszcza ;-P
Soll [ Senator ]
nie jest tak zle.. Btw. forum sie cos muli ;/
SULIK [ olewam zasady ]
to za was --->

Adamss [ -betting addiction- ]
Jakoś da się przeżyć ;].

LyNx [ Konsul ]
Heh, w mojej 'starej' podstawówce jeszcze ze 2 tygodnie miną, aż zacznie się edukacja. A w LO? Proszę bardzo, jutro już 7 normalnych lekcji :P
childlike [ Konsul ]
a ja w tym roku klasa maturalna, ale jakos to bedzie :] tylko jeszcze nie do konca wiem co chce pisac :/
btw ile macie godzin w tygodniu (najbardziej interesuje mnie klasa maturalana)

Conroy [ Dwie Szopy ]
Mazio ty gupku jestem dyselektykjem i mogem pisać jak chcem ty nie jesteś muj nauczyciel rzebyś mi muwił jak pisac! Ja sobie bendem pisać jak chcem!
SULIK [ olewam zasady ]
childlike - matura to pikus :D
Loiosh [ Generaďż˝ ]
Eh,to i ja sie wyzale:) Na dzien dobry standardowa dawka zakazow,nakazow i innej masci ograniczen,ale najlepsze karzel zostawil na koniec przemowienia.Od jutra zaczynamy omawiac "Nad Niemnem",ktore oczywiscie kazdy przeczytal w wakacje:) Zyc nie umierac. Grunt,ze klasa wlasciwie w komplecie,nikt sie w miedzyczasie nie zabil,ba,nawet nie polamal:)

eJay [ Gladiator ]
Dzisiaj spotkanie w klasie maturalnej bylo mile:) Poszlismy potem na ostra libacje, ale na szczescie mam mocna glowe i jakos wrocilem do domu...:) Plan lepcji ma do dupy. Dolozyli nam fizyke (jakim cudem???) i jakies przedsiebiorczosci....Ogolnie nudy chyba nie bedzie....

Bananowiec [ Centurion ]
ZeTkA -> Praktykantki są fajne... :D
SULIK -> Dzięki! :P
childlike -> Ja co prawda chodzę do drugiej klasy liceum, ale mam trzydzieści sześć godziń. :)
Heh, tak w ogóle to dzisiajszy dzień rozpoczęcia nie był taki zły - najpierw do szkoły, potem na "piwko" (:)), a potem na rower i na hopy... :) Ech, gdyby nie było szkoły to każdy dzień tak by wyglądał - żyć, nie umierać... :P