GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Który Windows jest lub był najbardziej udany a który najgorszy ?

01.09.2004
05:28
smile
[1]

winner [ Generaďż˝ ]

Który Windows jest lub był najbardziej udany a który najgorszy ?

który według Was sie najbardziej udał microsoftowi a który najmniej ? sorry za wątek jeśli już było to wałkowane,ale jestem ciekaw co teraz o tym sądzicie

01.09.2004
05:33
[2]

Zadymiarz [ Pretorianin ]

Jest taki wątek Sonda Najgorszy Windows! Ale ten najbardziej udany to chyba XP Pro.

01.09.2004
07:35
[3]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Najgorszy: Milenium
Najlepszy: XP profesjonal

01.09.2004
07:41
smile
[4]

Piterus_123 [ Konsul ]

chacha... tu bedzie niespodzianka, wszystkie windowsy sa najgorsze

01.09.2004
07:41
smile
[5]

BoyLer [ tribunus plebis ]

Najlepszy bez dwóch zdań jest windows 2000.

01.09.2004
07:43
[6]

Piterus_123 [ Konsul ]

---->>>

01.09.2004
07:57
smile
[7]

MarlonSS [ Centurion ]

odpowiedź jest prosta: najlepsze sa 3: 2000, 2003 i XP pro w takiej kolejności jak je wymieniłem

01.09.2004
08:05
[8]

Jake [ R.I.P. ]

A ja powiem ze zależy od kompa... Do starszych najlepszy jest Win. 98 a do tych nowszych (lepszych) XP Pro ...

01.09.2004
08:07
smile
[9]

hubs [ Stand UP Speak UP ]

no nei wiem co ma do tego komp jak tylko win xp sie uruchomi to jest najlepszy ;]

01.09.2004
08:13
smile
[10]

Bananowiec [ Centurion ]

Według mnie najgorszy był Windows Millenium Edition, a najlepszy jest Windows XP. :)

01.09.2004
08:24
[11]

DarkStelix [ Padawan ]

Najlepszy jest DOS

01.09.2004
09:12
[12]

Testosteron^ [ Pretorianin ]

Milennium Edition to najgorszy Windwos zdecydowanie!

XP i 200 to najlepsze Windowsy

01.09.2004
09:15
[13]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

DarkStelix ---> Do czego?? :)

W/g mnie najlepszy jest dla normalnego użytkownika Windows XP, a najgorszy Milenium.

01.09.2004
09:23
[14]

Yarkabalka [ Pretorianin ]

najlepszy byl 3.0. tam prawie wszystko rozumialem! (albo mi sie tak wydawalo)
najgorszy - chyba millenium ze wzgledu na upiorne wymagania sprzetowe i powolnosc

01.09.2004
09:23
[15]

Fett [ Avatar ]

ja korzystam od kilku lat z Windowsa 98 SE i jestem z niego zadowolony :)

ale najlepszy jest i tak Windows 3.11 :) =>

01.09.2004
09:23
[16]

Fett [ Avatar ]

aaargh uprzedziłes mnie :)

01.09.2004
10:16
smile
[17]

Popielny [ Centurion ]

XP pro rządzi.

01.09.2004
10:22
[18]

|kszaq| [ Konsul ]

ja jestem bardzo zadowlony z 98 se a najgorszy to bedzie me

01.09.2004
10:24
[19]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Mi tam w sumie, żeby uruchomić jakąś aplikację to bęca który, oby się nie sypał (bo za wybrakowany towar nie powinno się brać kasy).

01.09.2004
10:31
[20]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

mysle ze najgorszy to 3.11 bo juz nie chce obslugiwac mojego radeona 9800
a najlepszy win xp, bo chce oslugiwac
bezsensowny watek
kazdy byl najlepszy jak na swoj czas

retorycznie: co by zrobilo 99% z was bez windowsa w kompie?

01.09.2004
10:33
[21]

hubs [ Stand UP Speak UP ]

uzywał linuxa ;]

01.09.2004
10:40
[22]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

jaasne
nie to ze watpie w wasze umiejetnosci
no dobra
watpie w wasze umiejetnosci
a pewnie wiekszosc przerzucila by sie na jakas konsole

01.09.2004
10:47
[23]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Najmniej Microsoftowi udał się pewnie Windows 1.0. Największym przełomem był 95.

01.09.2004
10:50
smile
[24]

Shalashaska [ REVOLVER OCELOT ]

98---nie wykorzysta mocy dobrego kompa.Ale stry dobry radziecki czołg.Cieżko go uszkodzic.
XP PRO--->świetny inteligent.Trzeba go trzymać krótko i pozwalać tylko na to czego jestesmy pewni.Trudniej sie go zawiesić niż 98SE.XP PRO w 100% wykorzysta wasze wspaniałe procki,kostki,karty itp.
2000--->poprotu bubel.XP jest jego nastepcą przez co sie rozumie win 2000 był troszeczke nie stabilną wersją.

01.09.2004
11:06
[25]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

najgorszy: millennium
najlepszy: 2003 server

01.09.2004
11:22
smile
[26]

Wisien [ Generaďż˝ ]

Jak dla mnie :

najgorszy - ME
najelepszy - 2000

01.09.2004
11:23
smile
[27]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Shalashaska ---> Mówisz, że 2000 to bubel? Przepraszam, że się pytam, ale na jakiej podstawie tak uważasz?

01.09.2004
11:25
[28]

fifikoq [ Pretorianin ]

ja ma xp i jestem zadowolony...

01.09.2004
11:27
[29]

Presio [ Vanitas Vanitatum ]

best---->XP Pro
worst---->Millenium

01.09.2004
11:30
[30]

interman [ Centurion ]

najgorszy-Windows ME -ciota sie zawieszała co 5 min.
najlepszy-Win. xp

01.09.2004
11:33
smile
[31]

Da5id. [ Snufkin ]

Najlepszy - XP
Najgrorszy - Millenium

01.09.2004
11:35
[32]

DARKI [ Konsul ]

Nie wiem u mnie ME chodził calkiem dobrze, to było coś cudownego po koszmarze jaki stanowiło dla mnie używanie 98 SE i reinstalkach co miesiąc. Jak dla mnie najgorszym windowsem jest 98SE, najlepszy to chyba XP jakichś większych problemów z nim nie mam.

01.09.2004
11:41
[33]

Mr_Ban [ Chor��y ]

Cainoor -> pewnie wyczytal w Komputerswiecie. ROTFL!

01.09.2004
11:56
smile
[34]

cycu2003 [ Senator ]

najlepszy:XP i 98
najgorszy:rzaden nie wieszal mi sie bez powodu

01.09.2004
12:03
smile
[35]

MarlonSS [ Centurion ]

Shalashaska ---> człowieku... jak tys sie uchowal. z takimi pogladami powinni zamykac z czubkami. ale to w koncu wolny kraj...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.