
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Pierwszoklasiści - powodzenia!;)
Wiem, że wątków o szkole są setki, ale takiego nie znalazłem, albo źle szukałem:)
Tak więc pierwszaki (nie ważne czy gim, liceum czy jeszcze coś innego) nie przejmujcie się. Rok temu też przez to przechodziłem i jakoś żyję:P Bądźcie twardzi a nie miętcy i nie pękajcie:)

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Mutant ---> haha, a dziś znowu trzeba wcześnie stać... ;)
Pierwszaki ---> no, będzie dobrze :) zresztą innym rocznikom powodzenie też się przyda... ;)
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
p_e_p_s_i---> Ech, obym miał przynajmniej na ósmą, na siódmą nie wydolę tak jak w zeszłym roku ;)

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
heh, a ja obym kończył o 15, bo też nie wydolę :D
Garbizaur [ CLS ]
Co prawda nie jestem pierwszoklasistą, tylko trzecioklasistą ale dziękuję za słowa otuchy.
Damy radę.
A ja powoli się zbieram do roboty, bo mam na 9 rozpoczęcie. Szkoda tylko że już od 4.20 nie mogę zasnąć (to chyba z pomodu szkoły :( )
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Ja tam mogę kończyć nawet o północy, byle bym miał rano czas na umycie głowy. Moje afro się jebitnie przetłuszcza i nie mogę sobie z tym poradzić :/
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Garbizaur--> Ja nie śpię od 5:40. Domownicy twierdzą, że to z powodu szkoły, ale ja tam swoje wiem, że to przez to, że okno było całą noc otwarte a na zewnątrz zimno było ;D

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Garbizaur ---> i mówisz, że śnią Ci się książki z ostrymi zębami... ciekawe ;)
Mutant ---> to sie zetnij :)
Garbizaur [ CLS ]
Mutant z Krainy OZ ---> :)))
Pepsi ---> :)))))
a tak w ogóle, to tak maksymalnie nie chce mi się iść do tej budy...
a do tego jeszcze w tym roku matura, czyli zakuwanko...
jak człowiek o tym pomyśli, to aż żyć się odechciewa...
ehhh...
A miało być tak pięknie...

gofer [ ]
też się dołączam do życzeń :)

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Garbizaur ---> ale jest jeden pozytywny aspekt, że zaczął się wrzesień. mamy +1 w rankingu GOL-a ;-)
Garbizaur [ CLS ]
Pepsi ---> no fakt. :)

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Pepsi--> Nie po to hodowałem włosy przez rok, by teraz ścinać przez coś zwanego szkołą:P
A co do rankingu - emota po lewej wszystko mówi:)
gofer [ ]
Mutant - > dlaczego "ścinać przez coś zwanego szkołą" ?? nie kapuję...
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Gofer---> Muszę co rano myć głowę, bo inaczej mam włosy jak ze smalcu :/ Próbowałem wszelkich środków na to, setek szamponów i nic nie pomaga. Jak będę mial na siódmą rano, to nie będę miał kiedy myć włosów, a w zimie to już w ogóle.

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Dzięki, przyda się :]

ribik [ Konsul ]
Wszyscy nauczyciele to chyba analfabeci bo się ciągle o coś pytają uczniów.
DarkStelix [ Padawan ]
Dzieki
Dobrze ze mnie mama obudzila bo bym se zaspal:]
Garbizaur [ CLS ]
DarkStelix ---> hehe. :)
gofer [ ]
Mutant - > co zrobić...ja mam długie włosy i muszę myć raz na dwa-trzy dni...nie, żebym Cię teraz chciał dołować czy coś, po prostu nie każdy jest stworzony do noszenia długich włosów ;))))
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Gofer--> No wiem, że nie... Ale jak na razie jestem twardy i jakoś z tym wytrzymuję;) Jak plan lekcji podejdzie pod moje wymagania, to będę w siódmym niebie.
Dwalin [ Reggae ]
Dzięki, przyda się w nowej szkole (LO) i nawzajem.
__FurY_of_WinD_ [ Metal Gear Solid RuleZ ]
Mutant-->NIe no ten tego... no... no nie przejmuj się, ja mam to samo z włosami :)

red_baron [ pVd ]
wszyscy uczniowie, piewszoklasisci i nie pierwszoklasisci tez, nie martwicie sie za 10 mies. znowu wakacje... poza tym nie damy sie! w razie czego mozna przeciez uzadzic nauczycielom maly sajgon:)

Child of Bodom [ Real Madryt ]
Dolaczam sie do zyczen:) Ide jesc sniadanie... Powodzenia!

Bananowiec [ Centurion ]
Mutant z Krainy OZ -> A wiesz, że im częściej myjesz włosy tym szybciej się one przetłuszczają potem? :) Ja myłem co trzy - cztery dni i było spoko. Teraz się ściąłem, bo już mi się odechciało długich włosów, zaczęły mnie wkurząć itd. :)
Może musisz zacząć myć głowę co dwa dni? Albo, może myj wieczorem? :)
PS: Też dołączam się do życzeń - druga klasa liceum wita... :D
Child of Bodom [ Real Madryt ]
Aaaa, zapomnialem napisac. Ja tez bylbym bardzo szczesliwy gdyby plan lekcji przypadl mi do gustu.
*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Ja spadam już na rozpoczęcie :( Ciao :(