GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pierwszoklasiści - powodzenia!;)

01.09.2004
06:22
smile
[1]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Pierwszoklasiści - powodzenia!;)

Wiem, że wątków o szkole są setki, ale takiego nie znalazłem, albo źle szukałem:)
Tak więc pierwszaki (nie ważne czy gim, liceum czy jeszcze coś innego) nie przejmujcie się. Rok temu też przez to przechodziłem i jakoś żyję:P Bądźcie twardzi a nie miętcy i nie pękajcie:)

01.09.2004
06:30
smile
[2]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

Mutant ---> haha, a dziś znowu trzeba wcześnie stać... ;)
Pierwszaki ---> no, będzie dobrze :) zresztą innym rocznikom powodzenie też się przyda... ;)

01.09.2004
06:34
[3]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

p_e_p_s_i---> Ech, obym miał przynajmniej na ósmą, na siódmą nie wydolę tak jak w zeszłym roku ;)

01.09.2004
06:48
smile
[4]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

heh, a ja obym kończył o 15, bo też nie wydolę :D

01.09.2004
06:52
[5]

Garbizaur [ CLS ]

Co prawda nie jestem pierwszoklasistą, tylko trzecioklasistą ale dziękuję za słowa otuchy.

Damy radę.

A ja powoli się zbieram do roboty, bo mam na 9 rozpoczęcie. Szkoda tylko że już od 4.20 nie mogę zasnąć (to chyba z pomodu szkoły :( )

01.09.2004
06:53
[6]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Ja tam mogę kończyć nawet o północy, byle bym miał rano czas na umycie głowy. Moje afro się jebitnie przetłuszcza i nie mogę sobie z tym poradzić :/

01.09.2004
06:54
[7]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Garbizaur--> Ja nie śpię od 5:40. Domownicy twierdzą, że to z powodu szkoły, ale ja tam swoje wiem, że to przez to, że okno było całą noc otwarte a na zewnątrz zimno było ;D

01.09.2004
06:56
smile
[8]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

Garbizaur ---> i mówisz, że śnią Ci się książki z ostrymi zębami... ciekawe ;)
Mutant ---> to sie zetnij :)

01.09.2004
07:00
[9]

Garbizaur [ CLS ]

Mutant z Krainy OZ ---> :)))

Pepsi ---> :)))))

a tak w ogóle, to tak maksymalnie nie chce mi się iść do tej budy...
a do tego jeszcze w tym roku matura, czyli zakuwanko...
jak człowiek o tym pomyśli, to aż żyć się odechciewa...
ehhh...

A miało być tak pięknie...

01.09.2004
07:00
smile
[10]

gofer [ ]

też się dołączam do życzeń :)

01.09.2004
07:03
smile
[11]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

Garbizaur ---> ale jest jeden pozytywny aspekt, że zaczął się wrzesień. mamy +1 w rankingu GOL-a ;-)

01.09.2004
07:06
[12]

Garbizaur [ CLS ]

Pepsi ---> no fakt. :)

01.09.2004
07:10
smile
[13]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Pepsi--> Nie po to hodowałem włosy przez rok, by teraz ścinać przez coś zwanego szkołą:P
A co do rankingu - emota po lewej wszystko mówi:)

01.09.2004
07:21
[14]

gofer [ ]

Mutant - > dlaczego "ścinać przez coś zwanego szkołą" ?? nie kapuję...

01.09.2004
07:24
[15]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Gofer---> Muszę co rano myć głowę, bo inaczej mam włosy jak ze smalcu :/ Próbowałem wszelkich środków na to, setek szamponów i nic nie pomaga. Jak będę mial na siódmą rano, to nie będę miał kiedy myć włosów, a w zimie to już w ogóle.

01.09.2004
07:29
smile
[16]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Dzięki, przyda się :]

01.09.2004
07:35
smile
[17]

ribik [ Konsul ]

Wszyscy nauczyciele to chyba analfabeci bo się ciągle o coś pytają uczniów.

01.09.2004
07:43
[18]

DarkStelix [ Padawan ]

Dzieki
Dobrze ze mnie mama obudzila bo bym se zaspal:]

01.09.2004
07:45
[19]

Garbizaur [ CLS ]

DarkStelix ---> hehe. :)

01.09.2004
07:48
[20]

gofer [ ]

Mutant - > co zrobić...ja mam długie włosy i muszę myć raz na dwa-trzy dni...nie, żebym Cię teraz chciał dołować czy coś, po prostu nie każdy jest stworzony do noszenia długich włosów ;))))

01.09.2004
07:55
[21]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Gofer--> No wiem, że nie... Ale jak na razie jestem twardy i jakoś z tym wytrzymuję;) Jak plan lekcji podejdzie pod moje wymagania, to będę w siódmym niebie.

01.09.2004
07:55
[22]

Dwalin [ Reggae ]

Dzięki, przyda się w nowej szkole (LO) i nawzajem.

01.09.2004
08:12
[23]

__FurY_of_WinD_ [ Metal Gear Solid RuleZ ]

Mutant-->NIe no ten tego... no... no nie przejmuj się, ja mam to samo z włosami :)

01.09.2004
08:25
smile
[24]

red_baron [ pVd ]

wszyscy uczniowie, piewszoklasisci i nie pierwszoklasisci tez, nie martwicie sie za 10 mies. znowu wakacje... poza tym nie damy sie! w razie czego mozna przeciez uzadzic nauczycielom maly sajgon:)

01.09.2004
08:34
smile
[25]

Child of Bodom [ Real Madryt ]

Dolaczam sie do zyczen:) Ide jesc sniadanie... Powodzenia!

01.09.2004
08:36
smile
[26]

Bananowiec [ Centurion ]

Mutant z Krainy OZ -> A wiesz, że im częściej myjesz włosy tym szybciej się one przetłuszczają potem? :) Ja myłem co trzy - cztery dni i było spoko. Teraz się ściąłem, bo już mi się odechciało długich włosów, zaczęły mnie wkurząć itd. :)
Może musisz zacząć myć głowę co dwa dni? Albo, może myj wieczorem? :)

PS: Też dołączam się do życzeń - druga klasa liceum wita... :D

01.09.2004
08:36
[27]

Child of Bodom [ Real Madryt ]

Aaaa, zapomnialem napisac. Ja tez bylbym bardzo szczesliwy gdyby plan lekcji przypadl mi do gustu.

01.09.2004
08:39
[28]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Ja spadam już na rozpoczęcie :( Ciao :(

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.