GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Komp do 4000 :/

31.08.2004
23:02
smile
[1]

Wolvi [ Junior ]

Komp do 4000 :/

Wlasnie jestem w trakcie kupowania kompa za jakies 4000. jak myslicie czy ta konfiguracja sie sprawdza. Niby komputer wychodzi niezly jednak calosc wyszla dosyc drogo, macie jakies rady co w nim zmienic, zmodyfikowac??

INTEL PENTIUM 4 2.4 GHz FSB 533MHz 1MB cache BOX 599.00 zł
PLYTA Socket 478 ASUS P4V8X-X 219.00 zł
DIMM PC-400 512 MB DDR CL 3A Kingston 359.00 zł
ATI RADEON 9800Pro 128MB TVDVI BOX Sapphire 1129.00 zł
SOUND BLASTER LIVE! LS OEM 109.00 zł
HDD S-ATA 80.0 GB SEAGATE Barrac.7200.7 S-ATA 319.00 zł
CD RW DVD Lite-On 52x/32x/52x DVD/16x OEM 185.00 zł
FDD 1.44 3.5" 39.00 zł
OBUDOWA ATX Codegen 6039L 350W 139.00 zł
MiNt MA-819C 160W 29.00 zł
Klawiatura Logitech Deluxe Plus OEM 79.00 zł
Mysz Logitech Wheel Mouse Optical Premium OEM 69.00 zł
17" LG T710BH FLATRON ez TCO99 598.00 zł

wszystkie ceny z https://www.balta.pl

31.08.2004
23:05
smile
[2]

Wolvi [ Junior ]

dodam tylko ze za wszystko wychodzi jakies 3900 zl

31.08.2004
23:05
[3]

TeadyBeeR [ Legend ]

Zamienic procka na Bartona 2500 lub 2600 ?

31.08.2004
23:08
[4]

Loczek [ Senator ]

za tyle kaski to myśle ze warto by było zainwestować w jeszcze jedno 512 ramu

31.08.2004
23:08
[5]

tadekdul [ Konsul ]

proc bym zmienił na coś z AMD i pomyśl o jakimś poważniejszym zasilaczu

31.08.2004
23:18
[6]

K@mil__ [ Konsul ]

Ja bym zmienil procesor na Bartona 2500+ ktory na dobrym wentylatorze spokojnie kreci sie do 3200+, a reszte pieniedzy zainwestowal w lepszy zasilacz [starczy na Chiefteca 360 z dwoma wiatraczkami ?] Ten Codegen moze nie wyrabiac na takim sprzecie, o kreceniu juz nie mowiac.

31.08.2004
23:23
[7]

Vasago [ spamer ]

Mocniejsza zasilka. Pamiec zmien na Hynixy. Ten P4 jest sredni bo to Prescott z ciachnieta szyna. Lepiej by bylo brac cos na FSB 800. No i plyta mocno srednia. Co to za chipset? Jakas syfiata VIA? Strzez sie jak ognia i bierz cos na I865/875. A kase oszczedzaj na klawiaturze,myszy i nagrywarce. Pierwsze dwie wez za grosze,a trzeciego narazie wogole. Potem sobie dokupisz Logitechy i ta nagryware. To lepsze rozwiazanie niz oszczedzanie na procku,plycie i pamieciach.

01.09.2004
07:05
smile
[8]

Wolvi [ Junior ]

Tak myslalem :P Takze zasilacz bedzie mocniejszy, jakas 400 pewnie i procek tez chyba zmienie na Amd. Macie jeszcze jakies konkretne sugestie?

01.09.2004
07:09
smile
[9]

volvo95 [ Legend ]

Zasilacz , może być nawet 350 , ale jakiś porządny .. Za 130 zł możesz kupić świetny zasilacz Modecoma ...

01.09.2004
07:19
[10]

Garbizaur [ CLS ]

Procesor AMD Athlon XP 2500+ BOX Barton
element zawiera: wentylator procesora 1 szt. 438.00
Płyta główna Asus A7N8X-E Deluxe (nForce2 400 Ultra)
element zawiera: karta muzyczna, karta sieciowa 1 szt. 465.00
Pamięć RAM Kingston DDR 512MB PC-400 (KVR400X64C25/512) CL2.5 1 szt. 503.00
Karta graficzna Radeon 9800 Pro Gigabyte Maya II GV-R98P128D 1 szt. 1139.00
Dysk twardy IDE/SATA Seagate 80 GB Barracuda 7200.7 ST380013AS 8MB Serial ATA - 2 lata gw. 1 szt. 309.00
Obudowa Codegen Super Power 8005 Midi ATX ATX 300W 1 szt. 169.00
Napędy optyczne Lite-ON SOHC-5232K bulk (x52/x32/x52/x16) 1 szt. 196.00
Stacja dysków FDD 1,44MB 3,5" 1 szt. 34.00
Monitor cyfrowy 17" LG Flatron ez T710BH TCO`99 1 szt. 615.00
Razem brutto: 3868.00 zł
Razem netto: 3170.52 zł


Może coś takiego?

01.09.2004
07:27
smile
[11]

Zodiac [ ex-gladiator ]


Mam do sprzedania podobnej klasy sprzęt, jeśli będziesz zainteresowany, daj znać na maila.

Na pewno Ci sie opłaci :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.