GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Firewall w WinXP

31.08.2004
22:39
smile
[1]

Johnn [ Ghoul ]

Firewall w WinXP

Są jakies bardziej zaawansowane opcje tego firewalla microsoftu pomijając tą wlaczajacą go :) ?

31.08.2004
22:40
[2]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

a jakiego masz SP??

31.08.2004
22:43
[3]

Johnn [ Ghoul ]

SP1, ale jak by co to mge sciagnac SP2 tylko slyszlaem, ze wiecej bledów to on powoduje niż naprawia.

31.08.2004
22:48
[4]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

hym to chba nie ma wiecej opcji ale moge sie mylic :P

31.08.2004
22:50
smile
[5]

guzol [ LEXUS ]

Radzę CI:

Nie baw sie w jakis firewall wbudowany w winowsa tylko sciagnij darmowego - Kerio lub Sygate Personal Firewall

31.08.2004
22:50
[6]

Mnieteq [ SimRacer ]

Są, na dole masz przycisk "ustawienia". Między innymi mozna włączyć porty na których chodzą np. pop3, https i inne

31.08.2004
22:51
[7]

Isam [ Generaďż˝ ]

najlepsza opcja jest wylaczenie tego ustrojstwa o ile w ogle lubisz miec jakas kontrole nad systemem ... SP2 niewiele zmienia w tym FW jest ciagle infantylny . instaluj kerio albo outpost :)

31.08.2004
22:52
[8]

Mnieteq [ SimRacer ]

guzol ---> Ten wbudowany jest bardzo dobry - zamyka prawie wszystkie porty ;) A jego główna wada to strasznie trudna (dla niewtajemniczonych) obsługa...

31.08.2004
22:58
[9]

guzol [ LEXUS ]

Mnieteq---> Pierwszy raz zauwazylem inne opcje, bo wczesniej widzialem tylko wlacz i wylacz... Ale moze naprawde jest dobry, nie wiem- nigdy go nie uzywalem

W Sp2 (czekam na polska wersje) ma byc jakis niby zaawansowany firewall oraz antywirus...

Poczekamy, zobaczymy

31.08.2004
23:01
[10]

Mnieteq [ SimRacer ]

Guzol ---> powiem inaczej, jest dobry, ale bardzo niepraktyczny. Osobiscie uzywam innego :)

01.09.2004
08:15
[11]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

smiejcie sie smiejcie, ale jak go tylko na moment wylaczylem (wlasciwie to wylaczylem oba, bo mam jeszcze FW nortona), od razu mi sie jakies ustrojstwo wmontowalo. moze nie jest zbyt zaawansowany, ale swoja funkcje jako tako spelnia. ja tam mimo wszystko sadze ze powinien byc wlaczony. nic nie zaszkodzi a moze pomoc.

01.09.2004
08:44
[12]

legrooch [ Legend ]


Każdy firewall zachowuje się tak samo poza kilkoma drobnymi(ale ważnymi) różnicami.
Dopóki nie ma otwartej zbyt dużej ilości portów i ma za zadanie blokować stację, będzie to robić.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.