
winner [ Generaďż˝ ]
Który Windows jest lub był najbardziej udany a który najgorszy ?
który według Was sie najbardziej udał microsoftowi a który najmniej ? sorry za wątek jeśli już było to wałkowane,ale jestem ciekaw co teraz o tym sądzicie
Zadymiarz [ Pretorianin ]
Jest taki wątek Sonda Najgorszy Windows! Ale ten najbardziej udany to chyba XP Pro.
*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Najgorszy: Milenium
Najlepszy: XP profesjonal

Piterus_123 [ Konsul ]
chacha... tu bedzie niespodzianka, wszystkie windowsy sa najgorsze

BoyLer [ tribunus plebis ]
Najlepszy bez dwóch zdań jest windows 2000.
Piterus_123 [ Konsul ]
---->>>

MarlonSS [ Centurion ]
odpowiedź jest prosta: najlepsze sa 3: 2000, 2003 i XP pro w takiej kolejności jak je wymieniłem
Jake [ R.I.P. ]
A ja powiem ze zależy od kompa... Do starszych najlepszy jest Win. 98 a do tych nowszych (lepszych) XP Pro ...

hubs [ Stand UP Speak UP ]
no nei wiem co ma do tego komp jak tylko win xp sie uruchomi to jest najlepszy ;]

Bananowiec [ Centurion ]
Według mnie najgorszy był Windows Millenium Edition, a najlepszy jest Windows XP. :)
DarkStelix [ Padawan ]
Najlepszy jest DOS
Testosteron^ [ Pretorianin ]
Milennium Edition to najgorszy Windwos zdecydowanie!
XP i 200 to najlepsze Windowsy
Cainoor [ Mów mi wuju ]
DarkStelix ---> Do czego?? :)
W/g mnie najlepszy jest dla normalnego użytkownika Windows XP, a najgorszy Milenium.
Yarkabalka [ Pretorianin ]
najlepszy byl 3.0. tam prawie wszystko rozumialem! (albo mi sie tak wydawalo)
najgorszy - chyba millenium ze wzgledu na upiorne wymagania sprzetowe i powolnosc
Fett [ Avatar ]
ja korzystam od kilku lat z Windowsa 98 SE i jestem z niego zadowolony :)
ale najlepszy jest i tak Windows 3.11 :) =>
Fett [ Avatar ]
aaargh uprzedziłes mnie :)

Popielny [ Centurion ]
XP pro rządzi.
|kszaq| [ Konsul ]
ja jestem bardzo zadowlony z 98 se a najgorszy to bedzie me
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Mi tam w sumie, żeby uruchomić jakąś aplikację to bęca który, oby się nie sypał (bo za wybrakowany towar nie powinno się brać kasy).
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
mysle ze najgorszy to 3.11 bo juz nie chce obslugiwac mojego radeona 9800
a najlepszy win xp, bo chce oslugiwac
bezsensowny watek
kazdy byl najlepszy jak na swoj czas
retorycznie: co by zrobilo 99% z was bez windowsa w kompie?
hubs [ Stand UP Speak UP ]
uzywał linuxa ;]
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
jaasne
nie to ze watpie w wasze umiejetnosci
no dobra
watpie w wasze umiejetnosci
a pewnie wiekszosc przerzucila by sie na jakas konsole
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Najmniej Microsoftowi udał się pewnie Windows 1.0. Największym przełomem był 95.

Shalashaska [ REVOLVER OCELOT ]
98---nie wykorzysta mocy dobrego kompa.Ale stry dobry radziecki czołg.Cieżko go uszkodzic.
XP PRO--->świetny inteligent.Trzeba go trzymać krótko i pozwalać tylko na to czego jestesmy pewni.Trudniej sie go zawiesić niż 98SE.XP PRO w 100% wykorzysta wasze wspaniałe procki,kostki,karty itp.
2000--->poprotu bubel.XP jest jego nastepcą przez co sie rozumie win 2000 był troszeczke nie stabilną wersją.
Caleb [ The Evil That Men Do ]
najgorszy: millennium
najlepszy: 2003 server

Wisien [ Generaďż˝ ]
Jak dla mnie :
najgorszy - ME
najelepszy - 2000

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Shalashaska ---> Mówisz, że 2000 to bubel? Przepraszam, że się pytam, ale na jakiej podstawie tak uważasz?
fifikoq [ Pretorianin ]
ja ma xp i jestem zadowolony...
Presio [ Vanitas Vanitatum ]
best---->XP Pro
worst---->Millenium
interman [ Centurion ]
najgorszy-Windows ME -ciota sie zawieszała co 5 min.
najlepszy-Win. xp

Da5id. [ Snufkin ]
Najlepszy - XP
Najgrorszy - Millenium
DARKI [ Konsul ]
Nie wiem u mnie ME chodził calkiem dobrze, to było coś cudownego po koszmarze jaki stanowiło dla mnie używanie 98 SE i reinstalkach co miesiąc. Jak dla mnie najgorszym windowsem jest 98SE, najlepszy to chyba XP jakichś większych problemów z nim nie mam.
Mr_Ban [ Chor��y ]
Cainoor -> pewnie wyczytal w Komputerswiecie. ROTFL!

cycu2003 [ Senator ]
najlepszy:XP i 98
najgorszy:rzaden nie wieszal mi sie bez powodu

MarlonSS [ Centurion ]
Shalashaska ---> człowieku... jak tys sie uchowal. z takimi pogladami powinni zamykac z czubkami. ale to w koncu wolny kraj...