KraVeN [ Konsul ]
aao critical error
"No Label
OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1805 MHz with 511MB RAM
Video: NVIDIA GeForce FX 5600 (6177)
General protection fault!
History: FSortedIndexBuffer::GetContents <- FD3DDynamicIndexBuffer::AddIndices <- FD3DRenderInterface::SetDynamicIndexBuffer <- RenderStaticMesh_Type2 <- RenderStaticMesh <- FDynamicActor::Render <- FDynamicActor::Render <- RenderLevel <- FLevelSceneNode::Render <- FPlayerSceneNode::Render <- UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop"
o co chodzi??
voyager90 [ Pretorianin ]
nie przejmuj sie tym - to kazdy ma . To jest ogolnie znany bug w aa i zdarza sie czesto na bridge i paru innych mapach wywaleniem do windy. Nic na to nie poradzi sie na razie - na dniach ma wyjsc ver 2.2 moze to naprawi :>
KraVeN [ Konsul ]
OK THX!!
Soll [ Senator ]
A kiedy Ci takie cos wyskakuje?