
KfIu [ Konsul ]
A ja znowusz szukam piosenki =]
No właśnie, na forum była kiedys piosenka 'Nie buj sie plamy naswetrze' ale cos nie moge tego odnaleść na forum, czy moze ktos ma jeszcze ją???
Garbizaur [ CLS ]
Chyba to jest WWO - Nie bój się zmiany na lepsze. :)
*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Jest ta piosenka, to parodia WWO - nie bój się zmiany na lepsze.
KfIu ---> jak coś zgłos się do mnie na gg to mogę ci ta piosenkę meilem wysłać, niedawno była na torrent.org :)

Okruch [ Liverpool FC ]
A jakby co tu masz linka i moze innym sie tez przyda...