GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

A ja znowusz szukam piosenki =]

01.09.2004
05:39
smile
[1]

KfIu [ Konsul ]

A ja znowusz szukam piosenki =]

No właśnie, na forum była kiedys piosenka 'Nie buj sie plamy naswetrze' ale cos nie moge tego odnaleść na forum, czy moze ktos ma jeszcze ją???

01.09.2004
05:47
[2]

Garbizaur [ CLS ]

Chyba to jest WWO - Nie bój się zmiany na lepsze. :)

01.09.2004
07:33
[3]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Jest ta piosenka, to parodia WWO - nie bój się zmiany na lepsze.

KfIu ---> jak coś zgłos się do mnie na gg to mogę ci ta piosenkę meilem wysłać, niedawno była na torrent.org :)

01.09.2004
08:29
smile
[4]

Okruch [ Liverpool FC ]

A jakby co tu masz linka i moze innym sie tez przyda...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.