hopkins [ Wieczny Optymista ]
JK2 MP Blad
Wiec opalam JK2 idzie wszystko ladnie. Daje create server i robi robi robi i wybija do windy i wyskakuje blad. Hmm mam karte 16MB ale wczesniej hulal jk2 bez wiekszych problemow
hopkins [ Wieczny Optymista ]
pomocy chce jeszcze dzisiaj w nocy troche pograc

zarith [ ]
jaki błąd?
hopkins [ Wieczny Optymista ]
hmm no wybja ze jk2 popelnil blad krytyczny czy cos takiego nie pisze zaden powod