GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prośba o pomoc - eMule

01.09.2004
07:17
smile
[1]

agapit [ Legionista ]

Prośba o pomoc - eMule

Co to oznacza i jak można to zmienić? Dzięki

01.09.2004
07:20
[2]

Garbizaur [ CLS ]

eMule to taki program P2P, podobny do Kaazy albo iMesha. :)

01.09.2004
07:22
[3]

agapit [ Legionista ]

to wiem ale dlaczego moje IP jest na czarnej liście i serwery odmawiaja mi połączenia? I jak mogę to zmienić?

01.09.2004
07:23
[4]

agapit [ Legionista ]

To informacja która się pojawia : "Connection refused. Your IP is currently blacklisted."

01.09.2004
07:25
[5]

Garbizaur [ CLS ]

Nie trzeba było tyle pornosów ściągać... ;P

A tak na poważnie to nie wiem. :)

01.09.2004
07:27
[6]

agapit [ Legionista ]

A kto może wiedzieć? Przez to odrzucają mnie wszystkie zasobne w pliki serwery i całymi tygodniami nie mogę nic ściągnąć?

01.09.2004
08:24
[7]

legrooch [ Legend ]


Poczytaj

01.09.2004
10:30
[8]

agapit [ Legionista ]

legrooch ---> dzięki bardzo za pomoc

02.09.2004
01:15
[9]

dzfonek [ Konsul ]

ja ci powiem prosto : wes to odinstaluj i zarzuc soulseek. duzo lepszy znajdujesz kazda muze ogromne bazy danych dobre transfery.....mozna pszegladac wszystko co udostepnia dany user...w niektorych pszypadkach cale dyski ( configi.gg wiecie co z tym zrobic....spy gg i jazda) pszeglada sie wedlug folderow tak jak sa umieszczone na dysku;)))))zycze powodzenia i milego sciagania. naprawde to sprawdz.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.